Αποστολέας Θέμα: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση  (Αναγνώστηκε 17817 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Epiphone

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 68
  • Φύλο: Άντρας
  • Όσο αγαπήσεις, μην τρελλαθείς...
    • Προφίλ
    • "ΜΙΚΡΕΣ ΧΑΡΕΣ"
Καλησπέρα...

Επειδή ετοιμάζουμε να παραχωρηθεί μια συνέντευξη στα πλαίσια του καινούργιου δίσκου του Στάθη Δριγώση (πληροφορίες: www.stathisdrogosis.gr), θέλουμε να συγκεντρώσουμε τις ερωτήσεις που θα θέλατε να τους κάνετε με αφορμή την δισκογραφία, Τα Φώτα που Σβήνουν ή οτιδήποτε άλλο εσείς θα θέλατε να τον ρωτήσετε..

Παρακαλώ να απαντήσετε σε αυτό το post μέχρι και την Τρίτη 31/10 με τις ερωτήσεις σας για να του τις μεταφέρω και να κάνουμε την συνέντευξη..

Ευχαριστώ πολύ

Epiphone
Δημήτρης Λ.
"Κοίτα, δεν ξέρω τι μου φταίει και γιατί ό,τι συμβαίνει εγώ το παίρνω σαν χαμένος νιώθω πια νικημένος..Κι όταν γυρίζω στα δρομάκια τα κρυφά πάλι εσύ και κάποια αρώματα σβησμένα, όλα απ’ το φως κρυμμένα.."

Αποσυνδεδεμένος V for Vasilis

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 22
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #1 στις: 25/10/06, 15:22 »
Sorry,δεν θέλω να φανώ κακός,αλλά ρωτήστε τον:

"Με κλίμακα από το 1-10, πόσο σας σπρώχνει η κρατική tv κε Δρογώση...;"

Κατά τ'άλλα ο ζουμπάς φτιάχνει συμπαθητικά τραγουδάκια...
(υπερεκτιμημένος όμως...)

 :D ;D 8) :D
Τα πράγματα που κατέχεις, τελικά σε κατέχουν...

Αποσυνδεδεμένος Joe Santriani

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • ''Here i am on the road again''
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #2 στις: 27/10/06, 13:32 »
Moυ κανει εντυπωση που βλεπω το ονομα του Δρογωση εδω (απ'οτι ξερω λεγετε Δρογωζης χωρις να ειμαι 100% σιγουρος)λιγοι
των ξερουν,θεωρω πως εχει μια κουλτουρα ιδιαιτερη και καθαρα δικη του....θα ηθελα να τον ρωτησω γιατι δεν συνεργαζετε
σε εναν δισκο με τον Α.Ιωαννιδη.
Metallica

Αποσυνδεδεμένος kefalonitis 7

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Άντρας
  • ...μά γιατί τό τραγούδι νά'ναι λυπητερό...
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #3 στις: 27/10/06, 13:59 »
Παίδες γεια και χαρά!!!


Εγώ θα ήθελα να μάθω πώς προέκυψε η συνεργασία με τον Μίκη Θεοδωράκη, στο τραγούδι<<Πυροβολείστε το χρόνο>>?


Να φοβάσαι την οργή των υπομονετικών ανθρώπων!!!

Αποσυνδεδεμένος teri

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 68
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #4 στις: 28/10/06, 15:51 »
  Τι ακριβώς είναι "η γιαγιά" που αναφέρεται στο site?
Nick the best.- Κάθε βράδυ με νανουρίζει ο ρυθμός των αναπνοών σου.

