Καλλιτεχνικές μας δημιουργίες > Δικοί μας στίχοι και ποιήματα

Συλλογή στίχων - Ζητείται εθελοντής

(1/11) > >>

Ο Νέος Κιθαρωδός:
Με την ευκαιρία της συμπλήρωσης 1000 συζητήσεων σε αυτή την περιοχή και επειδή υπάρχουν πάρα πολύ καλοί στίχοι που είναι χωμένοι στις πίσω σελίδες, σκεφτήκαμε να συγκεντρώσουμε όλους τους μέχρι τώρα απεσταλμένους στίχους σε ένα αρχείο, ώστε να είναι πιο εύκολοι στο διάβασμα.

Γι αυτό το σκοπο χρειαζόμαστε μια εθελόντρια ή έναν εθελοντή που θα αναλάβει την καλαίσθητη εμφάνιση αυτού του αρχείου, δηλαδή την πλήρη μορφοποίηση, layout, χρώματα, γραμματοσειρές, γραφικά, (πιθανώς) εξώφυλλο, διορθώσεις, κλπ. Η συγκέντρωση των στίχων σε ένα αρχείο και κάποιες αρχικές διορθώσεις θα γίνουν από εμάς.

Όποια/όποιος νομίζει ότι έχει το χρόνο και τις απαραίτητες γνώσεις και εμπειρίες για κάτι τέτοιο, ας μου στείλει ένα μήνυμα...

Witchking:
Χμ..μετά από 3 περίπου μήνες , κανένας εθελοντής.
Τελικά πολύ εύκολα βρίσκονται επικριτές , αλλά πολύ δύσκολα εθελοντές..
Μάλλον κάποιος συντονιστής ή διαχειριστής θα αναγκαστεί να το κάνει κι αυτό...

Κιθ...προτείνω σε όποιον το αναλάβει , να του δοθεί η δυνατότητα συντονισμού της κατηγορίας , μήπως και βρεθεί κανένας.
Το συντονιστηλίκι πολύ ζηλεύουν και επιθυμούν, την δουλειά κανένας...

Symeon:
Να ρωτησω εγω σαν καλο παιδι...τι γνωσεις ακριβώς χρειαζονται; δλδ...σε τι αρχειο κτλ...σε word δλδ η σαν σελίδα ...πειτε , διευκρινίστε , καντε το λιγακι ποιο σαφες... :-\...

Twix:
κι εγώ θα ήθελα να μάθω περισσότερες πληροφορίες γιατί απο το αρχικό μήνυμα νόμισα πως χρειάζεται ένα άτομο με αρκετά εξειδικευμένες γνώσεις...  :-\

Fusalida:
Εγώ πάλι μόλις τώρα διάβασα το μήνυμα και μου φαίνεται πραγματικά πολύ ενδιαφέρων...
Επειδή είμαι μάλιστα αρκετά πρόσφατο μέλος ψάχνω συχνά τους "καταχωνιασμένους" στίχους στις πίσω-πίσω σελίδες και έχω ξεχωρίσει κάποιους αξιόλογους...
Μακάρι να μπορούσα να αναλάβω κάτι τέτοιο μα κατα τ' άλλα είμαι εντελώς άσχετη...κι εσείς ζητάτε "απαραίτητες γνώσεις"...αρκεί νομίζω να πω ότι ο μόνος λόγος της πρόσφατης ενασχολησής μου με την τεχνολογία του Διαδικτύου ήταν ότι έμαθα από κάποιο φίλο για την ύπαρξη του συγκεκριμένου site...οι γνώσεις μου είναι ελάχιστες...
Ελπίζω πάντως κάποιος να βρεθεί...

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View