Αποστολέας Θέμα: Φωτογραφιες κιθαρων!!  (Αναγνώστηκε 1076923 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #500 στις: 08/03/07, 19:34 »
Να και μια "κοριτσίστικη" Jackson, από μένα.  ;D 8)

http://s160.photobucket.com/albums/t194/tatiana_kinnunen/?action=view&current=jackson.jpg
Κοπελια μας τρελανες
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #501 στις: 08/03/07, 19:52 »
Να και μια "κοριτσίστικη" Jackson, από μένα.  ;D 8)

Ladies and gentlemen I think we have a winner...

paran0id

  • Επισκέπτης
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #502 στις: 08/03/07, 19:56 »
πωπω... αυτα ειναι.
και απ οτι βλεπω εχεις ΚΑΙ μια esp kh2 :o

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #503 στις: 08/03/07, 20:01 »
Για να το πω διαφορετικά, 5350 ευρώ περίπου ακούγεται καλύτερα? ;) Ναι είναι custom. Νομίζω ότι φαίνεται έστω και αχνα εάν κοιτάξεις το headstock. Αλλα και πάλι νομίζω ότι φαίνεται και από το στυλ της κιθάρας. ;)

ps: Σκέψου μονο ότι η RR1 μονόχρωμη στην Ελλάδα κοστίζει περίπου 3300 ευρώ. Aρα πιστεύω πως καταλαβαίνεις ποσο κοστίζει μια RR από το custom shop της Jackson!

E πες το ετσι ;D 5μιση χιλιαρικα σιγα το πραγμα  :P

Απο specs?

Βλεπω floyd rose, o emg ειναι 81? (btw γιατι ενας? ) Ταστιερα εβενος, το inlay ολα τα λεφτα  :P ωραιο binding....
Μονο το headstock πιστευω θα ταιριαζε καλυτερα το αναποδο  :P  ;D (σαν την esp σου) Neck through μπρατσο? Δν μπορω να καταλαβω πολυ καλα απο την φωτο...
Το χρωματακι ωραιο, ειναι και ματ.. Σωμα? Δωσε info στον λαο  :P

paran0id

  • Επισκέπτης
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #504 στις: 08/03/07, 20:04 »
Για να το πω διαφορετικά, 5350 ευρώ περίπου ακούγεται καλύτερα? ;) Ναι είναι custom. Νομίζω ότι φαίνεται έστω και αχνα εάν κοιτάξεις το headstock. Αλλα και πάλι νομίζω ότι φαίνεται και από το στυλ της κιθάρας. ;)

ps: Σκέψου μονο ότι η RR1 μονόχρωμη στην Ελλάδα κοστίζει περίπου 3300 ευρώ. Aρα πιστεύω πως καταλαβαίνεις ποσο κοστίζει μια RR από το custom shop της Jackson!
(btw γιατι ενας? )
γιατι σε μια τετοια κιθαρα ο πανω ειναι μαλλον διακοσμητικος :P

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #505 στις: 08/03/07, 20:10 »
καταλαβα... ατελειωτο rythm δλδ  ;D χαχαχαχα

και μεις που ξερουμε οτι ο συγκεκριμενος ειναι ο κατω και δεν ειναι ο πανω???  :P

Tatiana_G

  • Επισκέπτης
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #506 στις: 08/03/07, 20:39 »
Roufus-Enas euais8htos kafros Sensei: Αλήθεια; :)

blackie: Αλήθεια; Τι κερδίζω, τι κερδίζω;  ;D

Stillborn King (πρωην paran0id): Ναι και είναι επίσης custom. Από το Αμερικανικο custom shop της esp. Όταν ακόμα έφτιαχνε κιθάρες εκεί και έδινε και "Certificate of Authenticity" υπογεγραμμένο από τον Kirk :). Aλλες εποχές ;)

Enema: Ναι, είναι EMG 81. Ένας γιατί έτσι την ήθελα :) Έχω και μια άλλη Jackson custom, μια strat που έχει 1 EMG 81 και 1 EMG 85, όπως και η KH2 μου. Ναι είναι Neck thru. Body/Neck: Koa. Αυτά τι άλλο θέλεις να μάθεις;

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #507 στις: 08/03/07, 20:43 »
Enema: Ναι, είναι EMG 81. Ένας γιατί έτσι την ήθελα :) Έχω και μια άλλη Jackson custom, μια strat που έχει 1 EMG 81 και 1 EMG 85, όπως και η KH2 μου. Ναι είναι Neck thru. Body/Neck: Koa. Αυτά τι άλλο θέλεις να μάθεις;

Βαλε φωτος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #508 στις: 08/03/07, 20:46 »
Enema: Ναι, είναι EMG 81. Ένας γιατί έτσι την ήθελα :) Έχω και μια άλλη Jackson custom, μια strat που έχει 1 EMG 81 και 1 EMG 85, όπως και η KH2 μου. Ναι είναι Neck thru. Body/Neck: Koa. Αυτά τι άλλο θέλεις να μάθεις;

Τιποτα με καλυψες.  :)

Μονο την διευθηνση σου πες, να ερθω μια επισκεψη (το βραδυ ενω θα κοιμαστε ολοι  ;D   :P)

Αποσυνδεδεμένος greg+9

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 58
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #509 στις: 08/03/07, 20:50 »

Αποσυνδεδεμένος greg+9

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 58
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ

paran0id

  • Επισκέπτης
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #511 στις: 08/03/07, 22:41 »
http://img185.imageshack.us/my.php?image=esp1wi2.jpg

και εσυ τα σπας αγρια, αλλα αυτο το λαχανι βγαζει ματι ρε, αλλαξτο... ::)

Αποσυνδεδεμένος greg+9

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 58
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #512 στις: 09/03/07, 00:14 »
Ο μεσαίος ήταν ΡΟΖ!! Είναι ένας Fender και του άλλαξα το καπάκι σε μαύρο. Ο Bridge είναι ο tone zone της DiMartzio και δεν ξέρω αν γίνεται. Άσε που τον Ψιλοσυνήθισα!

Αποσυνδεδεμένος greg+9

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 58
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #513 στις: 09/03/07, 00:17 »
Και επειδή μου παραπονιέται ότι κάνω διακρίσεις ενώ είναι αγαπημένες μου εξίσου, να και το άλλο μου μωρό.....

http://img165.imageshack.us/my.php?image=albertleedl2.jpg

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #514 στις: 09/03/07, 14:32 »


Για να το πω διαφορετικά, 5350 ευρώ περίπου ακούγεται καλύτερα? ;) Ναι είναι custom. Νομίζω ότι φαίνεται έστω και αχνα εάν κοιτάξεις το headstock. Αλλα και πάλι νομίζω ότι φαίνεται και από το στυλ της κιθάρας. ;)

ps: Σκέψου μονο ότι η RR1 μονόχρωμη στην Ελλάδα κοστίζει περίπου 3300 ευρώ. Aρα πιστεύω πως καταλαβαίνεις ποσο κοστίζει μια RR από το custom shop της Jackson!
\

Kala, h ki8ara apo emfanish ta spaei den lew, kai fantazomai kai oti paizei san oneiro... Kalopaixth!  :D
Apla den katalabainw thn epilogh gia Koa apo th stigmh poy den fainetai, opws den katalabainw afoy den exei xryso kai diamantia panw pws eftase toso h timh ths?!?!?
Anyway, have fun with it opws kai na exei!   :)
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #515 στις: 09/03/07, 14:52 »
blackie: Αλήθεια; Τι κερδίζω, τι κερδίζω;  ;D

Tη ζηλεια και το φθονο μου... ;) ;) ;) ;) ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος JaYmZ

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 333
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #516 στις: 09/03/07, 17:31 »
Enema: Ναι, είναι EMG 81. Ένας γιατί έτσι την ήθελα :) Έχω και μια άλλη Jackson custom, μια strat που έχει 1 EMG 81 και 1 EMG 85, όπως και η KH2 μου. Ναι είναι Neck thru. Body/Neck: Koa. Αυτά τι άλλο θέλεις να μάθεις;

