Αποστολέας Θέμα: Tokio Hotel in Athens  (Αναγνώστηκε 16493 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Tokio Hotel in Athens
« στις: 03/10/09, 10:18 »
Στην Ελλάδα θα βρεθούν οι «Tokio Hotel» στις 9 Οκτωβρίου για να παρουσιάσουν ζωντανά τη νέα τους δισκογραφική δουλειά, στο Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ του ΟΑΚΑ, στο πλαίσιο του MTV Day 2009.

Η συναυλία σηματοδοτεί την ημέρα που το ελληνικό MTV γιορτάζει τον πρώτο χρόνο λειτουργίας του.

Οι Tokio Hotel , που διακρίθηκαν το 2007 στο MTV Europe Music Awards στην κατηγορία «Best International Act» έρχεται για πρώτη φορά στην Ελλάδα.

Στη συναυλία θα συμμετάσχουν και άλλα ονόματα της διεθνούς μουσικής σκηνής, αλλά και ο ανερχόμενος Μύρωνας Στρατής.

Η προπώληση των εισιτηρίων έχει ήδη αρχίσει με την τιμή του εισιτηρίου να είναι 7 ευρώ.

Τα σημεία όπου διαθέτονται τα εισιτήρια είναι: Public ( Καραγεώργη Σερβίας 1), Ticket House ( Πανεπιστημίου 42), Ticket Services ( Πανεπιστημίου 39) και στην ιστοσελίδα www.mtvday.gr.

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #1 στις: 03/10/09, 13:00 »
Τokio Hotel????

Ωξω π***στη κι ασχημε...

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #2 στις: 03/10/09, 19:00 »
το comment σου δεν προσφέρει κάτι... ::)

Αποσυνδεδεμένος Eddie~Maiden

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 383
  • Φύλο: Άντρας
  • blah blah blah
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #3 στις: 03/10/09, 19:14 »
το comment σου δεν προσφέρει κάτι... ::)

To comment του τα λεει ολα ...τουλαχιστον για το 90% των φυσιολογικων ανθρωπων!!
Dave who? Murray? Mustaine? Gilmour?

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #4 στις: 03/10/09, 19:22 »
Ρε παιδια δεν χρειαζεται να πατε στο live..
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #5 στις: 03/10/09, 19:23 »
το comment σου δεν προσφέρει κάτι... ::)

To comment του τα λεει ολα ...τουλαχιστον για το 90% των φυσιολογικων ανθρωπων!!

το θεμα ειναι για το 10% των ανωμαλων  8)

Αποσυνδεδεμένος groovymood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1252
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #6 στις: 03/10/09, 19:34 »
Παιδιά μουσικοί είμαστε (θέλω να πιστεύω) όχι κάφροι!!

Όποιος θέλει να κράξει μπορεί να πάει στο γήπεδο...

Ούτε εμένα μ'αρέσουν οι tokio hotel............και λοιπόν??
Just play the damn thing!!

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #7 στις: 03/10/09, 19:36 »
Ενταξει παρολο που δεν τρελαινομαι για την συγκεκριμενη μπαντα πιστευω οτι ενταξει οταν καποιος ποσταρει ενα ενημερωτικο θεμα δεν χρειαζεται ο καθενας να το παιζει δικαστης Ντρεντ επειδη δεν του αρεσει κατι.Αυτα που αρεσουν σε εμας δεν παει να πει οτι ειναι καλυτερα απο των αλλων..και οταν παραθετουμε προσβλητικα σχολια ως προς κατι που αρεσει σε καποιον αλλο..ουσιαστικα ειναι σαν να προσβαλλουμε τον ιδιο.

Και αν εχετε την εντυπωση οτι δεν κανετε κατι λαθος αναλογιστειτε πως θα σας φανει εσας αν καποιος κανει το αναλογο σε εσας.Γι αυτο λοιπον..οτι δεν μας αρεσει να μας κανουν ας μην το κανουμε στους αλλους.

Ενταξει λιγη συνεση δεν βλαπτει ρε παιδια...

It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος Eddie~Maiden

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 383
  • Φύλο: Άντρας
  • blah blah blah
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #8 στις: 03/10/09, 19:44 »
Εχετε δικιο:'(  Συγνωμη φιλε Garvin μακαρι να πας κ να περασεις γ***τα  ;)
Dave who? Murray? Mustaine? Gilmour?

