Αποστολέας Θέμα: ποιος ειναι για σας ο εκνευριστικοτερος ανθρωπος στην ελληνικη μουσικη σκηνη???  (Αναγνώστηκε 146111 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Anaximandros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 595
  • Τα καλύτερα έρχονται!
    • Προφίλ
Και για να μην ξεφύγουμε πάλι, τελικά ο εκνευριστικότερος άνθρωπος στην ελληνική μουσική σκηνή, είναι οι δισκογραφικές.

Edit: Εδώ που τα λέμε κι εμείς γινόμαστε πολλές φορές εκνευριστικοί, όχι μόνο στην ελληνική μουσική σκηνή αλλά και γενικά. Οπότε είμαστε όντως άξιοι να κρίνουμε τον εκνευριστικότερο άνθρωπο στην ελληνική μουσική σκηνή;
« Τελευταία τροποποίηση: 06/09/07, 16:03 από Anaximandros »

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Πλουταρχος (θα αυτοκτονησω)
Βανδη (θα ξερασω)
(στους Φειμστοριτες δεν θα αναφερθω καν  :-X)
Μπουγας (χωρις λογια)

Επισης εχει αρχισει να μου τη δινει απιστευτα στα νευρα ο Κωστας Μακεδονας τωρα τελευταια. Την εχεi δει πολυ φιρμα κ εχει αποψη περι παντος ενω δεν τον παιρνει. Εδω υπαρχουν αλλοι καλλιτεχνες πολυ πιο καταξιωμενοι απο αυτον κ δεν κανουν κηρυγματα για μουσικη κ επι παντος επιστητου σε παραθυρακια των μεσημεριανων ειδησεων... :-\ >:(
« Τελευταία τροποποίηση: 06/09/07, 17:32 από GermanRock »
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Οπότε είμαστε όντως άξιοι να κρίνουμε τον εκνευριστικότερο άνθρωπο στην ελληνική μουσική σκηνή;

Γιατι να μην ειμαστε...???
Και αν δεν ειμαστε εμεις ποιος ειναι...???
Οι ομοιοι τους...???

Αποσυνδεδεμένος Ommadawn

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 244
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is Peter Stillman-This is not my real name
    • Προφίλ
    • My Soundcloud
Anaksimandros, αυτο ειναι περιεχόμενο για άλλο θέμα, γιατί μια εξτρεμιστική άποψη στο θέμα που θέτεις, σε συνδυασμό με μια εμμονή σε ενα-δυο καλλιτέχνες, φεραν κλίμα μισαλλοδοξίας και τσακωμού.
Αν θες την άποψή μου, θεμελιώδης λίθος της κάθε κριτικής είναι η υποκειμενικότητα. Άρα αφού όλοι μας έχουμε δικαίωμα λόγου και άποψης, μπορούμε και να κρίνουμε όπως θέλουμε :)

Θεε μου, πού τον θυμήθηκες τον Μπουγά. Συμφωνώ απόλυτα. Τσατίζομαι άπειρα με τα πάντα του.
soundcloud.com/conticucci

Αποσυνδεδεμένος Χάρης(DJ Ha)

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Θεε μου, πού τον θυμήθηκες τον Μπουγά. Συμφωνώ απόλυτα. Τσατίζομαι άπειρα με τα πάντα του.
Συμφωνω για τον Μπουγα.
Oλοι αυτοι ρε συ καραγκιοζακια ειναι!
 Βερες Λαμπρου - Στελλες Μπεζεντακες - Ελενες Βεντες κλπ κλπ

Αν δν προκαλεσουν, δν κανουν ενα σκανδαλο, μια βλακεια τελως παντων στην τηλεοραση,
 για να ασχοληθουν μαζι τους καποιοι , τοτε πανε χαθηκανε...
Για αυτο κανουν τα καραγκιοζιλικια τους...

