Αποστολέας Θέμα: Guns 'N Roses. Chinese Democracy......  (Αναγνώστηκε 41737 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος *PRATINAS* The return of the King

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 86
  • Φύλο: Άντρας
  • ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ, ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...!
    • Προφίλ
Guns 'N Roses. Chinese Democracy......
« στις: 04/12/03, 22:03 »
Ξερετε ρε αδελφια τελικα αυτο το....
...αραχνιασμενο αλμπουμ των GNR ποτε θα
βγει???
Το τρελο πιο ειναι???
Εχει γινει μια τερααααααααααααστια φιμολογια σχετικα
με τα τραγουδια αυτου του δισκου.
Αφηστε στο το συγκροτημα τι γινεται....
Ρε καθε μερα ενας φευγει και ενας ερχεται....
Εδω λενε οτι σε ενα τραγουδι παιζει κιθαρα ο Dave Navarro!

Ρε τι γινεται τελικα με αυτους???
Ο AXL τα εχει κανει τελικα ΘΑΛΑΣΣΑ!
SLASH ελα πισω και βαλε ταξη!!!!!!
...ΝΑ ΠΙΑΝΕΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.
ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ, "....ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ...!!!"

Αποσυνδεδεμένος bluechild

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 618
  • Φύλο: Άντρας
  • Peace
    • Προφίλ
    • bluechild
Re:Guns 'N Roses. Chinese Democracy......
« Απάντηση #1 στις: 05/12/03, 10:02 »
   Δεν ξέρω και ούτε με πολυενδιαφέρει πια για το cd γιατί το πιθανότερο είναι να μη βγει ποτέ. Όμως αναμένω το Μάρτη το cd των Velvet Revolver ! Όλα τα λεφτά !  ;)

Αποσυνδεδεμένος Zoso

  • Heartbreaker
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 362
  • Φύλο: Άντρας
  • Our shadows taller than our soul...
    • Προφίλ
    • Zeppelin
Re:Guns 'N Roses. Chinese Democracy......
« Απάντηση #2 στις: 05/12/03, 14:51 »
Όμως αναμένω το Μάρτη το cd των Velvet Revolver ! Όλα τα λεφτά !  ;)

Τι, δηλαδή πιστεύεις πως όλοι αυτοί που μάζεψε ο Axl θα έχουν έστω και λίγη απ' την αίγλη των GnR;  ???
''...Πριν αρχίσουν όλα
Είχαν κιόλας αρχίσει
Πριν φτάσω ήμουν ήδη εκεί
Τα ίχνη μου και ο δρόμος προϋπήρχαν
Τ’ ακολούθησα
Βρήκα ένα σπίτι στις φλόγες
Μπήκα μέσα και του 'βαλα φωτιά...''

Αποσυνδεδεμένος bluechild

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 618
  • Φύλο: Άντρας
  • Peace
    • Προφίλ
    • bluechild
Re:Guns 'N Roses. Chinese Democracy......
« Απάντηση #3 στις: 05/12/03, 16:21 »
  Velvet Revolver ρε είναι η μπάντα των Slash/Duff/Matt με τον Weiland τραγουδιστή ... Πάντως αν ο Axl  γράψει κανα καλό τραγούδι δε βλέπω το λόγο γιατί να μην τον υποστηρίξω.

Αποσυνδεδεμένος *PRATINAS* The return of the King

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 86
  • Φύλο: Άντρας
  • ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ, ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...!
    • Προφίλ
Re:Guns 'N Roses. Chinese Democracy......
« Απάντηση #4 στις: 05/12/03, 21:19 »
Και ομως...
Τελειώνουν οι Velvet Revolver τον πρωτο τους δισκο.
Ο τραγουδιστής των VELVET REVOLVER Scott Weiland (πρώην-STONE TEMPLE PILOTS) τελειώνει τα φωνητικά για το πολυ-αναμενόμενο πρώτο άλμπουμ των Velvet Revolver, την Τρίτη (2 Δεκεμβρίου) και αμέσως μετά το συγκρότημα ξεκινάει την μίξη του δίσκου με τον Andy Wallace (NIRVANA, KORN, LIMP BIZKIT, SEPULTURA, SLAYER) υπολογίζοντας να κυκλοφορήσει τον δίσκο τον Μάρτιο του 2004 μέσω της RCA Records. Το πρώτο CD των VELVET REVOLVER ηχογραφείται σε ένα στούντιο του Los Angeles με παραγωγό τον Josh Abraham (STAIND, ORGY, POWERMAN 5000).

Οσο για τους GNR στην περιοδια τους στο Αμερικα ειχαν ολες τους τις
συναυλιες sold out.

Οσο για τον νεο κιθαριστα των GNR αυτον τον buckethead
αδελφια δεν ξερω..αλλα μου φαινετε μεγαλο νουμερο....

Αχ ρε SLASH!!! ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ!!!!! :'( :'( :'(
...ΝΑ ΠΙΑΝΕΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.
ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ, "....ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ...!!!"

Αποσυνδεδεμένος Zoso

  • Heartbreaker
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 362
  • Φύλο: Άντρας
  • Our shadows taller than our soul...
    • Προφίλ
    • Zeppelin
Re:Guns 'N Roses. Chinese Democracy......
« Απάντηση #5 στις: 06/12/03, 13:21 »
 Velvet Revolver ρε είναι η μπάντα των Slash/Duff/Matt με τον Weiland τραγουδιστή ... Πάντως αν ο Axl  γράψει κανα καλό τραγούδι δε βλέπω το λόγο γιατί να μην τον υποστηρίξω.

Σορρυ ρε, βλακεία είπα... Εννοούσα για τους εναπομείναντες GnR χωρίς τον Slash... Mεγάλη βλακεία είπα, άλλο εννοούσα...
''...Πριν αρχίσουν όλα
Είχαν κιόλας αρχίσει
Πριν φτάσω ήμουν ήδη εκεί
Τα ίχνη μου και ο δρόμος προϋπήρχαν
Τ’ ακολούθησα
Βρήκα ένα σπίτι στις φλόγες
Μπήκα μέσα και του 'βαλα φωτιά...''

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Re:Guns 'N Roses. Chinese Democracy......
« Απάντηση #6 στις: 06/12/03, 13:41 »
Τι περιμενατε ρε???Αφου ο (Σ)Αχλ ειναι ο μεγαλυτερος καραγκιοζης ever...Ηλιθιος εως εκνευρισμου....Αντε να βγει το σιντι των  Velvet...
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος The JeSTeR

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 363
  • Φύλο: Άντρας
  • "I demand that you shoot me now" : Daffy Duck
    • Προφίλ
Re:Guns 'N Roses. Chinese Democracy......
« Απάντηση #7 στις: 20/12/03, 12:51 »
o axl paidia einai tromero noumero, ekkentro me ta ola tou! Oooomws, sweet child of mine, paradise city, poios allos mporouse na ta pei etsi? an kai sxizofrenis, einai talentara, kai nomizw oti den mporei na pesei tooooosoooo exw! ipomoni, isws kapote to ma8oume....
I know the pieces fit, cause I watched them tumble down
no fault, none to blame it doesn't mean I don't desire to
point the finger, blame the other, watch the temple topple over.
To bring the pieces back together, rediscover communication.
Schism :Tool

Αποσυνδεδεμένος Axl Rose

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Φύλο: Άντρας
  • LED ZEPPELIN
    • Προφίλ
Re:Guns 'N Roses. Chinese Democracy......
« Απάντηση #8 στις: 22/12/03, 23:38 »
Το ακούσατε το single από τους Velvet revolver;
I will hope
My soul will fly
So I will live forever
Heart will die
My soul will fly
and I will live forever

Αποσυνδεδεμένος George_JimMorrison

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 521
  • Φύλο: Άντρας
  • Η εκδικηση μας θα ειναι το γελιο των παιδιων μας..
    • Προφίλ
Re:Guns 'N Roses. Chinese Democracy......
« Απάντηση #9 στις: 05/01/04, 16:05 »
Υπαρχει ενα Bootleg live οπου οι Roses (αν λεγεται ετσι η τωρινη παρακμη του Axl) παιζουν κομματια απο το καινουργιο album!Ακουσα το ομονυμο και εχω να πω οτι ειναι τρισαθλιο.Δεν μου αρεσε καθολου.Το αλμπουμ παντως θα αργησει γιατι ο Axl απελυσε τον παραγωγο (χωρις σχολια......) και μαλλον θα εχει αλλο τιτλο.
...Lend me your ears and i will sing you a song and i 'll try not to sing out of key...
..oh i get by with a little help from my friends...

Αποσυνδεδεμένος *PRATINAS* The return of the King

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 86
  • Φύλο: Άντρας
  • ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ, ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...!
    • Προφίλ
Re:Guns 'N Roses. Chinese Democracy......
« Απάντηση #10 στις: 05/03/04, 13:51 »
Ανακοινωθηκε η ημερομηνια!!!!

29-9-2007!!! 8) 8) 8)
...ΝΑ ΠΙΑΝΕΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.
ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ, "....ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ...!!!"

Αποσυνδεδεμένος *PRATINAS* The return of the King

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 86
  • Φύλο: Άντρας
  • ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ, ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...!
    • Προφίλ
Re:Guns 'N Roses. Chinese Democracy......
« Απάντηση #11 στις: 05/03/04, 13:55 »
Εεεεεεεεεεεεεελα!!!
Πλακα εκανα βρε!!!!

Θα βγει περιπου το 2.146
Εκει πανω κατω...... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
...ΝΑ ΠΙΑΝΕΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.
ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ, "....ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ...!!!"

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #12 στις: 12/06/06, 02:04 »
γράψτε ότι γουστάρετε για τους guns n roses. θα κυκλοφορήσουν το chinese dymocrasy (το σκότοσα). και κανά στίχο αν μπορείτε...
I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #13 στις: 12/06/06, 02:10 »
Να σου πω βρε αδελφέ rocknrolldemon, γιατί έτσι που το πας θα ξεκινήσεις να φτιάχνεις thread για κάθε συγκρότημα που σου σφυράει στο αυτί το Άγιο Πνεύμα...πρώτη σου εμπειρία από forum;

Πάνω αριστερά παρέχεται η καταραμένη δυνατότητα της αναζήτησης...αφού λοιπόν τη χρησιμοποιήσεις και δε σε καλύψει, άνοιξε τότε ένα νέο thread για να εκφράσεις τις αγωνίες σου. Από τη στιγμή όμως που υπάρχουν ήδη 100 thread για τους Guns & Roses κι άλλα 200 για τους Scorpions, ποιος ο λόγος να ανοίξεις και νέο; Η δυναμική παρουσία κάποιου μπορεί να δηλωθεί με πλείστους άλλους τρόπους κι όχι με τη νοοτροπία "είδα φως και μπήκα και κάνω ό,τι μου κατέβει".

...λες και περίμενε το forum μετά από >5 χρόνια παρουσίας το rocknrolldemon να βάλει τάξη και να συγκεντρώσει το ενδιαφέρον για τα δύο αυτά συγκροτήματα.  ::)
« Τελευταία τροποποίηση: 12/06/06, 02:13 από schizm »

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #14 στις: 12/06/06, 02:35 »
δικαιωμά μου είναι φίλτατε να ανοίγω θέμα για όποιο συγκρότημα θέλω πήγαινε και δες σάυτό για τους scorpions ο πρώτος μου γράφει επιτέλους ένα θέμα για scorpions.
I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

Αποσυνδεδεμένος penoktonos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 506
  • Φύλο: Άντρας
  • Λιώστε Τις Πένες Σας!!!
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #15 στις: 12/06/06, 03:01 »
ας πώ κάτι για τους guns 'n' roses. το appetite for destruction και τα use your illusion είναι διαμάντια αλλά το chinese democracy είναι μάπα! ;D
"Why Am I Always So Sleepy The Day After I Get A Lot Of Sleep? Doesn't That Defeat The Purpose Of Sleeping A  Lot?"

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #16 στις: 12/06/06, 03:09 »
δικαιωμά μου είναι φίλτατε να ανοίγω θέμα για όποιο συγκρότημα θέλω πήγαινε και δες σάυτό για τους scorpions ο πρώτος μου γράφει επιτέλους ένα θέμα για scorpions.

lol...ειρωνικά το γράφει...έλεος!!
και δικαίωμα σου δεν είναι όταν υπάρχουν άλλα 10 topics για το ίδιο θέμα...  ;D

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #17 στις: 12/06/06, 03:35 »
δικαιωμά μου είναι φίλτατε να ανοίγω θέμα για όποιο συγκρότημα θέλω


Ξέρεις...σε αυτή τη ρημάδα την εικονική πραγματικότητα των fora, υπάρχουν συνήθως κάποιοι γραπτοί, αλλά υπάρχουν και κάποιοι άγραφοι κανόνες που τηρούνται συνήθως ευλαβικά γιατί διευκολύνουν τη ζωή όλων μας. Εν προκειμένω λοιπόν, το συνεχές άνοιγμα καινούριων thread με πανοποιότυπη θεματική έχει ως αποτέλεσμα τη διασπορά της πληροφορίας και την επανάληψη των ίδιων και των ίδιων πραγμάτων, γεγονός που, πίστεψέ με, δε βοηθάει σε τίποτα.

Προτού λοιπόν βιαστείς να επικαλεστείς τα δικαιώματά σου, μάθε πρώτα τα εθιμοτυπικά των fora για να μην προβαίνεις και σε κατάχρηση των πρώτων.

Παράθεση
πήγαινε και δες σάυτό για τους scorpions ο πρώτος μου γράφει επιτέλους ένα θέμα για scorpions.


Τι λες βρε rocknrolldemon, αλήθεια; Εσένα περιμέναμε για να διαβάσουμε θέμα που να αφορά τους Scorpions?!

Για την ενημέρωσή σου λοιπόν κι επειδή η νοοτροπία "τα ξέρω όλα" με ενοχλεί γενικά, ορίστε μερικά thread που έμμεσα ή άμεσα αφορούν το εν λόγω συγκρότημα:

SCORPIONS - UNBREAKABLE
scorpions (μα και ίδιο τίτλο!?)
Scorpions - 19 Ιουλιου
Scorpions (αφορά τον εξοπλισμό τους)
Scorpions - Tokyo Tapes
SCORPIONS (αυτό θα σου αρέσει)
19 ιουλιου....πανικος....
SCORPIONS NEW CD!!! -UNBREAKABLE-

...θες κι άλλα ή καλύτερα να αραδιάσω τα thread που αφορούν τους G&R για να πειστείς πως σίγουρα μέσα σε 3 μέρες παρουσίας εδώ μέσα, μάλλον δεν τα κατέχεις ακόμα όλα;

Κόψε λίγο φόρα rocknrolldemon και άραξε πρώτα λίγο να δεις τι παίζει και πως, προτού ξεκινήσεις να αραδιάζεις αέρα πατέρα thread...είπαμε, πως υπάρχει και δυνατότητα αναζήτησης για να βρεις αυτό που θες.

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1654
  • Φύλο: Άντρας
  • To Φαινόμενο Γνωστό έως τα Πέρατα του Κόσμου...
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #18 στις: 12/06/06, 03:42 »
    ...μπορειτε να διαγραψετε το τοπικ και να ενημερωσετε το μελος οτι υπαρχουν και αλλα παρομοια τοπικ -και να δωσετε και τα λινκ, (εαν πραγματικα κοπτεστε για το "φαινεσθαι" του fotum) αφου προκειται για νεο μελος και "δεν ξερει"- και οχι να του τη "πεφτετε" με αυτον τον τροπο [...], αλλα η νοοτροπια, δυστυχως, δεν αλλαζει... Υπαρχουν τοσα αχρηστα θεματα και αλλες τοσες αχρηστες διπλοεγγραφες που παραμενουν στον περιφημο "Καδο Ανακυκλωσης", αλλα ουδεις ενδιαφερεται γι αυτα...
    Το να την "πεφτεις" ετσι σε ενα μελος, ποσο μαλλον νεο, ειναι τοσο, τουλαχιστον, αντιδεοντολογικο, οσο και αντιθετο στους κανονισμους που διεπουν αυτο το φορουμ και αποδεχτηκαμε οσοι εχουμε εγγραφει.
Ο.Ξ.Ο.Κ.Δ.Τ.Ξ.Ο.Κ.Ο. 
θα τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα
να γεμίσει ο κόσμος εξυπνάδα

