Αποστολέας Θέμα: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο  (Αναγνώστηκε 667760 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος TheVrachnoprofiter

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 991
  • Φύλο: Άντρας
  • ex TheTr00p3r
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #275 στις: 13/01/07, 18:43 »
Τέτοιες ενέργειες δε βοήθησαν ποτέ κανέναν. Έγινε λόγος και για προβοκάτσια... δεν το νομίζω προσωπικά αλλά ποτέ δεν ξέρεις... :-\
Really don't mind if you sit this one out...

http://vromikopsomi.wordpress.com/
http://www.passa-tempo.gr/

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #276 στις: 13/01/07, 22:34 »
Την προηγουμενη μερα ετοιμαζονταν οι συμφωνιες με τις επιχειρησεις απο το Ντουμπαϊ, μιλαμε για πολλα λεφτα τα οποια παιζοντουσαν. Δεν νομιζω οτι ειναι ασχετο.....
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Σοφία

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 218
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #277 στις: 14/01/07, 12:10 »
  πως θα πετυχουμε να μην ασχολείται κανείς με το μείζον θεμα της επικαιροτητας που δεν είναι άλλο από την παιδεία??

ΒΗΜΑ 1ο:ρίχνουμε ρουκέτα στην αμερικάνικη πρεσβεία
ΒΗΜΑ 2ο: (........αναμένουμε)
..αν οι καρχαρίες ήταν άνθρωποι θα διοργάνωναν πού και πού μεγάλες γιορτές στο νερό γιατί τα χαρούμενα ψαράκια έχουν καλύτερη γεύση απο τα μελαγχολικά..

Αποσυνδεδεμένος PAN.84

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 103
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ένα παπάκι που μου κάνει πά...
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #278 στις: 14/01/07, 14:07 »
  πως θα πετυχουμε να μην ασχολείται κανείς με το μείζον θεμα της επικαιροτητας που δεν είναι άλλο από την παιδεία??

ΒΗΜΑ 1ο:ρίχνουμε ρουκέτα στην αμερικάνικη πρεσβεία
ΒΗΜΑ 2ο: (........αναμένουμε)

Μπορεί να έχει κάποια λογική βάση αυτό που λες Σοφία,αλλά ακούγεται και κάπως παρατραβηγμένο!
Ποιός μπορεί δηλαδή να έριξε τη ρουκέτα;Ρωτάω γιατί και αυτή η ενέργεια(η ρίψη ρουκέτας δηλαδή)ένα μείζον και πολύ σοβαρό θέμα δημιούργησε επίσης ;),μάλλον!;

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #279 στις: 14/01/07, 16:26 »
  πως θα πετυχουμε να μην ασχολείται κανείς με το μείζον θεμα της επικαιροτητας που δεν είναι άλλο από την παιδεία??

ΒΗΜΑ 1ο:ρίχνουμε ρουκέτα στην αμερικάνικη πρεσβεία
ΒΗΜΑ 2ο: (........αναμένουμε)
Δηλαδή υπονοείς οτι η κυβέρνηση έριξε τη ρουκέτα (ρισκάροντας τις διμερείς σχέσεις με την αμερική) για να αποπροσανατολίσει την κοινή γνώμη από το θέμα της παιδείας!?! Μάααααλιστα  :-\

Αποσυνδεδεμένος TheVrachnoprofiter

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 991
  • Φύλο: Άντρας
  • ex TheTr00p3r
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #280 στις: 15/01/07, 19:05 »
  πως θα πετυχουμε να μην ασχολείται κανείς με το μείζον θεμα της επικαιροτητας που δεν είναι άλλο από την παιδεία??

ΒΗΜΑ 1ο:ρίχνουμε ρουκέτα στην αμερικάνικη πρεσβεία
ΒΗΜΑ 2ο: (........αναμένουμε)

Εντάξει, ας μην πάμε τόσο μακριά! Εάν υπάρχει μία απειροελάχιστη πιθανότητα να έγινε από αστυνομικούς κύκλους (όχι απαραίτητα εν γνώσει της κυβέρνησης) αυτή θα αποδίδεται στην προσπάθεια να προπαγανδίσουν το λαό κατά αριστερών/αντιεξουσιαστικών κύκλων. Δε θα εκπλησσόμουν εάν έβγαινε αύριο ο Πολύδωρας να κατηγορήσει τον ΣΥΝ για τη ρουκέτα... ::)
Really don't mind if you sit this one out...

http://vromikopsomi.wordpress.com/
http://www.passa-tempo.gr/

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #281 στις: 15/01/07, 19:07 »
Ειμαστε πολυ μικρο κρατος για να εχουμε τοσο υποχθονια σχεδια μεσα στην κυβερνηση και στην αστυνομια..Μην σου πω πως ακομα οι αστυνομοι προσπαθουν να καταλαβουν τι ειναι ρουκετα!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος TheVrachnoprofiter

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 991
  • Φύλο: Άντρας
  • ex TheTr00p3r
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #282 στις: 15/01/07, 19:17 »
Ειμαστε πολυ μικρο κρατος για να εχουμε τοσο υποχθονια σχεδια μεσα στην κυβερνηση και στην αστυνομια..Μην σου πω πως ακομα οι αστυνομοι προσπαθουν να καταλαβουν τι ειναι ρουκετα!

