Αποστολέας Θέμα: Φημες για επανενωση του κλασικου line-up των Guns 'n' Roses  (Αναγνώστηκε 4400 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Κυκλοφορησαν φημες οτι θα επανενωθει το κλασικο line-up των Guns 'n' Roses για τις αναγκες του Superbowl ενος απο τα σημαντικοτερα (αν οχι ΤΟ σημαντικοτερο) αθλητικα γεγονοτα στην Αμερικη...

Το line-up θα ειναι:

Axl Rose - φωνη
Slash - κιθαρες
Izzy Strandlin - κιθαρες
Duff McKagan - μπασο
Steven Adler ή Matt Sorum - τυμπανα
και ο Dizzy Reed - πληκτρα

Πως σας φαινεται? Εγω το βλεπω για ψιλομουφα λογω των κακων σχεσεων του Axl με τον Slash και αμα γινει μαλλον θα ειναι μεγαααααααααααααλη αρπαχτη

Λετε να εχουμε ομως ΚΑΙ reunion περιοδεια? Γιατι αμα ειναι ετσι και περασουν και απο τα μερη μας τοτε δεν θα με χαλαγε καθολου να τους εβλεπα!!!

Πηγη: Rocking.gr
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Λετε να εχουμε ομως ΚΑΙ reunion περιοδεια? Γιατι αμα ειναι ετσι και περασουν και απο τα μερη μας τοτε δεν θα με χαλαγε καθολου να τους εβλεπα!!!
Αυτό... :)
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Tο Super Bowl ειναι ΤΟ μεγαλυτερο αθλητικο event των ΗΠΑ και απο τα πιο ακριβα στον κοσμο. Στο ημιχρονο, τη διασκεδαση του κοινου αναλαμβανει μια μπαντα ή ενας καλλιτεχνης. Περυσι ηταν οι The Who, φετος οι Black Eyed Peas. Μη ρωτησετε τι λεφτα παιρνουν...

Το να γινει ενα one-off show 15-20 λεπτων απεχει πολυ απο μια παγκοσμια περιοδεια με 180 shows.

Αποσυνδεδεμένος jimmy 1916

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 261
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • spicy rice
Το διαβασα κ γω... Μάλλον πρόκειται για μεγάλη μούφα γιατί η original πηγή δεν είναι πολύ αξιόπιστη. Και είναι κρίμα που δε θα γίνει γιατί πιστεύω θα πρόκειται για το μεγαλύτερο μουσικό γεγονός για χρόνια, ίσως μεγαλύτερο κι από reunion των ζεπελιν.. Το θέμα είναι ότι ο αξλ μετά από σιωπή.. κυριολεκτικά δεκαετιών βγήκε κι αποκάλεσε τον slash "καρκίνο" κι ότι "ένας απ'τους 2 τους θα πρέπει να ναι νεκρός πριν γίνει επανένωση", και γνκά δεν ξέρω πως θα μπορέσουν να το δικαιολογήσουν ότι όλα μέλι-γάλα, θα φανούν πολύ ξεφτίλες (ακόμα και η περίπτωση των KISS ή των floyd δν ήταν τόσο ακραία).. Βέβαια θα μου πείτε who cares αν είναι να τους δούμε στη σκηνή μαζί. Πάντως πιο πιθανό απ'το superbowl είναι να παίξουν μαζί αν τους εντάξουν στο rock n roll hall of fame.
Παρεπιπτόντως δεν ξέρω αν είδε κανείς τους black eyed peas στο superbowl με τον slash, ήταν απαράδεκτοι.. Ο Αξλ αρχίζει και μου φαίνεται πιο συμπαθής απ΄τον slash που έχει καταντήσει ο μεγαλύτερος μαιντανός του rock n roll.. Κρίμα..

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Το να γινει ενα one-off show 15-20 λεπτων απεχει πολυ απο μια παγκοσμια περιοδεια με 180 shows.

τι εννοείς?
παίρνουν περισσότερα από την παγκόσμια περιοδεία στο show-off?

Ο Αξλ αρχίζει και μου φαίνεται πιο συμπαθής απ΄τον slash που έχει καταντήσει ο μεγαλύτερος μαιντανός του rock n roll.. Κρίμα..

ναι αλλά παράγει...έβγαλε ΠΟΛΥ καλό δίσκο και τα λάιβ με τον (δεν θυμάμαι πως τον λένε) αξίζουν αρκετά...

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Το να γινει ενα one-off show 15-20 λεπτων απεχει πολυ απο μια παγκοσμια περιοδεια με 180 shows.

τι εννοείς?
παίρνουν περισσότερα από την παγκόσμια περιοδεία στο show-off?

[

Οχι, αλλα μπορουν να φανε στη μαπα ο ενας τον αλλο χωρις πολλα-πολλα...αλλο 20 μερες προβα και ενα μικρο show, κι αλλο 3 μηνες προβα και 7-8 μηνες touring.

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
ααα....ναι.....αν το κάνεις μόνο για την αρπαχτή ναι....

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα


ναι αλλά παράγει...έβγαλε ΠΟΛΥ καλό δίσκο και τα λάιβ με τον (δεν θυμάμαι πως τον λένε) αξίζουν αρκετά...

myles kennedy...των alter bridge...

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
τι να πω.....ΤΙ ΝΑ ΠΩ!....
είμαστε τυχεροί που υπάρχεις κι εσύ! :P ;D

Αποσυνδεδεμένος jimmy 1916

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 261
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • spicy rice

Ο Αξλ αρχίζει και μου φαίνεται πιο συμπαθής απ΄τον slash που έχει καταντήσει ο μεγαλύτερος μαιντανός του rock n roll.. Κρίμα..

ναι αλλά παράγει...έβγαλε ΠΟΛΥ καλό δίσκο και τα λάιβ με τον (δεν θυμάμαι πως τον λένε) αξίζουν αρκετά...


Ο δίσκος του καλός δε λέω (πολύ χειρότερος όμως απ'το 1ο snakepit και το chi dem), αλλά μ'όλους αυτους τους τραγουδιστές να σου γράφουν τραγούδια πόσο άσχημο θα μπορούσε να βγει. Τα ριφ του slash δν ήταν τπτ ιδιαίτερο κ ακόμα κ στους γκανς τα περισσότερα ο ιζζυ τα έγραφε.. Ο αξλ, όσο ψυχοπαθολογική προσωπικότητα και να 'ναι, έχει τόσο μεγάλη ιδέα γ τον εαυτό του, που δε νομίζω να επέτρεπε ποτέ να τον πουν ξεπουλημένο ή να βγάλει μέτριο δίσκο, κ ας βγάζει έναν κάθε 15 χρόνια που θα του κοστίζει καμια 10ρια εκατομμύρια, όπως το chinese 8)

Αποσυνδεδεμένος sporosvogas

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 78
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Kαι γω ακουσα στο ραδιοφωνο στο 105,5 για επανασυνδεση...
H κιθάρα είναι η πιο πιστή γκόμενα...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
152 Απαντήσεις
41569 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/01/09, 23:18
από bluechild
19 Απαντήσεις
6954 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/10/06, 18:49
από skipper37
15 Απαντήσεις
5630 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/10/06, 16:30
από skipper37
22 Απαντήσεις
8250 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/11/06, 22:41
από Iced Jacob
3 Απαντήσεις
3472 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/12/08, 14:50
από mehiko
9 Απαντήσεις
3592 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/09/10, 10:33
από Mike Moss
2 Απαντήσεις
38745 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/06/11, 20:10
από Johnpen.
8 Απαντήσεις
3214 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/07/11, 15:40
από KorakidisN
6 Απαντήσεις
3055 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/08/11, 03:07
από metalmike
7 Απαντήσεις
3073 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/01/12, 12:49
από panicX