πχ Ο Μπουγας βγαινει με το γυαλι ηλιου και το πουρο , πουλαει μουρη κ σχολιαζει ...
Να παρτα να μην στα χρωσταω!!!  ;D
http://www.myspace.com/operationmix
MUSIC IS MY WIFE! (Harris Copyright 2001)

Αποσυνδεδεμένος Ariel_1

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 92
  • Είμαι αυτό που κυνηγάω...
    • Προφίλ
δεν θα αναφερθώ σε όλους τους παραπανω γιατί δεν ασχολούμαι καν μαζί τους. αυτός όμως που κυριολεκτικα με εκνευρίζει είναι ο Μαχαιρίτσας............νομίζει ότι ειναι "θεός"... ;D. Την καλαμοθήκη πρέπει να την βάλει στην είσοδο του σπιτιού του........για το καλάμι του............. ;D :-X

Αποσυνδεδεμένος -

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
« Τελευταία τροποποίηση: 12/11/08, 13:23 από Constantine* »

Αποσυνδεδεμένος sofison

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 50
    • Προφίλ
Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί πιο πριν αλλά υπάρχει πολύς κόσμος εκεί έξω που είναι εκνευριστικός.

Το μεγάλο πρόβλημα είναι ότι πολλοί από αυτούς θεωρούνται καλιτέχνες (μη χέσω..... :P :P)

Πάντως νομίζω ότι πιο μεγάλο πρόβλημα είναι να βρεις αξιόλογους μουσικούς 8) 8)

Αποσυνδεδεμένος Cuenca_60R

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 410
  • Φύλο: Άντρας
  • Gainta lover!!!Ο εραστής του άσκ**λου.
    • Προφίλ
    • Cuenca's web-place!!!
Εγώ προσωπικά παίδες από ένα σημείο και μετά έβαλα τοπ στην μαύρη λίστα τον Χατζηγιάννη!!!Είναι απλός πανάθλιος!
Και τον κοργιαλά μαζί γιατί μας το έπαιζε και καλά gothas κάποτε...και ακόμα βέβαια...
Ο Βασίλης Παπακωνσταντίνου για μένα παραμένει θεός ότι και να λέτε...
Κι από κει και πέρα έρχεται το μπουζουκοσυνονθύλευμα με τις φ(ο)νάρες(είναι φονικές)!!!
Για να εξασφαλίσουμε το μέλλον μας πρέπει να διαφυλάξουμε το παρελθόν μας.

Αποσυνδεδεμένος fenderiarhs

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 583
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
τα προφανη δεν χρειαζονται μνεια οποτε θα αναφερθω στα λιγοτερο προφανη............

Πλιατσικας.........Παπακων/νου Β, Τσαλιγοπουλου.....

Τελος οποιος αλλος αυτοαναγορευεται προστατης της "εντεχνης" και "ποιοτικης" μουσικης

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
-Ο Φοίβος και ο Καρβέλας που δεν έχουν βγάλει ούτε μισό δικό τους τραγούδι, αλλά είναι όλα κλεμμένα...
-Όλοι οι δήθεν κουλτουριάρηδες που τρέχουν πρώτοι στα βραβεία Αρίων (βλ Κότσιρας, Μπάμπαλη, Πορτοκάλογλου κ.λπ.)...
-Όλη η μπουζουκολαϊκοπόπ μάζα...
-Οι ζετεμίτες (αν μπορούν να θεωρηθούν καλλιτέχνες, πράγμα δύσκολο)...
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Cuenca_60R

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 410
  • Φύλο: Άντρας
  • Gainta lover!!!Ο εραστής του άσκ**λου.
    • Προφίλ
    • Cuenca's web-place!!!
Παιδιά συγγνώμη μια παρέμβαση με βάση αυτό που είπε η Πριγκιπέσσα τελευταια...Εγώ δεν συμφωνώ σ αυτό που είπε για τους Je t aimeίτες. Γιατί απλός δεν είναι καλλιτέχνες και κανείς δεν πιστεύει ότι ειναι καλλιτέχνες πέρα από τους ίδιους. Από την άλλη εγώ πιστεύω ότι είναι καλό που βγήκαν από το κοινωνικό περιθώριο, και στο κάτω κάτω, και κάτι που ισχύει για ΌΛΟΥ΅τους καλλιτέχνες, εάν δεν γουστάρεις δεν ακούς.
Για να εξασφαλίσουμε το μέλλον μας πρέπει να διαφυλάξουμε το παρελθόν μας.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Nα βγαλω λιγη χολη πλζ?? ::) ;D..Μπα αφηστε το..Μονο το ονομα θα αναφερω...Κοργιαλας..πραγματικα γτ δεν εχει βρεθει κανεις να τον δειρει? ::)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος ship_me_out!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • ayeah ;-)
    • Προφίλ
    • www.in.gr
Ο λεγομενος "εθνικος σταρ" και η Θωδη!!!



kill 'em!!! pliz...
Μα εγω με εναν αγριο περηφανο χορό! σαν αετος πανω απ' τις λυπες θα πεταξω!
σιγα μην κλαψω! σιγα μην φοβηθω!
ΜΕΓΑΛΕ ΓΙΑΝΝΗ!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος mauros-pit

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 24
  • Φύλο: Άντρας
  • Θα ζω οσο ακουμπαω χορδες!!!
    • Προφίλ
Ο Παπακωνσταντινου ειναι ο μονος τραγουδιστης πιστευω που παρα την ηλικια του οχι μονο βγαζει καινουργια CD αλλα καθε φορα γινεται της πουτ@ν@ς στις συναυλιες του.. Λιγακι σεβασμος στους ποιοτικους καλλιτεχνες..
ΤΟ ΚΙΘΑΡΙΖΕΙΝ ΕΣΤΙ ΦΙΛΟΣΟΦΕΙΝ... (που λεγαν και οι Σπαρτιατες..)

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ο Παπακωνσταντινου ειναι ο μονος τραγουδιστης πιστευω που παρα την ηλικια του οχι μονο βγαζει καινουργια CD αλλα καθε φορα γινεται της πουτ@ν@ς στις συναυλιες του.. Λιγακι σεβασμος στους ποιοτικους καλλιτεχνες..

::)ναι ελπιζω να μην υπαρξουν παρομοιες αντιδρασεις στο παραπανω post οπως εγινε με τον ιωαννιδη...

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Ο λεγομενος "εθνικος σταρ" και η Θωδη!!!



kill 'em!!! pliz...

Ναι!!!! Πω είναι κόλαση τα άτομα...!!! Το ''Εθνικός Σταρ'' το ψώνιο το γράφει και στην ταυτότητα του σαν επάγγελμα!!!!!!!!!! Δεν κάνω πλάκα! Δούλευε μια φίλη μου στον ΟΤΕ και κάποιος πήρε τηλ και ζητούσε τον αριθμό του τηλεφώνου του και είδε στο κομπιούερ πως έγραφε αυό ως επάγγελμα!!!!!!!!!!   :P :P :P :P
Έλεος... ::) ::) :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Ποιος είναι ρε παιδιά ο "Εθνικός σταρ"? ??? Καλά, τη Θώση (δυστυχώς) την ξέρω...  :-\
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Ο λεγομενος "εθνικος σταρ" και η Θωδη!!!



kill 'em!!! pliz...

Ναι!!!! Πω είναι κόλαση τα άτομα...!!! Το ''Εθνικός Σταρ'' το ψώνιο το γράφει και στην ταυτότητα του σαν επάγγελμα!!!!!!!!!! Δεν κάνω πλάκα! Δούλευε μια φίλη μου στον ΟΤΕ και κάποιος πήρε τηλ και ζητούσε τον αριθμό του τηλεφώνου του και είδε στο κομπιούερ πως έγραφε αυό ως επάγγελμα!!!!!!!!!!   :P :P :P :P
Έλεος... ::) ::) :P :P :P
επειδη δουλευω στον ΟΤΕ,εκανα για πλακα πριν καμποσο καιρο στον καταλογο της αθηνας:εθνικος σταρ,και ναι βγαζει τον Ευαγγελοπουλο..και εχω και το τηλ του τωρα..:P :P :P γκουχου γκουχου φαρσες γκουχου..:P
απ την αλλη ναι,η Θωδη ειναι αλλου παπα ευαγγελιο!
στην πυρα!
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Καλά, τον εθνικό σταρ τον είχα δει σε μια καφετέρια και είναι όλα τα λ7 το άτομο!!
Η κουλαμάρα σε όλο της το μεγαλείο!!! ;D

Αποσυνδεδεμένος Ommadawn

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 244
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is Peter Stillman-This is not my real name
    • Προφίλ
    • My Soundcloud
Εθνικός Σταρ : Ανδρέας Ευαγγελόπουλος
http://www.tinkerbell.gr/

Quotes από το site του
"Ευχαριστώ την Paris και ολόκληρη την Αμερική, επίσης υπόσχομαι πως θα ειμαι κοντά της σε όλη μου την ζωή.
Για μένα, φίλη μου Πάρις Χίλτον (Paris Hilton), είσαι η καινούργια Μαίριλυν Μονρόε του κόσμου".

