Αποστολέας Θέμα: akolouthisate to epaggelma pou thelate?  (Αναγνώστηκε 17292 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος porky

  • Η κακιά γουρουνίτσα
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 582
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ήθελα να μαι η αφή στην άκρη των δακτύλων σου
    • Προφίλ
Re:akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #25 στις: 07/08/03, 23:36 »
Απο μικρη ηθελα να παω στη Δραματικη Σχολη και τελειωνοντας την να μπορω να βρισκομαι πανω στη σκηνη να παιζω ρολους ...Οταν τελειωσα το λυκειο ηθελα να δωσω εξετασεις στο Κρατικο Β.Ε κι ενω ειχε δρομολογηθει να γινει αρχες φθινοπωρου του 1993,δυστυχως 2 μελη της οικογενειας μου με αποθαρρυναν....κατι που δε συγχωρεσα ποτε στον εαυτο μου ....Μ αυτα και μ΄αυτα βρεθηκα να δουλευω σε μια αρκετα μεγαλη αλυσιδα κατατηματων πωλησης ηλεκτρικων ειδων (εδω και 7 ετη) κατι που σιγουρα δεν ηταν το ονειρο μου αλλα ακομη και με τα στραβα της συγκεκριμενης δουλειας μπορω να πω οτι αγαπω καταβαθος αυτο που κανω...βεβαια το ονειρο μου παραμενει βαθια ριζωμενο μεσα στο μυαλο μου ....(ουφ! συγκινηθηκα παλι.... :'()
« Τελευταία τροποποίηση: 07/08/03, 23:47 από porky »
Καλύτερα να μη μιλάς αν δε πολυκατέχεις..μα αν ξέρεις,μη κρατας κρυφό τον θησαυρό που έχεις....
καλύτερα να μη μιλάς κακές αν κάνεις σκέψεις..μα αν συλλογάσαι όμορφα ειναι χρυσές οι λέξεις....
να συλλογάσαι όμορφα....

Αποσυνδεδεμένος Pontifikas

  • Ο Γκρίζος Ταξιδευτής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Fly benevolent creature...
    • Προφίλ
    • Greek .Net Programming Community
Re:akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #26 στις: 08/08/03, 01:34 »
Άλλο ήθελα, άλλο σπούδασα, άλλο κάνω τώρα, καλά που ακολούθησα την δική μου φωνή.....
Δηλαδή ???Τραγουδάζ?
Run - but if you run away
You'll always have to hide
So if you need to run Run for help!

Αποσυνδεδεμένος Witchking

  • Μαθουσαλίξ
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1854
  • Φύλο: Άντρας
  • Με τους αγγέλους άγγελος...σκυλί με τα σκυλιά
    • Προφίλ
    • Activeradio
Re:akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #27 στις: 08/08/03, 09:16 »
Βασίλη το μαγαζί θα μας το πεις....ή θα πρέπει να το ανακαλύψουμε μόνοι μας????

( Αλήθεια καταφέρατε να κάνετε καμιά πρόβα? Στην επόμενη που θα κάνετε προσφέρομαι να φέρω μπύρες.....)
...κι΄όποιος θάνατο φοβάται , θα τον κουβαλάει στους ώμους....

Αποσυνδεδεμένος j_melt

  • Ο Κάπελας
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 164
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλισσα της σιωπής, πάρε με από εδώ...
    • Προφίλ
Re:akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #28 στις: 08/08/03, 11:48 »
Απο μικρη ηθελα να παω στη Δραματικη Σχολη και τελειωνοντας την να μπορω να βρισκομαι πανω στη σκηνη να παιζω ρολους ...Οταν τελειωσα το λυκειο ηθελα να δωσω εξετασεις στο Κρατικο Β.Ε κι ενω ειχε δρομολογηθει να γινει αρχες φθινοπωρου του 1993,δυστυχως 2 μελη της οικογενειας μου με αποθαρρυναν....κατι που δε συγχωρεσα ποτε στον εαυτο μου ....Μ αυτα και μ΄αυτα βρεθηκα να δουλευω σε μια αρκετα μεγαλη αλυσιδα κατατηματων πωλησης ηλεκτρικων ειδων (εδω και 7 ετη) κατι που σιγουρα δεν ηταν το ονειρο μου αλλα ακομη και με τα στραβα της συγκεκριμενης δουλειας μπορω να πω οτι αγαπω καταβαθος αυτο που κανω...βεβαια το ονειρο μου παραμενει βαθια ριζωμενο μεσα στο μυαλο μου ....(ουφ! συγκινηθηκα παλι.... :'()

Porky, min klais kai min apelpizesai! Ki egw exw to pswnio tis ithopioias (makari na min exw MONO to pswnio alla kai kapoia efesi episis). Pote den to skeftika ws pithano epaggelmatiko prosanatolismo (euteleis oikonomikoi logoi + oikogeneia tha me skotwne epi topou) alla panta skeftomai oti afou upiretisw ti Mama Patrida kai vrw douleia, kapoio ergastiri upokritikis tha vrw na me dextei sti magiki agkali tou. Opws kai na exei, de stoxeuw gia megales epituxies kai parastaseis, apla na kanw auto pou mou aresei kai na mi meinei san kati pou panta ithela kai pote den ekana. Think about it!
Κάπου νυχτώνει κι ο ήλιος παγώνει
Χάνεται ο δρόμος και που να σταθώ
Κάπου βραδιάζει, μην κλαις, δεν πειράζει
Πες πως τελειώνει ο κόσμος εδώ

Αποσυνδεδεμένος FENDERAS

  • shadowmaster
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 263
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρες υπαρχουν πολλες... fender μια...
    • Προφίλ
    • FENDERAS SITE
Re:akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #29 στις: 08/08/03, 13:30 »
οχι ειμαι 17 αλλα η kitharistas thelw na ginw , i antiproswpos tis fender i na ginw logistis , i gymnastis
Iced earth

What exactly is the meaning of this
Just pawns in your twisted game
Severe pain for the lie I'm livin'
For a love I never could betray

Αποσυνδεδεμένος Σοφία

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 218
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Re:akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #30 στις: 08/08/03, 16:44 »
Egw twra 8a paw lukeio..Otan imoun mikri to oneiro mou itan na ginw astronautis giati eixa goiteutei apo ton mikro prigkipa kai i8ela na paw ston planiti tou !
Edw kai 3 xronia 8elw na akolou8isw ena epaggelma sto opoio na mporw na dimiourgw..mousikos?zwgrafos?(xlwmo gia to deutero)Telika kateliksa na asxoli8w me tin arxitektoniki.Ela nte omws pou stin tino autos pou ekane ma8imata gia grammiko kai eley8ero sxedio stamatise pia na didaskei?Twra ti kanw?A8ina duskolo na er8w na meinw..Epomenws isws akolou8isw kati sxetika me Y/H i oikonomika(asoe)
Bebaia i elpida opws lene pe8ainei teleutaia...etsi loipon akoma elpizw oti isws brw kapoia lusi ;)
Pantws to sigouro einai oti otan teleiwsw tis spoudes mou 8a afosiw8w sti mousiki(piano,ki8ara)Alla as exw ena ptyxio sto xeri kai meta kanw oti 8elw
..αν οι καρχαρίες ήταν άνθρωποι θα διοργάνωναν πού και πού μεγάλες γιορτές στο νερό γιατί τα χαρούμενα ψαράκια έχουν καλύτερη γεύση απο τα μελαγχολικά..

Αποσυνδεδεμένος ΒασίληςΔ

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 62
  • Φύλο: Άντρας
  • Ωραία που 'ναι την αυγή, όταν γλυκοχαράζει...
    • Προφίλ
Re:akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #31 στις: 08/08/03, 18:47 »
Βασίλη το μαγαζί θα μας το πεις....ή θα πρέπει να το ανακαλύψουμε μόνοι μας????

Μα φυσικά και θα σας το πω βρε Πάρη. (Εδώ θα το μάθει το πανελλήνιο  ;D ;D ;D)

Όσο για τις πρόβες μετά τους καύσωνες.
"Στη φωτιά, ρίχνω όλα τα ταμένα
όνειρα, πάρτε με μαζί κι εμένα
να χαθώ σε τραγούδια περασμένα
κάπου εκεί, όσα έχω χρεωμένα ζω..."

Αποσυνδεδεμένος vangelis

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1239
  • Φύλο: Άντρας
  • ..pera apo ton orizonta...
    • Προφίλ
    • Music
Re:akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #32 στις: 15/08/03, 16:14 »
oxi....
Vangelis
― Παλιέ μου φίλε τί γυρεύεις;
χρόνια ξενιτεμένος ήρθες
με εικόνες που έχεις αναθρέψει
κάτω από ξένους ουρανούς
μακριά απ' τον τόπο το δικό σου.
Seferis

Αποσυνδεδεμένος kitharistas_poihths

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
  • Φύλο: Άντρας
  • Αισθάνομαι την πραγματικότητα με σωματικό πονο....
    • Προφίλ
Re:akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #33 στις: 15/08/03, 16:35 »
ego pali otan eimoyna mikros kai me rotagan th tha gino ama megaloso toys elega "katse prota na megaloso kai blepoyme" argotera o pateras moy moy ekane doro enan amstrad kai apo tote brika ton dromo moy.
alla megalonontas mias kai eimai gios eleytheroy epagkelmatia(kai malista fast fooda) "strimoxtika" sthn doyleia toy patera moy kai olos paradoksos moy arese . argotera sto lykeio otan klisame to magazi mas eipa na katso na diabaso na peraso poythena alla htan pleon arga eixa kanei boytia sto potami kai me pareserne olo kai pio makria .en oligis exo teliosei ena iek pliroforikhs doyleya se magazi me antalaktika aytokinhton kai malon apo ton xeimona tha figo apo thn ellada kai tha egkatastatho sthn barkelonh gia na doylepso pali sthn doyleia toy mpampa (biotexnia kreaton).
Ανοίγω το παράθυρο στην απεραντοσύνη της αυγής να φωτιστή απ' την ποίηση κάθε πτυχή του νου μου.Μα οι λέξεις βγάζουνε στην ράχη τους φτερά και κυνηγούν στ' άπλετο φως την Ελευθέρια τους.

Αποσυνδεδεμένος Μαίρη

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 36
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #34 στις: 05/07/06, 18:22 »
Ναι!!!!!!!!  :D φυσικά δουλειά δεν έχω,αλλά μαρέσει να ψάχνω και να μαθαίνω παραπάνω πράγματα για αυτο που διάλεξα.. παιδιά κάντε παιδιά για να έχουμε και εμεις δουλειά  ;D

Αποσυνδεδεμένος fugue

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #35 στις: 05/07/06, 18:42 »
Εγώ πάλι απο μικρή ήθελα να γίνω εισοδηματίας και να κάθομαι...δεν τα έχω καταφέρει ακόμα  :-\

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #36 στις: 06/07/06, 11:50 »
Εγώ πάλι απο μικρή ήθελα να γίνω εισοδηματίας και να κάθομαι...δεν τα έχω καταφέρει ακόμα  :-\

Αγόρασε 5-6 πολυκατοικίες να εισπράττεις ενοίκια ή γίνε έμπορος ναρκωτικών  ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος fugue

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #37 στις: 06/07/06, 12:01 »
Εγώ πάλι απο μικρή ήθελα να γίνω εισοδηματίας και να κάθομαι...δεν τα έχω καταφέρει ακόμα  :-\

Αγόρασε 5-6 πολυκατοικίες να εισπράττεις ενοίκια ή γίνε έμπορος ναρκωτικών  ;D ;D

