Αποστολέας Θέμα: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!  (Αναγνώστηκε 38538 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Crazy Heart

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 271
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #125 στις: 04/10/08, 11:38 »
αχα... πολύ αξιόπιστη πηγή...

και καλύτερα να λένε τη γνωμη τους για τη συναυλία όσοι ΗΤΑΝ στο στάδιο και όχι όσοι τα άκουσαν από τις ειδήσεις...

 και το ότι υπάρχει βιντεοσκοπημένη ολόκληρη η συναυλία από άνθρωπο που δουλεύει σε κανάλι είναι πολύ σοβαρό θέμα γιατί πολύ απλά αν τυχον βγει προς τα έξω θα υπάρξει μεγάλο θέμα αξιοπιστίας και όχι μόνο madonna δεν θα ξαναδούμε αλλά ούτε και robyn  :P ....


χμμμ και το "αποκαλύπτεις" έτσι χαλαρά??

τεσπα, δεν θέλω να τσακωθώ τώρα για λεπτομέριες... είναι φυσιολογικό όποιου δεν είναι fan κάποιου τραγουδιστή/συγκροτήματος αν πάει σε συναυλία του(ς) να μην την "ευχαριστηθεί". Προσωπικά επειδή έχω δει σχεδόν όλες τις συναυλίες της Madonna (σε DVD) ξέρω ότι κάνει φοβερά σκηνικά, χορευτικά, backdrop videos και γενικά SHOW! Και το "γλύκα γλύκα γλυκιά μου" να έβγαινε να τραγουδήσει σε hip hop παραγωγή Timbaland, πάλι θα πήγαινα!  :D

Βγήκαν τα νούμερα από το billboard.... από τις συναυλίες του S&S Tour μόνο στην Ευρώπη έβγαλε $116 εκατομύρια! :o ;D



Η Αθήνα είναι στη θέση #4 όσον αφορά τα έσοδα! Η περιοδεία συνεχίζει σήμερα στη Β.Αμερική και αργότερα θα πάει και στη Ν.Αμερική. Ασία και Αυστραλία όπως όλα δείχνουν δεν θα έχει φέτος.
Music makes the people come together

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #126 στις: 04/10/08, 12:20 »
χμμμ και το "αποκαλύπτεις" έτσι χαλαρά??

τεσπα, δεν θέλω να τσακωθώ τώρα για λεπτομέριες... είναι φυσιολογικό όποιου δεν είναι fan κάποιου τραγουδιστή/συγκροτήματος αν πάει σε συναυλία του(ς) να μην την "ευχαριστηθεί". Προσωπικά επειδή έχω δει σχεδόν όλες τις συναυλίες της Madonna (σε DVD) ξέρω ότι κάνει φοβερά σκηνικά, χορευτικά, backdrop videos και γενικά SHOW! Και το "γλύκα γλύκα γλυκιά μου" να έβγαινε να τραγουδήσει σε hip hop παραγωγή Timbaland, πάλι θα πήγαινα!  :D


Για να το έχω μάθει εγώ το έχει μάθει και ένας μεγάλος αριθμός ατόμων...
Ούτε εμένα μ' αρεσει να τσακώνομαι και πολύ περισσότερο πίσω από έναν υπολογιστή... αλλά με ενόχλησε και με πρόσβαλε αυτό το "αχα... πολύ αξιόπιστη πηγή..." που μου είπες χωρίς καν να με ξέρεις...
Και εγώ μπορεί να πήγαινα να ακούσω τη διασκευή του γλύκα γλύκα αφού όπως ξαναείπα η μαντονα πουλάει σοου και όχι φωνή... και όσο για το playback νομίζω ότι στους περισσότερους ήταν γνωστό πριν από την συναυλία... έχει συζητηθεί και αναλυθεί και στην πρώτη σελίδα αυτού του θέματος μάλιστα...

Άσχετο, αλλά μήπως έχει διαβάσει κανένας κάποιο βιβλίο για την Kabbalah? Από καιρό ήθελα να μάθω κάποια πράγματα αλλά τώρα με αφορμή τη μαντονα και το ότι άκουσα την λέξη πολλές φορές λέω να πάρω κάποιο...
Λέω για αυτό http://www.books.gr/ViewShopProduct.aspx?Id=4854876 το έχει διαβάσει κανένας?
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Crazy Heart

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 271
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #127 στις: 04/10/08, 12:56 »
αλλά με ενόχλησε και με πρόσβαλε αυτό το "αχα... πολύ αξιόπιστη πηγή..." που μου είπες χωρίς καν να με ξέρεις...
βασικά το "αξιόπιστη πηγή" δεν αναφερόταν σε σένα, αλλά στο δημοσιογράφο του STAR που είπες, οπότε έγινε παρεξήγηση εδώ!
Music makes the people come together

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #128 στις: 04/10/08, 12:58 »
αλλά με ενόχλησε και με πρόσβαλε αυτό το "αχα... πολύ αξιόπιστη πηγή..." που μου είπες χωρίς καν να με ξέρεις...
βασικά το "αξιόπιστη πηγή" δεν αναφερόταν σε σένα, αλλά στο δημοσιογράφο του STAR που είπες, οπότε έγινε παρεξήγηση εδώ!

Δεν μπορούσες να το πεις από την αρχή και συ... Τέσπα δεν υπάρχει πρόβλημα από την μεριά μου... για βιβλίο μήπως ξέρεις κάτι?
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Crazy Heart

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 271
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #129 στις: 04/10/08, 13:01 »
sorry, με τόσα quotes σε quotes μου διέφυγε!

σχετικά με την Kabbalah όχι δεν έχω ασχοληθεί... το μόνο που ξέρω είνα ότι δεν θεωρείται επίσημη θρησκεία, είναι περισσότερο πνευματικός οδηγός... αν θες ρίξε και μια ματιά εδώ. Είναι προφανές ότι ένα άτομο με τόση δημοσιότητα όσο η Madonna, χρειάζεται κάποιον να την "επαναφέρει" στη γη και μάλλον αυτό πετυχαίνει με την Kabbalah.
Music makes the people come together

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #130 στις: 04/10/08, 13:13 »
sorry, με τόσα quotes σε quotes μου διέφυγε!

σχετικά με την Kabbalah όχι δεν έχω ασχοληθεί... το μόνο που ξέρω είνα ότι δεν θεωρείται επίσημη θρησκεία, είναι περισσότερο πνευματικός οδηγός... αν θες ρίξε και μια ματιά εδώ. Είναι προφανές ότι ένα άτομο με τόση δημοσιότητα όσο η Madonna, χρειάζεται κάποιον να την "επαναφέρει" στη γη και μάλλον αυτό πετυχαίνει με την Kabbalah.


Το ξέρω ότι δεν είναι θρησκεία ( αν και πολλοί λένε ότι σχετίζεται με τον ιουδαΐσμό )... Τέσπα, θα παω σε κάποιο βιβλιοπωλείο και όλο και κάποιο βιβλίο θα βρω...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #131 στις: 04/10/08, 21:05 »

είναι φυσιολογικό όποιου δεν είναι fan κάποιου τραγουδιστή/συγκροτήματος αν πάει σε συναυλία του(ς) να μην την "ευχαριστηθεί".
Συγνωμη που μπορει παλι να δυναμιτισω το κλιμα αλλα αυτο δεν ισχυει καθολου... Δεν μπορεις να ευχαριστηθεις μια καλη συναυλια χωρις να εισαι απιστευτος fan ? Εγω προσωπικα εχω ευχαριστηθει συναυλιες συγκροτηματων που δεν ημουν και τοσο φανατικος οπαδος (η που δεν ημουν καν).

Προσωπικά επειδή έχω δει σχεδόν όλες τις συναυλίες της Madonna (σε DVD) ξέρω ότι κάνει φοβερά σκηνικά, χορευτικά, backdrop videos και γενικά SHOW! Και το "γλύκα γλύκα γλυκιά μου" να έβγαινε να τραγουδήσει σε hip hop παραγωγή Timbaland, πάλι θα πήγαινα!  :D


Νταξει αυτο δεν σημαινει οτι αντικειμενικα θα ηταν καλη συναυλια ετσι ::)
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
2 Απαντήσεις
2352 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/02/10, 01:11
από master of puppets
3 Απαντήσεις
3612 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/05/11, 10:01
από hot_sauce (φλουτσ)
4 Απαντήσεις
2952 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/09/11, 18:54
από Fourier
0 Απαντήσεις
1449 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/09/11, 23:01
από Βραζίλης
37 Απαντήσεις
13389 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/08/13, 02:23
από Καθόδιος (φλουτσ)