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #9 στις: 04/10/09, 07:07 »
Εχετε δικιο:'(  Συγνωμη φιλε Garvin μακαρι να πας κ να περασεις γ***τα  ;)

βρισκομαι στους συντελεστες της διοργανωσης, οποτε ουτως η αλλως πρεπει να ειμαι!  ;)

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #10 στις: 04/10/09, 11:23 »
Ενταξει παρολο που δεν τρελαινομαι για την συγκεκριμενη μπαντα πιστευω οτι ενταξει οταν καποιος ποσταρει ενα ενημερωτικο θεμα δεν χρειαζεται ο καθενας να το παιζει δικαστης Ντρεντ επειδη δεν του αρεσει κατι




Ι ΑΜ ΤΗΕ LAW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #11 στις: 04/10/09, 16:03 »
Πάντως, χωρίς καμία διάθεση να την πω σε αυτούς που θέλουν να πάνε ή τους αρέσουν τα συγκεκριμένα ονόματα... Πώς το έριξε έτσι το επίπεδο το mtv φέτος, ξεφτιλίκι μεγάλο...

Για όποιον δε θυμάται, πέρυσι έφερε R.E.M. (!!!) και Kaiser Chiefs (!!) ενώ φέτος τα λόγια περιττά...

Για την ακρίβεια φέρνει...
-Ένα emο συγκρότημα που έγινε γνωστό από ένα και μοναδικό κλαψομ :-Xκο τραγουδάκι...
-Έναν ποιοτικό υποτίθεται τραγουδιστή που έγινε ευρέως γνωστός μέσα σε ένα καλοκαίρι από ένα κομμάτι που έφαγε τόση προβολή όσο κανένα άλλο, πραγματικά... Φυσικά, την τρελή του πορεία συνόδευσαν ''επισκέψεις'' σε πρωινάδικα και πάει λέγοντας...
-Ένα χιπ χοπ (?) συγκρότημα που -τι σύμπτωση!- έγινε γνωστό μέσα σε ένα καλοκαίρι από ένα κομματάκι της κακιάς ώρας...

Τουλάχιστον η Gabriella Cilmi πέρσυ είχε φωνάρα (και εμφάνιση!), ενώ οι C-Real υπερτερούν κι αυτοί έναντι των φετινών ονομάτων... ::)
Απογοήτευση φέτος το mtv day...

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #12 στις: 04/10/09, 16:41 »
Να εκφράσω όμως και τις εξής απορίες:

Α) Ποιος θεώρησε ότι το MTV θα είναι ο θεσμοφύλακας του indie ή του alternative, γενικά αυτού που θα αποκαλούσαμε εντεχνό pop?

B) Όταν έχει αποδειχθεί πολλάκις ότι η εναλλακτική σκηνή στην Ελλάδα αριθμεί μάξιμουμ 15.000 άτομα και το έχεις χτυπήσει ήδη τότε γιατί να το ξανακάνεις?


Υ.Γ. Προσωπικά θεωρώ ότι υπάρχει τρελό hype σε πολλά ονόματα που δεν ανταποκρίνεται στα πραγματικά τους νούμερα όσο αφορά πωλήσεις εισιτηρίων. Οπότε στη θέση του MTV θα βασιζόμουν σε πωλήσεις δίσκων και όχι δημοσιογραφική αποδοχή/κάλυψη.
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #13 στις: 05/10/09, 02:26 »
Ενταξει παρολο που δεν τρελαινομαι για την συγκεκριμενη μπαντα πιστευω οτι ενταξει οταν καποιος ποσταρει ενα ενημερωτικο θεμα δεν χρειαζεται ο καθενας να το παιζει δικαστης Ντρεντ επειδη δεν του αρεσει κατι




Ι ΑΜ ΤΗΕ LAW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=9rVFi6qkPHE


Χαιρομαι που εχεις αισθηση του χιουμορ.Βεβαια εμενα θα μου επιτρεψεις να διαφωνω 100% με αυτο το χιουμορ για λογους που σου εξηγησα...

« Τελευταία τροποποίηση: 05/10/09, 10:57 από bassman(sticky fingers!) »
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος Hellborn

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 56
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #14 στις: 07/10/09, 11:41 »
Ουτε εγώ τρελένομαι αλλά το γεγονός ότι σου φέρνει ένα απο τα ποιο καυτά ονόματα του εξωτερικού και πας και το βλέπεις με εισητήριο 7 ευρώ είναι πάρα μα πάαααρα πολύ καλό... Όσο για κάτι τυπάκια σαν τον Blakie... Τράβα δες τους maiden με 60 ευρώ να χαρείς και να μην είσαι π*****ς  ;)

 Εντάξυ όταν υποτίθεται πως παίζεις μουσική, ας σέβεσαι τη μουσική... 2009 έχουμε και υποθέτω πως οι περισότεροι απο εμας εδω μέσα είμαστε ροκομεταλάδες... Ε όταν έχεις τόση κατακραυγή για αυτά που ακούς και κοροιδία, ας σέβεσαι τη μουσική του άλλου. Ναι οι Τokyo Hotel είναι αντικειμενικά μια εμπορική χαζομάρα. αλλά η κίνηση του καναλιού και μόνο μετράει άπειρα... Πέρσυ δε ήταν απίστευτη... Έ όταν η didi φέρνει κάθε χρόνο τα ίδια και τα ίδια, ζηταει απο 60 ως 100 ευρώ, τη βρίζουμε και μετά πάμε τα σκάμε και περνάμε καλά... εμένα η κίνηση του MTV μου φτάνει και θα την επικροτήσω  ::)

Αποσυνδεδεμένος alexisgt

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 92
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #15 στις: 07/10/09, 14:56 »
Συμφωνώ!

Αν και δεν έχω ακούσει ποτέ Tokio Hotel, πρόκειτε για αρκετά επιτυχημένο συγκρότημα με αρκετά
μεγάλο κοινό. (Άσχετα αν δεν ανήκουμε πολλοί απο εμάς σε αυτό..).

Με 7€ λοιπόν, τα λόγια είναι περιττά...

Μακάρι να πηγαίναμε στα αγαπημένα μας συγκροτήματα και εμείς με 7€...
(Αλλά τόσο παίζει να έχει μόνο μια μπύρα..  >:D )


Αποσυνδεδεμένος Eddie~Maiden

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 383
  • Φύλο: Άντρας
  • blah blah blah
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #16 στις: 07/10/09, 18:02 »
Τράβα δες τους maiden με 60 ευρώ να χαρείς και να μην είσαι π*****ς  ;)

Τ
ι θελει να πει ο ποιητης για τους Maiden??
Dave who? Murray? Mustaine? Gilmour?

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #17 στις: 07/10/09, 18:14 »
Τράβα δες τους maiden με 60 ευρώ να χαρείς και να μην είσαι π*****ς  ;)
Τι θελει να πει ο ποιητης για τους Maiden??

Μπορεί το θέμα να μείνει στους Tokyo Hotel, παρακαλώ?

(Επίσης θα ήθελα κάποια στιγμή να βρω έναν νεαρό οπαδό των Maiden που να μη αρπάζει τα γιαταγάνια έτοιμος για σφαγή με την ελαφρά υποψία ότι μπορεί να προσβάλλεται το συγκρότημα που λατρεύει...)
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Eddie~Maiden

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 383
  • Φύλο: Άντρας
  • blah blah blah
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #18 στις: 07/10/09, 18:37 »
Τράβα δες τους maiden με 60 ευρώ να χαρείς και να μην είσαι π*****ς  ;)
Τι θελει να πει ο ποιητης για τους Maiden??

Μπορεί το θέμα να μείνει στους Tokyo Hotel, παρακαλώ?

(Επίσης θα ήθελα κάποια στιγμή να βρω έναν νεαρό οπαδό των Maiden που να μη αρπάζει τα γιαταγάνια έτοιμος για σφαγή με την ελαφρά υποψία ότι μπορεί να προσβάλλεται το συγκρότημα που λατρεύει...)

THIS IS SPARTAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 ;D Περα απο την πλακα ....1)δν αρπακτικα με τον φιλο απλα μιας κ ειναι το αγαπημενο μ συγκροτημα(χωρις να ξεπερναμε τα ορια οταν λεμε αγαπημενη δλδ δν θα σκοτωνα για την κιθαρα του Dave) θα ηθελα να μαθω τι εννοει(δν νομιζω να ειναι κακο να ρωτησω κ την γνωμη αλλων ανθρωπων για τους Maiden). 2)Θα μου επιτρεψεις φιλε arg0 να πω οτι ο τροπος μου ηταν κοσμιος κ χωρις ιχνος επιθετικοτητας  :-\   ...κ επισης θα μου επιτρεψεις να πω κ οτι ο δικος σου τροπος ηταν καπος ειρωνικος  :-\
~Φιλικα Αλεξανδρος~
Dave who? Murray? Mustaine? Gilmour?

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #19 στις: 07/10/09, 18:45 »
1)δν αρπακτικα με τον φιλο απλα μιας κ ειναι το αγαπημενο μ συγκροτημα(χωρις να ξεπερναμε τα ορια οταν λεμε αγαπημενη δλδ δν θα σκοτωνα για την κιθαρα του Dave) θα ηθελα να μαθω τι εννοει(δν νομιζω να ειναι κακο να ρωτησω κ την γνωμη αλλων ανθρωπων για τους Maiden). 2)Θα μου επιτρεψεις φιλε arg0 να πω οτι ο τροπος μου ηταν κοσμιος κ χωρις ιχνος επιθετικοτητας  :-\   ...κ επισης θα μου επιτρεψεις να πω κ οτι ο δικος σου τροπος ηταν καπος ειρωνικος  :-\
~Φιλικα Αλεξανδρος~

Επετρεψέ μου όμως να έχω μία άλφα πείρα σε forum και να ξέρω ότι δυστυχώς όταν έχουμε αγαπημένα συγκροτήματα (και μπράβο στους Maiden που είναι το αγαπημένο τόσων πολλών στην Ελλάδα) είναι πολύ εύκολο η κατάσταση να ξεφύγει...

Επίσης δικαιωμά σου να θεωρείς ότι ήμουν ειρωνικός αλλά αν αγνοήσεις την γνώμη του οποιουδήποτε προσβάλλει την αγαπημένη σου μπάντα, τότε θα με έχεις ειλικρινά και εκπλήξει και ταπώσει...  ;)
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Eddie~Maiden

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 383
  • Φύλο: Άντρας
  • blah blah blah
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #20 στις: 07/10/09, 18:59 »
1)δν αρπακτικα με τον φιλο απλα μιας κ ειναι το αγαπημενο μ συγκροτημα(χωρις να ξεπερναμε τα ορια οταν λεμε αγαπημενη δλδ δν θα σκοτωνα για την κιθαρα του Dave) θα ηθελα να μαθω τι εννοει(δν νομιζω να ειναι κακο να ρωτησω κ την γνωμη αλλων ανθρωπων για τους Maiden). 2)Θα μου επιτρεψεις φιλε arg0 να πω οτι ο τροπος μου ηταν κοσμιος κ χωρις ιχνος επιθετικοτητας  :-\   ...κ επισης θα μου επιτρεψεις να πω κ οτι ο δικος σου τροπος ηταν καπος ειρωνικος  :-\
~Φιλικα Αλεξανδρος~

Επετρεψέ μου όμως να έχω μία άλφα πείρα σε forum και να ξέρω ότι δυστυχώς όταν έχουμε αγαπημένα συγκροτήματα (και μπράβο στους Maiden που είναι το αγαπημένο τόσων πολλών στην Ελλάδα) είναι πολύ εύκολο η κατάσταση να ξεφύγει...

Επίσης δικαιωμά σου να θεωρείς ότι ήμουν ειρωνικός αλλά αν αγνοήσεις την γνώμη του οποιουδήποτε προσβάλλει την αγαπημένη σου μπάντα, τότε θα με έχεις ειλικρινά και εκπλήξει και ταπώσει...  ;)

Βλεπω που το πας Φιλε arg0 τα flames δν οδηγουν σε τπτ  ::)
Ομως η απαντηση σου με κανει να σου απαντησω το εξης : (1) Σαν συντονιστης η σημπεριφορα σου δν ειναι οπως θα αρμοζε κανονικα (2)με αυτο που ειπες τρ για την γνωμη σου κ οτι σε ταπεινωσα κ οτι σε βουλωσα(ειρωνευοντας φυσικα) δν σε κανει ουτε ανωτερο ουτε πιο "μαγκα"... κ αν οντος ηθελες να πεις την γνωμη σου (Την οποια θα σεβομουν αν ηταν με κλτρ τροπο) θα μπορουσες να το κανεις με εναν ποιο σωστο τροπο... Και δν υπηρχε λογος να σε ταπεινωσω γτ ο καθενας μπορει κ να λεει οτι πιστευει χωρις να θίγει τον αλλο πραγματο οποιο εκανες προσπαθοντας να πεις την αποψη σου με λιγο υπερβαλλοντα ζήλο... αυτα Φιλικα Αλεξανδρος ;)
Dave who? Murray? Mustaine? Gilmour?