Αποσυνδεδεμένος teri

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 68
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #5 στις: 28/10/06, 15:59 »
 Αν όλες αυτές οι φωτογραφίες, περιφέρονται γύρω απο την γιαγιά του, που μόνο υποθέσεις μπορώ να κάνω΄Πρέπει να την αγαπούσε πολύ την γιαγιά του, (την έχει ίσως χάσει πρόσφατα?), και τί σημαίνει αυτός ο άνθρωπος γι'αυτόν? Να μια ερώτηση! Υπάρχει στεναχώρια πολύ! στο βλέμα του!  Μια μελαγχολία. Και μια διάθεση αρκετά θεατρική. Σκέφτηκε ποτέ οτι θα μπορούσε να γράψει μουσική για κάποια παράσταση?
Nick the best.- Κάθε βράδυ με νανουρίζει ο ρυθμός των αναπνοών σου.

Αποσυνδεδεμένος EPALLE

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 417
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is Like Jazz, Its Best When You Improvice
    • Προφίλ
    • Myspace website
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #6 στις: 30/10/06, 12:14 »
''Σταθη παρολο που το κομματι που εστειλες στο φεστιβαλ τραγουδιου δεν πηγε καλα (μεσα στην τριαδα) ακουγεται μονο αυτο. τελικα καλα κανουν αρκετοι και θεωρουν το φεστιβαλ ακομα ενα πανηγυρακι σαν την γιουροβιζιον? συνεχισε ετσι και καλη επιτυχεια''
100 ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ - 100 ΧΡΟΝΙΑ ΑΣΤΕΓΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Joe Santriani

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • ''Here i am on the road again''
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #7 στις: 16/11/06, 15:28 »
Καποια στιγμη παλιοτερα μιλουσα με εναν φιλο απο εδω και μου ειπε για την προωθηση του απο την κρατικη τηλ. ποσο δικιο ειχε......αρα η ερωτηση μου ειναι ''ειναι τοσο αυθεντικος  σε αυτο που λεει και πηστευει μεσα απο τα τραγουδια του η' ειναι ''παιδι'' της
μουσικης βιομηχανιας και τιποτα παραπανω?''
Metallica

Αποσυνδεδεμένος tug

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 20
    • Προφίλ
    • Diymusic
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #8 στις: 24/11/06, 20:44 »
O δισκος ήταν επιεικώς μετριότατος κατεμε χωρίς εμπνευση και τίποτα διαφορετικό. Η ερώτηση είναι ,γιατί δεν υπάρχει καν η ηλεκτρική κιθάρα στην μουσική πλέον στην ελλάδα; Γιατί δεν υπάρχει ενα κομμάτι που να τα σπάει; Τόσο πολύ φοβούνται μην πέσουν οι πωλήσεις αν σκληρύνει ο ήχος;...?

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #9 στις: 19/02/07, 17:28 »
Έχουν παρέλθει 4 μήνες ήδη, αλλά δε βλέπω να γινόμαστε μάρτυρες αυτής της συνέντευξης. Άλλη μία, μετά αυτήν του Αλκίνοου Ιωαννίδη, που μας άφησε χρόνους.

Αποσυνδεδεμένος Shu_Ji

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 209
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αναίσχυντη σαν Νοέμβριος!
    • Προφίλ
    • Για τη Γ.Νεγκα
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #10 στις: 23/04/07, 13:40 »
κι εγω χρωστάω μια συνεντευξη...σνιφ, αλλα σύντομα θα ανεβει!
For those about to rock...we salute you!!

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #11 στις: 23/04/07, 16:04 »
κι εγω χρωστάω μια συνεντευξη...σνιφ, αλλα σύντομα θα ανεβει!

Δε θυμάμαι σε ποια αναφέρεσαι, αλλά η συγκεκριμένη του topic μας άφησε χρόνους. Ως και pm έστειλα στον Epiphone (Δημήτρη) σχετικά, αλλά ούτε φωνή, ούτε ακρόαση. Ούτε μία απάντηση αρνητική, έτσι για τα μάτια του κόσμου. Τι στο καλό στέλνουμε ερωτήσεις, δεν έχω καταλάβει ακόμα.

Προφανώς ο καλλιτέχνης "τρέχει".

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #12 στις: 23/04/07, 18:38 »
Ποτέ δε μου άρεσε ο Δρογώσης. Εχω ακούσει και τους δίσκους του αλλά τον βρίσκω μέτριο. Οντως πολλή προώθηση!

Φίλε schizm δεν ξέρω αν έχεις ακούσει τα κομμάτια του αλλά εγώ δεν καίγομαι να μάθω τι έχει να πει γι'αυτά.
Οσο για το θλιμμένο βλέμμα, ο καθένας έχει το στυλάκι του πλέον. Ο Δρογώσης τεθλιμμένος, ο Στεφάνου μαζεμένος, ο Φάμελλος αμίλητος και πάει (κ)λέγοντας!

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #13 στις: 23/04/07, 18:50 »
Ανεξάρτητα το πως τάσσεται ο καθένας απέναντί του φίλε μου parlats, το πρόβλημα είναι αλλού: κάποιος ανοίγει ένα thread για μια συνέντευξη και ζητάει ερωτήσεις για τον καλλιτέχνη...κάποιος άλλος αφιερώνει χρόνο για να συντάξει κάποιες ερωτήσεις...εν τέλει η συνέντευξη αναβάλλεται για τις ελληνικές καλένδες (χωρίς φυσικά ο αρχικός poster να μπει καν στον κόπο να δώσει σημεία ζωής) κι ο "κάποιος άλλος" διαπιστώνει πως αδίκως έχασε το χρόνο του.

Λίγο κοροϊδιλίκι με λίγα λόγια...

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #14 στις: 23/04/07, 19:04 »
Καλά το θέμα των συνεντεύξεων είναι παλιά πληγή. Πολλές ακόμα συνεντεύξεις αν θυμάσαι και από παλιά δεν έχουν δει φως! Τα πώς και τα γιατί μόνο οι ίδιοι που ξεκίνησαν τα θέματα ξέρουν και που ελάχιστες φορές τα μοιράζονται μαζί μας! Να σου πω, εγώ δεν αισθάνομαι κοροιδεμένος, είναι θέμα που δεν καίγομαι. Σε όσα θέματα συνεντεύξεων πέραν του Αλκίνοου, έθεσα ερωτήσεις ευτυχώς πραγματοποιήθηκαν  ;D

Αποσυνδεδεμένος Shu_Ji

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 209
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αναίσχυντη σαν Νοέμβριος!
    • Προφίλ
    • Για τη Γ.Νεγκα
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #15 στις: 30/07/07, 12:49 »
με τον δρογωση ειχα επαφη κ ειχε πει ναι για συνεντευξη αλλα δεν το ετρεξα λογω του επιφοουν, αν θελετε δεν μου ειναι δυσκολο να το τρεξω, θα το ηθελα κιολας. ο δρογωσης ειχε απαντησει πολυ θετικα.
For those about to rock...we salute you!!

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #16 στις: 30/07/07, 16:41 »
με τον δρογωση ειχα επαφη κ ειχε πει ναι για συνεντευξη αλλα δεν το ετρεξα λογω του επιφοουν, αν θελετε δεν μου ειναι δυσκολο να το τρεξω, θα το ηθελα κιολας. ο δρογωσης ειχε απαντησει πολυ θετικα.

Αφού ο Epiphone δεν έχει δώσει σημεία ζωής τότε πιστεύω οτι η σκυτάλη περνά σε σένα...  ;)
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #17 στις: 30/07/07, 17:36 »
Φιλτάτη Shu_Ji ελπίζω να φανείς πιο αποτελεσματική, αλλά αμφιβάλλω και θα σου πω το γιατί. Ο Δημήτρης (Epiphone) αποτελεί πολύ καλό φίλο του Δρογώση...μάλιστα είναι το παιδί που επιμελήθηκε και "τρέχει" το προσωπικό site του τελευταίου. Φαντάζομαι λοιπόν πως το πρόβλημα στη μη διεκπεραίωση της συνέντευξης δεν αφορούσε στην αδυναμία συνάντησης ή προσέγγισης, αλλά στη διάθεση του καλλιτέχνη. Γιατί λοιπόν να είναι διαφορετικά στην περίπτωσή σου;

Καλή σου τύχη...αν συνεχίζει να υπάρχει το ενδιαφέρον από την πλευρά του, ενημέρωσε κι εδώ είμαστε.

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #18 στις: 30/07/07, 17:56 »
Μην προτρέχετε στις εκτιμήσεις σας. Ο Epiphone, μετά από ερώτησή μου, μου είπε ότι θα κανονίσει την συνέντευξη.
Δεν τίθεται θέμα διάθεσης, αυτή πάντα ήταν καλή.

Αποσυνδεδεμένος Shu_Ji

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 209
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αναίσχυντη σαν Νοέμβριος!
    • Προφίλ
    • Για τη Γ.Νεγκα
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #19 στις: 30/07/07, 19:04 »
ωραιοτατα τοτε περιμενουμε απλα. :)
For those about to rock...we salute you!!

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #20 στις: 30/07/07, 20:37 »
Μην προτρέχετε στις εκτιμήσεις σας. Ο Epiphone, μετά από ερώτησή μου, μου είπε ότι θα κανονίσει την συνέντευξη.
Δεν τίθεται θέμα διάθεσης, αυτή πάντα ήταν καλή.

Ε όχι και προτρεχουμε...έχει παρέλθει σχεδόν ένας χρόνος κι έχει κληθεί αρκετές φορές ο Epiphone να δώσει εξηγήσεις για το τι απέγινε η εν λόγω συνέντευξη. Κι ο Pavarotti ακόμα θα είχε φροντίσει να την έχει προσφέρει στο μεταξύ, ακόμα κι αν έπρεπε να απαντάει 1 ερώτηση το μήνα. Κατάντησε ανέκδοτο...

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #21 στις: 31/07/07, 08:10 »
schizm, εννοώ μη προτρέχεις λέγοντας ότι (τουλάχιστον) ο Δρογώσης δεν είχε/έχει τη διάθεση να μας δώσει συνέντευξη, ιδίως όταν δεν έχεις κανένα στοιχείο για να το στηρίξεις.

Άνθρωποι είμαστε, μας τυχαίνουν πράγματα, έχουμε υποχρεώσεις, κλπ. Δεν θα βάλουμε το μαχαίρι στο λαιμό κανενός, ούτε θα ειρωνευόμαστε πρόσωπα και καταστάσεις.

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #22 στις: 31/07/07, 11:01 »
Δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα να ρισκάρω υποθέσεις, ούτε καν να γίνω πικρόχολος απέναντι σε υποσχέσεις, οι οποίες έμοιαζαν με σχετικές προεκλογικές πολιτικάντηδων που έμειναν στα χαρτιά.

Όλοι έχουμε βεβαρημένα προγράμματα ζωής, αλλά δεν μπορώ να φανταστώ πως η ζωή ενός καλλιτέχνη όπως ο Δρογώσης (για τον οποίο έχω κι εκ των έσω πληροφόρηση) είναι τόσο απαιτητική πλέον που δεν υπάρχει ένα 10λεπτο κάθε δεύτερη μέρα για να ασχοληθεί και με τις ερωτήσεις που τέθηκαν και φαντάζομαι δεν απαιτούσαν να κάνει διατριβή πάνω στο φαινόμενο της super nova. Όσες γυναίκες έμειναν έγκυες στις 25/10/06, τώρα απολαμβάνουν το μωράκι τους κι εμείς αναμένουμε ακόμα...

Κι η αλήθεια είναι πως αν κάποιος όφειλε να δώσει εξηγήσεις για να μην υπάρχουν και παρεξηγήσεις, αυτός είναι ο epiphone που ανέλαβε το -κατά πως φαίνεται- δυσκολότατο αυτό εγχείρημα της συνέντευξης και τόσο καιρό τώρα σιωπά επιδεικτικά. Δε φταίνε λοιπόν όσοι "προτρέχουν", αλλά όσοι δεσμεύονται κι εξαφανίζονται, επιστρέφοντας μόνο για να ζητήσουν κανένα τραγούδι.

