Σελίδες:
  • #26 από Καρχαρίας στις 16 Nov 2004
  • Η "παρέα" είναι ανοιχτή. Αλλά σοβαρή πρόταση δεν βλέπω...
  • #27 από Arg0 στις 16 Nov 2004
  • Να επαναλαβω την προταση για Πηλιο, μιας και ειναι μεση αποσταση για (σχεδον) ολους...

    Δυστηχως ομως λογω φορτου εργασιας δεν μπορω να το αναλαβω, οπως και δεν θα μπορεσω τα ΠΣΚ 4-5 και 10-11 Δεκεμβριου...  :-\
  • #28 από pcagn στις 17 Nov 2004
  • και εγώ είμαι μέσα, αρκει να βολευουν οι ημερομηνίες (δηλαδη να μην υπαρχει διάβασμα), και φυσικα να δεχτει καποιος να μεταφέρει και εμένα!!

    κάντε καποια σοβαρη πρόταση.... εγω δεν εχω ιδεα απο αυτά...
  • #29 από Mithradir White Wizard στις 17 Nov 2004
  • Να επαναλαβω την προταση για Πηλιο, μιας και ειναι μεση αποσταση για (σχεδον) ολους...

    Δυστηχως ομως λογω φορτου εργασιας δεν μπορω να το αναλαβω, οπως και δεν θα μπορεσω τα ΠΣΚ 4-5 και 10-11 Δεκεμβριου...  :-\


    ...η ιδεα σου ειναι παρα πολυ καλη.Αλλα αν δεν υπαρχει καποιος απο εκεινα τα μερη να το οργανωσει η να μας δωσει πληροφοριες δυσκολο να το αναλαβουμε εμεις που ειμαστε απο αρκετα μακρυα ;D ;D ;D
  • #30 από Arg0 στις 18 Nov 2004
  • Μιλαμε για χιονοδρομικο κεντρο οπωσδηποτε? Θα κανουμε και σκι,
    δηλαδη?

    Αν οχι να προτεινω εναν ξενωνα?

    Λεγεται SKOTINIOTI TRADITIONAL HOUSE :o (Σοβαρα!)

    Το ειχα επισκεπτει πριν απο κανα δυο χρονια και ο Αγης, το παιδι που το ειχε, ηταν εξυπηρετικοτατος.


    Αν απο την αλλη θελεται χιονοδρομικο σωνει και καλα, δειτε εδω:

    http://www.visitportaria.com/portaria-hotels-gr.html
  • #31 από Mithradir White Wizard στις 18 Nov 2004
  • Μιλαμε για χιονοδρομικο κεντρο οπωσδηποτε? Θα κανουμε και σκι,
    δηλαδη?

    Αν οχι να προτεινω εναν ξενωνα?

    Λεγεται SKOTINIOTI TRADITIONAL HOUSE :o (Σοβαρα!)


    για οπου οργανωθει καλα ειναι,αρεκιε να εχει κρυο και καλη παρεα για να εχει ζεστασια

    Το ειχα επισκεπτει πριν απο κανα δυο χρονια και ο Αγης, το παιδι που το ειχε, ηταν εξυπηρετικοτατος.


    Αν απο την αλλη θελεται χιονοδρομικο σωνει και καλα, δειτε εδω:

    http://www.visitportaria.com/portaria-hotels-gr.html
  • #32 από Witchking στις 03 Dec 2004
  • Ρε παιδιά....μην περιμένετε χιόνι για σκι..πριν από το τέλος της χρονιάς..εκτός και αν γίνει καμιά σοβαρή έκπληξη....

  • #33 από FSL στις 03 Dec 2004
  • Ρε παιδιά....μην περιμένετε χιόνι για σκι..πριν από το τέλος της χρονιάς..εκτός και αν γίνει καμιά σοβαρή έκπληξη....