Βαλε φωτος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D

Εννοείται βάλε φώτος και σε μεγάλη ανάλυση για wallpaper!!!! ;D ;D Α ρε Kirk ΘΕΕ με τα εργαλεία σου!!! 8)

Και μιας που συζητάμε για gear, από ενισχυτές-πετάλια τι έχεις?? Και μην μου πεις κανά custom VH4 γιατί θα πηδήξω απ'το μπαλκόνι κατευθείαν!! :D
« Τελευταία τροποποίηση: 09/03/07, 17:33 από JaYmZ »

Tatiana_G

  • Επισκέπτης
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #517 στις: 10/03/07, 12:50 »
Enema: Ναι, είναι EMG 81. Ένας γιατί έτσι την ήθελα :) Έχω και μια άλλη Jackson custom, μια strat που έχει 1 EMG 81 και 1 EMG 85, όπως και η KH2 μου. Ναι είναι Neck thru. Body/Neck: Koa. Αυτά τι άλλο θέλεις να μάθεις;

Τιποτα με καλυψες.  :)

Μονο την διευθηνση σου πες, να ερθω μια επισκεψη (το βραδυ ενω θα κοιμαστε ολοι  ;D   :P)

Καλο...  ;D  ;D  ;D

Tatiana_G

  • Επισκέπτης
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #518 στις: 10/03/07, 12:56 »


Για να το πω διαφορετικά, 5350 ευρώ περίπου ακούγεται καλύτερα? ;) Ναι είναι custom. Νομίζω ότι φαίνεται έστω και αχνα εάν κοιτάξεις το headstock. Αλλα και πάλι νομίζω ότι φαίνεται και από το στυλ της κιθάρας. ;)

ps: Σκέψου μονο ότι η RR1 μονόχρωμη στην Ελλάδα κοστίζει περίπου 3300 ευρώ. Aρα πιστεύω πως καταλαβαίνεις ποσο κοστίζει μια RR από το custom shop της Jackson!
\

Kala, h ki8ara apo emfanish ta spaei den lew, kai fantazomai kai oti paizei san oneiro... Kalopaixth!  :D
Apla den katalabainw thn epilogh gia Koa apo th stigmh poy den fainetai, opws den katalabainw afoy den exei xryso kai diamantia panw pws eftase toso h timh ths?!?!?
Anyway, have fun with it opws kai na exei!   :)

1 Σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια :)
2 Εδωσα ένα παράδειγμα με την RR1 αλλα μάλλον δεν έγινε κατανοητό. Όπως είπα η RR1 κοστίζει περίπου 3300 ευρώ. Η Jackson θέλει (ή τουλάχιστον ήθελε όταν εγώ την παρήγγειλα) 3000+ USD περίπου σαν τιμή εκκίνησης για μια custom neck thru. Τώρα γιατί έφτασε 7000 USD; Δεν χρειάζεται να έχει χρυσό και διαμάντια! Φτάνει το όνομα που έχει (ή που είχε, εάν θέλεις καλύτερα) κάνει η Jackson τα τελευταία χρονια κυρίως στο Metal. Η λίστα δηλαδή γνωστών καλλιτεχνών που παίζουν/έπαιζαν με Jackson. Η "τρελή" εκμετάλλευση του RR, του ονόματος δηλαδή του Randy Rhoads (μέχρι και την μητέρα του επιστρατεύει στις διαφημιστικές της καμπάνιες). Η διαφήμιση με την Jenna Jameson... Και πολλά αλλα, ανεβάζουν το κόστος! Και μετά έρχονται όλα τα αλλα. Όπως τα ξυλα για παράδειγμα, που στην συγκεκριμένη κιθάρα είναι ειδική παραγγελια, άρα είναι ακριβότερα.
Γιατί Koa τώρα, αφού δεν φαίνεται.., καλή ερώτηση, περίμενα ότι κάποιος θα με ρωτήσει. Αρχικά η κιθάρα είχε σχεδιαστεί
διαφορετικά. Δηλαδή να φαίνεται, να έχει ebony fretboard χωρίς inlays παρα μονο στο 12ο ταστο να έχει ένα inlay, το σχήμα της ίδιας της κιθάρας, το σχήμα της RR δηλαδή. Αλλα κάτι μου έτυχε (σε προσωπικό επίπεδο,(Μαρμελακι, ξέρεις εσύ)). Aλλαξε την διάθεση μου με αποτέλεσμα να κόψω μαλλιά να τα βάψω μαύρα να φοράω μαύρα. Και να βάψω και την κιθάρα μαύρη. Δυστυχώς η κατασκευή της κιθάρας είχε προχωρήσει και αλλαγές δεν γινόντουσαν. Έτσι το μονο που έμενε ήτανε τα όμορφα ξυλα της να βαφτούν, η ταστιερα να γεμίσει από τα κλασσικά sharkfin inlays της Jackson. Και στο 12o ταστο να μπει το σύμβολο της θηλυκότητας με δυο κερατάκια... διαβολικότητας. Όλα δικες μου ιδέες, εκτος από την νεκροκεφαλή, που ήτανε ιδέα του καλλιτέχνη που έβαψε την κιθάρα. Αυτά...