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #21 στις: 07/10/09, 19:02 »
Τράβα δες τους maiden με 60 ευρώ να χαρείς και να μην είσαι π*****ς  ;)
Τι θελει να πει ο ποιητης για τους Maiden??



(Επίσης θα ήθελα κάποια στιγμή να βρω έναν νεαρό οπαδό των Maiden που να μη αρπάζει τα γιαταγάνια έτοιμος για σφαγή με την ελαφρά υποψία ότι μπορεί να προσβάλλεται το συγκρότημα που λατρεύει...)
E κοίτα γενικότερα οι οπαδοί των maiden (ειδικά στην Ελλάδα) σε επίπεδα καθυστέρησης μπορούν να συγκριθούν μόνο με τους παουερ-μεταλλάδες και αν.

Αποσυνδεδεμένος Hellborn

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 56
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #22 στις: 07/10/09, 22:03 »
Τράβα δες τους maiden με 60 ευρώ να χαρείς και να μην είσαι π*****ς  ;)
Τι θελει να πει ο ποιητης για τους Maiden??



(Επίσης θα ήθελα κάποια στιγμή να βρω έναν νεαρό οπαδό των Maiden που να μη αρπάζει τα γιαταγάνια έτοιμος για σφαγή με την ελαφρά υποψία ότι μπορεί να προσβάλλεται το συγκρότημα που λατρεύει...)
E κοίτα γενικότερα οι οπαδοί των maiden (ειδικά στην Ελλάδα) σε επίπεδα καθυστέρησης μπορούν να συγκριθούν μόνο με τους παουερ-μεταλλάδες και αν.

Χαχαχαχα ως τεραστιος οπαδος τους, και γνωριζοντας πολλουσ οπαδους τους... Απλα συμφωνώ... Γι αυτό και αναφέρθησαν. Προφανως και δεν είχα σκοπό να μειώσω την μπάντα! Είναι ο λόγος που άκουσα μουσική και θέλησα να παίξω κιθάρα αρκετά χρόνια πρίν και ακόμα τους λατρεύω. Αλλα οι οπαδοί τους πάντα ήταν μια φαρσοκομωδία!

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #23 στις: 07/10/09, 22:24 »
Έτσι, έτσι.. γουστάρω λογική: οπαδός maiden --> iq < 20... ::)

Αποσυνδεδεμένος Eddie~Maiden

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 383
  • Φύλο: Άντρας
  • blah blah blah
    • Προφίλ
Απ: Tokio Hotel in Athens
« Απάντηση #24 στις: 07/10/09, 23:06 »
ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΕΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ  :o :o :o :o :o :o :o :o

Με λετε καθυστερημενο μπροστα στην μαπα μου  :wall ...εσεις δλδ που ακουτε οπερα ειστε πολιτισμενοι??? και να πω οτι επιτεθηκα σε κανεναν ΔΝ ΕΠΙΤΕΘΗΚΑ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ μια απλη κ φιλικι ερωτηση εκανα >:( (ξερω οτι απο εμενα αρχισε αυτο αρα εγω κατι εκανα κ σας ταραξε)
Dave who? Murray? Mustaine? Gilmour?

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
1647 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/02/07, 00:28
από kain
51 Απαντήσεις
16201 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/05/08, 14:41
από Καρχαρίας
16 Απαντήσεις
6813 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/12/08, 01:38
από mehiko
45 Απαντήσεις
13223 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/05/09, 00:35
από hot_sauce (φλουτσ)
13 Απαντήσεις
8193 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/05/10, 11:44
από sakman
15 Απαντήσεις
9341 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/06/10, 22:44
από danai-what
5 Απαντήσεις
5599 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/05/10, 10:57
από piro
7 Απαντήσεις
3378 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/06/10, 16:16
από behindthemask
25 Απαντήσεις
7260 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/01/14, 21:25
από Lampr0s
25 Απαντήσεις
7557 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/01/14, 01:27
από Lampr0s