Ούτε κι εγώ πιστεύω πως συνέβη όντως κάτι τέτοιο, καθώς παραείναι τραβηγμένο. Θα σε συμβούλευα πάντως να είσαι πιο καχύποπτος όσον αφορά τους αγαπημένους μας αστυνομικούς γιατί για μερικά πράγματα δεν είμαστε καθόλου μικρό κράτος...
Really don't mind if you sit this one out...

http://vromikopsomi.wordpress.com/
http://www.passa-tempo.gr/

Αποσυνδεδεμένος PAN.84

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 103
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ένα παπάκι που μου κάνει πά...
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #283 στις: 16/01/07, 01:11 »

Ούτε κι εγώ πιστεύω πως συνέβη όντως κάτι τέτοιο, καθώς παραείναι τραβηγμένο. Θα σε συμβούλευα πάντως να είσαι πιο καχύποπτος όσον αφορά τους αγαπημένους μας αστυνομικούς γιατί για μερικά πράγματα δεν είμαστε καθόλου μικρό κράτος...
Ακριβώς!Δε νομίζω πως το μέγεθος του κράτους βοήθησε στο να μη γίνονται σημεία και τέρατα σε ορισμένους,κατά τ'άλλα,υπεράνω πασης υποψίας χώρους :-X ::) ;)!

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #284 στις: 16/01/07, 15:16 »
Οκ παιδια, πιστεψτε ο,τι θελετε. Αν εσεις θεωρειτε πως η αστυνομια που βρισκεται εκει εξω, εχει τις δυνατοτητες που εχουν οι μυστικες υπηρεσιες αλλων χωρων ( με πολλα αστερακια στη σημαια τους ), τοτε τι να πω. Να χαιρομαι που ζω σε ενα πολιτισμενο κρατος? :P
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος @Morpheus@

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 287
  • Φύλο: Άντρας
  • real eyes realize real lies
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #285 στις: 16/01/07, 15:20 »
Οταν τα κεφαλια της καθε αστυνομιας ειναι ομως "ενα" τοτε εχουν πολλες δυνατοτητες.Μπορει και να βλεπω πολλες ταινιες αλλα ποτε δεν ξερεις!Παντως για τις προβοκατσιες της αστυνομιας πιστευω ολοι ξερουμε...αν οχι τοτε....
θέμα Δίκης έγινε, το αν μου ανήκει η Ζωή μού,
...η απόφαση του δικαστηρίου αναμένεται...

Αποσυνδεδεμένος PAN.84

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 103
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ένα παπάκι που μου κάνει πά...
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #286 στις: 16/01/07, 21:15 »
Οκ παιδια, πιστεψτε ο,τι θελετε. Αν εσεις θεωρειτε πως η αστυνομια που βρισκεται εκει εξω, εχει τις δυνατοτητες που εχουν οι μυστικες υπηρεσιες αλλων χωρων ( με πολλα αστερακια στη σημαια τους ), τοτε τι να πω. Να χαιρομαι που ζω σε ενα πολιτισμενο κρατος? :P
Θεωρώ πως η ελληνική αστυνομία δεν έχει τις δυνατότητες ορισμένων ξένων υπηρεσιών και σε αυτό θα συμφωνήσω μαζί σου freemind ;)!;Όσον αφορά όμως το άλλο,το άσχημο πρόσωπο της αστυνομίας,εκεί,από τα λίγα που ξέρω,βλέπω αρκετές ομοιότητες ::) ;D!!

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #287 στις: 23/02/07, 15:34 »
Για να δουμε ενα ωραιοτατο βιντεο απο τη χτεσινη διαδηλωση να δουμε και πως ξεκινανε τα επεισοδια οχι τιποτα αλλο... με το θυμα τον κακομοιρο τον αστυνομικο να αμυνεται ο δυστυχως μπροστα στο πληθος που ετοιμαζεται να τον καταπιει( ::))

http://athens.indymedia.org/local/webcast/uploads/kafros_matatzhs.wmv

Παρεπιπτωντος το παιδι με την καμερα (κολλητος μου) στη συνεχεια εφαγε ξυλο απο εναν ματατζη (μπουνιες και κλωτσιες) για να του παρει την καμερα. Φυσικα δεν την εσπασε γιατι ηδη η μιση πορεια φωναζε για αυτον, αν την εσπαγε θα γονοτανε χαμος....

Τι ωραιοι ματατζηδες.. Τιποτα δεν κανουν τα παιδια μου, ολα οι μπαχαλακηδες... Η μηπως οι μπατσοι μπαχαλακηδες?
« Τελευταία τροποποίηση: 26/02/07, 14:34 από Roufus-Enas euais8htos kafros Sensei »
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #288 στις: 23/02/07, 15:38 »
Συγνωμη Αρη, αλλα καλα εκανε..Δυναμη καταστολης ειναι, πηρε εντολη, την εριξε..Απλα πραγματα!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #289 στις: 23/02/07, 15:39 »
Συγνωμη Αρη, αλλα καλα εκανε..Δυναμη καταστολης ειναι, πηρε εντολη, την εριξε..Απλα πραγματα!
Διαβασε την τροποποιησει... Α και ειχε εντολη να βαρεσει σε ενα ατομο στη μεση του δρομου? Τι ωραιες εντολες... (αν και αμφιβαλλω για το αν τους δινουν εντολες.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #290 στις: 23/02/07, 15:43 »
Και ομως τους δινουν εντολες...οσο και αν σου φαινεται απιστευτο, ολη η αστυνομικη μηχανη, εχει και "υψηλα ισταμενα" προσωπα..Απο εκει και περα, επαναλαμβανω πως ειναι δυναμη καταστολης..και το βιντεο ξεκιναει με βρισιδια του "διαδηλωτη" προς τα ΜΑΤ. Ο νοων νοητω...( και βλεπω το indymedia παλι...Ιανε..ποσο σωστα τα ελεγες... )
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #291 στις: 23/02/07, 15:47 »
Το βιντεο το ανεβασε ο κολλητος μου στο indy. Αδιαφορω αν δεν με πιστευεις.

Και χαιρομαι που δεν σχολιασες για το ξυλο που εγαφε μετα. Θελω να μου το δικαιολογησεις. ΕΙναι δυνατον να απαγορευουν καμερες σιτς πορειες? Η μηπως ηθελε να κρυψει τα σκατα του/?

Και τι παει να πει τον εβρισε? ΚΑι οι μπατσοι βριζουν αν τους βαρεσουμε ομως μπαινουμε μεσα. Αυτος ειχε εντολη οποιος τον βρισει να του πεταξει κροτιδα? Μηπως να σπασει το κεφαλι αυτου που εχει την καμερα/?
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #292 στις: 23/02/07, 18:12 »
Θα μπορουσαν να συλληφθουν για εξυβριση της αρχης..Αυτο το σκεφτηκες;
Επισης, ποια ειρηνικη πορεια, εχει 2-3 ατομα τα οποια ξεφευγουν απο αυτην βριζοντας τους αστυνομικους; Καμια! Μονο στην Ελλαδα οι "ειρηνικες" πορειες εχουν τετοια φαινομενα.
Δεν θα σχολιασω το ξυλο, γιατι απο μονο του το βιντεακι θα μπορουσε να ηταν αποδεικτικο στοιχειο συλληψης των 2 ατομων που βρισκονταν μπροστα και εβριζαν..
Μεταξυ μας...Χαρη τους εκαναν! Αντι να περασουν καποιες ωρες στο τμημα ( οπου εκει θα ετρωγαν σιγουρα ξυλο και οχι απλα κροτιδα ).
Δεν ημουν μπροστα, δεν το ειδα καταγεγραμμενο, αρα αφου δεν υπαρχει καμια αποδειξη και βλεπω πως το ατομο που τραβαει βρισκεται ΠΙΣΩ απο τους αστυνομικους ( καλα, η διαδηλωση εινα ευθεια μπροστα..τι δουλεια ειχε εκει; ), ασε με να αμφβισβητω το γεγονος πως του αφαιρεθηκε με ξυλο η καμερα και μετα του ξαναδωθηκε ( αν δεν του ξαναδινοταν θα ηταν πιο σοβαρο το γεγονος ).
Μια απορια τεχνικης φυσης
Γιατι ο ηχος υποχωρει διακριτικα οταν μιλαει ο διαδηλωτης, με αποτελεσμα να ακουμε μονο τις τελευταιες του λεξεις; Κυριοι..να το κανετε το στησιμο ενος γενοτος..δεν διαφωνω..Αλλα να το κανετε καλα..οχι τοσο αθλια! :-X
« Τελευταία τροποποίηση: 23/02/07, 18:14 από freemind »
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #293 στις: 23/02/07, 22:16 »
Αγορι μου μαλλον δεν καταλαβες. Το ξυλο το εφαγε ο φιλος μου ο οποιος τραβαγε με την καμερα >:(

Και δεν υποχωρει η καμερα φταιει, παντως ακουγεται οτι τον εβρισε. Δεν κρυφτηκε κατι.

Αν πιστευεις οτι το να πετανε κροτιδες στον κοσμο ετσι χυμα ιεναι καλο, και δεν ξερω αν το προσεξες διπλα σε αυτον ηταν και ενα παιδι που δεν εκανε τιποτα και την εφαγε, τοτε με γεια σας με χαρα σας ο χουντισμος σας
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #294 στις: 23/02/07, 23:16 »
Να καταλάβω λίγο, συγνώμη.. Τον δείρανε για να του πάρουνε την κάμερα και μετά του την δώσανε πίσω;;
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #295 στις: 23/02/07, 23:17 »
Τν δειρανε για να του παρουνε την καμερα. Δεν του τη ν πηρανε τελικα.
« Τελευταία τροποποίηση: 23/02/07, 23:49 από Roufus-Enas euais8htos kafros Sensei »
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος inthewoods

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 395
  • ελευθερία στην έκφραση, ζωή δίχως τάξεις
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #296 στις: 24/02/07, 16:20 »
Ρε freemind ασ'το αγορι μου ενταξει...θες να ειναι στημενο το γεγονος?Ειναι στημενο το γεγονος.Μαλιστα τα καδρονια,τα κρανη και τις καμερες τα αγορασαμε απο τα λεφτα που μας δινει ο Σορος.

Μην κοπτεσαι να υπερασπιστεις τα ΜΑΤ.Φυσικα και ακολουθησαν εντολες.Τετοιοι σκυλοι που ειναι μονο αυτο μπορουν να κανουν.

Εγω ξερω πως την πεμπτη ειχαν λαλησει απο την οργανωμενη επιθεση που δεχθηκαν.Μα ξερεις τι ειναι να ψεκαζεις και να ψεκαζεις και να μην φευγει το κωλοπαιδι?

Οσο για τις καμερες θα βγαλει ανακοινωση η Α.Κ ζητωντας συγχωρεση απο τους φορολουγουμενους πολιτες.
Ξέρω πως ποτέ δε σημαδεύουνε στα πόδια. Στο μυαλό είναι ο Στόχος, το νου σου ε;

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #297 στις: 24/02/07, 16:32 »
Και παλι inthewoods, η απαντηση δεν ειναι επαρκης για μενα. Ας μην μπουμε ξανα στη συζητηση του τι πρεπει να κανει ενας αστυνομικος. Ομως το βιντεο ειναι ξεκαθαρο. Οι συγκεκριμενοι τυποι που τρωνε τν κροτιδα, ξεχωριζουν απο τον ογκο της διαδηλωσης. Κανω λαθος;
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #298 στις: 24/02/07, 16:38 »
Freemind αρχιζεις να με εκνευριζεις που δεν απαντας σε αυτο που σε ρωταω. ΘΑ το ξανα πω λοιπον.

Ο φιλος μου που τραβαγε το βιντεο, ο οοιος μετα εφαγε ξυλο απο εναν ματατζη επειδη τραβαγε με την καμερα επρεπε να φαει ξυλο?

Δηλαδη απαγορευεται να τραβαμε φωτογραφιες? Εχουν διαταγες να σπανε στο ξυλο οσους εχουν καμερες? Η μηπως για να κρυψουν τα σκατα τους?

Το βιντεο εινα ξεκαθαρο, εβρισε, οι αλλοι που ηταν διπλα σε αυτον και φαγανε την κροτιδα τι φταιγανε? Και παλι πρεπει να χρησιμοποιει κροτιδες σαν να τανε ηλιοσποροι?

Αλλα απαντα στο πρωτο. >:(
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Σοφία

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 218
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #299 στις: 24/02/07, 16:53 »
re freemind
ας το πιασω αλλιως λιγο το θεμα
Σου αρεσει να κανουμε την πορεια και μαζι με εμας προχωρανε και οι ματατζηδες?προσωπικα και η παρουσια τους με ενοχλει..την θεωρω προκλητικη,γιαυτο και συνεχως σταματουσαμε και ξαναξεκινουσαμε οταν αυτοι εφευγαν..
δε μου αρεσει να διαδηλωνω και να εχω στο μισο μετρο τον μπατσο και στα 2 τον ασφαλιτη..

Παντως,επεσε πολυ δακρυγονο,και κατα τη διαρκεια της  πορειας και στο πολυτεχνειο οταν ημασταν..στα παραθυρα πλησιαζες και δεν αντεχες

και δεν μπορω να ακουω οτι .."εντολες  εκτελουν¨",αρα αφεση αμαρτιων  :P
..αν οι καρχαρίες ήταν άνθρωποι θα διοργάνωναν πού και πού μεγάλες γιορτές στο νερό γιατί τα χαρούμενα ψαράκια έχουν καλύτερη γεύση απο τα μελαγχολικά..