Αποστολέας Θέμα: ποιος πιστευετε οτι ειναι ο χειροτερος ΔΙΑΣΗΜΟΣ κι8αριστας????  (Αναγνώστηκε 58383 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
+1 για Gers.. Ποζεράς και από μελωδία τπτ...

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
+1 για Gers.. Ποζεράς και από μελωδία τπτ...

Και το nickname σ π κολλαει? Παντως ουτε κ εμενα μαρεσει ο gers...στα live ιναι κρυμμενος σε μια γωνιτσα μπροστα απο κανα full-stack ο καημενος ο Smith κ παιζει το σολο του κ ολα τα φωτα ειναι πανω στον Gers που πεφτει στα γονατα κ κυλιεται πανω στη σκηνη οπως τα γουρουνια στη λασπη...

Αλλα ο χειροτερος διασημος κιθαριστας ever ειναι ο Herman (pou paizei san pso)Li...ποσο μ τη σπαει το στιλακι του το δηθεν ποζεροβιρτουοζικο κ το οτι εχει κ signature κιθαρα...ελεοοοοοοοοοοος...οχι αλλο καρβουνο
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος Nirvana16

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 20
    • Προφίλ
παιδια εγω δεν εχω φυσικα την εμπειρια σας ουτε μπορω να ξεχωρισω τους κιθαριστες αναλογα με τις τεχνικες τους, αλλα τλχστον εχω αυτια και ακουω.....
διαφωνω ΚΑΘΕΤΑ με ολα αυτα που λετε για τον slash!!!ο τυπος καποτε θεωροταν ο καλυτερος κιθαραριστας ως προς(πωσ να το πω...)ΔΕΝ ΕΧΑΝΕ ΝΟΤΑ ο ανθρωπος!!και το στυλακι του εγω πιστευω οτι ειναι καταπληκτικο...δηλαδη πειραζει που ντυνεται ετσι??


Οσο για τον cobain πιστευω οτι οντως δεν ειναι πολυ καλος κιθαριστας...αλλα ρε παιδια ετσι ηταν το στυλ τις μπαντας!!δεν χρειαζστηκαν τα τρελα σε ταχυτητα π.χ σολο,ή γενικα τα σκληρα και γρηγορα παιξηματα!μπορει κατι καλυτερο να καταφερνε ο ανθρωπος αμα προσπαθουσε!!αν και οπως ειπε και ενας αλλος εδω,δεν εμεινε γνωστος για την κιθαρα του αλλα για τα μαγικα τραγουδια του που σε αγγιζουν.....


κατα τα αλλα,παιδια αδικα τρωγοσαστε!!εχετε βγαλει ολα τα ονοματα αχρηστα!!λες και μειναν στην ιστορια επειδη ειχαν καλο μανατζερ!!αντε πειτε εκει κανεναν m***kian να τελιωνουμε  :P


(υ.σ)ο herman παρολο που δεν τον παω καθολου δεν ειναι και τοσο αχρηστος!  :P

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
παιδια εγω δεν εχω φυσικα την εμπειρια σας ουτε μπορω να ξεχωρισω τους κιθαριστες αναλογα με τις τεχνικες τους, αλλα τλχστον εχω αυτια και ακουω.....
διαφωνω ΚΑΘΕΤΑ με ολα αυτα που λετε για τον slash!!!ο τυπος καποτε θεωροταν ο καλυτερος κιθαραριστας ως προς(πωσ να το πω...)ΔΕΝ ΕΧΑΝΕ ΝΟΤΑ ο ανθρωπος!!και το στυλακι του εγω πιστευω οτι ειναι καταπληκτικο...δηλαδη πειραζει που ντυνεται ετσι??



To δεν έχανε νότα είναι σχετικό..........στα live που ήτανε κομμάτια (...εχμ...στα περισσότερα...) έχανε..και πολλές.....αυτό το sweet child o' mine ακόμα κλαίει...


Αποσυνδεδεμένος kyriakos_t

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
για μενα ο χειροτερος ειναι ο μαρκ αντζελο μπατιο (αν και παιζει γρηγορα αλλα αυτο δε λεει κατι)........τωρα για τον χερμαν λι μπορω να πω οτι ναι το παιζει και πολυ ροκας (οπως ειπαν και καποιοι αλλοι) 
  
μετα ο χειροτερος ειναι αυτος    
   ;D ;D ;D ;D
χαχαχαχαχα ουτε καταδιανεια

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
μετα ο χειροτερος ειναι αυτος     http://www.youtube.com/watch?v=1GSpbuFSr2o    ;D ;D ;D ;D
χαχαχαχαχα ουτε καταδιανεια


 :o :o :o

Ελπίζω ειλικρινά να κάνεις πλάκα...
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος kyriakos_t

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
μετα ο χειροτερος ειναι αυτος     http://www.youtube.com/watch?v=1GSpbuFSr2o    ;D ;D ;D ;D
χαχαχαχαχα ουτε καταδιανεια


 :o :o :o

Ελπίζω ειλικρινά να κάνεις πλάκα...







χαχαχαχαχαχαχαχα εννοειται ρε Απολλων..........προς θεου........ουτε και ο πιο ακυρος δεν θα το εννοουσε..........αυτο ειναι εγκλημα.....