Αποστολέας Θέμα: MTV GREECE  (Αναγνώστηκε 13773 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #25 στις: 20/05/08, 13:33 »
Επειδή έτυχα να βρίσκομαι κοντά στα casting που έγιναν για παρουσιαστές δε φαντάζεστε τι είδαν τα ματάκια μου και επίπεδα νοημοσύνης αντιμετώπισαν τ αυτάκια μου....
Πάντως όταν ρώτησα τι θα παίζει μου είπαν κάποιοι υπεύθυνοι πως απ τη στιγμή που θα βγει το Mtv στον αέρα το Mad θα εξαφανιστεί και πως θα παίζει στη συντριπτική πλειοψηφία ξένη μουσική.
Τώρα είδομεν....
να μην το καταστρεψει το μαδ,οσο χαλια και να ειναι μουσικο καναλι ειναι...
το ιδανικο θα ηταν να παιζει το μτβ μονο ξενη μουσικη και να γινει το μαδ αποκλειστικα ελληνικο.οποτε δεν θα μπαινει ο ενας στα χωραφια του αλλου και θα ειναι ολοι ευχαριστημενοι
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #26 στις: 27/05/08, 15:38 »
τώρα ποιοι όλοι θα είναι ευχαριστημένοι...... ένας Θεός ξέρει....

εγώ πάντως εδώ Σέρρες πιάνω το MTB, Βουλγάρικο αλλα λέει!
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος fuZZed

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 199
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #27 στις: 28/05/08, 11:25 »
Μας βλεπω να πηζουμε σε sakira, J Lo, beyonce(ή οπως γραφετε) κ τις λοιπες ξεκολες που φυτρωνουν σαν τσουκνιδες καθημερινα...
Παντως εγω θα ακολουθησω τη γνωστη συνταγη του να τις βλεπω με τη ΤV στο mute κ το στερεο στο τερμα...!!!
MTV κ κολοκυθια, απ αυτους περιμεναμε.... ελπιζω να αλληλοεξοντωθει με το τρισκαταρατο το MAD, με πρωτον πεσών του πολεμου τον χατζημιχαλακι.
slow the eggs - σιγα τ αυγα!!

Αποσυνδεδεμένος Adoni

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 396
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #28 στις: 25/06/08, 17:42 »
Μας βλεπω να πηζουμε σε sakira, J Lo, beyonce(ή οπως γραφετε) κ τις λοιπες ξεκολες που φυτρωνουν σαν τσουκνιδες καθημερινα...
Παντως εγω θα ακολουθησω τη γνωστη συνταγη του να τις βλεπω με τη ΤV στο mute κ το στερεο στο τερμα...!!!
MTV κ κολοκυθια, απ αυτους περιμεναμε.... ελπιζω να αλληλοεξοντωθει με το τρισκαταρατο το MAD, με πρωτον πεσών του πολεμου τον χατζημιχαλακι.
καλυτερα Shakira κ Rihanna παρα το καθε σκυλοξεκωλο (Πιτα-Λιτσα-Σουλα-Τουλα-Νιτσα-Κιτσα κλπ) που την ειδε τραγουδιαρα

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #29 στις: 25/06/08, 18:05 »
Μας βλεπω να πηζουμε σε sakira, J Lo, beyonce(ή οπως γραφετε) κ τις λοιπες ξεκολες που φυτρωνουν σαν τσουκνιδες καθημερινα...

δε με χαλάει. κάποια πράγματα είναι πέρα από την μουσική
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #30 στις: 25/06/08, 18:16 »
ΠΑΙΔΙΑ ας μη ξεχναμε πως το μτν ειναι το πρωτο καναλι που εδειξε σκληρα realityκ οχι του τυπου big brother εκτος απο μουσικο καναλι εχει πολλα αξιολογα προγραμματα...εδω στην ιταλια παντως μια χαρα ειναι κ με καλα ντοκιμαντερ που αφορουν νεους ναρκωτικα κτλ κτλ....καμια σχεση με μαδ μουντ κλτ
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος paran0id

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 121
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #31 στις: 26/06/08, 15:38 »
Επειδή έτυχα να βρίσκομαι κοντά στα casting που έγιναν για παρουσιαστές δε φαντάζεστε τι είδαν τα ματάκια μου και επίπεδα νοημοσύνης αντιμετώπισαν τ αυτάκια μου....
Πάντως όταν ρώτησα τι θα παίζει μου είπαν κάποιοι υπεύθυνοι
Παράθεση
πως απ τη στιγμή που θα βγει το Mtv στον αέρα το Mad θα εξαφανιστεί και πως θα παίζει στη συντριπτική πλειοψηφία ξένη μουσική.
Τώρα είδομεν....
Παράθεση

...ΑΜΗΝ...

δε μπορω να καταλαβω τι σας εχει πιασει και μισειτε την ελληνικη μουσικη. και αφηστε στην ακρη τις σαχλαμαρες τυπου σκυλαδικου-ποπ. δε βγαζουμε ΚΑΙ καλη μουσικη, η μηπως παιρνετε ποσοστα απο τους αμερικανους και τους αγγλους?



και συγγνωμη, αλλα σας αρεσουν αυτα που δειχνει τωρα το mtv? οι εποχες του vh1, vh2, headbangers ball εχουν περασει αν δε το καταλαβατε. το ιδιο και οι beavis & butthead

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #32 στις: 27/06/08, 08:52 »
και συγγνωμη, αλλα σας αρεσουν αυτα που δειχνει τωρα το mtv? οι εποχες του vh1, vh2, headbangers ball εχουν περασει αν δε το καταλαβατε. το ιδιο και οι beavis & butthead

γιατι το MTV ήταν αυτό όλο κ όλο?

Ρε.. ξεκολλήστε λίγο από τα απίστευτα κολλημένα μυαλά σας. Καλό θα κάνει.. κακό δε θα κάνει.
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #33 στις: 27/06/08, 22:34 »
Ρε.. ξεκολλήστε λίγο από τα απίστευτα κολλημένα μυαλά σας. Καλό θα κάνει.. κακό δε θα κάνει.
Εσύ τα λες, αλλά ποιος ακούει είναι το θέμα...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #34 στις: 27/06/08, 23:26 »
Επειδή έτυχα να βρίσκομαι κοντά στα casting που έγιναν για παρουσιαστές δε φαντάζεστε τι είδαν τα ματάκια μου και επίπεδα νοημοσύνης αντιμετώπισαν τ αυτάκια μου....
Πάντως όταν ρώτησα τι θα παίζει μου είπαν κάποιοι υπεύθυνοι
Παράθεση
πως απ τη στιγμή που θα βγει το Mtv στον αέρα το Mad θα εξαφανιστεί και πως θα παίζει στη συντριπτική πλειοψηφία ξένη μουσική.
Τώρα είδομεν....
Παράθεση

...ΑΜΗΝ...

δε μπορω να καταλαβω τι σας εχει πιασει και μισειτε την ελληνικη μουσικη. και αφηστε στην ακρη τις σαχλαμαρες τυπου σκυλαδικου-ποπ. δε βγαζουμε ΚΑΙ καλη μουσικη, η μηπως παιρνετε ποσοστα απο τους αμερικανους και τους αγγλους?




Συγνωμη αλλα το Μαντ τωρα δειχνει την καλη ελληνικη μουσικη?Ολο λαικο ποπ δειχνει..Γιατι να κανει κατι διαφορετικο το ΜΤΒ? ???
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος paran0id

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 121
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #35 στις: 28/06/08, 15:45 »
και συγγνωμη, αλλα σας αρεσουν αυτα που δειχνει τωρα το mtv? οι εποχες του vh1, vh2, headbangers ball εχουν περασει αν δε το καταλαβατε. το ιδιο και οι beavis & butthead

γιατι το MTV ήταν αυτό όλο κ όλο?

Ρε.. ξεκολλήστε λίγο από τα απίστευτα κολλημένα μυαλά σας. Καλό θα κάνει.. κακό δε θα κάνει.
δεν ειπα κατι τετοιο, αλλα ελεος με σκουπιδια του τυπου the real world, yo momma και δε συμμαζευεται

Αποσυνδεδεμένος paran0id

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 121
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #36 στις: 28/06/08, 15:47 »
Επειδή έτυχα να βρίσκομαι κοντά στα casting που έγιναν για παρουσιαστές δε φαντάζεστε τι είδαν τα ματάκια μου και επίπεδα νοημοσύνης αντιμετώπισαν τ αυτάκια μου....
Πάντως όταν ρώτησα τι θα παίζει μου είπαν κάποιοι υπεύθυνοι
Παράθεση
πως απ τη στιγμή που θα βγει το Mtv στον αέρα το Mad θα εξαφανιστεί και πως θα παίζει στη συντριπτική πλειοψηφία ξένη μουσική.
Τώρα είδομεν....
Παράθεση

...ΑΜΗΝ...

δε μπορω να καταλαβω τι σας εχει πιασει και μισειτε την ελληνικη μουσικη. και αφηστε στην ακρη τις σαχλαμαρες τυπου σκυλαδικου-ποπ. δε βγαζουμε ΚΑΙ καλη μουσικη, η μηπως παιρνετε ποσοστα απο τους αμερικανους και τους αγγλους?




Συγνωμη αλλα το Μαντ τωρα δειχνει την καλη ελληνικη μουσικη?Ολο λαικο ποπ δειχνει..Γιατι να κανει κατι διαφορετικο το ΜΤΒ? ???

γιατι να μη το κανει δηλαδη? καλη ελληνικη ροκ και εντεχνη υπαρχει παντως, αλλα δε προβαλλεται

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #37 στις: 02/07/08, 12:46 »
ελπιζω να αλληλοεξοντωθει με το τρισκαταρατο το MAD, με πρωτον πεσών του πολεμου τον χατζημιχαλακι.

Απο το στομα σου κ στου θεου τ'αυτι! :P
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #38 στις: 03/07/08, 14:24 »
Ρε παιδιά ό, τι κι αν παίζει το MTV δεν σας υποχρεώνει κανείς να το βλέπετε!!!! Μη σας πω καλύτερα να μην βλέπετε γενικώς τηλεόραση! Εγώ εδώ και 1 χρονο που την έχω κόψει, βρήκα την υγειά μου! ;D
Πάντως θα είναι καλή φάση να βάζει κανένα ποπ κομμάτι, όπως της Beyonce, της Shakira, της Rihanna, της Amy Winehouse κ.λπ. Προσωπικά μ' αρέσουν πολύ τέτοιου είδους τραγούδια και τα θεωρώ πολύ καλύτερα απο τα εγχώρια λαϊκοπόπ...
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #39 στις: 04/07/08, 00:00 »
εγω ειμαι αντεργκρουντ κ βλεπω ΜΟΝΟ βαλκανια Τν στην θεσσ...εδω κ 5 χρονια παιζει τα ιδια κομματια αρα ολα μ αρεσουν πλεον
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #40 στις: 04/07/08, 01:22 »
εγω ειμαι αντεργκρουντ κ βλεπω ΜΟΝΟ βαλκανια Τν στην θεσσ...εδω κ 5 χρονια παιζει τα ιδια κομματια αρα ολα μ αρεσουν πλεον
pragmati afto to b mas exei eksanthlisei


ta idia kai ta idia kai ta idia


den to pairnei kanenas radiofonikos paragwgos toyl na vazei kainouria playlist??????eleos!!!!!
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #41 στις: 04/07/08, 10:49 »
εγω ειμαι αντεργκρουντ κ βλεπω ΜΟΝΟ βαλκανια Τν στην θεσσ...εδω κ 5 χρονια παιζει τα ιδια κομματια αρα ολα μ αρεσουν πλεον
pragmati afto to b mas exei eksanthlisei


ta idia kai ta idia kai ta idia


den to pairnei kanenas radiofonikos paragwgos toyl na vazei kainouria playlist??????eleos!!!!!

τι λες ρε συ εχει ιδεολογια πως θα αλλαξει αυτο...ασε που πρεπει να πεταξουν κ τα μηχανιματα που δουλευουν με κασσετες κ να παρουν ψηφιακους δισκους...αστο μιαααα χαρα ειναι εκει
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #42 στις: 04/07/08, 17:15 »
ton allo aiwna tha mpoune na katedafisoun to studio tou b kai 8a vroun thn kasseta skonismenh na paizei ta idia ta idia ta idia tragoudia...lololololol

th periptwsh na exoyn kleidwsei to dwmatio poy paizei h kasseta to apokleioume??kapoio mysthrio kryvetai pisw apo to skoteino studio toy b


« Τελευταία τροποποίηση: 04/07/08, 22:13 από bairn of mosul »
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #43 στις: 06/07/08, 21:26 »
http://www.mtvsearch.gr/index.aspx


gia toys apantaxou pswnismenoys(kai me thn kalh kai me thn kakh ennoia)
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
52 Απαντήσεις
20294 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/09/07, 06:44
από Χάρης(DJ Ha)
25 Απαντήσεις
10504 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/11/07, 17:22
από eleos* (Βάλια πια....)
20 Απαντήσεις
7001 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/04/08, 20:45
από Eagle Of Kamelot
32 Απαντήσεις
16791 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/02/09, 08:53
από fake7
12 Απαντήσεις
4914 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/03/10, 13:50
από sakman
79 Απαντήσεις
23564 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/09/10, 18:18
από Neikos
9 Απαντήσεις
3806 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/09/10, 13:11
από NickProgster
0 Απαντήσεις
1591 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/07/10, 16:12
από Garvin
2 Απαντήσεις
3345 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/09/10, 01:26
από diecast
0 Απαντήσεις
1807 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/02/12, 18:42
από Wickedworld