Σελίδες:
  • #1 από IxNiLaTiS στις 05 Feb 2007
  • Θέλω να μπώ στο Chat
    αλλά δεν αναγνωρίζει τον κωδικό μου.

    Τι να κάνω;
  • #2 από parlats στις 05 Feb 2007
  • Να σιγουρευτείς πρώτον ότι βάζεις το σωστό κωδικό. Αν τον έχασες ή αν δεν τον θυμάσαι, να στείλεις ένα προσωπικό μήνυμα σε έναν administrator να σου στείλει άλλο κωδικό!
  • #3 από Ageroth στις 03 May 2007
  • Ο κωδικος για το chat ειναι αλλος απο τον κωδικο του forum??  ::)
  • #4 από Ο Νέος Κιθαρωδός στις 03 May 2007
  • Ο κωδικος για το chat ειναι αλλος απο τον κωδικο του forum??  ::)

    Ναι, και πρέπει να κάνεις ξανά εγγραφή (oh, yeah, δυστυχώς...)
  • #5 από Salinas στις 29 Jun 2007
  • Εγώ έχω ξεχάσει την password. Τι κάνω; Ξαναγράφομαι;
  • #6 από lost στις 30 Jun 2007
  • Ρε συ πάρε κανα τηλέφωνο στον ΟΤΕ και ρώτα. Ίσως ξέρει. Ιδοποίησε με και πες τι έγινε οκ? Πάρε 11888 και ρώτα. Τα λέμε guys.
  • #7 από freemind στις 30 Jun 2007
  • Οριστε?!
  • #8 από Salinas στις 30 Jun 2007
  • Ψιλοάσχετο...
  • #9 από Raz στις 30 Jun 2007
  • Eγώ έχω κάνει register στο chat αλλά δεν θυμάμαι ούτε το username ούτε το pass. Το κακό είναι ότι είχα βάλει το αλιθηνό email μου και τώρα δεν μπορώ να φτιαξω άλλο acc με το ίδιο email..  :-\
  • #10 από Σταυροφόρος στις 30 Jun 2007
  • Μη μου πείτε ότι όταν παίρνετε τα μηνύματα μα τους κωδικούς τα σβήνετε... :-\
  • #11 από Salinas στις 30 Jun 2007
  • Μη μου πείτε ότι όταν παίρνετε τα μηνύματα μα τους κωδικούς τα σβήνετε... :-\

    Εγώ αναγκάστηκα να κάνω format κι έχασα τα πάντα και δυστυχώς πράγματα πολύ πιο σημαντικά απ'την passwrd
  • #12 από Σταυροφόρος στις 30 Jun 2007
  • Το e-mail εννοώ βρε.
    Σβήνεται και αυτό από το format;
    Δε μένουν στα εισερχόμενα;
  • #13 από Salinas στις 30 Jun 2007
  • Το κατάλαβα, αλλά τα είχα κατεβάσει στο outlook και έτσι τα 'χασα.
  • #14 από Raz στις 30 Jun 2007
  • Μη μου πείτε ότι όταν παίρνετε τα μηνύματα μα τους κωδικούς τα σβήνετε... :-\
    Όχι, αλλά είχα κάνει register παλιά και ούτε θυμάμαι το γιούζερνέημ ούτε έχω το πάσγουωρντ.. ή μάλλον το πάσσγουωρντ μπορεί να το έχω αλλα πρέπει να ψάξψ 29 σελίδες με ή-μέηλ.Οπότε σκέφτηκα να δημιουργήσω άλλο ακάουντ . Αλλά δεν δέχεται το η-μέηλ γιατί λέει ότι χρησιμοποιείται ήδη...
Σελίδες: