Αποστολέας Θέμα: Συζήτηση για συναυλίες 2013  (Αναγνώστηκε 5384 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος civilbill

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 115
  • Φύλο: Άντρας
  • επιστροφή!
    • Προφίλ
    • MSKAT Civil Works
Συζήτηση για συναυλίες 2013
« στις: 25/01/13, 16:29 »
συνέχεια από εδώ


Αν .. παθαινα αυτο που παθανε ολοι στο Terra Vibe..
Μιλάμε ΔΡΑΜΑ!..

Παιδιά εγώ είχα φύγει όπως όπως από τη Νάξο, αεροπορικώς, όπου παράτησα και δουλειά στη μέση, πήγα από το Ελ.Βεν. κατευθείαν μαλακάσα και μετά.......
 
Τα γνωστά!!
 
Το παράξενο έίναι οτι ήμουν τόσο εξανλημένος που δεν είχα κουράγιο να εκνευριστώ!! Και τώρα θα ξαναπάω ευχαρίστως να τους ακούσω, γιατί είναι μια πάντα φτιαγμένη για live.. Τρομερή ενέργεια ο Gahan, ακόμα και αν δεν είσαι fan δεν υπάρχει περίπτωση να μη σε ξεσηκώσει...
« Τελευταία τροποποίηση: 26/01/13, 15:00 από hot_sauce »

Αποσυνδεδεμένος gas-13

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 359
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε δεν ειναι αργα
    • Προφίλ
Απ: Συζήτηση για συναυλίες 2013
« Απάντηση #1 στις: 26/01/13, 01:05 »
Η μια και ΜΟΝΑΔΙΚΗ φορα μου στη Μαλακασα ηταν τοσο τραυματικη [ξερω, ξερω εχω και καποια ηλικια] που δεν την βλεπω να επαναλαμβανεται [ μοναδικη ισως εξαιρεση αν παιξουν οι ΣΑΤΥΡΟΙ και ιδιαιτερα ο φιλος μου ο KATHODIOS].
Ετσι όπως τα 'φερε η ζωή κι η άτιμη ειμαρμένη
απόχτησα που λές κι εγώ ,κιθάρα γιά ερωμένη.

Αποσυνδεδεμένος Καθόδιος (φλουτσ)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1573
  • Φύλο: Άντρας
  • άιντε άιντε....!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Σάτυροι
Απ: Συζήτηση για συναυλίες 2013
« Απάντηση #2 στις: 26/01/13, 02:32 »
Στο Terra Vibe;;; Έχουμε προτάσεις αλλά μας ρίχνουν στα λεφτά! :P ;D
To πόδι μου το αγαπώ
γι αυτό και το κουνάω
και μου είναι χρήσιμο πολύ
όταν περπατάω...

KEEP WALKING

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Συζήτηση για συναυλίες 2013
« Απάντηση #3 στις: 26/01/13, 03:05 »
χαχαχα μου εχουν λείψει τετοια ποστ παιδια στο κιθαρα....ωραια πραγματα

παρ ολα αυτα η καλυτεροτερη συναυλια, αλήτες Αθηναίοι  :P , θα ειναι ΚΑΤΑΤΟΝΙΑ...πωωωωω ξενερωσα που δεν παιζουν θεσσαλονικη ( αλλα παιζει να ερθω)..αλλη ξενερα..βλεπω danny απο anathema ( που αναθεματον και αυτον ) 6 live στην ελλαδα και δεν μπαινω καν στον κοπο να κοιταξω ποτε παιζουν στην θεσσαλονικη μεχρι να καταλαβω οτι ΔΕΝ παιζουν...ρεεεεε πας καλα? ε? πας καλα? τι να πω ρε συ...
και μετα απο ολα αυτα antimatter...ναι ναι καλα καταλαβατε ΜΟΝΟ ΑΘΗΝΑ..εμεις δλδ τι γινεται? τους την σπαει η φατσα μας? τους μυριζει ο Θερμαϊκός ? δεν εχουμε καλο πιτογυρω? πες μας ρε φιλε να ξεορυμε να τα φτιαξουμε...και δεν μιλαω για μπαντες που θα παιξουν σε σταδια...τι να πω..sorry αλλα εκνευριστικα. ξερω δεν εχει σχεση με το τοπικ αλλα το τοπικ απο μονο του δεν εχει σχεση με το ιδιο...αντε τωρα με εχει πιασει το Μπαοκτζιλικι μου ( κ δεν ειμαι κ Παοκ ).
 
