Αποστολέας Θέμα: Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!  (Αναγνώστηκε 9323 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ron-t

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • υπάρχουν αυγές που δεν ξημέρωσαν ακόμα
    • Προφίλ
  Ενα κυριακατικο ραθυμο πρωινο ξεκινουσε,ο ηλιος εστεκε απειλητικος πανω απο την Αττικη και οι αρνητικες σκεψεις αρχισαν να τριβελιζουν το μυαλο μου.Το χθεσινο βραδινο ουισκυ-μπομπα εκανε τη κατασταση ακομη πιο δυσκολη...Μηπως στο πρωιμο καλοκαιρι που μας προεκυψε επρεπε να βρισκομαστε σε καποια αμμουδια παρα μεσα στα καυτα τειχη της πολης?Μηπως τελικα μαζευτουμε 3 και ο κουκος?Μηπως οσοι τελικα ερθουν με βλαστημανε αν μαλιστα ο κλιματισμος δε σταθει στο υψος των περιστασεων?Μηπως...Μηπως...?Με τετοιες σκεψεις περασε τοπρωι ...παρεα με το πονοκεφαλο και τα ντεπον...
  Φτανοντας στο ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ με συγκεχυμενα συναισθηματα και με βαρυ κεφαλι βρισκω πρωτο το Παναγιωτη (skyllas) να με περιμενει...Ξενυχτης κι αυτος αλλα συνηθισμενος λογω επαγγελματος μου αλλαξε τη διαθεση (ισως βοηθησε και το δευτερο ντεπον ;)).Πινοντας το δευτερο καφε και συζητωντας καλοσωρισαμε
στη παρεα τη Βασιλικη,τον P@nos,ton dshakes με τη γυναικα του Αναστασια και τη κορη τους Ευα.Η πλακα μεταξυ της Βασιλικης και του Πανου δεν ειχε τελειωμο και με το κλιματιστικο να μας δροσιζει υποδεχτηκαμε την πρωτη εκπληξη της συναντησης...Ο Vangelis αρτι αφιχθεις εκ της Φρανκφουρτης κατεφτασε στη παρεα!!! :D :oΛιγο ξενυχτης (εως πολυ)αλλα με φοβερο κεφι και ανοιχτη καρδια...Μας μετεφερε και τα χαιρετισματα του επισης ξενιτεμενου admin ΚΙθαρωδου,που ελπιζουμε καποια στιγμη να τον δουμε στις συναντησεις μας(να υποθεσω στου Βασ...μακαρι ;))
 Επομενος ηταν ο Πετρος(Newbie) που μετεθεσε το ταξιδι για το Ναυπλιο για το απογευμα(ευχομαι να εφτασε καλα) και ηταν οπως παντα βασικο στελεχος ,εστω και χωρις τη Υamaha...
 Η επομενη εκπληξη ηταν ο ετερος admin ,απων απο τις τελευταιες συναντησεις...ΟΑΟΥ Σπυροοοοο!!!(κατα το Σακηηηη ;D).
 Ξαφνικα μπηκε μεσα ενας ψηλος αγνωστος σε ολους...Αφου μας μιλησε αναγνωρισαμε το cheguevara ξυρισμενο αλλα παντα δικο μας Σταματη που δυστυχως λογω ανειλημενων υποχρεωσεων(μπανια,γκομενες κλπ  ;D)εμεινε πολυ λιγο...
 Τελειωνοντας με το καφε κι ενω ειχαν ξεκινησει οι παραγγελιες για τις πρωτες παγωμενες μπυρες κατεφτασε το ζευγαρι του kithara,ο Ιορδανης με την Ειρηνη.
 Μετα απο λιγο (καθυστερημενα) ηρθε ο admin που συμμετεχει σε ολες σχεδον τις συναντησεις...ναι ναι ο Βασιλης(δε με λενε Bill) ηταν εκει με τον αδερφο του.
 Το παρτυ ειχε ηδη ξεκινησει ,ο Vangelis με το Newbie εναλασσονταν στο τραγουδι και στις κιθαριες,με το dshakes kai ton P@no να συνοδευουν με το ιδιο κεφι και να ανεβαζουν το κεφι ολων.Ο χρονος ειχε αρχισει να χανει το νοημα του οταν ηρθε στη παρεα μια πολυ κεφατη παρουσια,η Fox.
 Mε τις κιθαρες να δεινοπαθουν στα επιδεξια χερια του vangeli που μετεδωσε και πορωσε ολη τη παρεα με το δυναμισμο και την ενεργητικοτητα του.Το αποτελεσμα αυτης της δυναμης τη πληρωσε η κιθαρα του dshakes που οταν αρχισε να τζαμαρει η Μι (καντινι) παρεδωσε το πνευμα της... :(
 Ηταν ωρα για τις πρωτες αποχωρησεις(η Αναστασια με την Ευα και το dshakes...που επανηλθε Διονυσιος :))οταν αρκετα καθυστερημενα ηρθαν ο Dave με την iwnathan.
 H διασκεδαση συνεχιζοταν και οι μπυρες αρχισαν να συνοδευονται με λαχταριστες (πω πω πεινα) ποικιλιες τυριων και αλλαντικων.Οι κιθαρες και οι φωνες αλλαζαν χερια και προσωπα..Vangelis,Newbie,dshakes.P@nos,Ιορδανης και η Fox meδικα της κομματια.
 Αφου παιξαμε μπαλλαντες,εντεχνο και ναι για πρωτη φορα σε συναντησεις του kithara Αλκινοο,εφτασε η ωρα για διπλοπενια...Το μπουζουκι του skylla πηρε φωτια οι αυτοσχεδιασμοι καιοι κορονες απογειωσαν το κεφι..Η Βασιλικη ετοιμη για χορο(?) και ο Σπυρος με το τουμπερλεκι κρατωντας το ρυθμο ακροβατουσε μεταξυ του χασαπικου...του μαναβικου..και του ψαραδικου.Α ναι και του χασαποσερβικουβοσνιου ;D.
 Η Ειρηνη λιγο πριν φυγει μαγεψε με τη φωνη της παιζοντας κιθαρα και τραγουδωντας...Απ οτι πηρε το αυτι μου  ;) κατι κανονιστηκε με τον ιδιοκτητη του μαγαζιου και λιαν συντομως θα δουμε στη σκηνη του ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ τον Dave την Ειρηνη και το γκρουπακι τους...Αντε και στο Λυκαββητο παιδια...
 Τελευταιος αλλα οχι καταιδρωμενος εφτασε ο zappas πηρε θεση στη κιθαρα και το παρτυ συνεχιστηκε...Απο την αλλη μερια ο Βαγγελης με το Newbie κaι το P@no στη πρωτη φωνη (κρυφο ταλεντο) κεντουσαν...Η ωρα περνουσε αλλα ολα εδειχναν οτι θα κρατουσαμε και το βραδινο προγραμμα του μαγαζιου ;),οταν κατα τις 8 (νομιζω) εφτασε το επαγγελματικο σχημα με τα οργανα του.
 Η εξαντληση φαινοταν (τουλ σε μενα)και σιγα σιγα αφου πληρωσαμε χαιρετηθηκαμε δινοντας ραντεβου για το επομενο σαββατο στο σπιτι του Βασιλη...Με προηγουμενη σταση για ποδοσφαιρο τη Παρασκευη 5χ5(υπαρχει αναλογο thread)...
 Παντα τετοια και καλυτερα παιδια...που σιγουρα θα ερθουν γιατι ειμαστε η καλυτερη παρεα του διαδυκτιου και οχι μονο... ;) :D :) 8)
Οτι και να ρίξουν μέσα μας, θα το πάρουμε και θα το θάψουμε κάτω στο βυθό μας...ΝΙΤΣΕ
Εν βυθώ γαρ η αλήθεια...ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

bartatilas

  • Επισκέπτης
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #1 στις: 20/05/03, 09:44 »
Ήρθα για πολύ λίγο λόγω πρόβας. Αυτό το λίγο που κάθισα πέρασα καταπληκτικά, όπως όλοι πιστεύω. Επιτέλους γνώρισα τον Σπύρο και τον Βαγγέλη, έχασα όμως την Fox. Πιστεύω ότι θα το ξανακάνουμε.

ΥΓ: Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Newbie για το τραγούδι που μας χάρισε. Πέτρο, το θέλω σε mp3, γίνεται?

Αποσυνδεδεμένος Θοδωρής

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1694
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
    • Προφίλ
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #2 στις: 20/05/03, 09:57 »
Δεν μπόρεσα να έρθω ,λόγω σοβαρών υποχρεώσεων ,αλλά στην συνάντηση του Βασίλη θα κάνω τα αδύνατα δυνατά να έρθω .

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #3 στις: 20/05/03, 10:17 »
Α, ετσι ε; μονο τον Σπυρο καταλαβατε να παιζει τουμπελεκι; (παιζει, τροπος του λεγειν  :P :P)

Πρεπει επισης να σημειωσουμε και να τονισουμε την παγκοσμια πρωτη, αποκλειστικη, σουπερ ουαου, ζωντανη εκτελεση σε ακροατηριο (καλα δε τα λεω; ), τριων τραγουδιων της fox απο την ιδια τη fox, η οποια επαιξε κιθαρα και τραγουδησε καταπληκτικα!   :)

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1654
  • Φύλο: Άντρας
  • To Φαινόμενο Γνωστό έως τα Πέρατα του Κόσμου...
    • Προφίλ
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #4 στις: 20/05/03, 10:35 »
    Παιδια συγνωμη και απο μενα για την απουσια μου! Ειχα ανελεητο editing στο στουντιο! Ετοιμαζομαστε πυρετοδως για την νεα μας δουλεια και.... ξερετε! Ελπιζω στου Βασιλη να καταφερω να ερθω...
Ο.Ξ.Ο.Κ.Δ.Τ.Ξ.Ο.Κ.Ο. 
θα τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα
να γεμίσει ο κόσμος εξυπνάδα

Αποσυνδεδεμένος ron-t

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • υπάρχουν αυγές που δεν ξημέρωσαν ακόμα
    • Προφίλ
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #5 στις: 20/05/03, 11:24 »
Α, ετσι ε; μονο τον Σπυρο καταλαβατε να παιζει τουμπελεκι; (παιζει, τροπος του λεγειν  :P :P)

    Επππ...Συγνωμη ρε Βασ αλλα στο κεφαλι μου υπηρχε ενας μονιμος βομβος...ας οψεται η μπομπα που με ποτισαν... >:(Σαφως και στο μεγαλυτερο κομματι της συναντησης στα κρουστα ;) ηταν ο Βασ... 8)...νομιζω και το ντεφι το επαιξες καλα,ετσι? ;) ;D
Οτι και να ρίξουν μέσα μας, θα το πάρουμε και θα το θάψουμε κάτω στο βυθό μας...ΝΙΤΣΕ
Εν βυθώ γαρ η αλήθεια...ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #6 στις: 20/05/03, 12:20 »
Παιδια εμεις φτασαμε με αρκετη καθυστερηση...μερικοι γ**ωτο δουλευουμε και κυριακες πρωινα...περασαμε καλα...τραγουδισαμε και οσο και αν ζητουσα να παιξω κιθαρα, κανενα παιδακι δεν μου εδινε να παιξω εστω και λιγο...ντροπη σας...να ειστε καλα παιδια...τα λεμε...
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

Αποσυνδεδεμένος vangelis

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1239
  • Φύλο: Άντρας
  • ..pera apo ton orizonta...
    • Προφίλ
    • Music
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #7 στις: 20/05/03, 13:28 »
dave, me to sumpatheio, exasa duo kila apo to na sou thn krataw thn kithara panw apo to trapezi...alla entaxei.

Loipon, spania eixa toso kefi gia tragoudi kai kithara, idiaitera kai me ton skylla, o opoios einai kataplhktikos mpouzouktshs (kai exw dei pollous)...o newbie exei mia panemorfh fwnh, ta tragoudia ths fox einai mageutika, kai kata thn apopsh mou o panos eprepe na exei sugkrothma kai na paizei sto lukabhtto..h eirhnh me esteile pali me thn fwnh ths, kai o zappas efere mia entexnh xroia sthn fash...o iordanhs sugkraththhke arketa, alla telika eipe kai kapoia tragoudia..sugklonistika, o spyros epaize ntoumperleki se nto diesh majore enaths..kai genikws, olh oi pareuriskomenoi htan WOW.

Htan h prwth fora pou sthn ellada, kai den uperballw twra, brethhka se mia tetoia kefath parea...Panta tetoia.

Vangelis
Vangelis
― Παλιέ μου φίλε τί γυρεύεις;
χρόνια ξενιτεμένος ήρθες
με εικόνες που έχεις αναθρέψει
κάτω από ξένους ουρανούς
μακριά απ' τον τόπο το δικό σου.
Seferis

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #8 στις: 20/05/03, 14:29 »
Α, ετσι ε; μονο τον Σπυρο καταλαβατε να παιζει τουμπελεκι; (παιζει, τροπος του λεγειν  :P :P)

    Επππ...Συγνωμη ρε Βασ αλλα στο κεφαλι μου υπηρχε ενας μονιμος βομβος...ας οψεται η μπομπα που με ποτισαν... >:(Σαφως και στο μεγαλυτερο κομματι της συναντησης στα κρουστα ;) ηταν ο Βασ... 8)...νομιζω και το ντεφι το επαιξες καλα,ετσι? ;) ;D

Εσυ τα ειχες ΤΕΛΕΙΩΣ χαμενα... το ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ντεφι που παιχτηκε στην συναντηση ηταν ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ δικο μου... Οι υπολοιπες ντεφιες ηταν "απλες οδοντοκρεμες"..

Και ενα καλο που μου ειπε ο vangelis : "Ωραια η κιθαρα σου αλλα σπανε οι χορδες ρε ΓΜΤ!!"
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

Αποσυνδεδεμένος ron-t

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • υπάρχουν αυγές που δεν ξημέρωσαν ακόμα
    • Προφίλ
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #9 στις: 20/05/03, 15:17 »
  Ααα καλααα....Αμα ειναι να κοντραριστουμε,μαλλον εγω ημουνα πιο πολυ "ντεφι" απο ολους σας... :P ;D
Οτι και να ρίξουν μέσα μας, θα το πάρουμε και θα το θάψουμε κάτω στο βυθό μας...ΝΙΤΣΕ
Εν βυθώ γαρ η αλήθεια...ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος ron-t

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • υπάρχουν αυγές που δεν ξημέρωσαν ακόμα
    • Προφίλ
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #10 στις: 21/05/03, 17:05 »
 ??? Αληθεια με τις φωτο της συναντησης τι εγινε???Απευθυνομαι στους παπαρατσι dshakes και Σπυρο... ;) ;D 8)
Οτι και να ρίξουν μέσα μας, θα το πάρουμε και θα το θάψουμε κάτω στο βυθό μας...ΝΙΤΣΕ
Εν βυθώ γαρ η αλήθεια...ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Σπύρος

  • Συνήγορος του Διαβόλου
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1576
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #11 στις: 21/05/03, 18:31 »
Τις photo θα τις στείλω σήμερα στον Βασίλη για να τις ανεβάσει
Forgive me if I'm out of order this NU METAL has no soul.
It may be good for making money sadly that is not my goal.

Αποσυνδεδεμένος Πέτροc

  • Γητευτής Ήχων
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 750
  • Φύλο: Άντρας
  • Είναι η Σιωπή που Τώρα ξεκινά ...
    • Προφίλ
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #12 στις: 21/05/03, 19:39 »
Έχω και ΄γω να τονίσω ορισμένα πράγματα ... ;D
Πρώτον, Η αλλαγή φρουράς στους παπαράτσι  ;D ;D ελπίζω να αποδώσει ....  ;D ;D
Δεύτερον, όποιος ξανάρθει αδιάβαστος.. (όπως εγώ ξέχασα τους στίχους του Ύμνου και πολλών-πολλών άλλων..)  :o  :P θα τιμωρηθεί παραδειγματικά  :P ;D (για βρείτε συνάδελφοι κιθαρωδοί κατιτίς... ;D). Την επόμενη φορά με τα μπλοκάκια μας, και πάσης φύσεως βοηθήματα ... ;D ;D
Τρίτον, πρέπει να αποκτήσουμε και παπαράτσι ΗΧΟΥ... :o Να μας ηχογραφούμε δηλαδή... διότι δεν είναι δυνατόν να μην αποτυπώνονται τα τραγούδια της FOX  :D, η ερμηνεία της Ειρήνης :D, τα λάθη του Newbie :P, το τουμπερλέκι του Σπ..συγνώμη του Βασίλη και το ντέφι του dshakes.. :D :D  
Παρεπιπτώντος Ειρήνη και Ιορδάνη, αν θέλετε τη "Μουσική" στείλτε μήνυμα...
Αυτά για την ώρα....
Πέρασα κι εγώ πολύ καλά παιδιά, και έφτασα μια χαρά στο Ναύπλιο Θανάση, μόνο που το΄στησα 4 ωρίτσες... ;D Πάλι καλά... ήταν εκεί και με περίμενε... ;D ;D
Σε έμβρυα στάση να αναθρέφω χαραυγές ...

Αποσυνδεδεμένος Σπύρος

  • Συνήγορος του Διαβόλου
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1576
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #13 στις: 21/05/03, 21:53 »
Μην ανυσηχείς , το Σάββατο στου Βασίλη θα υπάρχει paparazzi κινούμενης εικόνας και ήχου!!!
Forgive me if I'm out of order this NU METAL has no soul.
It may be good for making money sadly that is not my goal.

Αποσυνδεδεμένος Jo.

  • Great Melaggeus
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 519
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ανάγκη ν' αγαπάω.....
    • Προφίλ
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #14 στις: 22/05/03, 03:38 »
Paidia itan pragmatika poli orea kai perasame poli kala,itan oloi poli kaloi ,o kathenas se ayto pou ekane
Oso gia tin foni mou vageli mallon tin eixes yperektimisi
Na eiste kala
Call me Jo

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #15 στις: 22/05/03, 09:20 »
Ο παπαπαπαρατσι dshakes τις εχει στειλει απο προχτες. Μαλλον σημερα το απογευμα θα μπουν.

Οσο για αυτο που λεει ο Ιορδανης ενα εχω να πω : Ο ΑΜΛΕΤ ΤΗΣ ΣΕΛΗΝΗΣ!!!
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

Αποσυνδεδεμένος Jo.

  • Great Melaggeus
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 519
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ανάγκη ν' αγαπάω.....
    • Προφίλ
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #16 στις: 22/05/03, 15:08 »
Ο παπαπαπαρατσι dshakes τις εχει στειλει απο προχτες. Μαλλον σημερα το απογευμα θα μπουν.

Οσο για αυτο που λεει ο Ιορδανης ενα εχω να πω : Ο ΑΜΛΕΤ ΤΗΣ ΣΕΛΗΝΗΣ!!!
pragmati oreo tragoudi........
Call me Jo

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #17 στις: 22/05/03, 16:56 »
Ο παπαπαπαρατσι dshakes τις εχει στειλει απο προχτες. Μαλλον σημερα το απογευμα θα μπουν.

Οσο για αυτο που λεει ο Ιορδανης ενα εχω να πω : Ο ΑΜΛΕΤ ΤΗΣ ΣΕΛΗΝΗΣ!!!
pragmati oreo tragoudi........

πραγματι... Τι αλλο να πω?
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

Αποσυνδεδεμένος fox

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 48
  • Φύλο: Γυναίκα
  • αγαπώ όλο το κόσμο, μα πιο πολύ εσένα...
    • Προφίλ
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #18 στις: 29/05/03, 00:18 »
..................
popo.... paidia den exw logia na ekfrasw ayto poy thelw na pw ( :o)
 xilia eyxaristw se oloys gia ta kala sas logia... eixa kairo na mpw k anazhtwntas kati gia th synantish ayth sto simpemol den perimena ayto pou vrhka.... na'ste oloi kala.... dystyxws tha einai dyskolo na xanavrethw se kapoia synantish dioti tha erxomai pia olo k ligotero sthn athina.... :'( sas perimenw omws oloys (k to ennow oloys-exw terastio spiti) sta giannena.... gia osoys den xeroyn spoydazw edw alla parallhla doyleyw kiolas.
pragmatika opws k seis diaskedasa k gw para poly se ayth th synantish k xarhka poy eida apo konta arketoys apo esas me toys opoioys exw milhsei polles fores mesa sta plaisia toy kithara.gr
htan ola yperoxa (k oloi  ;)) elpizw na petyxw pali kapoia synantish k na einai akoma kalyterh apo aythn poy htan kataplhktikh....(opws k ta tyria-allantika toy magazioy... ::) ::) ::)-milhse kaneis??? >:( :P ;D
k pali eyxaristw para poly gia ta logia sas.... oso me apolaysate ( 8)) allo toso aphlaysa k gw esas...(leme twra... ::) :P :P :P ;D)
stamath krima poy eixes fygei....
eirhnh moy krata me se parakalw enhmerh gia tyxon synaylia.... tha kanw polla gia na se akoysw pali....
..........polla filia se oloys :-* :-* :-*

p.s. thelw k gw to tragoydi toy kithara newbie...
p.s 2 k gw epaiza toymperleki!!!!!!!!!!!!!! >:( >:( >:(
break on through....
    love , fox

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #19 στις: 29/05/03, 10:23 »
Α, ξέχασα να σας πώ οτι έβαλα τις φωτογραφίες...
εχμ... από προχτές...  


bartatilas

  • Επισκέπτης
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #20 στις: 29/05/03, 12:29 »
Νωρίς το θυμήθηκες... :D :D ;)

Όσο για την F1, πήρε φωτιά η Ferrari του Σουμι, τι να έκανα?
« Τελευταία τροποποίηση: 29/05/03, 13:23 από Βασίλης »

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ
Re:Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΙ ΜΠΕΜΟΛ ΕΓΙΝΕ!!
« Απάντηση #21 στις: 29/05/03, 12:46 »
Νωρίς το θυμήθηκες... :D :D ;)

Όσο για την F1, πήρε φωτιά η Ferrari του Σουμι, τι να έκανα?

Την επομενη φορα θα ερθω με πληρη περιβολη Ferrari για να ζηλεψουν μερικοι...
« Τελευταία τροποποίηση: 29/05/03, 13:24 από Βασίλης »
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
28 Απαντήσεις
11757 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/12/02, 11:12
από Αδιάκριτος
42 Απαντήσεις
13619 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/06/03, 15:36
από bartatilas
39 Απαντήσεις
14729 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/07/06, 11:44
από Βραζίλης
1 Απαντήσεις
2928 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/02/07, 09:05
από Βραζίλης
32 Απαντήσεις
11211 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/07/07, 08:34
από Ο Νέος Κιθαρωδός
25 Απαντήσεις
14386 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/05/08, 11:40
από ερεβος
23 Απαντήσεις
7298 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/08/08, 18:21
από m@ster k@frer
0 Απαντήσεις
1404 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/03/09, 13:41
από kxkn48
65 Απαντήσεις
47539 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/04/14, 01:10
από saved
0 Απαντήσεις
1924 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/09/19, 23:39
από ΠΟΙΟΣ