"Σαν επίσημος πρόεδρος των φίλων των Τσιουάουα (Chihuahua) ορίζω ως αντιπρόεδρο τη Χρυσή κληρονόμο και διεθνή Σταρ κυρία Πάρις Χίλτον (Paris Hilton)."

"Ζητώ συνεργασίες και απασχολήσεις ως ηθοποιός, τραγουδιστής και παρουσιαστής και δέχομαι οποιαδήποτε επαγγελματική πρόταση ή τυχόν συνεντεύξεις στα ΜΜΕ.

Μπορώ να συμμετέχω σε θεατρικές παράστάσεις,να τραγουδώ σε νυχτερινά κέντρα ή σε ιδιαίτερες σκηνές,να παρουσιάζω εκπομπές στην τηλεόραση και το ραδιόφωνο.

Επισης παρουσιάζομαι δωρεάν για φιλανθρωπικούς και ζωοφιλικούς σκοπούς.

Δίνω δε συνετεύξεις για μένα αλλα και για την φιλία μου με την καινούργια Μαίριλιν Μονρό (Merilyn Monroe) του κόσμου Παρίς Χίλτον (Paris Hilton).

Επίσης πολάω τα ωραιότερα Τσιουάουα (Chihuahua)σκυλιά του κόσμου με F.C.I γνησιότητας και Κ.Ο.Ε μακρύτριχα και κοντότριχα.

Επίσης λόγο των εννέα διπλωμάτων αστρολογίας που διαθέτω,δέχομαι επισκέψεις απο αξιόλογα άτομα για αστρολογικές προβλέψεις καρμικής αστρολογίας.

Με αγάπη γιατί ανήκω σε όλο τον κόσμο που λατρεύω και αγαπώ χωρίς σύνορα. Είμαστε όλοι αδέλφια. Ζω για να δώσω σε όλο τον πλανήτη."


Μετά από αυτά, ζητώ να τοποθετηθώ διαφορετικά στο θέμα της θανατικής ποινής..

ΥΓ: Μην αρχίσουμε πάλι με τους Θεούς. omg και 3 lol δηλαδή.
soundcloud.com/conticucci

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Εθνικός Σταρ : Ανδρέας Ευαγγελόπουλος
http://www.tinkerbell.gr/

Quotes από το site του
"Ευχαριστώ την Paris και ολόκληρη την Αμερική, επίσης υπόσχομαι πως θα ειμαι κοντά της σε όλη μου την ζωή.
Για μένα, φίλη μου Πάρις Χίλτον (Paris Hilton), είσαι η καινούργια Μαίριλυν Μονρόε του κόσμου".

"Σαν επίσημος πρόεδρος των φίλων των Τσιουάουα (Chihuahua) ορίζω ως αντιπρόεδρο τη Χρυσή κληρονόμο και διεθνή Σταρ κυρία Πάρις Χίλτον (Paris Hilton)."

"Ζητώ συνεργασίες και απασχολήσεις ως ηθοποιός, τραγουδιστής και παρουσιαστής και δέχομαι οποιαδήποτε επαγγελματική πρόταση ή τυχόν συνεντεύξεις στα ΜΜΕ.

Μπορώ να συμμετέχω σε θεατρικές παράστάσεις,να τραγουδώ σε νυχτερινά κέντρα ή σε ιδιαίτερες σκηνές,να παρουσιάζω εκπομπές στην τηλεόραση και το ραδιόφωνο.

Επισης παρουσιάζομαι δωρεάν για φιλανθρωπικούς και ζωοφιλικούς σκοπούς.

Δίνω δε συνετεύξεις για μένα αλλα και για την φιλία μου με την καινούργια Μαίριλιν Μονρό (Merilyn Monroe) του κόσμου Παρίς Χίλτον (Paris Hilton).

