Σελίδες:
  • #1 από V_for_vedouza στις 28 Apr 2012
  • Γεια σας φιλοι του φορουμ. Οποιος γνωριζει απο εφε ηλεκτρικης κιθαρας θα ηθελα παρακαλω να με καθοδηγησει και να μου πει τι εφε χρειαζομαι σε στουντιο προκειμενου να ηχογραφισω κομματια alternative rock, punk alternative και punk acoustic. Μπορειτε να παρετε δειγματα του ηχου που θελω αν ψαξετε κομματια των daughtry, simple plan, rise against, a day to remember. ευχαριστω θερμα για την προσοχη σας.

    ΥΓ θα ανεβαζα λινκς απο τα παραπανω συγκροτηματα αλλα εγραψα το θεμα στο κινητο και δεν μπορεσα.
  • #2 από Υπνοβάτης... στις 28 Apr 2012
  • Πολύ ασάφεια.

    Δε νομίζω να πάρεις απάντηση.

    Επίσης: Αυτά τα κομμάτια δεν τα παίζεις; Πως θα τα ηχογραφήσεις; Πως τα παίζεις;
  • #3 από noe13 στις 28 Apr 2012
  • Επισης, μπορεις να δεις τι εφε χρησιμοποιουν τα αγαπημενα σου συγκροτηματα και να παρεις οτι σου χρειαζεται!
  • #4 από V_for_vedouza στις 28 Apr 2012
  • το σκεφτηκα αλλα δεν ξερω που να ψαξω.... ξερεις καμια τε?τοια ιστοσελιδα η να το googλαρω
  • #5 από noe13 στις 28 Apr 2012
  • en.wikipedia.org/
  • #6 από guitalele στις 29 Apr 2012
  • το σκεφτηκα αλλα δεν ξερω που να ψαξω.... ξερεις καμια τε?τοια ιστοσελιδα η να το googλαρω





    Δες και εδώ
  • #7 από V_for_vedouza στις 29 Apr 2012
  • το σκεφτηκα αλλα δεν ξερω που να ψαξω.... ξερεις καμια τε?τοια ιστοσελιδα η να το googλαρω





    Δες και εδώ
    οοοοο... καλο! ευχαριστω πολυ!!!!
  • #8 από guitalele στις 29 Apr 2012
  • το σκεφτηκα αλλα δεν ξερω που να ψαξω.... ξερεις καμια τε?τοια ιστοσελιδα η να το googλαρω





    Δες και εδώ
    οοοοο... καλο! ευχαριστω πολυ!!!!



    Ευχαρίστηση μου  ;)
Σελίδες: