Αποστολέας Θέμα: ΖΗΜΙΕΣ!!  (Αναγνώστηκε 24785 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος blue_jazz

  • kitharίστας
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 451
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξαναγύρισα στη κλασσική. Και καλά έκανα!
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #50 στις: 11/09/06, 12:06 »
Κοίτα που θα μας αφήσει με την απορία. Πέρασες τελικά;
Ζωή δεν είναι οι ανάσες που παίρνεις. Είναι οι στιγμές που σου κόβουν την ανάσα.
Οι καλοί φίλοι φαίνονται στις στενοχώριες σου. Οι πολύ καλοί στις χαρές σου.

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #51 στις: 11/09/06, 12:14 »
Κοίτα που θα μας αφήσει με την απορία. Πέρασες τελικά;

κ να θελε να με κοψει δ εμπορουσε!
η εκθεση δεν ειχε να κανει με το μαθημα!
η μακετες μου ηταν τελειες!
επίσης υπηρχε το ντοκουμεντο ότι περασα κ με απειλουσε ότι θα με κοψει (κ κεικοτεψε περισσοτερο)
και φυσικα υπηρχε κ αλλος κοσμος στο αμφιθεατρο...οποτε...! τι να εκανε?
πιασμενος απο 1000 μεριες ήταν ο μαμακας!!! ;)

Αποσυνδεδεμένος Transformer

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Γυναίκα
  • just let her crash and burn, she'll learn.
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #52 στις: 11/09/06, 15:18 »
Κορυφαια η "ζημια" σου!!! τι να πω... ΕΥΓΕ!!!!!
 ;D
« Τελευταία τροποποίηση: 17/09/06, 17:03 από Laura »
there i go again pretending to be you
make-believing that i have a soul
beneath the surface, trying to convince you
it was accidentally on purpose

Αποσυνδεδεμένος Cuenca_60R

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 410
  • Φύλο: Άντρας
  • Gainta lover!!!Ο εραστής του άσκ**λου.
    • Προφίλ
    • Cuenca's web-place!!!
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #53 στις: 17/09/06, 16:54 »
Ìroulos καλα του έκανες του παλιοφουστη...έεεεετσι...

Λοιπόν να σας πω τώρα κι εγω οσάν παιδί τι έχω κάνει...Καλά ήμουνα ένα αγγελούδι κατά γενική ομολογία, αλλά είχα καλά κρυμένα τα κερατάκια και την ουρά...τεσπα...Τα κλασσικά σπασίματα από τα βάζα κι αυτά δεν τα αναφέω καθόλου.

1)Λοιπόν...καταρχήν στο νηπιαγωγείο ήμουνα ο αρχηγός των αγοριών που κυνηγούσαμε τα κορίτσια...τώρα όταν τις πιάναμε τι τις κάναμε...τπτ...απλά λέγαμε ότι τις πιάναμε και τις μαντρόναμε κάπου μέχρι να χτυπήσει το κουδούνι.Όποιος δεν με υπάκουε τον έχωνα σε έναν τενεκέ...Όλοι με είχανε μάθει..και η καημένη η μανούλα μου που ήτανε και είναι ακόμα καθηγήτρια αγγλικών δεν μπορούσε να κρυφτεί πουθενά...
2)Μια φορά επίσης θυμάμαι που έβαλα τρικλοποδιά σε ένα κοριτσάκι και τ έσπασα ένα δόντι
3)Έκοβα όλα τα τριαντάφυλλα της γιαγιάς μου από την ρίζα πρακαλώ και έδινα τα άνθη στην ίδια για την δείξω πόσο την αγαπάω  ;D, και τον κορμό της τριανταφυλιάς τον χρησιμοποιούσασ για τόξο...
4)Με τα παιδιά της γειτονιάς μου επίσης ξεσφραγίζαμε κάτι νταλίκες...ξέρετε τις σφραγίδες του τελωνείου..πώς δν μπλέξαμε με δικαστήρια τότε, ακόμα απορώ.
5)Κυνηγούσαμε τα γυφτάκια με αεροβόλα
6)Και λίγο αργότερα όταν ψιλομεγαλώσαμε και καλά σοβαρευτίκαμε, στο εργαστήρι πληροφορικής του γυμνασίου με κάποιον τρόπο βάλαμε για φόντο μια πορνο σταρ σε hot στάσεις...Και μετά το κακό είναι ότι δεν μπορούσαμε να ητην βγάλουμε...
7)Ήμουνα σε έναν διαγωνισμό παραδοσιακής μουσικής σχολικό και εκεί που έκανα προβα σ ένα ωδείο πριν πάω να παίξω, ήμουνα στο δωμάτιο φυλαρμονικής, πήγα να παίξω με ένα πιάνο που είχε εκεί να συνοδεύσω μια γκάιντα, και έπειτα από αυτό, το πιάνο δεν ξαναέπαιξε... ::)
8)Α και φέτος στο εργαστήριο της χημείας, όπου ήμουνα από τους λίγους που είχα ελεύθερη προσβαση, έκανα ένα πείραμα μόνος με (ευτυχώς συγκέντρωσης 1Μ) βιτριόλι και καυστικό κάλιο...και δεν μπορώ να καταλάβω πώς...μ' έπεσαν και τα δυο υγρά από τα χέρια και μαζί με τους σωλήνες έγιναν ένα θανατηφόρο χαρμάνι...Πάλι καλά ο καθηγητής της χημείας είναι πολύ καλός άνθρωπος και γνωστός της μάνας μ και με έστειλε να κάνω μπάνιο...
9)Στο δωμάτιο μου έχω ένα μαχαίρι κρητικό μπιμπελό...το οποίο ήτανε τότε γυμνωμένο με το λεπίδη έξω, και το είχα πάνω από το κεφάλι μου κυριολεκτικά εκεί που είναι ο υπολογιστής σε κάποιο ράφι της βιβλιοθήκης...Και τραβάω μια μπουνιά τπ τραπέζι γιατί κολλούσε ο υπολογιστής και την αμέσως επόμενη στιγμή βλέπω το μαχαίρι καρφωμένο μπροστά μου στο γραφείο, ανάμεσα στα χέρια μου....τα έπαιξα....
10)Τέλος σε μια παράσταση, πολύ σημαντική που συνδίαζε χορό και θέατρο τα μικρόφωνα <<αρπάζανε>> πολύ και εγώ ήμουνα γκαιντατζής, και σε μια φάση ο ηθοποιός αργούσε να βγει...Περίμεναμε και περιμέναμε, και σε μια φάση λέω στον διπλανό μου τον ακκορντεονίστα...Μα που είναι επιτέλους αυτός ο μαλ**ας ο ηθοποιος;Και συνειδητοποιώ ότι αυτό που είπα το ακούω και από τα μόνιτορ!!!Ξαφνικά ακούω ένα ΟΥΥΥΥΥ από την κερκίδα...την συνέχεια μαντέψτε την...

Όταν θυμηθώ κι άλλα...θα σας τα πω...
Για να εξασφαλίσουμε το μέλλον μας πρέπει να διαφυλάξουμε το παρελθόν μας.

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #54 στις: 17/09/06, 17:06 »
Cuenca_60R : το "γεννηθηκες για τη καταστρωφη" για σενα το εχουν γραψει?? ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Neobek

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 62
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #55 στις: 17/09/06, 19:07 »
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
«Ο κόσμος που έχουμε δημιουργήσει είναι το προϊόν της δικής μας σκέψης. Δεν μπορεί να αλλάξει, χωρίς να αλλάξει ο τρόπος που σκεφτόμαστε».-Άλμπερτ Άϊνστάιν.

Αποσυνδεδεμένος aris 13888, ο saprikios anathematistis

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 509
  • Φύλο: Άντρας
  • Ό,τι αρέσει σ' όποιον αρέσει!
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #56 στις: 17/09/06, 21:17 »
Καταπληκτικος ο Cuencaς!!!!!!!!!!  Ειδικα αυτο με το μαχαιρι και αυτο με το πιανο, λυθηκα στα γελια!!!.....

 ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
 ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
 ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
___________________________________________
Οσοι χρησιμοποιουν Firefox, απλα δεν εχουν γνωρισει τον Opera.....

Αποσυνδεδεμένος Cuenca_60R

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 410
  • Φύλο: Άντρας
  • Gainta lover!!!Ο εραστής του άσκ**λου.
    • Προφίλ
    • Cuenca's web-place!!!
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #57 στις: 18/09/06, 17:21 »
Ναι έχω λίγο καταστροφικό ταπεραμέντο... :P ;D Τώρα με ψιλοφοβούνται ορισμένοι να μου εμπιστευτούν κάτι έυθραυστο ή αξίας...αλλά τι να κάνουμε...τόσα προτερήματα έχω...να μην έχω και κάνα ελλάτωμα; ;D

Α!Και τώρα θυμήθηκα ακόμη μια μουσική μου ζημιά...Όπως ίσως ξέρετε οι Σαλονικείς φοιτητές είναι μια εβδομάδα, η φοιτητική εβδομάδα κατά την οποία ανάμεσα σε άλλες εκδηλώσεις, στις Β'φοιτητικές εστίες στην αίθουσα εκδηλώσεων έχει εκδηλώσεις παραδοσιακής μουσικής, με κάθε μέρα αφιερωμένη και σε διαφορετική περιοχή της Ελλάδας.Και ακολουθεί έπειτα από τα χορευτικά και αυτά τα χαζά, ένα γλέντι...Εγώ καθότι έχω τα κονέ, μέσω του δασκάλου μου κληθηκα ως μουσικός στο γλέντι.Ήμασταν αρκετοί μουσικοί (την ημέρα Θράκης) και γι αυτό κανονίσαμε να αλλάζει η ορχήστρα.Υπήρχαν όμως αρκετά νταούλια εκεί πέρα κι εγώ ως γνώστης νταουλιού...(κάτι λίγα) πιάνω τα νταούλι του δασκάλου μου, ένα νταούλι πανάκριβο και με μεμβράνες δυσεύρετες.

Σ.Σ.Η μία μεμβράνη στο νταούλι είναι πολύ πιο λεπτή για να έχει καλύτερο ήχο η βίτσα και η άλλη είναι πιο χοντρή για να αντέχει τα χτυπήματα του κόπανου...Την λεπτή μεμβράνη του νταουλιού αυτού, ο δάσκαλος γύρισε την μισή Τουρκία για να την βρει...

Και τον ρωτάω τον δάσκαλο:Παναγιώτη να παίξω;Χαμπάρι ο Παναγιώτης...τον ξαναρωτάω...Χαμπάρι ο Πάνος...Άντε λέω θα παίξω...Παναγιώτη ποια είναι η πρίμα μεμβράνη;Χαμπάρι ο Πάνος...1,2,3 φορές...ε αφού δεν απαντάς θα την βρω μόνος μου...

Χτυπάω από την μια μου φαίνεται μπάσα...χτυπάω από την άλλη, σε λάθος σημείο και μου φαίνεται πρίμα...άρα λεω οκ...τα βρήκα

Άντε και ξεκινάει να παίζει ζωναράδικα ο Παναγιώτης, και μπαίνω εγώ με ακόμη έναν νταουλτζή σουρωμένο στη μέση του χορού και αρχινάμε να βαράμε...Εγώ είχα φτάσει σε εκσταση κυριολεκτικά και βαρούσα σαν μανιακός...Έλα όμως που ξαφνικά νιώθω το χέρι που κρατούσε τον κόπανο να μπαίνει μέσα στο νταούλι...Ωχ...λέω...Τώρα....την π.....σα...θα έχω να πληρώνω και μεμβράνες....

