Σελίδες:
  • #1 από BitCollector στις 16 Jun 2018
  • Ας ξαναεκτεθώ  ;D Όχι, δεν πρόκειται για τίποτα κιθαροδουλειές απαιτητικές... ακορντάκια είναι (ωστόσο επιφυλάσσομαι να ποστάρω σύντομα το Waves του Govan  ;D :P ).
    Είναι ένα παιδικό τραγουδάκι που έγραψα πέρσι και ερμήνευσαν (υπέροχα νομίζω) τρία αστεράκια, που μάλιστα σκέφτηκαν και πρόσθεσαν πολλά από τα στοιχεία στην ερμηνεία.

    https://soundcloud.com/bit-collector-102261814/4jvnrdob7uzi
  • #2 από Στόκας στις 16 Jun 2018
  • Πλάκα έχει, ωραία ηχογράφηση
  • #3 από Dagoth στις 16 Jun 2018
  • Μπράβο
  • #4 από vegos στις 16 Jun 2018
  • Ωραίο!!!
  • #5 από modfori στις 17 Jun 2018
  • πολύ ωραίο ρυθμάκι και τα πιτσιρίκια τα πήγαν εξαιρετικά
  • #6 από hot_sauce (φλουτσ) στις 17 Jun 2018
  • Πολύ καλή παραγωγή και η μικρή έχει προοπτικές!
  • #7 από BitCollector στις 17 Jun 2018
  • Ευχαριστώ για τα σχόλια κύριοι.
    Η μικρή πραγματικά έχει μέλλον. Έκανε τα πρώτα της βήματα με τους κατάλληλους ανθρώπους και σήμερα είναι σε πολύ καλά χέρια.
    (Πάω τώρα να εξασκήσω τα κουλάδια για το Waves  ;D )
  • #8 από Βραζίλης στις 20 Jun 2018
  • Να κάτι που δεν έχουμε ξανακούσει εδώ μέσα (αν θυμάμαι καλά). Πολύ εύθυμο, χαρούμενο τραγούδι, σε ρέγκε ρυθμό, με φρέσκιες (κυριολεκτικά και μεταφορικά) φωνές. Μου άρεσε πολύ!

    Θα ήθελα τις φωνές πιο χαμηλά, για να ακούγονται τα όργανα καλύτερα. Η μουσική είναι πολύ καλή!
  • #9 από BitCollector στις 21 Jun 2018
  • Να 'σαι καλά Βραζίλη, ευχαριστώ.Να και κάποιος που διέκρινε τις ρέγγε προθέσεις μου! Σε όποιους έλεγα ότι (είχα σκοπό να) ακούγεται ψιλο-ρέγγε μου έλεγαν κάτι για στιλ Ολύμπιανς και άλλα κουφά που με φρικάριζα...
  • #10 από Uriah στις 21 Jun 2018
  • Πώς μου ξεφυγε εμενα το τραγουδι αυτο; Παρα πολυ ωραιο, και μου αρεσει πολυ επειδη ειδικα ειναι σε σκα μονοπάτια. Τα πιτσιρικια εχουν φωνη αν ασχοληθουν κι αλλο θα εξελιχθουν.
Σελίδες: