Σελίδες:
  • #26 από Metallos στις 07 May 2007
  • παιδια ολα οκ!τα φτιαξαμε και σε μεγαλο ποσοστο οφειλεται σε εσας.επαιξα τελικα g'n'r , το γατο και αν και δεν ακουω αλλα επειδη το προτεινε ο φιλος μου που πηγαμε μαζι παιξαμε και το you are beautiful.οπως ηταν αναμενομενο η μανα της βγηκε μας ειπε τι θελουμε και μετα φωναξε την κορη της (πολυ ψυχραιμη αντιδραση δεν το περιμενα) η οποια βγηκε και εβαλε τα κλαματα επειδη ειπε πως ειναι το ωραιοτερο δωρο που θα μπορουσε να ζητησει και δεν εχει κανει κανεις κατι πιο ρομαντικο γι'αυτην και μου ειπε πως της αρεσα εδω και κανα χρονο αλλα δεν εβρισκε το θαρρος να μου το πει.τhat's all folks που λεει και στα looney tunes.σας ευχαριστω και παλι ολους παρα πολυ................. ;D ;D ;D :D :D :D ;D ;D ;D ;D :D :D :D ;D ;D ;D :D :D :D ;D ;D :-* :-* :-* :-* :-* :-*
  • #27 από Metallos στις 07 May 2007
  • ξεχασα να πω στον φιλο enema πωσ αν δεν παει να παιξει λαιβ ο φιλος σου εξω απ'το παραθυρι της δουλεια δεν θα κανει.αν μενει ψηλα,δοκιμαστε να μπειτε μεσα στην πολυκατοικια.αυτα.και παλι σας ευχαριστω πολυ ολους. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :D :D :D :D
  • #28 από juliad στις 07 May 2007
  • Χαχα!!!
    Σοβαρά βρε θηρίο;;;
    Το είπες και το έκανες;;;
     ;D  ;D
    Ωραία!
    Με γειά!
  • #29 από Baroness στις 07 May 2007
  • ξεχασα να πω στον φιλο enema πωσ αν δεν παει να παιξει λαιβ ο φιλος σου εξω απ'το παραθυρι της δουλεια δεν θα κανει.αν μενει ψηλα,δοκιμαστε να μπειτε μεσα στην πολυκατοικια.αυτα.και παλι σας ευχαριστω πολυ ολους. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :D :D :D :D

    Oυτε αυτο το σαββατο ηρθε. Μαλλον δν θα γινει ποτε  :P
    Παντως ουτε στην πολυκατοικια μπορουμε να μπουμε (κλειδωμενη γαρ) ουτε απ'εξω γιατι η κοπελια αυτη δν το παει πολυ τον φιλο μου και μπορει να φαμε κανα κουβα στο κεφαλι  :P :P :P
  • #30 από Metallos στις 07 May 2007
  • Χαχα!!!
    Σοβαρά βρε θηρίο;;;
    Το είπες και το έκανες;;;
     ;D  ;D
    Ωραία!
    Με γειά!

    ευχαριστω
  • #31 από Metallos στις 07 May 2007


  • Oυτε αυτο το σαββατο ηρθε. Μαλλον δν θα γινει ποτε  :P
    Παντως ουτε στην πολυκατοικια μπορουμε να μπουμε (κλειδωμενη γαρ) ουτε απ'εξω γιατι η κοπελια αυτη δν το παει πολυ τον φιλο μου και μπορει να φαμε κανα κουβα στο κεφαλι  :P :P :P
    [/quote]

    γ**ωτο.κατανοω.πρεπει να βρει καποια αλλη η' να αλλαξει τροπο προσεγγισης.τι να πω.τον λυπαμαι.
  • #32 από Blue Wizard στις 07 May 2007
  • παιδια ολα οκ!τα φτιαξαμε και σε μεγαλο ποσοστο οφειλεται σε εσας.επαιξα τελικα g'n'r , το γατο και αν και δεν ακουω αλλα επειδη το προτεινε ο φιλος μου που πηγαμε μαζι παιξαμε και το you are beautiful.οπως ηταν αναμενομενο η μανα της βγηκε μας ειπε τι θελουμε και μετα φωναξε την κορη της (πολυ ψυχραιμη αντιδραση δεν το περιμενα) η οποια βγηκε και εβαλε τα κλαματα επειδη ειπε πως ειναι το ωραιοτερο δωρο που θα μπορουσε να ζητησει και δεν εχει κανει κανεις κατι πιο ρομαντικο γι'αυτην και μου ειπε πως της αρεσα εδω και κανα χρονο αλλα δεν εβρισκε το θαρρος να μου το πει.τhat's all folks που λεει και στα looney tunes.σας ευχαριστω και παλι ολους παρα πολυ................. ;D ;D ;D :D :D :D ;D ;D ;D ;D :D :D :D ;D ;D ;D :D :D :D ;D ;D :-* :-* :-* :-* :-* :-*

    ΘΕΟΣ! 8)
  • #33 από Metallos στις 07 May 2007


  • ΘΕΟΣ! 8)
    [/quote]


    με κανεις και κοκκινιζω........... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  • #34 από kurdt kobain :-) στις 15 May 2007
  • παιδια ολα οκ!τα φτιαξαμε και σε μεγαλο ποσοστο οφειλεται σε εσας.επαιξα τελικα g'n'r
    αφου στο ειπα ρε αρχηγε!ειναι εγγυημενο το τρικ!!συγχαρητηρια και να περνατε καλα!!!παντως αφου δεν εφαγες καμια γλαστρα απ'τη μανα της παραδεξου πως εισαι πολυ  :-X :-X :-X :-Xφαρδος!!!
    και παλι μπραβο!
  • #35 από JaYmZ στις 16 May 2007
  • φιλαράκο είσαι απλά απίστευτος!! ;D ;D

    respect και πάλι respect... 8)
  • #36 από Salinas στις 16 May 2007
  • παιδια ολα οκ!τα φτιαξαμε και σε μεγαλο ποσοστο οφειλεται σε εσας.επαιξα τελικα g'n'r , το γατο και αν και δεν ακουω αλλα επειδη το προτεινε ο φιλος μου που πηγαμε μαζι παιξαμε και το you are beautiful.οπως ηταν αναμενομενο η μανα της βγηκε μας ειπε τι θελουμε και μετα φωναξε την κορη της (πολυ ψυχραιμη αντιδραση δεν το περιμενα) η οποια βγηκε και εβαλε τα κλαματα επειδη ειπε πως ειναι το ωραιοτερο δωρο που θα μπορουσε να ζητησει και δεν εχει κανει κανεις κατι πιο ρομαντικο γι'αυτην και μου ειπε πως της αρεσα εδω και κανα χρονο αλλα δεν εβρισκε το θαρρος να μου το πει.τhat's all folks που λεει και στα looney tunes.σας ευχαριστω και παλι ολους παρα πολυ................. ;D ;D ;D :D :D :D ;D ;D ;D ;D :D :D :D ;D ;D ;D :D :D :D ;D ;D :-* :-* :-* :-* :-* :-*


    Καρα-respect αδερφέ!
Σελίδες: