Αποστολέας Θέμα: Ζακ Στεφάνου  (Αναγνώστηκε 14711 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Steph

  • Chef Steph
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 353
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Και τι πας να προφτάσεις, τι κορνάρεις, γιατί?
    • Προφίλ
Ζακ Στεφάνου
« στις: 17/09/04, 01:18 »
Μου το'χε πει εδω και πολυ καιρο, αλλα δεν ηξερα αν επρεπε να το ανακοινωσω γιατι ο ιδιος δεν το αναφερει στο site του... επειδη ομως τωρα νομιζω οτι ειναι πλεον αρκετα γνωστο, ειπα να το γραψω...

Τον χειμωνα ο Ζακ θα ειναι στο Μετρο με τον Φοιβο Δεληβορια...! ;)  :)

Μετα απο τις καταπληκτικες καλοκαιρινες του συναυλιες διπλα στον Γιαννη Κοτσιρα, θα ειναι ωραια να τον δουμε και παλι σε χειμερινο προγραμμα. Το Μετρο παντως ειναι πολυ συμπαθητικο μαγαζι...



Σ'αυτή τη θάλασσα, σ'αυτή την τρικυμία
για δες παράξενα που απλώνεται η γαλήνη...

Αποσυνδεδεμένος *Ελένη*

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #1 στις: 18/09/04, 01:24 »
egw padws tha paw! :) :)
oi xenoi einai filoi pou den exeis gnwrisei akoma...

Αποσυνδεδεμένος Constantino$

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #2 στις: 18/09/04, 08:59 »
Κι εγώ θα πάω.. Αν καταφέρω να κατεβώ κανένα Σαββατοκύριακο το Χειμώνα Αθήνα.. Πότε αρχίζουν?
I don't want to be the one
The battles always choose
'Cause inside I realize
That i'm the one confused

Αποσυνδεδεμένος Steph

  • Chef Steph
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 353
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Και τι πας να προφτάσεις, τι κορνάρεις, γιατί?
    • Προφίλ
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #3 στις: 19/09/04, 02:53 »
Θα το μαθω κι αυτο να σας πω... που θα μου παει.... ;) :D
Σ'αυτή τη θάλασσα, σ'αυτή την τρικυμία
για δες παράξενα που απλώνεται η γαλήνη...

Αποσυνδεδεμένος atzolina

  • Η εκδίκηση της ξανθιάς !!!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 532
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Είμαι ζωντανή,επειδή σε αγάπησα......
    • Προφίλ
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #4 στις: 19/09/04, 03:04 »
Χμ..καλό μου ακούγεται !!! ::)
Θα ήθελα να δω τον Ζακ...live !!! ;)
Κοιτάζω την ταυτότητα,
ετών τριάντα...θα μείνω πάντα.

Αποσυνδεδεμένος Steph

  • Chef Steph
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 353
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Και τι πας να προφτάσεις, τι κορνάρεις, γιατί?
    • Προφίλ
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #5 στις: 19/09/04, 22:45 »
Μαλλον μεσα Οκτωβρη θα ξεκινησουν...

Ο Ζακ ειναι απιστευτα καλος live... με καλη επαφη με το κοινο, φοβερες χορευτικες κινησεις και μοναδικη ικανοτητα... χοροπηδητου! ;) :D Δεν ξερω ποσο διαφορετικα θα ειναι στο Μετρο απο τις καλοκαιρινες συναυλιες, αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι εξισου καλος... :)
« Τελευταία τροποποίηση: 19/09/04, 23:39 από Steph »
Σ'αυτή τη θάλασσα, σ'αυτή την τρικυμία
για δες παράξενα που απλώνεται η γαλήνη...

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #6 στις: 19/09/04, 23:19 »
Μου ακούγεται πολύ δελεαστική σαν ιδέα..... ::)
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος pink floyd

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Άντρας
  • UMMA GUMMA
    • Προφίλ
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #7 στις: 20/09/04, 18:55 »
Στις 22 Οκτώβρη ξεκινά το πρόγραμμα στο Μετρό με φοιτητικό εισιτήριο 10 Ευρώ για όσους ενδιαφέρονται. Προσωπικά χέστηκα απολύτως για το Ζακ Στεφάνου. Εγώ το Φοίβο περιμένω πως και πως να δω. Αν είναι δυνατόν να μιλάμε για τον Ζακ Στεφάνου και όχι για τον Φοίβο. Έλεος.........
several species of small fury animals gathered together in a cave and grooving with a pict .........

Αποσυνδεδεμένος poet

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #8 στις: 20/09/04, 19:19 »
Στις 22 Οκτώβρη ξεκινά το πρόγραμμα στο Μετρό με φοιτητικό εισιτήριο 10 Ευρώ για όσους ενδιαφέρονται. Προσωπικά χέστηκα απολύτως για το Ζακ Στεφάνου. Εγώ το Φοίβο περιμένω πως και πως να δω. Αν είναι δυνατόν να μιλάμε για τον Ζακ Στεφάνου και όχι για τον Φοίβο. Έλεος.........

Έχεις ΑΠΟΛΥΤΟ δίκιο...
Now that you're gone I'm trying to take it
Learning to swallow the rage
Found a new girl I think we can make it
as long as she stays on the page...

Αποσυνδεδεμένος Steph

  • Chef Steph
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 353
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Και τι πας να προφτάσεις, τι κορνάρεις, γιατί?
    • Προφίλ
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #9 στις: 21/09/04, 01:27 »
Προσωπικά χέστηκα απολύτως για το Ζακ Στεφάνου....
Αν είναι δυνατόν να μιλάμε για τον Ζακ Στεφάνου και όχι για τον Φοίβο. Έλεος.........

Τουλαχιστον οσοι μιλαμε για τον Ζακ Στεφανου φαινεται να εχουμε καλυτερους τροπους... :)

Απο ποτε χασαμε το δικαιωμα να επιλεγουμε για ποιον θα μιλαμε δεν καταλαβα, αλλα τελος παντων... :P
Σ'αυτή τη θάλασσα, σ'αυτή την τρικυμία
για δες παράξενα που απλώνεται η γαλήνη...

Αποσυνδεδεμένος sourwtiri

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 897
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Trobet.gr
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #10 στις: 21/09/04, 01:34 »
ο τιτλος ειναι ζακ στεφανου..κομματακι βλακεια το βλεπω να μιλαμε για φοιβο η καποιον αλλον...αν θες φοιβο ανοιξε ενα θεμα με αυτον τον τιτλο...και αν καποιος μιλησει για ζακ στεφανου τοτε μπορεις να γκρινιαξεις

στο θεμα μας τωρα...τον ειδα ζωντανα φετος χωρις να εχω ιδεα οτι κοτσιροπεριοδευει και ηταν μια πολυ ευχαριστη εκπληξη...και η εκτελεση του feel ηταν καταπληκτικη!
Με μια τρατα ολοχρυση, με  sourwtiri  πατο
στο σκοτος πλεει αβυθιστη με πληρωμα φευγατο

Αποσυνδεδεμένος Steph

  • Chef Steph
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 353
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Και τι πας να προφτάσεις, τι κορνάρεις, γιατί?
    • Προφίλ
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #11 στις: 21/09/04, 01:43 »
Καλα, sourwtiri, δεν θα μπορουσαμε να συμφωνουμε περισσοτερο... !

Και για το... θεμα, αλλα κυριως και για το feel... μοναδικος! :)
Σ'αυτή τη θάλασσα, σ'αυτή την τρικυμία
για δες παράξενα που απλώνεται η γαλήνη...

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #12 στις: 21/09/04, 01:52 »
Προσωπικά χέστηκα απολύτως για το Ζακ Στεφάνου. Εγώ το Φοίβο περιμένω πως και πως να δω. Αν είναι δυνατόν να μιλάμε για τον Ζακ Στεφάνου και όχι για τον Φοίβο. Έλεος.........

Φίλε να σου πω απλά ότι ούτε εμένα με ξετρέλανε ο Στεφάνου αλλά δεν χρειάζεται να αναφέρεσαι τόσο υποτιμητικά γι'αυτόν. Μη ξεχνάς ότι είναι ένα παιδί 20 χρονών και έχει ήδη τραγουδήσει με Γαλάνη. Το αν εσύ προτιμάς τον Δεληβοριά είναι βεβαίως δικαίωμα σου, αλλά πίστωσε λιγάκι και το μικρό.  :)

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #13 στις: 21/09/04, 09:03 »
Και εγώ θα ήθελα να πάω πολύ στον Φοίβο..
Να ακούσω το καταπληκτικό "η γυναίκα του Πατόκου".. μα καλά δεν ντρέπεται να τραγουδάει τέτοιες χαζομάρες?
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος pink floyd

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Άντρας
  • UMMA GUMMA
    • Προφίλ
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #14 στις: 22/09/04, 00:23 »
Κατ' αρχήν να διευκρινίσω: Εξέφρασα την προσωπική μου γνώμη για το πρόγραμμα. Εκτός των άλλων ο ρόλος του κ. Ζακ Στεφάνου θα είναι "κομπαρσικός".Το πρόγραμμα θα είναι του Φοίβου και αυτός ο Στεφάνου θα έχει συνοδευτικό ρόλο και όχι ισότιμο. Και βεβαίως θα δώσω στο Στεφάνου όσο χρόνο θέλει να μας αποδείξει τι αξίζει και αν αξίζει θα το παραδεχτώ πρώτος. Η παρατήρησή μου ήτν απλώς ως προς το πρόγραμμα. Η παράσταση είναι του Φοίβου και εκτός από το Ζακ Στεφάνου θα συνοδεύεται από την Έλενα Λύτρα. Είναι δυνατόν να ανοίξω θέμα και να λέω ότι η Έλενα Λύτρα θα δίνει παραστάσεις στο Μετρό;
Έτσι για να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους.Καλή ακρόαση.
« Τελευταία τροποποίηση: 22/09/04, 00:28 από pink floyd »
several species of small fury animals gathered together in a cave and grooving with a pict .........

Αποσυνδεδεμένος Steph

  • Chef Steph
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 353
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Και τι πας να προφτάσεις, τι κορνάρεις, γιατί?
    • Προφίλ
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #15 στις: 22/09/04, 01:29 »
Να διευκρινισω λοιπον κι εγω....

Το θεμα ειναι για τον Ζακ Στεφανου και που θα εμφανιζεται, οχι το Μετρο και ποιος θα εμφανιζεται εκει... Υπαρχει διαφορά...

Οσο για το αν θα ανοιγες θεμα για την Ελενα Λυτρα... δεν καταλαβαινω που βρισκεις το κακο αν σε ενδιαφερει η συγκεκριμενη τραγουδιστρια... Δηλαδη μονο για τα 'πρωτα ονοματα' μπορουμε να γραφουμε...?

Προσωπικα τον Ζακ τον εχω δει και στις καλοκαιρινες του συναυλιες με τον Κοτσιρα και πολλες φορες περσι με τον Φαμελλο και τη Γαλανη, και προφανως με ενδιαφερει αρκετα ωστε να ανοιξω ξεχωριστο θεμα γι'αυτον. Αν καποιον τον ενδιαφερει πιο πολυ ο Δεληβοριας δεν παρα να ανοιξει αλλο θεμα γι'αυτον. :)
Σ'αυτή τη θάλασσα, σ'αυτή την τρικυμία
για δες παράξενα που απλώνεται η γαλήνη...

Αποσυνδεδεμένος pink floyd

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Άντρας
  • UMMA GUMMA
    • Προφίλ
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #16 στις: 22/09/04, 16:27 »
Συμφωνώ απολύτως μαζί σου Steph. Εγώ απορώ γιατί δεν έχω το δικαίωμα να εκφράσω την προσωπική μου άποψη για τον Ζακ Στεφάνου στο θέμα που άνοιξες εσύ για τον εν λόγω καλλιτέχνη με όποιον τρόπο θέλω (δεν νομίζω ότι ήταν και τόσο προσβλητικό). Και γιατί θα πρέπει να δέχομαι μομφή εκ μερους σου για τους τρόπους μου; Εξ άλλου το θέμα δεν αφορά γενικά το Ζακ Στεφάνου αλλά το πρόγραμμα στο Μετρό στο οποίο θα συμμετέχει ο εν λόγω καλλιτέχνης γι αυτό και το άνοιξες φαντάζομαι. Αυτά τα ολίγα.

Υ.Γ. Και μιας και το φερε η κουβέντα θέλω να δώσω τα θερμά μου συγχαρητήρια στο Φοίβο Δεληβοριά ο οποίος απαίτησε (όπως και πέρυσι στο κυριλάτο κατα τα άλλα μαγαζί της Πλάκας Ζυγό) να υπάρχει φοιτητικό εισιτήριο των 10 Ευρώ για να διευκολύνει όλους εμάς να τον απολαύσουμε. Καλή ακρόαση.
several species of small fury animals gathered together in a cave and grooving with a pict .........

Αποσυνδεδεμένος Steph

  • Chef Steph
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 353
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Και τι πας να προφτάσεις, τι κορνάρεις, γιατί?
    • Προφίλ
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #17 στις: 23/09/04, 01:28 »
1ον:
Εξ άλλου το θέμα δεν αφορά γενικά το Ζακ Στεφάνου αλλά το πρόγραμμα στο Μετρό στο οποίο θα συμμετέχει ο εν λόγω καλλιτέχνης γι αυτό και το άνοιξες φαντάζομαι.  

Το θεμα εχει τον γενικοτατο τιτλο "Ζακ Στεφανου" ακριβως γιατι ηθελα να ειναι ενα θεμα γενικα για τον Ζακ Στεφανου. Απλα ετυχε το πρωτο πραγμα που ανεφερα να ειναι οι εμφανισεις του στο Μετρο. Το σιγουρο παντως ειναι οτι ο τιτλος δεν ειναι ουτε "Ο Ζακ Στεφανου στο Μετρο", ουτε "το Μετρο και ο Ζακ Στεφανου", ουτε "ο Ζακ Στεφανου και ο Φοιβος Δεληβοριας" ουτε κανενας αλλος τετοιου ειδους περιοριστικος τιτλος. Αρα μαλλον φανταζεσαι λαθος...

και 2ον:

Συμφωνώ απολύτως μαζί σου Steph. Εγώ απορώ γιατί δεν έχω το δικαίωμα να εκφράσω την προσωπική μου άποψη για τον Ζακ Στεφάνου στο θέμα που άνοιξες εσύ για τον εν λόγω καλλιτέχνη με όποιον τρόπο θέλω (δεν νομίζω ότι ήταν και τόσο προσβλητικό). Και γιατί θα πρέπει να δέχομαι μομφή εκ μερους σου για τους τρόπους μου;

και παραθετω:

Προσωπικά χέστηκα απολύτως για το Ζακ Στεφάνου. Εγώ το Φοίβο περιμένω πως και πως να δω. Αν είναι δυνατόν να μιλάμε για τον Ζακ Στεφάνου και όχι για τον Φοίβο. Έλεος.........

Ποιος εμποδιζει ποιον απο το να εκφραζει την προσωπικη του αποψη...???

Αλλα ομολογω οτι εχεις δικιο... οι τροποι σου ηταν αψογοι... δικο μου θα ηταν μαλλον το λαθος... μαλλον σε παρεξηγησα... ειδικα εκεινο το 'χεστηκα', ξερεις τωρα, με μπερδεψε... δεν καταλαβα οτι το ελεγες με την... καλη του εννοια! :P


 

Σ'αυτή τη θάλασσα, σ'αυτή την τρικυμία
για δες παράξενα που απλώνεται η γαλήνη...

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #18 στις: 23/09/04, 02:44 »
Ηρεμααααααα!!!!!  ;D

jazzer_n_rocker

  • Επισκέπτης
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #19 στις: 23/09/04, 22:52 »
Παιδια,το τι ειναι ο ζακ στεφανου,κατα την γνωμη μου θα το γνωριζουμε σε 3-4 χρονακια.Απο την εξελιξη του θα κριθει,προσωπικα κρατω επιφυλαξεις για τον ζακ..μπορει να εχει παρομοια εξελιξη με του Ιωαννιδη   :D,η με του Χατζηγιαννη.. :P

Αποσυνδεδεμένος floc

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #20 στις: 25/09/04, 00:36 »
Ο ρόλος του Ζακ Στεφάνου στο ΜΕΤΡΟ δεν θα είναι "συνοδευτικός", θα είναι ισότιμος.

Αποσυνδεδεμένος Steph

  • Chef Steph
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 353
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Και τι πας να προφτάσεις, τι κορνάρεις, γιατί?
    • Προφίλ
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #21 στις: 24/10/04, 01:32 »
Λοιπον, το προγραμμα ειναι καταπληκτικο... με φοβερο χιουμορ, ολο cartoons και παρα πολυ κεφι!

Επιτελους ακουσαμε live τοσα πολλα τραγουδια του Ζακ! Η εκτελεση του Βασιλια του Λα με τον Δεληβορια ηταν απαιχτη...

Γενικα οι δυο τους δενουν καλα στη σκηνη και φαινονται να το διασκεδαζουν πολυ. Πολλα αναπαντεχα στη διαρκεια της βραδιας... δεν λεω λεπτομερειες να μην το χαλασω...  οι διασκευες τραγουδιων αλλων συνθετων καταπληκτικες, το ιδιο και η μονομαχια star wars (!)... και η αποθεωση: ολο το κοινο του Μετρο να χορευει τα... παπακια!  ::) ;D

Υπηρξαν και πολλες πιο ησυχες στιγμες, ως και πολυ συγκινητικες... (μπα σε καλο σου βρε Ζακ, μας εκανες κι εμας να δακρυσουμε!).

Πολυ καλες και οι δυο κοπελιες που τραγουδουν μαζι τους, η Ελενα Λυτρα και η Λουιζα Σοφιανοπουλου (περσι ηταν με τον Φαμελλο στο Σταυρο του Νοτου)

Γενικα, μια παρα πολυ διαφορετικη παρασταση απο τις συνηθισμενες... πραγματικα αξιζει! ;)

Α, και τα αλλα καλα νεα... ο Ζακ ετοιμαζει και νεο cd...  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: 24/10/04, 01:42 από Steph »
Σ'αυτή τη θάλασσα, σ'αυτή την τρικυμία
για δες παράξενα που απλώνεται η γαλήνη...

Αποσυνδεδεμένος matina1

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
    • Zακ Στεφάνου
Re:Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #22 στις: 24/10/04, 23:17 »
Λοιπον, το προγραμμα ειναι καταπληκτικο... με φοβερο χιουμορ, ολο cartoons και παρα πολυ κεφι!

Επιτελους ακουσαμε live τοσα πολλα τραγουδια του Ζακ! Η εκτελεση του Βασιλια του Λα με τον Δεληβορια ηταν απαιχτη...

Γενικα οι δυο τους δενουν καλα στη σκηνη και φαινονται να το διασκεδαζουν πολυ. Πολλα αναπαντεχα στη διαρκεια της βραδιας... δεν λεω λεπτομερειες να μην το χαλασω...  οι διασκευες τραγουδιων αλλων συνθετων καταπληκτικες, το ιδιο και η μονομαχια star wars (!)... και η αποθεωση: ολο το κοινο του Μετρο να χορευει τα... παπακια!  ::) ;D

Υπηρξαν και πολλες πιο ησυχες στιγμες, ως και πολυ συγκινητικες... (μπα σε καλο σου βρε Ζακ, μας εκανες κι εμας να δακρυσουμε!).

Πολυ καλες και οι δυο κοπελιες που τραγουδουν μαζι τους, η Ελενα Λυτρα και η Λουιζα Σοφιανοπουλου (περσι ηταν με τον Φαμελλο στο Σταυρο του Νοτου)

Γενικα, μια παρα πολυ διαφορετικη παρασταση απο τις συνηθισμενες... πραγματικα αξιζει! ;)

Α, και τα αλλα καλα νεα... ο Ζακ ετοιμαζει και νεο cd...  ;)


Μου άνοιξες την όρεξη τώρα και με έκανες να ανυπομονώ να πάω να τους δω! Έχω μια ιδιαίτερη αδυναμία στον Ζακ αλλά οφείλω να πω ότι και ο Φοίβος μου αρέσει πάρα πολύ!!

Και για όποιον ενδιαφέρεται... http://clubs.pathfinder.gr/zakstefanou
Δείξε μου το τρόπο κι αν θέλει κι άλλο κόπο εγώ θα προσπαθώ...

Αποσυνδεδεμένος fatses asteies

  • μια εξ αυτών κι εγώ ο Αντώνης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #23 στις: 22/06/05, 01:00 »
Κάπως παλιό το θέμα και θα μου θυμώσετε κιόλας υποθέτω , αλλά ειλικρινά τα μισά από τα τραγούδια που έχω ακούσει εδώ στο κιθάρα είναι πολύ καλύτερα από αυτά που έχω ακούσει στο cd "στο διάστημα δραπέτες" (δε ξέρω αν έχει βγάλει κι άλλο , μόνο αυτό έχω ακούσει). Αν μάλιστα είχαν την "ειδική προώθηση και υποστήριξη" από τη Γαλάνη πιθανότατα θα ήταν πιο γνωστοί σήμερα από το συμπαθή Ζακ. Τέλος πάντων , περί ορέξεως κολοκυθόπιτα που λέει και ο λαός, καλά κάνετε και σας αρέσει και καλά κάνουμε κι εμείς που δε μας αρέσει(με βάση τη δουλειά του πάντα μιλώ, τα μέχρι τώρα τραγούδια του μου φαίνονται "άνοστα", μακάρι στο μέλλον να έχει καλύτερες δουλειές και να μας αναγκάσει να αναθεωρήσουμε). Πιστεύω να μη σας πειράζει που ήθελα να πω τη γνώμη μου, αφού άλλωστε -όπως είπατε πιο πάνω- το θέμα είναι ο Ζακ Στεφάνου και όχι "Μόνο καλές γνώμες για το Ζακ Στεφάνου".
"....Μιλούν με τις ώρες για κρύες ανάγκες και μετά με το φόβο παλεύουν. Κι είναι τόσο καλοί όταν λένε βλακείες που καμιά φορά ...ΞΕΓΕΛΟΥΝ."   -    fatses asteies

Αποσυνδεδεμένος bluechild

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 618
  • Φύλο: Άντρας
  • Peace
    • Προφίλ
    • bluechild
Απ: Ζακ Στεφάνου
« Απάντηση #24 στις: 23/06/05, 20:42 »
    Θα συμφωνήσω με τον fatses asteies οτι τα τραγούδια του Στεφάνου ακούγονται άνοστα, ψόφια και ξενέρωτα. Από όλο το δίσκο του, το μόνο που πραγματικά μου αρέσει είναι το "Ο βασιλιάς του Λα" που είναι πολύ ενδιαφέρον σαν άκουσμα. Αμφιβάλλω αν θα ενδιαφερόταν κι η παρέα του να τον ακούσει αν η Γαλάνη δεν έκανε το ψυχικό και ο Φάμελλος δεν έκανε μια στοιχειώδη παραγωγή στα τραγούδια του. Όσο για μια καινούργια διασκευή που ακούγεται τώρα τελευταία, μάλλον "χαρουμενιάρικη" θα την χαρακτήριζα ... Για να μην αναφερθώ στο νέο μπιτάτο mix που έχει κάνει στο "Περίμενέ με". Έρχεται καλοκαίρι, ανοίγουν κλαμπάκια, καφετεριούλες, να μην κονομήσουμε από κανα μπιτάκι ;
    Για να μη ξεχάσω. Τον Ζακ τον γνώρισα σε μια συναυλία που τραγουδούσε η κοπέλα του, με το συγκρότημα κάτι φίλων. Δύο ώρες καθόταν στην παρέα και δεν ασχολήθηκε με κανέναν, ούτε είπε μια λέξη. Τί κομπλεξικό άτομο ...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
9 Απαντήσεις
5715 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/01/04, 17:58
από matina1
1 Απαντήσεις
2366 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/08/04, 17:29
από atzolina
3 Απαντήσεις
2197 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/12/07, 22:51
από pimami
0 Απαντήσεις
2412 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/07/10, 09:44
από kaimeta
0 Απαντήσεις
2103 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/12/10, 20:53
από Giannis516
0 Απαντήσεις
1654 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/11/11, 23:42
από kaimeta
0 Απαντήσεις
1955 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/12/11, 23:55
από tranzistoraki
4 Απαντήσεις
5322 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/03/14, 00:12
από ChromaBand