Αποστολέας Θέμα: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"  (Αναγνώστηκε 23713 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος steve reich

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 13
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #75 στις: 09/07/08, 19:08 »
συντονιστη freemind οποιος θελει επειδη εμαθα ποιος ειναι ο εξαρχειοτης σας δινω το Myspace και βλεπετε αν ισχυει η οχι....ε φυσικα και ειναι ανορθογραφος αλλα για αλλο λογο απο οτι εγω...ο φιλος μας εξαρχειοτης πηγαινε στο Ι.Β του κολλεγιου πραμα το οποιο σημαινει οτι τα κανει ολα στα Αγγλικα....επισης ειναι ελληνο αμερικανος και σπουδαζει αμερικη και τωρα ειναι στην Ελλαδα...εγω απο την αλλη δεν ασχοληθικα ποτε με το σχολειο και γιαυτο δεν περασα πουθενα και παντα γραφω greeknglish...αλλα αυτο που καταλαβαινω οπως και για το μιασμα ειναι οτι βγαζετε αμεσως συμπερασματα τα οποια δεν ισχυουν και οχι μονο αυτο...αλλα τα διαδιδετε κιολλας χωρις να ξερετε αν ισχυουν...επειδη το ειπε ο freemind πρεπει να ισχυει...οκ ρε ετσι να συμφονουμε με τον "ανωτερο" παντα...βλεπεις εμεις δεν θελουμε τετοιο κοινο...γιαυτο εχουμε και τον Αγγελο(οχι της νυχτας αλλα τον εξαρχειωτη σαν fun μας...γιατι πολλυ απλα δεν παει με την μαζα....ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΖΑ....
και πραγματικα ρε φιλε μου freemind χωρις κανενα ιφακι η κατι τετοιο σταματα να μας λες να κανουμε κουβεντα οργανοσεις κλπ κλπ....αμα θες ελα να μας κανεις και τον manager...εχουμε πολλυ καλυτερα πραματα να συζιτισουμε απο το να λεμε πως θα συμπεριφερομαστε στο kithara.gr....πραγματικα με ολο αυτο που γινετε εδω εμεις δεν πτοουμαστε οσο και αν λετε οτι ειμαστε κωλοπαιδα και κωλοχαρακτιρες γιατι μεσα απο το Kithara.gr δεν μπορεις να κρινεις καποιον....γιατι για να καταλαβεις καποιον πρεπει να δεις οταν σου μιλαει τον τροπο του τις εκφρασεις του και ολα αυτα....οσοι μας ξερουν ξερουν αν ειμαστε καλα παιδεια η οχι και θα μας μαθουν αυτοι που το πρωτο πραμα που κανουνε σιγουρα δεν ειναι να ΚΡΑΖΟΥΝ και να βγαζουνε λανθασμενα συμπερασματα γιατι πολλυ απλα για να μαθεις πρεπει να ροτισεις....αμα το κανατε απο την αρχη θα κερναγαμε μπυρες και θα θελαμε και εμεις και εσεις να βγαιναμε για εναν καφε...αλλα μας πειρατε καταμουτρα...δεν πιραζει συμβαινουν αυτα...να εχουμε υγεια και εμπνευση....
Και για σκεφτιτε και το αλλο....αμα ειμαστε τοσο κακη χαρακτιρες οσο λετε ενο ο φιλος μας γερασιμος ειναι γ**ω(που οντος ειναι) γιατι να κατσει να ασχοληθει με την παρτι μας....κατι παραπανω θα ξερει....ε?????

Αποσυνδεδεμένος Γιάννης [nOiz]

  • Αναθεματιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 608
  • Φύλο: Άντρας
  • One Sick Bastard
    • Προφίλ
    • SoundCloud
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #76 στις: 09/07/08, 19:14 »
Ρε συ Steve Reich νομίζω ότι το είπες και πιο πριν αλλά επειδή βιάζομαι πολύ αυτή τη στιγμή, κάνε ένα κόπο και ξαναγράψε το.

Πόσο χρονών είσαι?

Αποσυνδεδεμένος steve reich

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 13
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #77 στις: 09/07/08, 19:18 »
eimai 18.5
παιζει να ξερω ιδη τι θα πεις αλλα τεσπα...μικρος ειμαι θα μεγαλοσω και θα βαλω μυαλο...
και κατι λιγο ακυρο....ειχαμε σημερα στο mad τους rosebleed και πραγματικα αξιζει να ακουσετε τα παιδεια ειναι στην ηλικια μου και απλα τα σπανε παρα πολλυ.... ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #78 στις: 09/07/08, 20:12 »
Bρε συ Steve Reich..προσπαθω να καταλαβω κατι.Πως γινεται ενας ανθρωπος να ειναι υπερανω οσο αφορα κατι συγκεκριμενο και μαζι ταυτοχρονα να βγαινει θιγμενος?Δλδ σορρυ αλλα η ολη συμπεριφορα σας μονο υπερανω δεν  μπορει να θεωρηθει.Γιατι αμα ηταν ετσι δεν θα αντιδρουσατε ετσι.Και στο ξαναλεω..εχω παιξει με πολλες μπαντες..εχω ακουσει χιλια μυρια..πιστεψε με ετσι δεν εκανα..σε κανεναν δεν εδωσα τετοια αξια.Εσεις το παιχνιδι το χανετε.Kαι οχι..οποιος εχει καλυτερα πραγματα..ουτε ετσι συμπεριφερεται ουτε καν ασχολειται για να σου απαντησω κιολας.Να μην ειμαστε στις απαντησεις μας οτι μας συμφερει.Καλα για τον Εξαρχειωτη δεν σχολιαζω καν.Ανθρωπος των σπηλαιων ειναι μηπως?

Και για να ειμαστε και δικαιοι..εσεις ηρθατε εδω και βαλατε το κομματι σας.Δεν ηρθαμε εμεις απο μονοι μας να κανουμε κατι.Οποτε αμα δεν σας αρεσει πιστευω οτι δεν ειστε υποχρεωμενοι να ασχολειστε με το εν λογω διαδικτυακο τοπο.Υπαρχει ενα ρητο ξενικο που λεει :"If you can't take the heat stay out of the kitchen".Να ειστε ειλικρινεις με τους εαυτους σας.Καλως η κακως ο περισσοτερος κοσμος σας ειπε οτι θελετε μπολικη δουλεια.Ενταξει καποιοι χρησιμοποιησαν και εκφρασεις που εμενα δεν μου αρεσαν...αλλα δυστυχως ολα ειναι μες το προγραμμα..δεν γινεται να μας λενε οτι θελουμε να ακουσουμε.Αντι να σας πιανει υστερια..βαλτε μπρος και γιντε καλυτεροι..η τουλαχιστον αμα δεν αντεχετε την κριτικη μην ασχολειστε.Δηλαδη κριμα ρε φιλαρακι..σας πηρα με συμπαθητικο ματι στην αρχη..και ειδα πολυ καλοπροαιρετα την μπαντα σας..γιατι χαλιεστε ετσι..?

Αμα εσεις την γουσταρετε την φαση..τι σας νοιαζει τι λενε οι αλλοι?Για την παρτη σας δεν το κανετε?Την ψυχουλα σας δεν βγαζετε οταν παιζετε την μουσικη σας?Οποτε καντε μου την χαρη και επικεντρωθειτε στην ουσια.
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #79 στις: 09/07/08, 20:36 »
Ευχαριστω για το αφιερωμενο post Steve. Δεν βρισκω λογο να συνεχισω σε απαντηση, γιατι η θεση σας ειναι ηδη δυσχερης. Δεν υπαρχει λογος να την κανουμε ακομα περισσοτερο δυσχερεστατη! Εαν πραγματικα δεν σε ενοιαζε ο,τι ειχα πει, απλως δεν θα απαντουσες. Ομως ειναι πολυ αργα και για σενα, αλλα και για τη μπαντα σου, να αποκομισει καλο ονομα εδω. Απλα πραγματα. Και ετσι ειναι και στη ζωη εκει εξω...Αλλα 18,5 ειναι ακομα νωρις για να καταλαβεις τι εννοω ( οσο και να θελεις να μεγαλωσεις προωρα..ολοι την πατησαμε ετσι, δεν εισαι ο μονος ;) )
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος k0loxarto

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #80 στις: 09/07/08, 23:22 »
Καταρχας τα παιδια δεν ειναι φασιστες για κανεναν λογο... οσον αφορα για το κομματι που αναφερετε στους ''βορβορους'' μιλαει για τα ατομα που ειναι ακομα με μαλλια, σκουλαρικια κλπ.. και συγκεκριμενα το κομματι μιλαει για μια πλατεια κ τον κοσμο που μαζευε, πραγμα που δεν συμβαινει πια κατα την γνωμη μου..!!
Φιλε ''noise γιαννη'' πιστευω πως το σχολιο σου για τα ''σουβλακια'' ηταν ατυχες κ θα ταιριαζε καλυτερα σε εσενα.. αν ποτε το επιχειρουσες, δωσε μου το νουμερο για να παραγγελνω.. μια κ στην μουσικη απο οσο ειδα κ στο myspace.. κλπ δεν εχεις και μεγαλη κλιση, ουτε γνωριζεις κ πολλα..!!! παιζει να σε γνωριζω κιολας αν μενεις ηλιουπολη..!!
παιδια μην ακουτε κανενα βλακα και κομπλεξικο γουρουνι..... ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ....

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #81 στις: 09/07/08, 23:52 »
Τωρα βλεπω πως αρχισαμε και τις προσωπικες επιθεσεις;

Ε, λοιπον, παρολο που πρεπει να παει στον Καδο, θα το αφησω εδω..Γιατι οση ποιοτητα παρουσιαζουν οι απαντησεις των μελων της μπαντας, τοση εμφανιζεται και στις απαντησεις των "οπαδων" της μπαντας.

Συνεχιστε ετσι...Ειμαι περιεργος να δω και εαν θα μπει κανα "rolokouzinas" ετσι οπως το πατε...
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #82 στις: 10/07/08, 00:09 »
Τι να πω..χανω πασα ιδεα..
Ντροπη σας..δεν εχω τπτ αλλο να πω..ντροπη και αισχος..

It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος KJP

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 223
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #83 στις: 10/07/08, 00:11 »
Ως εδώ!!! Όλοι στην Καισαριανή για ξύλο!
Όλα είναι δρόμος.

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #84 στις: 10/07/08, 00:23 »
πωπω δεν μπηκα χθες κ εγινε....καλα κανει ο freemind κ δεν το παει καδο...ειλικρινα φιλε steve reich ο τροπος σοθυ ειναι ΠΑΙΔΙΚΟΣ κ οχι γιατι εισαι 18,5 αυτο λιγο μετραει για μενα αλλα γιατι ειναι σαν το παιδακι που του σκασαν τη μπαλα...θα σας δειξω εγω κτλ...δεν στο λεω σαν επιθεση αλλα αυτο το σταριλικι εμενα δεν μ αρεσει κ δεν νομιζω πως αρεσει κ σε πολλους...γκετοποιητε το κοινο σας("αυτοι που θελουμε να μας ακουνε το κανουν")δεν ειναι λιγο παιδικο?γιατι δεν μας δηλωνεις εσυ ποιοι θελεις να σε ακουνε?αμα ειναι να μη το κανουμε.εσυ εβαλες λινκ αρα εσυ μας ειπες να σε ακουσουμε...εγω ουτε σε εψαξα ουτε τπτ...κ πιστεψε με το εκανα με καλη θεληση.λοιπον βαλε μια ταμπελα πχ.μονο πανκιδες να μας ακουν κ ολα οκ...βεβαια οταν το κανεις αυτο να ξερεις οτι αυτοματα δεν εισαι τοσο ανοιχτομυαλος αλλα μαλλον "φασιστας στη μουσικη"(μη το παρεις με την κανονικη εννοια..για αυτο εβαλα "")....
αυτα.....
αααα οσον αναφορα οτι εχεις σπουδασει μουσικη η ηχοληπτης...σορρυ αλλα το δειγμα δεν ειναι κ το καλυτερο μαλλον θες δουλεια..δλδ το οτι σπουδαζεις μη το θεωρεις σαν τρελο επιχειρημα...αλλο ακουγεται.
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #85 στις: 10/07/08, 00:26 »
Δεν ξερω παντως καμια σχολη ηχοληψιας που να "βγαζει" ηχοληπτες μεσα σε..μισο χρονο! ( 18,5...αντε, 18 να τελειωνει καποιος το σχολειο... ) :(
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #86 στις: 10/07/08, 00:33 »
εγω το ξαναλεω ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΠΤ με τα παιδια...καμια σχεση...απλα να ξερουμε τι γραφουμε...ασπρη ποδια φοραει κ ο χασαπης κ ο γιατρος...που θα πας οταν σε ποναει η κοιλια???(μη πειτε στην τουαλετα....)
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1526
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #87 στις: 10/07/08, 01:59 »
καλησπερα παιδεια...λοιπον επειδη εμαθα το σκηνικο που εχει παιχτει εδω μεσα απο φιλο φιλου των αγγελων της νυχτας.Εγω γουσταρω Αγγελους της Νυχτας και ας ειμαι πανκις.ειναι μπαντα που τα χονει οπως πρεπει να τα χονει.γραψτε και εσεις για της φιλακες ρε.γραψτε και εσεις για το πως καταστρεφετε η γη μας.δεν το κανετε ομως.γιατι?ελα ντε.Αγγελοι μην ψαρονετε με αυτα που σας λενε ειστε τουμπανοι και εδω στα εξαρχεια υπαρχει κοινο που σας γουσταρει.ασε τους φλορους να κλεγοντε.Και οσον αφορα αυτα που λεει ο φρεεμιντ μην τον ακουτε.σιγα μην ασχολειτε ολο το ιντερνετ με το κιθαρα.γρ.εδω υπαρχει το μισπασε και το φασεμποοκ με το κιθαρα θα ασχολιθει που εχει το 1/10 απο τον κοσμο τους.πολλυ πανω σου το εχεις παρει φρεεμιντ και δεν ξερω τι εισαι εσυ που θα πεις και οτι κανουν αρνιτικι διαφιμισι.εγω προσοπικα γουσταρω οπως σας τα ειπε και ο γιαννης και λευτερης.μην κολονετε παιδεια ετσι πρεπει.αυτο θα πει να πηγαινεις αντιθετα απο τη μουσικη καθημερινοτιτα με τους φλορους.ΣΑΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ...ΤΑ ΕΞΑΡΧΕΙΑ ΖΟΥΝΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΝΚ ΚΑΙ ΤΟ ΡΟΚ!!!

Μπα που να δαγκώσεις το σβέρκο σου ρε φίλε....

Εδώ και μια ώρα προσπαθώ να κοιμηθώ...και με το νευρικό γέλιο που με έχει πιάσει απο τότε που το διάβασα...απλά δεν γίνεται.

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #88 στις: 10/07/08, 02:20 »
παιδια εγω ξερω ενα τρελο ατομακι λεγεται zeromancer τρομερος τυπας να τον κανετε παρεα...τι ειπες???οχι ζερομανσερ σε γουσταρουμε για αυτο που εισαι χςσε μεγαλε κ κοντρα στο ρευμα..τρελεεεεε
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #89 στις: 10/07/08, 03:14 »
freemind,μην ασχολεισαι ρε,χεστους..ερχεται το καθε κατακαημενο,και πεταει την λαλακια του και πραγματικα,νομιζει πως καταφερνει τι?
γελοιοποιει την μπαντα ακομα περισσοτερο...



Σταματεισται ποια αφτει τειν παροδοια! ;D
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος steve reich

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 13
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #90 στις: 10/07/08, 05:28 »
Παλλυ τα ιδια ρε freemind???καταρχας η σχολη μου ειναι η S.A.E καταδευτερον δεν ειπα οτι εγω εγραψα τον δικσο μας,η οτι εγω εκανα την παραγωγη,επισης ειπαμε οτι τα κομματια δεν ειναι ακομα τελειωμενα και τελος ειπα οτι σπουδαζω....οχι οτι σπουδασα....δεν επιλεγουμε το κοινο μας απλα το κοινο μας επιλεγει με βαση τη μουσικη μας και τα λεγομενα μας....
και κατι αλλο freemind δεν το λεω για να σε καλοπιασω και να σε γλειψω αλλα το Be free ειναι γ**ω τα κομματια....

Αποσυνδεδεμένος Γιάννης [nOiz]

  • Αναθεματιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 608
  • Φύλο: Άντρας
  • One Sick Bastard
    • Προφίλ
    • SoundCloud
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #91 στις: 10/07/08, 07:17 »
Φιλε ''noise γιαννη'' πιστευω πως το σχολιο σου για τα ''σουβλακια'' ηταν ατυχες κ θα ταιριαζε καλυτερα σε εσενα.. αν ποτε το επιχειρουσες, δωσε μου το νουμερο για να παραγγελνω.. μια κ στην μουσικη απο οσο ειδα κ στο myspace.. κλπ δεν εχεις και μεγαλη κλιση, ουτε γνωριζεις κ πολλα..!!! παιζει να σε γνωριζω κιολας αν μενεις ηλιουπολη..!!

Καλημέρα, έχω να πω ότι είσαι πασίγνωστος! Νομίζω ότι σε γνωρίζουν όλοι! Εγώ προσωπικά σε τιμάω ειδικά κάθε πρωί!  :P
Νομίζω ότι είσαι το κατάλληλο...εργαλείο για να καθαρίσει την κουβέντα γιατί έγινε τελείως... σκατά!