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #19 στις: 12/06/06, 03:50 »
Σε ποιους αναφέρεσαι φίλε sotriani με τον πληθυντικό σου?! Αφού μόνο εγώ αντέδρασα και δεν ανήκω σε κάποια "ομάδα" διαχειριστών, δεν καταλαβαίνω προς τι η χρήση του. Ούτε καν να του απαγορέψω δεν μπορώ να φτιάχνει 200 thread το δευτερόλεπτο, αν το επιθυμεί.

Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα να δεχτώ τις συνέπειες της "τραμπουκίστικης" συμπεριφοράς μου απέναντι στο νέο αυτό εκλεκτό μας μέλος, αν αυτό προκύπτει ως αίσθηση από τους συμμετέχοντες. Από την άλλη όμως φαντάζομαι πως όταν επιλέγεις να συμμετάσχεις σε ένα forum, οφείλεις πρώτα να εξετάζεις πως λειτουργούν τα πράγματα, προτού επιδοθείς σε μια ακατάσχετα οικεία συμπεριφορά που δεν προκύπτει μάλιστα από πουθενά. Ένα forum δεν είναι απλώς "είδα φως και μπήκα"...

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1654
  • Φύλο: Άντρας
  • To Φαινόμενο Γνωστό έως τα Πέρατα του Κόσμου...
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #20 στις: 12/06/06, 04:18 »
   ...οπως επισης "δεν την πεφτω σε οποιον κανει μαλακιες ηθελημενα ή μη"... :-\
Ο.Ξ.Ο.Κ.Δ.Τ.Ξ.Ο.Κ.Ο. 
θα τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα
να γεμίσει ο κόσμος εξυπνάδα

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #21 στις: 12/06/06, 05:45 »
Φαντάζομαι πως αν δεν κάνεις "μαλ***ες", όπως αναφέρεις, δε θα στην "πέσει" και κανένας. Η δράση προκαλεί αντίδραση. Θα προτιμούσα κι ο ίδιος να ήμουν περισσότερο καλότροπος, αλλά αφενός σε μια τέτοια περίπτωση θα είχα το ρόλο του moderator, αφετέρου δε μου το επέτρεψε η υφέρπουσα "μαγκιά" του χρήστη.

Αν εμένα μου έκανε ένα παλαιότερο μέλος παρατήρηση σε ένα forum που μόλις έσκασα μύτη, θα φρόντιζα αν μη τι άλλο να προβληματιστώ και να ζητήσω πρόσθετες επεξηγήσεις κι όχι να επικαλεστώ το δικαίωμα του "κάνω ό,τι γουστάρω", γιατί προφανώς κάτι παραπάνω θα γνωρίζει για τις συνήθειες που επικρατούν σε αυτό.

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #22 στις: 12/06/06, 12:54 »
   ...μπορειτε να διαγραψετε το τοπικ και να ενημερωσετε το μελος οτι υπαρχουν και αλλα παρομοια τοπικ -και να δωσετε και τα λινκ, (εαν πραγματικα κοπτεστε για το "φαινεσθαι" του fotum) αφου προκειται για νεο μελος και "δεν ξερει"- και οχι να του τη "πεφτετε" με αυτον τον τροπο [...], αλλα η νοοτροπια, δυστυχως, δεν αλλαζει... Υπαρχουν τοσα αχρηστα θεματα και αλλες τοσες αχρηστες διπλοεγγραφες που παραμενουν στον περιφημο "Καδο Ανακυκλωσης", αλλα ουδεις ενδιαφερεται γι αυτα...


ευχαριστώ για τη υποστήριξη παρά της μαλ***ες που ακούω εδώ πέρα εγώ θα συνεχίσω να ανοίγω θέματα.και επιτέλους ας πάψουν κάποιοι να ασχολούνται με όλους εκτός απο τους εαυτούς τους.



    Το να την "πεφτεις" ετσι σε ενα μελος, ποσο μαλλον νεο, ειναι τοσο, τουλαχιστον, αντιδεοντολογικο, οσο και αντιθετο στους κανονισμους που διεπουν αυτο το φορουμ και αποδεχτηκαμε οσοι εχουμε εγγραφει.
I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #23 στις: 12/06/06, 14:04 »
ευχαριστώ για τη υποστήριξη παρά της μαλ***ες που ακούω εδώ πέρα εγώ θα συνεχίσω να ανοίγω θέματα.και επιτέλους ας πάψουν κάποιοι να ασχολούνται με όλους εκτός απο τους εαυτούς τους.


Εντελώς αναμενόμενο από τη στιγμή που σου είναι αδύνατο να κατανοήσεις τις εύλογες επισημάνσεις του άλλου, που ουδέποτε άλλωστε σου είπε να μην ανοίγεις θέματα, αλλά να ρίχνεις πρώτα μια ματιά αν η θεματική σου έχει κορεστεί κι υπερκαλύπτεται από τα υπάρχοντα thread. Δε βλέπω μάλιστα να κάμφθηκε η βεβαιότητά σου πως χάρη σε σένα επιτέλους ανοίχτηκε θέμα για Scorpions και G&R, αν και βαρέθηκα να παραθέτω σχετικά thread.

Να την χαίρεσαι την περίπτωση Sotriani...στη χαρίζω!

ΥΓ Θα μου επιτρέψεις άλλη μία υπόδειξη...Πως να κάνετε "Παράθεση" (Quoting). Κάποιος/κάποιοι αφιέρωσαν λίγο από τον πολύτιμο χρόνο τους προκειμένου να βελτιωθεί το γενικότερο επίπεδο του forum...το λιγότερο λοιπόν που μπορούμε να κάνουμε είναι να τους αφιερώσουμε λίγο κι από το δικό μας.
« Τελευταία τροποποίηση: 12/06/06, 14:06 από schizm »

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #24 στις: 12/06/06, 14:12 »
Φαντάζομαι πως αν δεν κάνεις "μαλ***ες", όπως αναφέρεις, δε θα στην "πέσει" και κανένας. Η δράση προκαλεί αντίδραση.θέλω να σε ενημερώσω ότι σύμφωνα με τον τρίτο νόμο του newton η αντίδραση είναι συνέπεια της δρασης και ότι η δράση δεν προκαλεί καμία αντίδραση Θα προτιμούσα κι ο ίδιος να ήμουν περισσότερο καλότροπος, αλλά αφενός σε μια τέτοια περίπτωση θα είχα το ρόλο του moderator, αφετέρου δε μου το επέτρεψε η υφέρπουσα "μαγκιά" του χρήστη.

Αν εμένα μου έκανε ένα παλαιότερο μέλος παρατήρηση σε ένα forum που μόλις έσκασα μύτη, θα φρόντιζα αν μη τι άλλο να προβληματιστώ και να ζητήσω πρόσθετες επεξηγήσεις κι όχι να επικαλεστώ το δικαίωμα του "κάνω ό,τι γουστάρω", γιατί προφανώς κάτι παραπάνω θα γνωρίζει για τις συνήθειες που επικρατούν σε αυτό.
I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
19 Απαντήσεις
6986 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/10/06, 18:49
από skipper37
3 Απαντήσεις
3497 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/12/08, 14:50
από mehiko
9 Απαντήσεις
3632 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/09/10, 10:33
από Mike Moss
10 Απαντήσεις
4431 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/02/11, 23:34
από sporosvogas
2 Απαντήσεις
38845 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/06/11, 20:10
από Johnpen.
8 Απαντήσεις
3251 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/07/11, 15:40
από KorakidisN
6 Απαντήσεις
3073 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/08/11, 03:07
από metalmike
7 Απαντήσεις
3115 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/01/12, 12:49
από panicX
4 Απαντήσεις
2874 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/09/13, 18:56
από davemurrayaris
6 Απαντήσεις
4667 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/01/18, 16:42
από davemurrayaris