ps: Εγώ δεν την αγόρασα για τους καλλιτέχνες που παίζουν με Jackson, ούτε για τον Randy Rhoads, ούτε για την Jenna
Jameson. Την αγόρασα γιατί απλά μου αρέσουν οι Jackson. Και με βολεύουν αφάνταστα.

Tatiana_G

  • Επισκέπτης
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #519 στις: 10/03/07, 12:57 »
blackie: Αλήθεια; Τι κερδίζω, τι κερδίζω;  ;D

Tη ζηλεια και το φθονο μου... ;) ;) ;) ;) ;D ;D ;D

Ωραία... ;D  ;D  ;D  ;)

Tatiana_G

  • Επισκέπτης
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #520 στις: 10/03/07, 13:00 »
Enema: Ναι, είναι EMG 81. Ένας γιατί έτσι την ήθελα :) Έχω και μια άλλη Jackson custom, μια strat που έχει 1 EMG 81 και 1 EMG 85, όπως και η KH2 μου. Ναι είναι Neck thru. Body/Neck: Koa. Αυτά τι άλλο θέλεις να μάθεις;

Βαλε φωτος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D

Εννοείται βάλε φώτος και σε μεγάλη ανάλυση για wallpaper!!!! ;D ;D Α ρε Kirk ΘΕΕ με τα εργαλεία σου!!! 8)

Και μιας που συζητάμε για gear, από ενισχυτές-πετάλια τι έχεις?? Και μην μου πεις κανά custom VH4 γιατί θα πηδήξω απ'το μπαλκόνι κατευθείαν!! :D

Όχι δεν έχω custom VH4, ευτυχώς, γιατί δεν θα πηδήξεις από το μπαλκόνι...  ;D ;)
 
Rack:
Mesa Boogie Rectifier Stereo 2:100
Mesa Boogie TriAxis Pre-Amp
Alesis Midiverb 4
Sennheiser E2 Wireless system

footswitch:
Behringer FCB1010 MIDI Foot Controller

Cabinet:
Mesa Boogie 4x12 Three-Quarter Back Cabinet

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #521 στις: 10/03/07, 17:28 »
Xexe, opws fainetai 3ereis akribws ti 8eleis apo thn ki8ara, opote kalopaixth!  :)
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #522 στις: 10/03/07, 23:56 »
Enema: Ναι, είναι EMG 81. Ένας γιατί έτσι την ήθελα :) Έχω και μια άλλη Jackson custom, μια strat που έχει 1 EMG 81 και 1 EMG 85, όπως και η KH2 μου. Ναι είναι Neck thru. Body/Neck: Koa. Αυτά τι άλλο θέλεις να μάθεις;

Βαλε φωτος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D

Εννοείται βάλε φώτος και σε μεγάλη ανάλυση για wallpaper!!!! ;D ;D Α ρε Kirk ΘΕΕ με τα εργαλεία σου!!! 8)

Και μιας που συζητάμε για gear, από ενισχυτές-πετάλια τι έχεις?? Και μην μου πεις κανά custom VH4 γιατί θα πηδήξω απ'το μπαλκόνι κατευθείαν!! :D

Όχι δεν έχω custom VH4, ευτυχώς, γιατί δεν θα πηδήξεις από το μπαλκόνι...  ;D ;)
 
Rack:
Mesa Boogie Rectifier Stereo 2:100
Mesa Boogie TriAxis Pre-Amp
Alesis Midiverb 4
Sennheiser E2 Wireless system

footswitch:
Behringer FCB1010 MIDI Foot Controller

Cabinet:
Mesa Boogie 4x12 Three-Quarter Back Cabinet
Ενω τωρα πιστευεις οτι δεν θα χρειαστει να πηδηξει απο το μπαλκονι? :P ::)
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος jacksonas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 578
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #523 στις: 11/03/07, 00:17 »
Sorry κιόλας αλλά οι μισοί στο forum εφοπλιστές είστε?? ??? ::)

Tatiana_G

  • Επισκέπτης
Απ: Φωτογραφιες κιθαρων!!
« Απάντηση #524 στις: 11/03/07, 11:18 »
Xexe, opws fainetai 3ereis akribws ti 8eleis apo thn ki8ara, opote kalopaixth!  :)


Σ' ευχαριστώ Jezus να είσαι καλά! :)
Enema: Ναι, είναι EMG 81. Ένας γιατί έτσι την ήθελα :) Έχω και μια άλλη Jackson custom, μια strat που έχει 1 EMG 81 και 1 EMG 85, όπως και η KH2 μου. Ναι είναι Neck thru. Body/Neck: Koa. Αυτά τι άλλο θέλεις να μάθεις;

Βαλε φωτος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D

Εννοείται βάλε φώτος και σε μεγάλη ανάλυση για wallpaper!!!! ;D ;D Α ρε Kirk ΘΕΕ με τα εργαλεία σου!!! 8)

Και μιας που συζητάμε για gear, από ενισχυτές-πετάλια τι έχεις?? Και μην μου πεις κανά custom VH4 γιατί θα πηδήξω απ'το μπαλκόνι κατευθείαν!! :D

Όχι δεν έχω custom VH4, ευτυχώς, γιατί δεν θα πηδήξεις από το μπαλκόνι...  ;D ;)
 
Rack:
Mesa Boogie Rectifier Stereo 2:100
Mesa Boogie TriAxis Pre-Amp
Alesis Midiverb 4
Sennheiser E2 Wireless system

footswitch:
Behringer FCB1010 MIDI Foot Controller

Cabinet:
Mesa Boogie 4x12 Three-Quarter Back Cabinet
Ενω τωρα πιστευεις οτι δεν θα χρειαστει να πηδηξει απο το μπαλκονι? :P ::)

Δεν ξέρω... Ελπίζω πως, όχι :)
Sorry κιόλας αλλά οι μισοί στο forum εφοπλιστές είστε?? ??? ::)

Δεν ξέρω αν οι μισοί στο forum είναι εφοπλιστές, πάντως ξέρω ότι οι μισοί, εάν όχι οι μισοί, αρκετοί είναι κακόβουλοι ή καλύτερα ζηλιάρηδες που ψάχνουν ευκαιρίες για να πετάνε "κακίες".

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
19 Απαντήσεις
16425 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/01/18, 21:16
από panixgr
12 Απαντήσεις
7032 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/10/08, 13:51
από themos
34 Απαντήσεις
22590 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/03/10, 20:02
από Serviani
3 Απαντήσεις
13388 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/11/08, 10:42
από mace
10 Απαντήσεις
5858 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/05/14, 21:46
από tsaka.ikaria
11 Απαντήσεις
14465 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/05/14, 19:02
από sfanfan
3 Απαντήσεις
5702 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/06/14, 14:24
από modfori
1 Απαντήσεις
3670 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/02/15, 15:04
από modfori
0 Απαντήσεις
6345 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/09/15, 19:39
από @Morpheus@
1 Απαντήσεις
9735 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/10/17, 06:49
από adr1anos