    Στις αρχές του φθινοπώρου οι μετεωρολόγοι προέβλεψαν πως ο χειμώνας αναμένεται ζεστός και επαληθεύονται μέχρι στιγμής οπότε μήπως να κινηθούμε στα πλαίσια του ξενώνα??
  • #34 από kareem στις 03 Dec 2004
  • Μιλαμε για χιονοδρομικο κεντρο οπωσδηποτε? Θα κανουμε και σκι,
    δηλαδη?

    Αν οχι να προτεινω εναν ξενωνα?

    Λεγεται SKOTINIOTI TRADITIONAL HOUSE :o (Σοβαρα!)

    Το ειχα επισκεπτει πριν απο κανα δυο χρονια και ο Αγης, το παιδι που το ειχε, ηταν εξυπηρετικοτατος.


    Αν απο την αλλη θελεται χιονοδρομικο σωνει και καλα, δειτε εδω:

    http://www.visitportaria.com/portaria-hotels-gr.html


    Iasona i idea sou einai tromeri kai epikroteitai me ta xilia ftanei na brethei o xronos
  • #35 από Mithradir White Wizard στις 05 Dec 2004
  • ...παιδες,οπου να ειναι,αρκει να υπαρξει καλη συννενοηση.Ειτε με χιονι ειτε χωρις.Απο εκει και περα τα αλλα ειναι καλη θεληση και μια αποφαση.
  • #36 από PAPAJOHNNY στις 05 Dec 2004
  • Ρε παιδιά....μην περιμένετε χιόνι για σκι..πριν από το τέλος της χρονιάς..εκτός και αν γίνει καμιά σοβαρή έκπληξη....

    Αμα κανω σκι εγω θα ξεκινησω ανθρωπος και θα καταληξω χιονοστοιβαδα! ;D
    Παντως καλο ακουγεται.Αντε κανονιστε τιποτα!
  • #37 από FSL στις 05 Dec 2004
  • Ρε παιδιά....μην περιμένετε χιόνι για σκι..πριν από το τέλος της χρονιάς..εκτός και αν γίνει καμιά σοβαρή έκπληξη....

    Αμα κανω σκι εγω θα ξεκινησω ανθρωπος και θα καταληξω χιονοστοιβαδα! ;D
    Παντως καλο ακουγεται.Αντε κανονιστε τιποτα!

    Βρε συ συγνώμη κιόλας αλλά μόλις διάβασα την απάντησή σου πέθανα στα γέλια.......θα θελα να το δω αυτό...... ;D ;D
    Ξέρεις παρ' όλα αυτά τη συμπάθεια που σου έχω..... 8)
  • #38 από Mithradir White Wizard στις 06 Dec 2004
  • ....Οι μερες πλησιαζουν που το χιονι θα πεσει και παλι οπως καθε Χειμωνα !Αν θελετε ελατε ομαδικως ΚΑΣΤΟΡΙΑ
  • #39 από ερεβος στις 07 Dec 2004
  • ....Οι μερες πλησιαζουν που το χιονι θα πεσει και παλι οπως καθε Χειμωνα !Αν θελετε ελατε ομαδικως ΚΑΣΤΟΡΙΑ

    αν μας υποσχεθεις απο ενα σακκουλι ντοπια φασολια-ελεφαντες....βλεπουμε... ;D
  • #40 από Καρχαρίας στις 13 Dec 2004
  • Τελικά για την συνάντηση αυτή δεν έχουμε κανένα νεότερο,ε?
  • #41 από PAPAJOHNNY στις 14 Dec 2004

  • αν μας υποσχεθεις απο ενα σακκουλι ντοπια φασολια-ελεφαντες....βλεπουμε... ;D
    Δεν το συνιστω!!!! (Ιf you know what i mean!!!  ;D)


    Βρε συ συγνώμη κιόλας αλλά μόλις διάβασα την απάντησή σου πέθανα στα γέλια.......θα θελα να το δω αυτό...... ;D ;D
    Ξέρεις παρ' όλα αυτά τη συμπάθεια που σου έχω..... 8)
    Δεν περιμενα και κατι καλυτερο απο εσενα .......απαραδεκτο οπωροκηπευτικο!!!


Σελίδες: