Σελίδες:
  • #1 από Στόκας στις 14 Jun 2018
  • Πότε ήταν οι μέρες που είχε πολυ κόσμο εδώ;
  • #2 από johnjohn στις 14 Jun 2018
  • μια μέρα που κέρναγα μπύρες.
  • #3 από saved στις 14 Jun 2018
  • Στην αρχικη τερμα κατω λεει πως οι περισοτεροι συνδεδεμενοι χρηστες ηταν 2/2/11 και ηταν 1456 χρηστες.
    Βαλε 5 μηνες πριν και μετα,αρα τοτε ηταν ας πουμε οι golden era
    Το θεμα ομως δεν ειναι ποτε ειχε την πιο πολυ κινηση καποιο φορουμ.
    Κατα την γνωμη μου πιο πολυ μετραει το κλημα μεταξι μελων,ποσο σκοπευουν να βοηθησουν και να ασχοληθουν με τους αλλους χρηστες,και το ποσο αναλιουν η αναφερουν θεματα που εχουν να κανουν με τεχικη γνωση.
    Εαν εχει 200000 χρηστες,που σκοτωνωντε καθε μερα και ολα τα θεματα ειναι "θελω κιθαρα μεχρι 500€" τοτε δεν υπαρχει ουσια.
    Δεν ξερω γιατι αρκετα μελη με τεραστιες γνωσεις εχουν εξαφανιστει (ειτε απο δω ειτε απο αλλα φορα) παντος,εχω πει ξανα στο παρελθον,πολλες φορες ηθελα να ανταλαξω αποψεις με ατομα (γιατι διαβαζα αλλα ποστ τους και ηθελα να το παμε ενα βημα παραπερα το θεμα) και για διαφορους λογους πολυ απλα σταματησαν να ασχολουντε με το εκαστοτε φορουμ,και ετσι ολοι βγηκαμε χαμενοι,γιατι εγω εμεινα με την απορια,και μαζι με μενα,σιγουρα και αρκετοι αλλοι
  • #4 από mouz στις 14 Jun 2018
  • ... εδώ που τα λέμε θα ήθελα άλλη μία κιθάρα κάτω από 500 €  ;D ;D ;D . Πάνε πια αυτά τα ωραία θέματα :-Ρ
  • #5 από saved στις 14 Jun 2018
  • Οσες/οποιες κιθαρες και να παρεις,ποτε δεν θα καλυψεις το κενο που σε κανει να νοιωθεις δυστυχησμενος (οχι πεινασμενος) γιατι αυτο που πραγματικα εχεις αναγκη ειναι ενα μπασο..


    Μην πεφτεις στην παγιδα πως οι περισοτερες χορδες ειναι καλυτερες.
    Αυτο υσχιει μονο στα σουβλακια.
    Τες πα.Τι κιθαρα θες μεχρι 500€?
    Με 4 χορδες η με 5?
  • #6 από mouz στις 14 Jun 2018
  • Οσες/οποιες κιθαρες και να παρεις,ποτε δεν θα καλυψεις το κενο που σε κανει να νοιωθεις δυστυχησμενος (οχι πεινασμενος) γιατι αυτο που πραγματικα εχεις αναγκη ειναι ενα μπασο..


    Μην πεφτεις στην παγιδα πως οι περισοτερες χορδες ειναι καλυτερες.
    Αυτο υσχιει μονο στα σουβλακια.
    Τες πα.Τι κιθαρα θες μεχρι 500€?
    Με 4 χορδες η με 5?


    χαχαχαχα έγραψες x2 δεν περιγράφω άλλο!
  • #7 από panixgr στις 14 Jun 2018
  • το ίδιο ισχύει και σε άλλα σάιτς. νομίζω όλος ο κόσμος είναι facebook, instagram, snapchat, etc.
    αλλά ο βασικότερος λόγος είναι οτι οι νέοι δεν ακούν ρόκ όπως παλιά.
  • #8 από saved στις 14 Jun 2018
  • Ο βασικοτερος λογος ειναι οτι ολοι θελουν να ποσταρουν φωτογραφιες με το τι κανουν.Σε λιγο,ακωμα και για "γραματειο" να πανε θα το βαλουν φωτο.
    Χωρια που θα ριξουν 800 εφε φωτοσοπ στην φωτο πριν την ανεβασουν..


    @mouz ετσι για να δεις ποσο δικιο εχει ο saved οταν μηλαει..
  • #9 από panixgr στις 14 Jun 2018
  • μπράτε λείπουν 3 (η μήπως 4?) χορδές απο την κιθάρα που πόσταρες!
  • #10 από saved στις 14 Jun 2018
  • Ιτς ολ αμπαουτ δε μπεης
  • #11 από Στόκας στις 14 Jun 2018
  • ναι συμφωνω σχετικά πως όλα αυτά τα facebook, instagram, snapchat κτλπ τα κατέστρεψαν τα φόρουμς, αλλά μάλλον αρκετά μέλη απλά βαρέθηκαν να είναι σε αυτά. Εγώ είμαι αρκετό καιρό σε φόρουμς και μπορώ να πω πως τα έχω αγαπήσει. Οι moderators μπαίνουν καθόλου ή όχι;
  • #12 από Uriah στις 14 Jun 2018
  • ναι συμφωνω σχετικά πως όλα αυτά τα facebook, instagram, snapchat κτλπ τα κατέστρεψαν τα φόρουμς, αλλά μάλλον αρκετά μέλη απλά βαρέθηκαν να είναι σε αυτά. Εγώ είμαι αρκετό καιρό σε φόρουμς και μπορώ να πω πως τα έχω αγαπήσει. Οι moderators μπαίνουν καθόλου ή όχι;
    Σε λιγο θα μας πεις πως προλαβες και dial up συνδεσεις.
  • #13 από Στόκας στις 14 Jun 2018
  • Σόρρυ φίλε αλλά πολύ επίθεση. Γνωριζόμαστε από καπου;
  • #14 από atav (φλουτσ) στις 14 Jun 2018
  • ναι συμφωνω σχετικά πως όλα αυτά τα facebook, instagram, snapchat κτλπ τα κατέστρεψαν τα φόρουμς, αλλά μάλλον αρκετά μέλη απλά βαρέθηκαν να είναι σε αυτά. Εγώ είμαι αρκετό καιρό σε φόρουμς και μπορώ να πω πως τα έχω αγαπήσει. Οι moderators μπαίνουν καθόλου ή όχι;
    Σε λιγο θα μας πεις πως προλαβες και dial up συνδεσεις.


    Κι αν είναι όντως ο Μπάμπης;;; πού το ξέρουμε;;; ;D
  • #15 από hot_sauce (φλουτσ) στις 14 Jun 2018
  • Κι αν είναι όντως ο Μπάμπης;;; πού το ξέρουμε;;; ;D
    Λες, τώρα στη σύνταξη, να αποφάσισε να ασχοληθεί και με fora??  :o ;D
  • #16 από Uriah στις 14 Jun 2018
  • ναι συμφωνω σχετικά πως όλα αυτά τα facebook, instagram, snapchat κτλπ τα κατέστρεψαν τα φόρουμς, αλλά μάλλον αρκετά μέλη απλά βαρέθηκαν να είναι σε αυτά. Εγώ είμαι αρκετό καιρό σε φόρουμς και μπορώ να πω πως τα έχω αγαπήσει. Οι moderators μπαίνουν καθόλου ή όχι;
    Σε λιγο θα μας πεις πως προλαβες και dial up συνδεσεις.


    Κι αν είναι όντως ο Μπάμπης;;; πού το ξέρουμε;;; ;D
    Ο Μπαμπης σιγουρα ειναι, κανει προωθητικη ενεργεια για την επανενωση.
  • #17 από atav (φλουτσ) στις 14 Jun 2018
  • Μηγκοροδέβετε γιαδενέχειαυτόγραφο! ;D
  • #18 από Στόκας στις 14 Jun 2018
  • Δε με διαγραφετε λέω εγώ...
  • #19 από Uriah στις 14 Jun 2018
  • Μηγκοροδέβετε γιαδενέχειαυτόγραφο! ;D
    Μου εφυγε η μπυρα απο τη μυτη  ;D ;D ;D
  • #20 από hot_sauce (φλουτσ) στις 14 Jun 2018
  • Δε με διαγραφετε λέω εγώ...
    Όχι ρε, γιατί? Επέστρεψε ο Νιρβάνας και θα τον διαγράψουμε?
  • #21 από Uriah στις 14 Jun 2018
  • Δε με διαγραφετε λέω εγώ...
    Ωχ, μαλλον θα μπηκε ο μπαμπας του στο δωματιο και ειδε τι ποσταρει.
Σελίδες: