Σελίδες:
  • #1 από Μάριος στις 08 Apr 2002
  • Σπύρο, Κιθαρωδέ, Βασίλη. Έχω προσέξει πως σχεδόν όποτε μπαίνω στο φόρουμ θα έχει 2-3 μη μέλη συνδεδεμένα, όχι πολύ λιγότερα από τά συνήθως συνδεδεμένα μέλη. Ίσως να έπρεπε να δείχνατε ότι πρώτα απ' όλα είναι δωρεάν και κυρίως τα πλεονεκτήματα του να είσαι μέλος, δηλαδή προσωπικά μυνήματα, παρατσούκλι και την δυνατότητα να βλέπεις πια μυνήματα έχεις διαβάσει και ποιά όχι.Τι λέτε;
  • #2 από Βραζίλης στις 09 Apr 2002
  • Ναι, θα μπορουσαμε να το αναφερουμε καπου, αλλα προσωπικα δεν πιστευω οτι ειναι τοσο απαραιτητο. Οποιος θελει πραγματικα να ασχοληθει με αυτην την ιστορια, θα μπει στη διαδικασια, αλλιως θα περασει και θα φυγει...
    Οσον αφορα τον μετρητη, δεν εχει καμμια σημαντικη χρησιμοτητα. Αν θελετε μπορω να σας πω οτι συμφωνα με τα στατιστικα του server, το kithara.gr εχει πολυ κινηση (για τα ελληνικα δεδομενα), γι'αυτο αλλωστε ειμαστε στριμωγμενοι απο αποψη bandwidth και system resources.  :(
  • #3 από dobluth στις 06 Jun 2002
  • Ίσως ο αριθμός των μη-μελών να είναι και λίγο πλασματικός.  Εγώ προσωπικά πολλές φορές τσεκάρω το φόρουμ και αν δω ότι θέλω να γράψω κάτι (π.χ. όπως τώρα), τότε κάνω κανονική σύνδεση ως μέλος.
  • #4 από Anastrianna στις 05 Jul 2002
  • Συμφωνώ με τον Βασίλη ότι αν κάποιος ενδιαφέρεται να παραμείνει και να συνεχίσει να παρακολουθεί τη σελίδα δεν θα τον αποτρέψει τίποτα από το να ψάξει πως θα γίνει μέλος!!! Ούτως ή άλλως οι περισσότεροι ενεργούμε όπως ο dobluth!!! Εγώ δεν πιστεύω πάντώς πως υπάρχει κάποιος που να μπήκε στη σελίδα και να μην ήθελε να γίνει μέλος!!!!
Σελίδες: