Αποστολέας Θέμα: ...Και η επιτυχια των σαλονικιων συναντησεων συνεχιζεται!  (Αναγνώστηκε 18277 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Ωχ πάει το παιδί. Έχει δύο live το Σάββατο με τους Horizon's End, ένα για support στους Epica στην Υδρόγειο και μετά ένα live στο cult, όπου προτείνω να πάμε μετά τον Κήπο. Για τον ίδιο λόγο θα απουσιαάζει κι ο Βρετός.
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος EPALLE

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 417
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is Like Jazz, Its Best When You Improvice
    • Προφίλ
    • Myspace website
να εχουμε σαν 8εμα συζητησης το ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ ΚΙΘΑΡΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?

λεω εγω τωρα, λεω
100 ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ - 100 ΧΡΟΝΙΑ ΑΣΤΕΓΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Salinas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουστάρω κιθάρα...
    • Προφίλ
να εχουμε σαν 8εμα συζητησης το ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ ΚΙΘΑΡΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?

λεω εγω τωρα, λεω

Ααααχχχ... πονεμένη ιστορία!
Πάντως έχουμε πολλά να συζητήσουμε και επίκεινται και ενδιαφέρουσες ανακοινώνσεις-αποκαλύψεις
http://www.myspace.com/undermeband"Io mi dico e' stato meglio lasciarci, che non esserci mai incontrati..."
Takamine Santa Fe

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Μόλις μηλισα με τον Πάρη! Αν κανονιστει τελικα τελευταια στιγμή αυριο & εγω δεν παω σε μια υποχρεωση που εχω, τοτε θα ανεβουμε!!! δυστοιχως η αποφαση θα παρθει τελευταια στιγμη αλλα δε μασαμε!!! αλιως θα ανεβουμε για παρτι μας το επόμενο ισως!!! δε πιστευω να σας χαλαει? δεν υποσχομαι τπτ ακόμη γιατι πολλα μενονται αυριο!!! Πάντος θα δουμε συντομα!!!  ;)

φιλιά! :-*

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
εγω παλι δεν εχω καταλαβει που ειναι....

ξερει κανεις τι παιζει με κανενα λεωφορειο;;...
αν δεν ερθει κ κανας ξαδερφος μαζι να το βρουμε δε νομιζω να ρθω...
δεν εχω τη ψυχικη ηρεμια να χαθω για 2η φορα μες στη βδομαδα...  ::) :-\
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Δημήτρης (Gear)

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • Ψευδοπροφήτης
    • Προφίλ
    • Ψευδοπροφήτες
Βασικά μίλησα και με τον Joevaicci και θα συναντηθούμε στις 1:30 καμάρα και θα πάμε μαζί. Όποιος άλλος νομίζει ότι θα χαθεί ή οτιδήποτε τέτοιο απλά φροντίστε να είστε καμάρα στις 1:30 και πάμε μαζί. 20 λεπτά περπάτημα είναι από εκεί ούτως ή άλλως.

Αυτά
Ψευδοπροφήτες

το νέο E.P των Ψευδοπροφητών "τρέξε" είναι πλέον διαθέσιμο από το site μας.

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Παίδες σόρι αλλά δυστυχώς η ανάβαση είναι αδύνατον να πραγματοποιηθεί.  :-\
Σύντομα θα έρθουμε όμως  :)

Καλά να περάσετε και να βγάλετε φωτό να δούμε τι χάσαμε.  :P

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Ζητώ εξιλέωση για το φέσι που άφησα στην ταβέρνα. Ήμουν τόσο ''αλλού'' που ξέχασα να πληρώσω. Να μου πείτε ποιος άφησε κάτι παραπάνω να τον κεράσω την άλλη φορά. Κατα τα άλλα 'ημασταν πάλι λαός (αρχικά 4 μετά 6 άτομα), αλλά γούσταρα πολύ. Περιμένω νω ανεβούνε  οι φότος των παιδιών με ένα ''αξεσουάρ'' που βρήκαμε και με το σκυλί που μας έκανε παρέα. Ξανά σόρρυ για το φέσωμα και είθε την επόμενη συνάντηση να προτείνει ο Salinas μπας και δούμε καμιά φάτσα έξτρα...
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
ο Βαγγελης αρνειται να ανεβασει τις φωτο, κ εμενα δν βγηκαν καλες!  ::)

Αν τα καταφερω, θα ανεβασω το βιντεο με τον Βαγγελη κ το σκυλι... χεχεχ... :P

Οσο για το "αξεσουαρ"... τελικα το κρατησα εγω... ;)

Σημειωθηκαν πολλες απουσιες, κ μαλιστα απο ατομα που δν το περιμενα (ναι, Κουρου, για σενα μιλαω :P), πραγμα που δν μας εμποδισε να περασουμε καλα παντως! Αξιζε το χιονι που φαγαμε στη μαπα κατα την αναβαση!

Λιγο ρεζιλι γιναμε βεβαια με τη δηλωση του Σαλινα στον σερβιτορο: "περιμενουμε λαο", αλλα δεν φταιγαμε εμεις για αυτο! αχχ... ξυλο θελετε ολοι σας! :( ;D
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Βασικα, για να μην ξεχνιεμαι: Gear, ευχαριστω πολυ για το κερασμα, στο χρωσταω για next time! ;) :-*

To βιντεακι με το σκυλι ειχε μεγαλη επιτυχια παντως, οσοι το ειδαν, ξεραθηκαν στο γελιο! να δω αν θα καταφερω να το ανεβασω, δν ειμαι κ εξπερ... :-\

Επισης: να αρχισσουμε να κινιομαστε απο τωρα για την εξορμισουλα στο σπιτι μου στη Χαλκιδικη που λεγαμε, γιατι ετσι κ αλλιως θα μας πιασει καλοκαιρι μεχρι να αποφασησουμε, αρα καλο ειναι να κανονιζουμε απο τωρα... λεω εγω τωρα, λεω... Εγω μια φορα την προσκληση την εκανα, τωρα αν εσεις δν θελετε, αυτο ειναι αλλο θεμα! ;D
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1526
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Σημειωθηκαν πολλες απουσιες, κ μαλιστα απο ατομα που δν το περιμενα (ναι, Κουρου, για σενα μιλαω :P), πραγμα που δν μας εμποδισε να περασουμε καλα παντως! Αξιζε το χιονι που φαγαμε στη μαπα κατα την αναβαση!

Έπρεπε να ρθω...να σου δώσω ένα γλωσσόφιλο, να σου γλύψω τη μύτη και να σου δαγκώσω το σβέρκο, να κολλήσεις το κρύωμα που είχα και να δούμε πότε θα συνερχόσουν...
Ασε που θα σε έβλεπα πάλι με τη χωρίστρα στραβά και θα με έπιανε αβεβαιότητα προσανατολισμού.... ;D ;D ;D