Αποστολέας Θέμα: ποιό συνήθειο των άλλων σας ενοχλεί περισσότερο;  (Αναγνώστηκε 26424 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος margaritarenia

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 102
  • Φύλο: Γυναίκα
  • If I were a train I'd be late...again..
    • Προφίλ
η βλακεια..............ολα οσα αναφερατε ξεκινουν απο εκει...........

Και η κουτοπονηριά...
και η ψευτιά!

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Δεν ξερω(κ βαριεμαι να διαβασω)αν εχει αναφερθει αλλα μου τη δινει σε σημειο εκτοξευσης μπουκετου να μασανε κ να ακουγεται αυτο το κλατς κλατς κλατς!!!ΜΑΘΕ ΤΡΟΠΟΥΣ ΒΛΑΧΟΟΟΟΟΟΟ!!!σορρυ παρεκτραπηκα...αυτο τεσπα... ;D
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος taxfreesax

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 940
  • Φύλο: Άντρας
  • why so serious ?
    • Προφίλ
να τρωει το πιτογυρο και να ακουγεται σαν να τσαλαβουταει το βατραχοπελιδο σε πισινα για χρυσοψαρα... >:( >:( >:( >:( >:( >:(
ποσο μαλλον να το κανει και γκομενα---ΕΛΕΟΣ !!!καλυτερα να κλ@νει!

οι τρακες

οι ατακες ''δωσε ρε μαλακα ενα πουρπουαρ παραπανω στο παιδι !!!''


Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Eμενα μου την σπαει:

Η παντελης ελλειψη επιχειρηματων, και τα οποια επιχειρηματα ενα ειναι προσωπικα, και το ατομο αυτο να επιμενει κιολας! Η επειδη 'ετσι ακουσε'! Αμαν ρε φιλε, πανε ψαξε το λιγο μονος σου! Ελεος!
ΤΟ ΝΑ ΣΚΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΑΙΔΑΡΟ! ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΠΙΜΕΝΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ! ΕΛΕΟΣ!
Η ΒΛΑΚΕΙΑ! Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΡΝΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ! >:(
Να μου φερονται σαν να ειμαι καθυστερημενο ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ! ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΧΩΝΕΥΩ? >:(
Η ΥΠΕΡΤΑΤΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ: ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΑΔΙΑΣΙΣΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ, ΑΠΛΑ ΑΝΑΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟΥΣ ΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ 'ΕΤΣΙ'

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΙΝΩΝΗΤΟΣ! ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΚΟΣΜΟ!

ΟΧΙ ΘΕΛΩ ΚΑΝΕΝΑΝ! ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΥΠΕΡΟΧΑ! ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΗΣΥΧΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ



Αποσυνδεδεμένος Nick82

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
1.Αυτοί που στα λεωφορεία κάθονται στην "έξω" θέση,ενώ η άλλη (παράθυρο) είναι κενή... >:(
2.Μια γιαγιά χθές στο φούρνο,που πίεσε με τα κουλά της τις φρατζόλες που ήθελα να πάρω,και μου είπε "εντάξει,μαλακές είναι"... >:(
3.Όσοι τους έχω στείλει PM για κάτι,και δεν έχουν απαντήσει...ΒΑΣΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ(όχι μόνο του Internet):Όταν κάποιος απευθύνεται γραπτά σε εμάς,οφείλουμε να του απαντήσουμε γραπτά)... :-\
4.Οι "ραλίστες" της πλάκας,που θεωρούν ότι έχουν προτεραιότητα ακόμα και σε διασταύρωση με αεροπλανοφόρο... >:(
5.Αυτοί που έχουν κάνει δόγμα το "δανεικά και αγύριστα"...και δεν εννοώ μόνο χρήματα... >:(
6.Όσοι ανοίγουν το καλοκαίρι τα παράθυρα για να δροσιστούν,αλλά αφήνουν την τηλεόραση στο διαπασών... >:(
7.Αυτοί που έχουν κάνει τα πάρκα,χώρους για να χ*ζουν τα σκυλιά τους... >:( Στην ίδια κατηγορία και αυτοί που νομίζουν ότι ο σκύλος τους είναι ερωτευμένος με το δέντρο έξω από το σπίτι μου...(Αμ,δεν θα σας πετύχω...θα σας πετύχω ρε  :-X)
8.Αυτοί που μιλάνε άσχημα...
9.Κουράστηκα...

Να περάσει ο επόμενος...

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
για να σκεφτω...εκτος το οτι μου την σπανε ολοι...(αστειακι :P)...επισις μου την σπανε τα γυμνα ποδια που ειναι σε επικυνδηνη αποσατση απο το να με ακουμπισουν...ενω τους το εχω πει πολλες φορες λες και το κανουν επιτηδες...μου την σπαει να μου ζητα τζουρα ενας ασχετος..και οχι τπτ αλλο..να το σαλιωνει κιολας >:(....ενω εγω οταν στριβω σε καποιον τσιγαρο το δινω σε αυτον να το γλιψει....να λενε οτι δεν ειναι τρεντυ και να ντυνοντε τρεντυ και  εμο..εμμ...τι αλλο...να με βριζουν οταν δεν το σηκωνω....ε..αμα ειμαι σε αλλο σπιτι που να το ακουσω και καπακι να πεφτει μνμ με ολη την υβρεοπομπη....αα.και να κανονιζουμε για ρακομελα στου ψυρη και να την βγαζουμε στον βραχο της ακροπολεως...(αχ..ευτιχως οι κακες αυτες μερες περασαν πλεον τα πουλακια μου εχουν λεφτα και την βγαζουμε σε κομπλε μαγαζια)...ε δεν θυμαμαι τπτ αλλο...αα...και οι αριστεροι που ειναι μες στην τελευταια λεξη της μοδας....ε δεν θυμαμαι αλλα...αα..και τα 13χρονα που το παιζουν...ητε με το τσιγαρο ητε με την φασαρια....(αλλα δεν δινω σημασια ;D)..αυτα..αμα θυμηθω τπτ αλλο ή δω κατι θα σας το πω μην ανυσηχητε :P
« Τελευταία τροποποίηση: 21/07/07, 18:53 από Amylo »
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος AnGeL_F

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 66
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Τα πιο σοβαρά πράγματα λέγονται στη πλάκα...
    • Προφίλ
Η τσιγγουνιά..Είναι ότι χειρότερο υπάρχει στον πλανήτη.. >:(
Τα λάθη είναι για τους ανθρώπους
και η καρδιά για να συγχωρεί
μα και αυτή ματώνει και όταν γίνει πέτρα
αυτούς που αγάπησε αυτούς μισεί.

Αποσυνδεδεμένος Μένια..

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Θα λέω ψέματα πως δε θα ξαναφύγω...
    • Προφίλ
Η προκατάληψη - με ενοχλεί σε απίστευτο βαθμό.

Όταν αναφέρομαι σε κάποιον στον πληθυντικό εντελώς τυπικά και εκείνος απαντά στον ενικό με ένα ύφος, λες και κάναμε μαζί στρατό. Με λίγα λόγια, περιμένω την ίδια συμπεριφορά πάντα και με ενοχλεί εγώ να είμαι τυπική και ο άλλος να είναι θρασσύς.

Γενικότερα με ενοχλεί η μιζέρια.
There's a shark in the pool
And a witch in the tree
A crazy old neighbor and he's been watching me
And there's footsteps loud and strong coming down the hall

Αποσυνδεδεμένος Blue Wizard

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 365
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • The Paradox Society
η έλλειψη ειλικρίνιας
"dealing with the absurdity of existence by shoving absurdity down existence’s throat"

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
Το να μιλαει καποιος για κατι που δεν ξερει σαν ειδικος!!Να κανει τον ξερολα γενικα....
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος myrto!

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 78
  • Φύλο: Γυναίκα
  • we're the kids who feel like dead ends..
    • Προφίλ
Το να μιλαει καποιος για κατι που δεν ξερει σαν ειδικος!!Να κανει τον ξερολα γενικα....

+1000

και  όσοι καπνίζουν και ρίχνουν τν καπνό τους πάνω μου!! μου την δίνει πάρα μα πάρα πολύ!!
--τα καλά παιδιά ξέρουν!!!

paran0id

  • Επισκέπτης
που πετανε τις γοπες απο το παραθυρο...
γιατι εκτος του κινδυνου φωτιας, φανταστειτε να ερθει στα μουτρα καποιου(ειδικα αν οδηγει μηχανη)

Αγγέλα

  • Επισκέπτης
Μου τη δίνουν οι κάγκουρες, που κυκλοφορουν με αυτοκίνητα (ή μηχανάκια) με δυνατή εξάτμιση, ακούν τσίτα κακόγουστη μουσική, ντύνονται χάλια και έχουν ηλίθιο υφάκι ενώ νιώθουν σπουδαίοι που με αυτό τον τον τρόπο ρίχνουν χαζές κοπελίτσες ανευ προσωπικότητας...

Μου τη δίνουν οι δήθεν κουλτουριάρηδες, που έχουν άποψη για όλα (μουσική, θέατρο, κινηματογράφο) και λένε βλακείες συνεχώς. Συνήθως πετάγονται απ' τον κ*λο στο βρακί και από εκεί που μιλάνε για π.χ. θανάση παπακωνσταντίνου, λένε για τη γιουροβίζι-off.

Αντίθετα πάω πολύ τους ορίτζιναλ ανθρώπους... 

Αποσυνδεδεμένος Vamptessa

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 31
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Trapped in my dreams...
    • Προφίλ
Τα ψέματα και η υποκρισία.
Dreadful thoughts darken my mind..Sorrow consumed my soul..Fallen angels taste my tears..

Αποσυνδεδεμένος delfinaki

  • Αρχόντισσα των Θαλασσών
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 158
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ουδέν κρυπτόν
    • Προφίλ
Έτσι όπως αφήνουν το μπάνιο-τουαλέτα μετά τη χρήση τους, μια αηδία

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Έτσι όπως αφήνουν το μπάνιο-τουαλέτα μετά τη χρήση τους, μια αηδία
αυτη η κακια συνηθεια των αντρων να λερωνουν το καπακι της τουαλετας γιατι βαριουντε να το σηκωσουν ή οταν το σηκωσουν δεν το κατεβαζουν..μπορω να μισησω και ανθρωπο γιαυτον τον λογο >:(
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Έτσι όπως αφήνουν το μπάνιο-τουαλέτα μετά τη χρήση τους, μια αηδία
αυτη η κακια συνηθεια των αντρων να λερωνουν το καπακι της τουαλετας γιατι βαριουντε να το σηκωσουν ή οταν το σηκωσουν δεν το κατεβαζουν..

Ενταξει, το πρωτο το καταλαβαινω και ενοχλει και μενα ( αν και αντρας )..Ομως το δευτερο; Γιατι να το κατεβασουμε; Δεν ειναι δα και τοσο δυσκολο να τοκ ατεβασει καποιος!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Κοριτσια ελεος.... Ενταξει το να μην ανεβαζει ο αλλος το καπακι πριν την χρηση και να μην προσεχει ειναι καφριλα οντως. (προσωπικα παντα το ανεβαζω και μετα την χρηση παντα καθαριζω just to be sure).
Αλλα το να εχετε την απαιτηση να σας κατεβαζουμε ξανα το καπακι μετα την χρηση της τουαλετας απο εμας παραπαει...
Ελεος δηλαδη, δεν καταλαβα για ποιον λογο να γινεται αυτο; Μονο εσεις χρησιμοποιειτε την τουαλετα; Οχι, εμας μας βολευει το καπακι να ειναι μονιμα ορθιο και εσας μονιμα κατω. Δεν καταλαβαινω λοιπον γιατι ΠΡΕΠΕΙ ΕΜΕΙΣ να το εχουμε μονιμα κατω; Για να μην απλωνετε το χερι εσεις να το κατεβαζετε; Γιατι αν το παμε ετσι και μενα μου την σπαει να πηγαινω τουαλετα και να βλεπω το καπακι κατω και να πρεπει να απλωσω το δικο μου χερι για να το ανεβασω καθε φορα... Το θελω μονιμα ορθιο...
Αλλα ειπα, αλλο αυτο και αλλο το να μην το σηκωνει καποιος αντρας πριν την χρηση και να μην καθαριζει μετα... σε αυτο συμφωνω.
Και μιας και πιασαμε το θεμα τουαλετας, εμενα μου την σπανε πολυ τα ατομα που κατα την χρηση της τουαλετας ή μετα την χρηση, πετανε μεσα στη λεκανη χαρτια, τσιγαρα κτλ (και ειδικα οι γυναικες, αφου οι αντρες εχουν γενικα την καφριλα μεσα τους, οχι οτι δικαιολογουνται, αλλα στις γυναικες μου χτυπαει ακομα πιο ασχημα).
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
για τους παραπανω να απαντησω οτι προσωπικα εμενα με τσαντιζει γιατι θεωρω οτι ειναι σωστο αφου μονο εσεις θελετε το καπακι πανω γιατι σας διευκολυνει αλλα σας διευκολυνει και το καπακι κατω..οποτε για δικια σας βαρεμαρα γιατι να απλωσω εγω το χερακι μου;!!!ενω κ εμενακ εσας σας βολευει το κατω;! δεν θελω/ετε να γινω πιο αναλυτικη!! ;D
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Δεν καταλαβα, απο που κι ως που εμας μας βολευει κατω; Εμεις δεν καθομαστε καν αν χρειαστει!
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Uli Roth

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 71
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Αν και καπνιστής να μου ρίχνουν το καπνόστη μάπα!Αθλιο
Godin και τα μυαλά στα κάγκελα...

Αποσυνδεδεμένος delfinaki

  • Αρχόντισσα των Θαλασσών
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 158
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ουδέν κρυπτόν
    • Προφίλ
Έτσι όπως αφήνουν το μπάνιο-τουαλέτα μετά τη χρήση τους, μια αηδία
αυτη η κακια συνηθεια των αντρων να λερωνουν το καπακι της τουαλετας γιατι βαριουντε να το σηκωσουν ή οταν το σηκωσουν δεν το κατεβαζουν..

Ενταξει, το πρωτο το καταλαβαινω και ενοχλει και μενα ( αν και αντρας )..Ομως το δευτερο; Γιατι να το κατεβασουμε; Δεν ειναι δα και τοσο δυσκολο να τοκ ατεβασει καποιος!

Μήπως να το έχουμε μόνιμα ανεβασμένο? Δεν είναι δα και τόσο δύσκολο να το ανεβάσεις όταν το βρίσκεις κατεβασμένο  ;)

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Ακριβως αυτο προσπαθω να πω, οτι με την ιδια λιγικη που λετε εσεις να ειναι συνεχεια κατεβασμενο, γιατι να μην ειναι συνεχεια ανεβασμενο;
Γιατι ολα δικα σας δλδ;
Οχι κυριες μου, αυτο δε θα περασει! Αρκετα!
Ολα τα καπακια ανεβασμενα και αμα σας αρεσει!  ;D ;D :P :P
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος pascal.

  • Δεν Είμαι Δικηγόρος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 699
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αυτό είναι η ζωή; Ε τότε, άλλη μια φορά!
    • Προφίλ
Γι' αυτό, μία είναι η λύση η δοκιμασμένη και επιτυχής: βγάλτε τελείως το καπάκι. Μεγαλώνει και η διάμετρος του καθίσματος και περνάς υπέροχες αναπαυτικές ώρες διαβάζοντας απορρυπαντικά.
Όσα ξέρει η γυναίκα του κιθαρίστα δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος!

Αποσυνδεδεμένος delfinaki

  • Αρχόντισσα των Θαλασσών
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 158
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ουδέν κρυπτόν
    • Προφίλ
Γι' αυτό, μία είναι η λύση η δοκιμασμένη και επιτυχής: βγάλτε τελείως το καπάκι. Μεγαλώνει και η διάμετρος του καθίσματος και περνάς υπέροχες αναπαυτικές ώρες διαβάζοντας απορρυπαντικά.

Είναι παγωμένη η λεκάνη χωρίς το κάθισμα  ;D

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
18 Απαντήσεις
15704 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/05/09, 01:06
από Dr Bluz (G.K.)
20 Απαντήσεις
8310 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/03/08, 01:19
από TassosK
34 Απαντήσεις
11624 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/03/07, 23:11
από Scarsick
29 Απαντήσεις
10432 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/08/08, 13:49
από Stergios Kourou
26 Απαντήσεις
8258 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/03/09, 17:13
από TheRach3
52 Απαντήσεις
16545 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/08/09, 12:31
από Μάνος Καμπούρης (m.k.)
26 Απαντήσεις
12119 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/03/10, 01:02
από zeromancer
19 Απαντήσεις
7975 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/11/14, 10:44
από Guitar Fan
1 Απαντήσεις
1904 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/12/18, 08:20
από panixgr
0 Απαντήσεις
3531 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/01/19, 23:53
από ΠΟΙΟΣ