Επίσης πολάω τα ωραιότερα Τσιουάουα (Chihuahua)σκυλιά του κόσμου με F.C.I γνησιότητας και Κ.Ο.Ε μακρύτριχα και κοντότριχα.

Επίσης λόγο των εννέα διπλωμάτων αστρολογίας που διαθέτω,δέχομαι επισκέψεις απο αξιόλογα άτομα για αστρολογικές προβλέψεις καρμικής αστρολογίας.

Με αγάπη γιατί ανήκω σε όλο τον κόσμο που λατρεύω και αγαπώ χωρίς σύνορα. Είμαστε όλοι αδέλφια. Ζω για να δώσω σε όλο τον πλανήτη."


Μετά από αυτά, ζητώ να τοποθετηθώ διαφορετικά στο θέμα της θανατικής ποινής..

ΥΓ: Μην αρχίσουμε πάλι με τους Θεούς. omg και 3 lol δηλαδή.



Πρόκειται για σπουδαία προσωπικότητα!!!  ;D ;D ;D
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Ommadawn

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 244
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is Peter Stillman-This is not my real name
    • Προφίλ
    • My Soundcloud
Απίστευτος. Είχα βρει και το κινητό του και του 'χα κάνει μια σούπερ φάρσα στην οποία και καλά ενδιαφερόμουν για τσιουάουα. Μιλάει όπως γράφει στο site του: για το πόσο τυχερός ήταν που γνώρισε τη σύγχρονη Merilyn Paris Hilton, για το πόσο εκλεκτά ζώα είναι τα τσιουάουα και πόσο τυχερός είναι που είναι ...φίλος τους.
Τι bot θεέ μου.
Αλλά το καλύτερο; (Δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα) αλλά το section με τα τραγούδια του σπέρνει...
Το Don't cry for me Argentina γίνεται ένα "Mην κλαις για μένα, Ελλάδα"
και το Relax, γίνεται
"Χαλάρωσε, μην το κάνεις, άμα θες να τελειώσεις μην το κάνεις....άμα θες να ρθείιιιιιιιιιις".
Μεγάλο νούμερο.
soundcloud.com/conticucci

Αποσυνδεδεμένος studio54

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 640
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • SeatNet
δεν θα αναφερθώ σε όλους τους παραπανω γιατί δεν ασχολούμαι καν μαζί τους. αυτός όμως που κυριολεκτικα με εκνευρίζει είναι ο Μαχαιρίτσας............νομίζει ότι ειναι "θεός"... ;D. Την καλαμοθήκη πρέπει να την βάλει στην είσοδο του σπιτιού του........για το καλάμι του............. ;D :-X

Το 1985 έπαιζα support πριν από αυτόν σε συναυλία..... με το ζόρι δεν του πέρασα την Ovation κολλάρο.... τι καλάμι Θεέ μου.....
Τρεις ώρες κούρδισμα για 5 τραγούδια..... ΕΛΕΟΣ.

Αποσυνδεδεμένος Anaximandros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 595
  • Τα καλύτερα έρχονται!
    • Προφίλ
Τρεις ώρες κούρδισμα για 5 τραγούδια..... ΕΛΕΟΣ.

Έτσι είναι οι μεγάλοι μουσικοί, σαν τον Μπετόβεν που όταν κουφάθηκε ούτε αυτός μπορούσε να χορδίσει ;D ;D :P :P

Πάντως παιδιά εμένα ο Μαχαιρίτσας δε μου ακούγεται έντεχνος ή ροκ. Πιο πολύ ποπ θα τον έκανα.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
48 Απαντήσεις
19573 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/03/09, 07:56
από sof1a
11 Απαντήσεις
6895 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/08/08, 20:51
από Seth21
1 Απαντήσεις
3092 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/11/08, 01:20
από EPALLE
0 Απαντήσεις
2931 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/01/09, 15:09
από xartaetos
5 Απαντήσεις
3693 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/10/09, 17:35
από Cuore_Sportivo
71 Απαντήσεις
18725 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/09/12, 02:23
από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood
0 Απαντήσεις
2164 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/02/13, 16:47
από krios80
0 Απαντήσεις
2193 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/04/13, 13:20
από krios80
7 Απαντήσεις
5922 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/05/13, 22:58
από Βραζίλης
2 Απαντήσεις
6849 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/02/18, 00:34
από daphne daphne