Πάντως σοβαρά τώρα, τα σουβλάκια είναι μεγάλη υπόθεση. Δεν είναι να αστειευόμαστε μαζί τους, δίκιο έχεις.
Αλλά φίλε μου καλέ, αν έχεις το θεό σου, βρες ένα ποστ, όχι thread, που να λεώ ότι έχω "μεγάλη κλίση" στη μουσική. Ή ακόμα χειρότερα να λέω παντού το όνομά μου, να γράφω "up" για να σηκώσω στην επιφάνεια το thread στο οποίο διαφημίζομαι που έχω δημιουργήσει από το 2006 (το είδα και αυτό..) κλπ.

Αλλά... πραγματικά δε καταλαβαίνω... γιατί να με γνωρίζεις?

Νομίζω ότι κάπου εδώ ήρθε η ώρα να σε τιμήσω!!!  ;D ;D ;D


Συνεχιστε ετσι...Ειμαι περιεργος να δω και εαν θα μπει κανα "rolokouzinas" ετσι οπως το πατε...

Nα 'σαι καλά Θανάση, γελάω ακόμα!

ΥΓ: Steve Reich παράκληση, χρησιμοποίησε το κουμπάκι που λέει τροποποίηση αντί να ποστάρεις διπλά και τρίδιπλα...
« Τελευταία τροποποίηση: 10/07/08, 07:21 από #Γιάννης# [nOiz] »

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #92 στις: 10/07/08, 13:55 »
σοβαρα μαλλον πολυ ασχοληθηκαμε..αποψη μου παντα...οταν βαλετε παλι λινκ κ θελετε να ακουσουμε τα κομματια σας ευχαριστως να το κανουμε(να το κανω εστω να μιλαω για μενα)...το μονο καλο απο την υποθεση ειναι οτι ειστε δεμενοι σαν μπαντα...στο 5 λεπτο μπηκαν  ολοι...δλδ που κ να ειχατε κ βιολι πληκτρα κρουστα κτλ κτλ 20 ατομα :Pπλακα θα ειχε...
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #93 στις: 10/07/08, 14:43 »
το αρχικό θέμα με τα κομμάτια σβήστηκε?
δεν μπορώ να το βρω

Αποσυνδεδεμένος drakoumel

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 508
  • Φύλο: Άντρας
  • Levi Apprentice
    • Προφίλ
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #94 στις: 10/07/08, 14:53 »
hot_sauce εδώ είναι μόνο τα offtopic....ψάξε στο κανονικό thread...
Abruptly awakened from the serenity of dreams to reality where terror reigns supreme

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #95 στις: 10/07/08, 14:55 »
αυτό το thread εννοώ ότι δεν μπορώ να βρω

Αποσυνδεδεμένος drakoumel

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 508
  • Φύλο: Άντρας
  • Levi Apprentice
    • Προφίλ
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #96 στις: 10/07/08, 14:56 »
Abruptly awakened from the serenity of dreams to reality where terror reigns supreme

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #97 στις: 10/07/08, 15:04 »
δεν μ το βγαζε ρε γμτ...
περίεργο...
θενξ ένιγουέι...:P

Αποσυνδεδεμένος drakoumel

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 508
  • Φύλο: Άντρας
  • Levi Apprentice
    • Προφίλ
Απ: Off topic Απο "Αγγελοι της Νυχτας"
« Απάντηση #98 στις: 10/07/08, 15:15 »
Είναι λίγο κόλαση με όλα τα Links εκεί χύμα....
Καλύτερα freemind αν το βλέπεις να τα ταξινομήσουμε τουλάχιστον σε ξένα-ελληνικά ονόματα αν δε μπορεί να γίνει κάτι άλλο...
Abruptly awakened from the serenity of dreams to reality where terror reigns supreme

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
17 Απαντήσεις
11935 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/09/11, 12:56
από Alex_Under
1 Απαντήσεις
4245 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/02/05, 13:10
από Ο Νέος Κιθαρωδός
12 Απαντήσεις
13003 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/05/05, 06:48
από Petrucci
16 Απαντήσεις
16924 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/06/06, 23:19
από Ρηνιώ-kouzoulotetia
17 Απαντήσεις
8189 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/07/08, 18:13
από Βραζίλης
2 Απαντήσεις
2354 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/07/06, 18:55
από blackie
15 Απαντήσεις
10677 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/11/06, 00:59
από zoltan
0 Απαντήσεις
2225 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/09/06, 01:48
από Lightstringer
11 Απαντήσεις
6261 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/05/07, 20:48
από penoktonos
39 Απαντήσεις
17451 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/04/08, 09:13
από mick77