Αποσυνδεδεμένος Μαργαρίτα Π.

  • Δεν είμαι στιχουργός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1464
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #23 στις: 31/07/07, 11:18 »
Δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα να ρισκάρω υποθέσεις, ούτε καν να γίνω πικρόχολος απέναντι σε υποσχέσεις, οι οποίες έμοιαζαν με σχετικές προεκλογικές πολιτικάντηδων που έμειναν στα χαρτιά.

Όλοι έχουμε βεβαρημένα προγράμματα ζωής, αλλά δεν μπορώ να φανταστώ πως η ζωή ενός καλλιτέχνη όπως ο Δρογώσης (για τον οποίο έχω κι εκ των έσω πληροφόρηση) είναι τόσο απαιτητική πλέον που δεν υπάρχει ένα 10λεπτο κάθε δεύτερη μέρα για να ασχοληθεί και με τις ερωτήσεις που τέθηκαν και φαντάζομαι δεν απαιτούσαν να κάνει διατριβή πάνω στο φαινόμενο της super nova. Όσες γυναίκες έμειναν έγκυες στις 25/10/06, τώρα απολαμβάνουν το μωράκι τους κι εμείς αναμένουμε ακόμα...

Κι η αλήθεια είναι πως αν κάποιος όφειλε να δώσει εξηγήσεις για να μην υπάρχουν και παρεξηγήσεις, αυτός είναι ο epiphone που ανέλαβε το -κατά πως φαίνεται- δυσκολότατο αυτό εγχείρημα της συνέντευξης και τόσο καιρό τώρα σιωπά επιδεικτικά. Δε φταίνε λοιπόν όσοι "προτρέχουν", αλλά όσοι δεσμεύονται κι εξαφανίζονται, επιστρέφοντας μόνο για να ζητήσουν κανένα τραγούδι.

Μια χαρά τα λες!  :)
Ο Ρίτσος διαβάζει Ρίτσο
http://rapidshare.com/files/227510288/Ritsos.rar

Αποσυνδεδεμένος Shu_Ji

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 209
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αναίσχυντη σαν Νοέμβριος!
    • Προφίλ
    • Για τη Γ.Νεγκα
Απ: Ερωτήσεις για τον Στάθη Δρογώση
« Απάντηση #24 στις: 31/07/07, 12:12 »
παιδιά εγω ειχα μιλησει γυρω στον δεκεμβριο αν θυμαμαι με τον δρογωση και μου ειπε οτι μια χαρα οποτε θελουμε, δεν ειχε αντιρρηση, οποτε δεν ξερω τι εγινε αλλα δε θελω να μπερδευτω στα ποδια κανενος, ομως αν ειστε οκ με αυτο και δεν εχει προβλημα και ο δημητρης μπορω να το κυνηγησω μες τον αυγουστο.

επαναλαμβανω δε μπλεκομαι στα ποδια κανενος, εαν εχει συμφωνηθει κατι τοτε πασο. να βοηθησω θελω απλα... :)
For those about to rock...we salute you!!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
12 Απαντήσεις
56069 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/06/18, 13:44
από Στόκας
7 Απαντήσεις
5159 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/01/03, 01:04
από Lordos
38 Απαντήσεις
15626 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/12/05, 02:34
από Mistral
20 Απαντήσεις
10465 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/09/06, 14:15
από Fusalida
16 Απαντήσεις
16061 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/07/06, 17:40
από tziambaz71
9 Απαντήσεις
14326 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/01/07, 19:06
από fenderiarhs
66 Απαντήσεις
21218 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/10/08, 18:30
από zeromancer
11 Απαντήσεις
24920 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/12/07, 00:36
από paran0id
7 Απαντήσεις
3702 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/10/09, 13:01
από scarface5323
0 Απαντήσεις
1995 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/04/12, 00:00
από Απόλλων