Πάω λοιπόν στον Παναγιώτη με την άλλη πλευρά του νταουλιού την ώρα π έπαιζε, και του κάνω νόημα...με κοιτάει...και γυρίζω και του δείχνω την σπασμένη πλευρά...Ξαφνικά του φεύγει η γκάιντα απο τα χέρια και έρχεται ο ισοκράτης στο κεφάλι μου...σκύβω, και χτυπάω ένα μικρόφωνο, το οποίο το πιάνω στον αέρα...Πάλι καλά τν γλίτωσα εκείνη την ημέρα...Αλλά το δούλεμα που έφαγα και ο αιώνιος στιγματισμός από τους νταουλτζήδες που υπήρχαν εκεί...ακόμα με κυνηγάν.Αλλά αν δεν χαλάσεις πως θα μάθεις ε;
Για να εξασφαλίσουμε το μέλλον μας πρέπει να διαφυλάξουμε το παρελθόν μας.

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #58 στις: 23/09/06, 14:29 »
το κανα παλι το θαυμα μου...  :P

μ επιασαν και μενα τα κεφια μου, ( :P) και ειπα να κανω μια ολικη το μπανιο...
Εκει που ειμαι μια ωρα και κτ μεσα, και τελειωνω, λεω αντε, ας κανω και τις λαμπες..
Αυτες εντωμεταξυ μια ωρα αναμμενες, ειχαν καψει..
Ε.. καμμενες αυτες, κρυο το βετεξ, δεν ηθελε πολυ...
Σκαει η λαμπα, πεταγονται τα κομματια, αρχιζω να τσιριζω εγω, κι αρχιζει να βγαζει καπνους....
και να μη ξερω τι να κανω.. ΝΑ τη πιασω να την ξεβιδωσω δε μπορουσα, να ριξω νερο (προφανως  :P) δε μπορουσα...
Παλι καλα, μετα απο λιγο ηρεμησε και την αλλαξα..
κι ουτε γατα ουτε ζημια..  :P ;D
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος juggernot breaker*

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Άντρας
  • Eγω+εσυ=τα παντα...Εγω=τιποτα
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/dimitrisbenekos
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #59 στις: 23/09/06, 14:33 »
α καλα....
οταν ειμουν πιο μικρος επαιζα συνεχεια ποδοσφαιρο δωματιου με τα σκυλια...δεν μπορειτε να φανταστητε ποσα πραγματα πηγαν στο διαολο... ;D
ΑΣ ΗΣΟΥΝ ΑΕΡΑΣ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...
ΑΣ ΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ?

Αποσυνδεδεμένος kitharopliktras

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 47
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #60 στις: 27/09/06, 20:34 »
akouste korifi....!!eimouna me tous filous mou sto xorio mou,mia parea 15 peripou atomon kai pezame...sto meros ekeino den pernage poli kosmos,ala panta ipirxe ena ama3i to opio litourgouse kanonika apla itan palio!kai itan monimos stin idia 8esi parkarismeno!mexri edw ola kala...emeis omos etsi pou to vlepame nomizame oti itan egkatalelimeno kai mia mera pou den ixame ti na kanoume arxisame kai to kaname kainourgio...spasame ntsamia vgalame profilaktires,enoite pws skasame lastixa,meta arxisame kai tou vgazame to xrwma petontas tou apano kati kotrones kai pola ala....mexri pou ma8ame oti to ama3i auto litourgouse..... ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #61 στις: 27/09/06, 22:20 »
κοιτα να δεις τι θυμηθηκα τωρα... ::)


στα υπεροχα χρόνια των 15 μου, ήταν καλοκαιρι του '96 θαρώ και τοτε παραθεριζαμε σε ενα camping στη νεα επιδαυρο για όλο το καλοκαιρι!!! στο camp υπηρχε αλλη μια κοπελια που καναμε πολυ παρεα... ετσι καναμε μαζι όλες τις μαλακιες της εποχης, τσιαγαρακι, γκομενιλικια, φαρσουλες  κλπ κλπ!!!

ενα βραδακι, θυμαμαι, θελαμε να κανουμε τσιγαρο κ το κριβαμε το πακετο σε ενα περασμα απο κεραμιδια που διακοσμουσε το πανω μερος στο υπεθριο μπαρακι του camp! ειχε μια μικρη σκαλοσια για τα αναρυχιτικα φυτα κ χωνομουν μεχρι τη μεση, τυλιγομουν σαν "8" για να τα πιασω αλλα ειχα κανει τεχνικη όχι αστεια... ;D- εκεινο το βραδυ με στελενει η φιλη μου να παρω το πακετο...δε ξερω πως τα καταφερα κ σφηνωσα -μαλον η μεσημεριανη καρμποναρα με φουσκωσε  ;D - κ ναρχησω να φωναζω τη φιλη μου αλλα που να με ακουσει... η μουσικη στη διαπασων...
τι να εκανα κ γω? αρχισα να ταλαντευομαι μηπως κ καταφερω να βγω... τελικα μετα απο αρκετη ωρα - καταφερα να πιασω κ το πακετο παρακαλω  ;)- ε, βγηκα! την ωρα όμως που εβγαινα ακουσα ενα γδουπο, αλλα δεν εδωσα σημασια!!!

εκεινη τη βραδια όλα καλα! την επόμενη μερα το μεσημερι μαθαμε ότι ο μπαρμαν κατι ειχε κ δε θα ερθει για δουλεια...! ο κακομηρης ειχε παθει ταρακουλο κ αυτο γιατι όταν εγω βγηκα απο τη μερια που ημουν χωμενη, κρεμαστηκα με όλο το βαρος μου στη στεγη κ μολις την αφησα αυτη ταλαντευτηκε κ όλο το μπαρακι αρχισε να κουνιεται με αποτελεσμα, του ηρθε μια εικόνα της παναγιας στο κεφαλι αυτουνου που ηταν κρεμασμενη στο αποθηκακι απο πισω, προφανος πηγε να παρει κανα μπουκαλι που τελειωσε!!! ε, ηταν κ ολιγον τι "θεουσεβουμενος" κ αλαφροισκιοτος παραλληλα, γιατι μας ελεγε πως τον τιμωρησε η παναγια επιδει ηρθε εις σεξουαλικην πραξην ημερα Παρασκευη...   ακουσων ακουσων δε ντρεπεται λιγο...!!! ;D πολυ γελιο παιδια!!!

και δε φτανει αυτο... μετα απο κανα μηνα αποφασισε ο ιδιοκτητης του μπαρ να αλλαξει τη στεγη γιατι καπου ειχε ραγισει κ θα ερχοντουσαν όλα τα κεραμυδια στο κεφαλι... τι μπορει τελικα να δημιουργησει ενας ανθρωπος 45 κιλων (τοσο ημουν τοτε)  ;D ;D ;D ε. ρε γλεντια!!! ;D

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #62 στις: 01/10/06, 17:24 »
ειχα πεταξει απο το μπαλκονι του σπιτιου μου μια νερόμπομπα σε ενα αυτοκινητο που περναγε..και το αυτοκινητο ειχε ανοικτά τζάμια! και η νερομπομπα μπηκε μεσα με αποτελεσμα να τρομοκρατηθεί τόσο πολύ η οδηγός που κοντεωε να χασει τον έλεγχο! Καφρίλα κατά λάθος θα το έλεγα εγώ!

mydyingbride

  • Επισκέπτης
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #63 στις: 01/10/06, 18:19 »
Την πρωτη μου και μεγαλητερη ζημια την εκανα στους γονεις μου την στιγμη που γεννηθηκα.... :P
κατα τα αλλα ημουν πολυ 'προσεκτικο' μωρο! ;D
Πως αλλαζει ο ανθρωπος ε? :P

Αποσυνδεδεμένος aris 13888, ο saprikios anathematistis

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 509
  • Φύλο: Άντρας
  • Ό,τι αρέσει σ' όποιον αρέσει!
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #64 στις: 09/10/06, 14:08 »
Εγω μικρος επαιζα μπαλα μες στο σπιτι αλλα δεν ειχα κανει πολλες ζημιες... Ευτυχως πριν αρχισω, ξαπλωνα τα βαζα, εδιωχνα τον ανεμιστηρα κλπ!...

Αλλα ειχα σπασει διαφορα μικροπραγματακια αλλα οχι τπτ το ιδιαιτερο...



Βασικα θυμαμαι μια μερα (ασχετο) μικρος εγω, πολυ μικρος περπατουσα στο πατωμα του σπιτιου, και τοτε ειχαμε μια "ομπρελοθηκη" (ξερετε αυτα τα τερααααααστια βαζα!!!) ακριβη, σουβενιρ απο μια χωρα, πολυ ωραια! Ε δεν ξερω πως, αλλα καθως περπατουσα/μπουσουλουσα ξερω γω τιεκανα ε αυτο επεσε.....
___________________________________________
Οσοι χρησιμοποιουν Firefox, απλα δεν εχουν γνωρισει τον Opera.....

Αποσυνδεδεμένος blue_jazz

  • kitharίστας
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 451
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξαναγύρισα στη κλασσική. Και καλά έκανα!
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #65 στις: 27/10/06, 16:04 »
Μια ζημιά που είχα ακούσει κάποια στιγμη:
Ένα αγοράκι μικρής σχετικά ηλικίας τσακώθηκε για κάτι με τη μητέρα του και νευρίασε. Η αντίδρασή του; Πήρε το οινόπνευμα και γέμισε τον καναπέ. Μετά πήρε και ένα σπίρτο και πουφ... λαμπάδιασε ο καναπές. Η μητέρα του τον βρήκε να χορεύει γύρω του το χορό της φωτιάς χαρούμενος που την "εκδικήθηκε"  ;D :P.
Ζωή δεν είναι οι ανάσες που παίρνεις. Είναι οι στιγμές που σου κόβουν την ανάσα.
Οι καλοί φίλοι φαίνονται στις στενοχώριες σου. Οι πολύ καλοί στις χαρές σου.

Αποσυνδεδεμένος Corky

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 227
  • Φύλο: Άντρας
  • I belong to everything I believe...
    • Προφίλ
    • Psychorchestra
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #66 στις: 27/10/06, 16:14 »
Κορυφαια ζημια εκανε ενας ξαδερφος στα 20 του.!! Πασχα στο χωριο που λετε.. ε και με το γλεντι και ολα τα συναφι αναψαν τα αιματα οποτε παιρνει μια καραμπινα που ειχε.. Ριχνει 2-3 στο αερα και πετυχαινει μια κολωνα της ΔΕΗ.. ;D :D Μαλλον ηταν η κεντρικη γιατι για 4-5 μερες ολο το χωριο εμεινε χωρις ηλεκτρικο.. Στις Σερρες μεχρι να ερθουν για να το διορθωσουν καταλαβαινετε.. Το γελιο.. ;D :D ;D :D ;D
Definite an' immortal freedom is all we want. Just free soul and free way of thinking.But can we achieve this?

Αποσυνδεδεμένος Joe Santriani

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • ''Here i am on the road again''
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #67 στις: 29/10/06, 15:35 »
Στα 16 μου εβαλα φωτια στην ταξη του σχολειου μου μαζι με τον κολλητο μου γιατι δεν μας αφηναν
να ακουσουμε Metallica στην ταξη...... ;D Το αποτελεσμα 5 μερες αποβολη.
Metallica

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #68 στις: 29/10/06, 16:00 »
μικρος με ενα φιλαρακι μου στη νικητη(χαλκιδικη) που ημασταν διακοπες,βαζαμε πετρες στις εξατμισεις των αυτοκινητων.θυμαμαι χαρακτηριστικα μια φορα που μπουκωσε ενα αμαξι και μας ρωταγε ο κατοχος αν ξεραμε τπτ...(ενταξει βεβαια  μετα το μετανιωσαμε,επαθε μεγαλη ζημια ο τυπος)
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος aris 13888, ο saprikios anathematistis

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 509
  • Φύλο: Άντρας
  • Ό,τι αρέσει σ' όποιον αρέσει!
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #69 στις: 18/11/06, 00:06 »
Ποτε το εκανες αυτο ρε;;;
___________________________________________
Οσοι χρησιμοποιουν Firefox, απλα δεν εχουν γνωρισει τον Opera.....

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #70 στις: 18/11/06, 13:56 »
Αλλη μια ''ζημιά'' που είχα κάνει ήταν όταν είχα ρίξει αμπούλες βρώμας στην τάξη όταν ήμουν επιμελητής,με αποτέλεσμα να χάσουμε 3 ώρες μάθημα μέχρι να ξεμυρίσει και να βρούν το δράστη. Η φιλόλογος μας είπε να γράψουμε σε ένα χαρτί ποιος πιστεύουμε ότι το έκανε αυτό,και τα αγόρια είχαν συνενοηθεί να γράψουμε όλοι το πιο μπάζο στην τάξη μας,την απουσιολόγο-γλυφτράκι-τσιράκι των καθηγητών! Αποτέλεσμα να πάρει 3 μέρες αποβολή!!

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #71 στις: 18/11/06, 15:36 »
πολυ εξυπνη κι η φιλολογος σας....  ::)
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος SPATH

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
  • A PUBLIC PIECE OF DNA.
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #72 στις: 18/11/06, 19:06 »
Ηταν η εποχη που δεν υπηρχαν ακομη εγχρωμα κινητα και ολοι ειχαμε κινητα ''παντοφλες'',ασπρομαυρα...Ημουν στη σταση,σε κεντρικο δρομο της Γλυφαδας με ατελειωτη κινηση, περιμενοντας το λεωφορειο οταν με σκουντα ο κολλητος μου.Μου δειχνει,θυμαμαι,με τρελη χαρα το νεο του κινητο,εγχρωμο...Ηταν ο πρωτος που ειχε κατι τετοιο τοτε.Τρελαινομαι εγω απο περιεργεια να το δω ακαι του ζηταω να μου το δωσει να το επεξεργαστω.Το παιρνω στα χερια μου,το βλεπω και γυριζω να του το δωσω πισω.Με το που κανει να το πιασει το αφηνω εγω αποτομα και σε κλασματα δευτερολεπτου πεφτει το κουνιστο στο δρομο αναμεσα σε κινουμενα αυτοκινητα...τα παιξα,ο κολλητος μου διπλα να εχει κοκαλωσει.Μειναμε να κοιταμε την ασφαλτο για 5' αφωνοι με δεος,ωσπου ''ξυπνησα'' και κανω σημα σε ενα αυτοκινητο να σταματησει να περασω ,για να παρω το κινητο...εννοειτε πως δεν το ξαναεπιασα στα χερια μου ποτε...Ευτυχως που δε με σκοτωσε επι τοπου ο φιλος μου και κανουμε παρεα ακομη.... ::) :P
IF THE FACTS DON'T FIT THE THEORY,CHANGE THE FACTS.

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #73 στις: 19/11/06, 16:49 »
και κανουμε παρεα ακομη.... ::) :P

axaxaxaxax ;D
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος KOYPEAS

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 173
  • Καλύτερα Πειρατής Παρά Τηλεθεατής
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #74 στις: 20/11/06, 23:15 »
Οταν ημουν πιτσιρικι δεν εκανα κ πολλα,ισως τωρα κανω περισσοτερα!!

Πριν χρονια οτν ημουν κουτσικο εκανα κουνια στην πορτα του μπανιου κρατουμενος απο τα χερουλια κ δωστου περα-δωθε!Αποτελεσμα?Ο επομενος χρηστης του ομορφου αυτου δωμστιου(σ.σ. η αδερφη μου)να κλειστει μεσα για κανα τριωρο επειδη εσπασα το μηχανισμο!Φωναξαμε μεχρι κ κλειδαρα κ για να τη βγαλουμε εξω ξηλωσαμε την κασα!

Πριν κανα εναμιση χρονο την πληρωσε παλη η πορτα του μπανιου,απο κλωτσια πανω στα νευρα μου αυτη τη φορα!Ακομα εχει το μανταρισμα!!

Οσο για ποτηρακια,μπαρμπαδακια κ λοιπα,μπολικα!!

Το ωραιο ηταν οταν ειχα σπασει τον καθρεφτη απο το ντουλαπακι του μπανιου-χαιρομουνα γιατι η μαμα μου δε με αφησε να πλυνω τα δοντια μου μετα!
Αξίζει να υπάρχεις για ένα όνειρο
Collect some stars...