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Συζήτηση για συναυλίες 2013
« Απάντηση #4 στις: 26/01/13, 03:36 »
Το ενδεχομενο να μην υπαρχουν χωροι και καλοι διοργανωτες στη Θεσσαλονικη το σκεφτηκε κανεις; Δεν κλεινει μονο το χωρο ο παραγωγος, αλλα εχει και μια λιστα απαιτησεων που πρεπει να την καλυψει καποιος ;).


Η καλυτερη συναυλια θα ειναι Waters, γιατι τον ειδα στο σαλονι ( Κλειστο Ολυμπιακων Αγωνων ) και φανταζομαι πως θα ειναι οταν τον βγαλεις και στην αυλη....
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Συζήτηση για συναυλίες 2013
« Απάντηση #5 στις: 26/01/13, 12:42 »
ξερω δεν εχει σχεση με το τοπικ αλλα το τοπικ απο μονο του δεν εχει σχεση με το ιδιο...
 
χχαχαχαχαχαχα ;D
και μετα απο ολα αυτα antimatter...ναι ναι καλα καταλαβατε ΜΟΝΟ ΑΘΗΝΑ..
πότε??

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Συζήτηση για συναυλίες 2013
« Απάντηση #6 στις: 26/01/13, 14:41 »
freemind ( τι κανεις ρε συ ολα καλα  :P ?? καιρο εχεις να με βοηθήσεις σε κανα ποστ :P )
δεν νομιζω πως ειναι ο χωρος...αλλωστε στην Θεσσαλονικη για τετοιες μπαντες υπαρχουν χωροι. πιο πολυ ειναι ο κοσμος. τελευταια moonspell συναυλια ουτε 400 ατομα οποτε γιατι να ρισκάρει ο αλλος..προφανώς και δεν εγραψα το ποστ με σοβαρη διαθεση και για να "ξεσπασει" η κλασσικη κοντρα υπεργαμ...ων Θεσσαλονικιων και σιχαμερών Αθηναίων (πλααακαααα)..Ισα ισα την πολη που μενω κραζωπου ολοι λενε για συναυλιες και ολοι θελουν να μπουν τζαμπα

hot
14/4 στο An
παρε και το link
http://aftermath-music.com/item.php?id=10112 
ε βγαλε και καμια φωτο αν πας :( :( τους ειχα δει το 2002 σε ακουστικο οπως αυτο και ηταν απιστευτοιιιιι σου λεω
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Συζήτηση για συναυλίες 2013
« Απάντηση #7 στις: 26/01/13, 14:53 »
hot
14/4 στο An
παρε και το link
http://aftermath-music.com/item.php?id=10112 
ε βγαλε και καμια φωτο αν πας :( :( τους ειχα δει το 2002 σε ακουστικο οπως αυτο και ηταν απιστευτοιιιιι σου λεω

σ'ωραίος!
το ψήνω και θα προσπαθήσω να πάω....
κάτι λέει για αποστολή εισιτηρίων και μπλα μπλα μπλα....λογικά θα προπωλούν και στο ΑΝ......ε?  ???



όσο για τους χώρους της Θεσσαλονίκης....ε δε νομίζω να μην έχει χώρους κατάλληλους για λάιβ!!
χώρους μέχρι Fuzz ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ έχει σίγουρα....κι απ'την άλλη...έχετε αρκετά μεγάλα γήπεδα...πως και δεν κάνετε λάιβ εκεί?
εκτός κι αν είναι λόγω αυτού που είπες...πως όλοι θέλουν αλλά δεν πληρώνει κανείς για να πάει....

για να "ξεσπασει" η κλασσικη κοντρα υπεργαμ...ων Θεσσαλονικιων και σιχαμερών Αθηναίων (πλααακαααα)..

εγώ μέσα! έλα ν'ανάβουν λίγο τα αίματα!! :P

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Συζήτηση για συναυλίες 2013
« Απάντηση #8 στις: 26/01/13, 14:56 »
hot ειναι μεγαλο θεμα και δεν θελω να καταστρεψω ενα τοσο ωπαιο topic  :P
πανρως μαστίζει το τζαμπανταν εδω...
σιγουρα ρε θα εχει εισιτήρια στο AN...αν βολέψει θα ερθω και εγω..αγαπαμε antimatter

GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Συζήτηση για συναυλίες 2013
« Απάντηση #9 στις: 26/01/13, 15:08 »
Ουτε εγω θελω να δημιουργησω καποια κοντρα μεταξυ 2 πολεων, ειναι καθαρα οργανωτικο το ζητημα. Δεν ηξερα την παραμετρο του κοσμου και λυπαμαι που σε μια τοσο μουσικη πολη, οπως η Θεσσαλονικη, ο κοσμος δεν επιδιωκει συναυλιες μεγαλων ονοματων.

Κι αυτο θα ηταν ωραιο θεμα για συζητηση, κατα προτιμηση μακρια απο τοπικιστικες αποψεις. Ειναι σημαντικο σε μια χωρα τοσο μικρη, οσο η Ελλαδα, να εχουμε τη δυνατοτητα να φιλοξενουμε festival και live ονοματων σε παραπανω απο μια πολεις!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Συζήτηση για συναυλίες 2013
« Απάντηση #10 στις: 26/01/13, 15:11 »
αν βολέψει θα ερθω και εγω..αγαπαμε antimatter
αν το αποφασίσεις ενημέρωσε!
hot ειναι μεγαλο θεμα και δεν θελω να καταστρεψω ενα τοσο ωπαιο topic  :P
τα topics διαχωρίστηκαν γι'αυτό γράψε ό,τι θες!
Ειναι σημαντικο σε μια χωρα τοσο μικρη, οσο η Ελλαδα, να εχουμε τη δυνατοτητα να φιλοξενουμε festival και live ονοματων σε παραπανω απο μια πολεις!
+1

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Συζήτηση για συναυλίες 2013
« Απάντηση #11 στις: 26/01/13, 17:40 »
δεν ξερω παντως βλεπω μια μεγαλη διστακτικότητα απο θεμα διοργανωτών να φερουν ονοματα που παλια θεωρούνταν δεδομένα. Δεν λέω για amen Ra, που ok ίσως να μην είχαν κόσμο, αλλα katatonia ειναι σίγουρο πως κατι θα είχε. Απο τν άλλη ο danny θα είχε και αυτος (δεδομένο εχουμε αποδείξει πως τον αγαπάμε) παρ ολα αυτα αυτός δεν παίζει ( αν και 4 του μήνα θα είναι ελευθερος (θα το δείτε ολοι σας  ;) και οταν λεω θα το δείτε το εννοω...θα είναι στην ελλάδα και μάλιστα στην Θεσσαλονικη ).
Ο κίαμος όμως ήρθε ενα μηνάκι στην θεσσ.....παράπονο δεν εχω

έχοντας ζήσει πολλα χρόνοια στα εξωτερικά  :P πάντα γουσταρα οτι προωθούσαν συναυλίες σε μικρότερες πόλεις και όχι μόνο στα κέντρα...θα μου πείς κραζεις τόση ωρα οτι o danny παίζει σε ξανθες και βόλους και όχι στη θεσσαλονικη...άλλο αυτο!! με τους αναθεματισμένους έχω κόλλημα σορρυ   
« Τελευταία τροποποίηση: 26/01/13, 17:44 από zeromancer »
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Μητσάκος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1818
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρίστας της κακιάς ώρας...
    • Προφίλ
Απ: Συζήτηση για συναυλίες 2013
« Απάντηση #12 στις: 26/01/13, 19:16 »
Tρελή liveάρα που χάνω σήμερα...:/

Karma to Burn + Hidden in the Basement στο Eightball, όσοι είστε Θεσσαλονίκη και δεν πάτε, ενώ δεν υπάρχει στη μέση υποχρέωση, είστε άξιοι της μοίρας σας... ;D
If music be the food of love, play on,
Give me excess of it; that surfeiting,
The appetite may sicken, and so die...

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Συζήτηση για συναυλίες 2013
« Απάντηση #13 στις: 26/01/13, 20:49 »
δεν παω αν και θα παει οοοολη η παρεα μου αλλα δεν την ξερω την μπαντα και θελω να μαζεψω λεφτα για κατατονια
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Συζήτηση για συναυλίες 2013
« Απάντηση #14 στις: 26/01/13, 21:45 »
Δηλαδη στη Θεσσαλονικη τι ειδος μουσικης ειναι αυτο που πιστευεις πως μαζευει το περισσοτερο κοινο και οι διοργανωτες δεν φοβουνται να "ανοικτουν" οσον αφορα το θεμα του χωρου και του budget καλυψης; :/
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Συζήτηση για συναυλίες 2013
« Απάντηση #15 στις: 26/01/13, 23:12 »
δεν ξερω free...να σου πω την αληθεια δεν παρακολουθώ όλες τις σκηνές. απο φίλους ξέρω πως οι πρωτοκλασάτες thrash μπαντες μια χαρα τα πάνε. Ισως το καλύτερο θα ήταν να υπάρχουν πιο ενδιαφέροντα "πακέτα" όπως γίνεται στο εξωτερικό. δηλαδή να μη φοβόντουσαν να βάλουν 2 φαινομενικά διαφορετικές μπάντες μαζι ( αυτο βεβαια ισχυει για όλη την ελλάδα ).

παραπάνω ανέφερα πρωτοκλασάτες thrash για να τις αντιπαραβάλω με τον κόσμο που είχαν οι αντιστοιχες πρωτοκλασάτες του είδους που ακούω
anathema: οκ ειχε κοσμο κανα 600 - 700 ατομα τελευταια φόρα είχε  ( που ήταν κ σε μαγαζί 12 Km απο το κέντρο της πόλης )
opeth: λιγα πράγματα max κανα 500αρι
moonspell : τιποτα. με το ζόρι 400
katatonia : τελευταία συναυλία οι ιδιοι οι katatonia ειχαν σχολιάσει το πόσο λίγος κόσμος ειχε έρθει και όπως βλέπεις τωρα δεν θα ανέβουν

( ολα τα παραπάνω ειναι προφανώς  προσωπικές εκτιμήσεις, δεν θα μπορούσα να εχω τα νουμερα των εισιτηρίων ) 

απο την άλλη για να απαντήσω και στην ερώτηση σου mogwai και maybeshewill γινόταν πανικός ( τηρουμένων  των αναλογιών ). mogwai ειχε πολυυυυ κοσμο
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Συζήτηση για συναυλίες 2013
« Απάντηση #16 στις: 26/01/13, 23:51 »
Παντως τα νουμερα δεν δειχνουν αποχη, απλως μειωμενο κοινο οσον αφορα το ειδος. Γι' αυτο ρωτησα εξαλλου, γιατι δεν ξερω εαν το ειδος ειναι αυτο που μπορει να θεωρηθει mainstream και να φερει κοσμο ;)
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος adr1anos

  • Συναλλαγές: (2)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 4476
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάρα πολλές ιδέες, πολύ λίγος χρόνος..
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • My LinkedIN Profile
Απ: Συζήτηση για συναυλίες 2013
« Απάντηση #17 στις: 27/01/13, 02:15 »
mogwai ειχε πολυυυυ κοσμο
Πιστεύεις ότι το post rock έχει μεγαλύτερη απήχειση τελευταία από το metal?
Απλά άνοιξε τα φτερά σου!.. Τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους.