Θες να μου τις αγοράσεις εσύ? γιατί ο μπαμπάς μου λέει ότι δεν μου δίνει... :'(

Αποσυνδεδεμένος Korgy

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1442
  • Φύλο: Άντρας
  • Q the Filters 2 the F##k!!
    • Skype - korgy-
    • Προφίλ
    • το φάρμακο της περιέργειας..
Απ: akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #38 στις: 06/07/06, 12:10 »
εγώ δεν το ακολουθώ αλλα με ακολουθεί  ;D ;D ;D
δεν με αφηνει σε χλωρό κλαρι :P
Ο μουσικος-καυστήρας   . Ότι αφορά ήχο ,αγορά,πρόβα και ηχογραφήσεις εδώ είμαστε!
http://www.myspace.com/korgyatopon  -> project recording studio for the open minded ears <-

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #39 στις: 06/07/06, 12:15 »
Aκομα προσπαθω που λεει το τραγουδι...
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #40 στις: 06/07/06, 14:12 »
Εγώ πάλι απο μικρή ήθελα να γίνω εισοδηματίας και να κάθομαι...δεν τα έχω καταφέρει ακόμα  :-\

Αγόρασε 5-6 πολυκατοικίες να εισπράττεις ενοίκια ή γίνε έμπορος ναρκωτικών  ;D ;D

Θες να μου τις αγοράσεις εσύ? γιατί ο μπαμπάς μου λέει ότι δεν μου δίνει... :'(

Βρες πλούσιο αγόρι  ;)

Αποσυνδεδεμένος fugue

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #41 στις: 06/07/06, 14:13 »
Εγώ πάλι απο μικρή ήθελα να γίνω εισοδηματίας και να κάθομαι...δεν τα έχω καταφέρει ακόμα  :-\

Αγόρασε 5-6 πολυκατοικίες να εισπράττεις ενοίκια ή γίνε έμπορος ναρκωτικών  ;D ;D

Θες να μου τις αγοράσεις εσύ? γιατί ο μπαμπάς μου λέει ότι δεν μου δίνει... :'(

Βρες πλούσιο αγόρι  ;)

Και πάλι...δεν μου τα δίνει... :'(

Αποσυνδεδεμένος pimami

  • Ανεμοσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 781
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Φωταγωγός
Απ: akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #42 στις: 06/07/06, 14:18 »
ευτυχώς όχι!
"τα ελατήρια του στρώματος βουίζουν όνειρα"

Αποσυνδεδεμένος fatses asteies

  • μια εξ αυτών κι εγώ ο Αντώνης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #43 στις: 06/07/06, 20:05 »
Φυσικά και όχι.... Πόσοι τυχεροί σε αυτή τη ζωή το καταφέρνουν τελικά; Ελάχιστοι. Αν και τελικά ακόμα και αυτός που ονειρεύεσαι να κάνει ςαν το πετύχεις, πάλι  με τα χρόνια σε κουράζει, δνε παύει να είναι δουλειά. Μόνο αν έχεις λύσει το οικονομικό πρόβλημα (είσαι εισοδηματίας) και ασχολείσαι με κάτι από ευχαρίστηση και μόνο χωρίς να περιμένεις να κερδίσεις χρήματα απο αυτό υπάρχει περίπτωση να το απολαύσεις. Μόνο ο ερασιτεχνισμός είναι αυτό που δίνει απόλαυση σε κάθε τι που μας αρέσιε. Όταν γίνεται βιοποριστικό και το ομορφότερο ακόμα είναι βαρετό, δυστυχώς.
"....Μιλούν με τις ώρες για κρύες ανάγκες και μετά με το φόβο παλεύουν. Κι είναι τόσο καλοί όταν λένε βλακείες που καμιά φορά ...ΞΕΓΕΛΟΥΝ."   -    fatses asteies

Αποσυνδεδεμένος mariela

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 5
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #44 στις: 08/07/06, 16:57 »
Όταν ήμουν πιο μικρή ήθελα να γίνω...μπαλαρίνα...!!Κάνω χορό εδώ και 13 χρόνια και είναι το πάθος μου..αλλά για διάφορους λόγους κατέληξα να σπουδάζω κάτι που μου αρέσει το ίδιο...ψυχολογία!!!!Και είμαι πολύ ευχαριστημένη!!!Αν και πολλοί άνθρωποι μου κόβουν τα φτερά λέγοντας μου ότι θα μείνω άνεργη!!!!
Γυρίζω τις πλάτες μου στο μέλλον που φτιάχνετε όπως θέλετε...

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #45 στις: 09/07/06, 01:41 »
Να πεις σε όσους θέλουν να σου κόψουν τα φτερά ότι δικά σου είναι τα φτερά και ότι θέλεις τα κάνεις. Επίσης δεν άκουσα εγώ ψυχολόγο άνεργο, δεν ξέρω σε ποια χώρα αναφερόντουσαν!!

PS: Μην απογοητεύεσαι, κάνε αυτό που σε ευχαριστεί και όλα θα γίνουν  :)

Αποσυνδεδεμένος annezoo

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 110
  • Φύλο: Γυναίκα
  • CH3CH(NH2)COOH
    • Προφίλ
Απ: akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #46 στις: 15/09/08, 19:26 »
χαχαχαχα!εγω το πρωτο επαγκελμα που θυμαμαι τον εαυτο μου να θελω να κανω ειναι ηθοποιος....ψυχαγωγος τελος παντων...μετα ηθελα να γινω μαθηματικος και υστερα ααααααπειρα αλλα πραγματα μεχρι και μουσικολογια σκεφτομουν στην τριτη γυμνασιου υστερα φυσικος υστερα μπλα μπλα μπλα....σε καποια φαση αποφασησα στη δευτερα λυκειου να σπουδασω επιστημη των υλικων.φυσικοχημειες χωρις κοπο(δεκατρια και κατι τοτε η βαση)βεβαια απο τοτε εχω αλλαξει χιλιες δυο αποφασεις .....ηθελα να κανω τοοοοσα πραγματα που οτι και να περνουσα τελικα θα εκανα αυτο που ειχα ονειρο γιατι απλα ειχα τα παντα ως ονειρο!!!ε τελικα κατεληξα στο τμημα επιστημης και τεχνολογιας υλικων.....ενα αλλο μεγαλο ονειρο ειναι να γινω παιδαγωγος.....να διδασκω και να μεταφερω γνωσεις....για να δουμε θα το πετυχω?? ???
how i wish you were here

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Απ: akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #47 στις: 15/09/08, 20:52 »
Εγω παντως περασα σε αυτο που ηθελα (πληροφορικη)
Θα ηθελα βεβαια να βγαλω και μια σχολη ηλεκτρολογων και μηχανικων αυτοκινητων!  ;D

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #48 στις: 18/09/08, 16:47 »
Εγώ ήθελα όπως κι εξακολουθώ να θέλω να γίνω δημοσιογράφος. Όμως όταν το αποφάσισα, μετά απο λίγο έμαθα οτι για να δώσεις σε αυτή τη σχολή πρέπει να δώσεις και αγγλικά κ εγώ δεν έχω προς το παρόν το απαραίτητο επίπεδο. Η σχολή που πέρασα δεν έχει καμία σχέση βέβαια (Θεολογία), αλλά σκέφτομαι σοβαρά να δώσω κατατακτήριες μόλις τελειώσω τη σχολή για να πάω σε αυτή που θέλω. Μέχρι τότε έχω βάλει και στόχο να έχω πάρει το προφίσενσυ στα αγγλικά και ίσως και το μπάσικο στα ισπανικα!! ;D ;D
Πάντως δεν είμαι άνθρωπος που συμβιβάζεται με την τύχη του κ άμα βάλω έναν στόχο, ακόμη κι αν χρειάζεται χρόνια για να επιτευχθεί, ξέρω οτι στο τέλος θα τον πετύχω!!! :D
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: akolouthisate to epaggelma pou thelate?
« Απάντηση #49 στις: 18/09/08, 18:24 »
θα το δω μετα απο 3 χρονια,κρτικος θελω να γινω :'(
ρε ανεζου και να φανταστεις οτι ημουν σιγουρη οτι δεν εγραψα με η αλλα με ι... :'(
« Τελευταία τροποποίηση: 19/09/08, 13:35 από Amylo »
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
120 Απαντήσεις
37640 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/08/09, 03:50
από MACMISIAS