→ ΕΥΡΕΤΗΡΙΟ DIY Άρθρων μου στο Kithara.gr 

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Συζήτηση για συναυλίες 2013
« Απάντηση #18 στις: 27/01/13, 04:05 »
free δεν εχεις αδικο αλλα ο διοργανωτής σκεπτόμενος το ρισκο, δλδ αν θα έχει αυτα τα 400 άτομα, ίσως να αποφασίσει να μην φέρει τα ονόματα που και αυτος θα ήθελε...εκτός των άλλων μη ξεχνάς πως απο τα άτομα που ανέφερα ενά καλό ποσοστό μπήκε με το γνωστό σε όλους ΝΤΟΥ,οπότε είναι και αυτό ζημιογόνο.
επειδή anathema, moonspell και opeth τους έχω δει πολλες φόρες καποια χρόνια πριν  ( ναι προ κρίσης) ακουγόντουσαν οι ατακες "φίλε παρε το μαλλι σου να αναψω ενα τσιγάρο), δλδ είχε καλό κοσμο..τι να πω ισως βαρεθηκαν να τους βλέπουν ???

adr1ane εγώ ακούω αρκετά χρόνια post rock (θα μου πεις γιατι το αναφέρω? το λέω μονο και μόνο γιατι μπορω να κανω μια ασφαλή σύγκριση ανάμεσα στο τωρα και σε κάποια χρονια πριν )και εν μέρη θεωρώ πως τελευταία έχει γίνει λίγο της μόδας, παρ ολα αυτα απο την εικόνα που είδα στο Live των mogwai έχω να πω πως μέσα θα έβλεπες ατομα διαφόρων "ειδών". Και τι εννοώ? Πολυ απλα έγω "έψησα" απο την παρέα μου 5 μεταλλάδες (που δεν εχουν ουτε ενα mp3 απο το συγκρότημα)  να έρθουν γιατι τους είπα πως θα είναι ωραίο live. Είχε πααααρα πολυ κοσμο που απλώς ήρθε στο live επειδη κάπου εχει ακουσει οτι αυτο είναι ένα καλο συγκρότημα ( πραγμα που δεν το λέω για κακό απλως για να σου δώσω να καταλάβεις πως αυτοι δεν θα ήταν διατεθειμένοι να δώσουν τα ίδια λεφτα για ενα live πιο "σκληρό"). Οπως και να το κάνουμε είναι πιο εύπεπτοι απο τους π.χ Opeth.
Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής δεν νομίζω πως ενα Live των red sparrows, που είναι πιο σκληρό/ λιγότερο ηλεκτρονικό post rock θα είχε την ίδια τύχη. Οι mogwai ειναι σαν να λέμε οι Maiden του post για αυτο δεν ειναι και περίργο οτι θα ακούσει κ κανενα κομματι τους σε πολυ mainstream ραδιόφωνα. 
« Τελευταία τροποποίηση: 27/01/13, 04:11 από zeromancer »
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
5 Απαντήσεις
2625 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/06/08, 21:30
από ε?
16 Απαντήσεις
5847 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/01/09, 06:38
από mace
3 Απαντήσεις
2538 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/01/09, 19:07
από groovymood
89 Απαντήσεις
37183 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/08/17, 21:41
από cbk
0 Απαντήσεις
2281 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/11/12, 10:59
από ΚΕΠΕΜ
37 Απαντήσεις
13336 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/08/13, 02:23
από Καθόδιος (φλουτσ)
19 Απαντήσεις
6188 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/01/13, 14:03
από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood
1 Απαντήσεις
3542 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/01/13, 18:56
από zepfan
5 Απαντήσεις
3438 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/03/13, 14:26
από Mike Moss
48 Απαντήσεις
26580 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/08/20, 09:15
από theycallmepacos