Αποστολέας Θέμα: i xeiroteri tainia pou exete dei...  (Αναγνώστηκε 66058 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος *Ελένη*

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
i xeiroteri tainia pou exete dei...
« στις: 11/07/03, 03:56 »
pairnontas idea apo to thema ''poia einai i agapimeni sas tainia''skeftika na anaferthoume kai stis xeiroteres tainies pou exoume dei.aytes pou mas ekanan na figoume sta mesa apo to cinema,mas pire o ipnos,gelasame enw eprepe na klapsoume kai to adistrofo ktl...xekinontas egw,prwtes sti lista mou einai:
1)blairwitch project
2)memento
3)nosokoma betty
« Τελευταία τροποποίηση: 11/07/03, 04:02 από eleni21 »
oi xenoi einai filoi pou den exeis gnwrisei akoma...

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #1 στις: 11/07/03, 06:20 »
Περλ Χαρμπορ
Οιωνος
Η Καμαριέρα (Δεν το εχω δει, μόνο το τρειλερ αλλα κι αυτό αρκει για να μου τη σπασει και να φυγω απο το σινεμα)
Και γενικα οσες ταινιες πρωταγωνιστουν τα παρακάτω τσόκαρα:
Τζενιφερ Λόπεζ, Εντι Μερφι, Μαντονα και λοιπες ποπ τραγουδιστριες κλπ κλπ (δεν θυμαμαι αλλους το πανθεον της βλακειας συμπληρωνεται κατα βούληση)
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος Zoso

  • Heartbreaker
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 362
  • Φύλο: Άντρας
  • Our shadows taller than our soul...
    • Προφίλ
    • Zeppelin
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #2 στις: 11/07/03, 08:49 »
Παραγωγές του Hollywood με σαχλή ιστορία, εφφέ, και ''δυνατούς τύπους''... Ταινίες δηλαδή που κάθε σκηνή είναι και ξυλοφόρτωμα...
Και πάντα φυσικά κερδίζει ο ένας (πρωταγωνιστής) τους πενήντα (κομπάρσοι)...
''...Πριν αρχίσουν όλα
Είχαν κιόλας αρχίσει
Πριν φτάσω ήμουν ήδη εκεί
Τα ίχνη μου και ο δρόμος προϋπήρχαν
Τ’ ακολούθησα
Βρήκα ένα σπίτι στις φλόγες
Μπήκα μέσα και του 'βαλα φωτιά...''

Αποσυνδεδεμένος Jo.

  • Great Melaggeus
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 519
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ανάγκη ν' αγαπάω.....
    • Προφίλ
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #3 στις: 11/07/03, 09:33 »
Οιωνος
giati den sou arese akrivos ayti i tenia? quote]
Και γενικα οσες ταινιες πρωταγωνιστουν τα παρακάτω τσόκαρα: Εντι Μερφι  
:eee sygnomi aytos ithopoios den sou aresei i den ton theoreis kalo oitopoio?giati exei megali diafora quote]
Call me Jo

Αποσυνδεδεμένος Stefania

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 216
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο νους μας είναι αληταριό που όλο θα δραπετεύει!!
    • Προφίλ
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #4 στις: 11/07/03, 09:40 »
"Αντίστροφος Μέτρηση"

1. Η κάμερα γυρνούσε συνέχεια γύρω γύρω - με είχε ζαλίσει...
2. Το σενάριο πολύ αργό
3. Πολύ βία  >:( ... Δεν την άντεξα και έφυγα στα μισά της ταινίας.


Στο βυθο της μουσικης συνταξιδευουμε. Στο βυθο της μουσικης τα ιδια πραγματα σ'ακολουθουν μετουσιωμενα. Η ζωη παντου μιμειται τον εαυτο της. Κι εσυ κρατωντας το φωσφορο στην παλαμη σου κυκλοφορεις ασαλευτη μεσα στις ινες της πελωριας τυχης.
- Ελύτης -

Αποσυνδεδεμένος Thanocaster

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Άντρας
  • Was it love or was it the idea of being in love?
    • Προφίλ
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #5 στις: 11/07/03, 12:15 »
Me diafora to Irreversible. Ena skotadi kai fwta pou anavosvinoun, i kamera gyrize san melissa kai omofilofiloi trwgane ksylo anef logou. Kai i skini tou viasmou egine poli megalo thema kai eixe afksisei tis prosdokies mas, alla den itan kai tooooso fovero oso legane. Aa nai! Kai sto telos tou sineiditopoiisa oti apo olo to ergo mou eixe meinei mono i skini tou viasmou.

eleni21> sovara den sou arese to memento??  :o :o :o ??? ??? To thewrw apo tis kalyteres tainies pou exw dei
The Floydian

Αποσυνδεδεμένος Σοφία

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 218
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #6 στις: 11/07/03, 15:26 »
 Elaxistes tainies mou aresoun.Ayti ti stigmi mou ir8e sto mualo to mantolino tou loxagu koreli pou oloi elegan oti einai katapliktiko.KOTSANA!!Entelws moufa tainia itan:ex8ros pro ton pulwn..Se auti me eixe parei o upnos sto cinema ;D
Den mou erxontai alles sto mualo alla sigoura einai paara polles.....
..αν οι καρχαρίες ήταν άνθρωποι θα διοργάνωναν πού και πού μεγάλες γιορτές στο νερό γιατί τα χαρούμενα ψαράκια έχουν καλύτερη γεύση απο τα μελαγχολικά..

Αποσυνδεδεμένος kostis88

  • Ο γραντζουνιστής
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 298
  • Φύλο: Άντρας
  • τι αλλο να πω πια??
    • Προφίλ
    • rigorous_rifle
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #7 στις: 11/07/03, 15:47 »
Παραγωγές του Hollywood με σαχλή ιστορία, εφφέ, και ''δυνατούς τύπους''... Ταινίες δηλαδή που κάθε σκηνή είναι και ξυλοφόρτωμα...
Και πάντα φυσικά κερδίζει ο ένας (πρωταγωνιστής) τους πενήντα (κομπάρσοι)...

kai ego mazi sou....akous ekei blade kai m***kies....

Και γενικα οσες ταινιες πρωταγωνιστουν τα παρακάτω τσόκαρα:
Τζενιφερ Λόπεζ, Εντι Μερφι, Μαντονα και λοιπες ποπ τραγουδιστριες κλπ κλπ (δεν θυμαμαι αλλους το πανθεον της βλακειας συμπληρωνεται κατα βούληση)

kai ego mazi sou....

pairnontas idea apo to thema ''poia einai i agapimeni sas tainia''skeftika na anaferthoume kai stis xeiroteres tainies pou exoume dei.aytes pou mas ekanan na figoume sta mesa apo to cinema,mas pire o ipnos,gelasame enw eprepe na klapsoume kai to adistrofo ktl...xekinontas egw,prwtes sti lista mou einai:
1)blairwitch project
2)memento
3)nosokoma betty

kala ok...to 1 kai to 3 entaxei..alla kai to memento???

Παράθεση
Παράθεση

gia tainia proteino tin:

24 hour party people....poli kali tainia..parte tin amesos....
Ειμαι ενας φασιστοκουμουνοσοσιαλιστικοκαπιταλιστης οικολογος

nick the greek

  • Επισκέπτης
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #8 στις: 11/07/03, 16:31 »
Και εμένα μου την σπάνε τελείως ταινίες με τους κλασσικούς, μυώδεις τύπους που ξυλοφορτώνουν γύρω στους 100-200 κάθε φορά, οδηγάνε ότι όχημα βρούνε μπροστά τους και είναι άριστοι γνώστες όλων των πολεμικών τεχνών.
Π.χ. Στίβεν Σίγκαλ, Ζαν Κλωντ Βαν Νταμ (που το βρήκε αυτό το όνομα ο πουυυυ...;)

Αποσυνδεδεμένος Faidwnas

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 120
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι βλαμμένος και χαίρομαι γι'αυτό!
    • Προφίλ
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #9 στις: 11/07/03, 17:11 »
Irreversible...Μακραν η χειρότερη ταινία που έχω δει.Για μένα πιστεύω πως αυτή η ταινία απλά δεν είχε λόγο ύπαρξης.Προσωπικά δεν έχω ξαναδεί ανθρώπους να πετάνε ντομάτες στον παραγωγό(κυριολεκτικά).Αξίζει όμως να την δείτε.Απλά για να αναθεωρήσετε τις απόψεις σας για τους κριτικούς.ΝΤΡΟΠΗ.Αυτή η ταινία στις Κάννες θεωρήθηκε "εκκεντρική τέχνη".Δεν ντρέπονται λιγάκι.Ο μόνος λόγος που αυτή η ταινία απλά έγινε γνωστή μόνο και μόνο για την υπερβολική χρήση βίας.ΑΠΑΙΣΙΑ!!!Δείτε την για να ακούσω απόψεις.Αξίζει να την δείτε για να έχετε μια άποψη.

Αποσυνδεδεμένος *Ελένη*

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #10 στις: 11/07/03, 17:32 »

eleni21> sovara den sou arese to memento??  :o :o :o ??? ??? To thewrw apo tis kalyteres tainies pou exw dei

gousta einai ayta...padws otan to eida sto cinema i misi aithousa adiase sto dialima,egw ekana ipomoni gia na mi vgalw nwris siberasmata alla pragmatika apogoiteytika.isws sto video na tin evlepa xwris na varethw kai na kourastw toso.itan ftini paragwgi,kai poli kaki ilopiisi mias pragmatika poli kalis ideas...

stis xeiroteres tainies pou exw dei tha ithela na siblirwsw to blade2...to ena de to eida(eytixws)
oi xenoi einai filoi pou den exeis gnwrisei akoma...

Αποσυνδεδεμένος Jimmy_Page

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 248
  • Φύλο: Άντρας
  • Σαν ξυπνήσεις μονομιάς θα 'ρθει ανάποδα ο ντουνιάς
    • Προφίλ
    • Tribute to Rory Gallagher
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #11 στις: 11/07/03, 17:37 »
James Bond.. μου την σπανε...  >:(  >:(
Πύρ στη Αλαμάνα και φωτιά στο Γοργοπόταμο...

Αποσυνδεδεμένος FENDERAS

  • shadowmaster
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 263
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρες υπαρχουν πολλες... fender μια...
    • Προφίλ
    • FENDERAS SITE
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #12 στις: 12/07/03, 00:57 »
jeepers creepers kai alone... mapa
Iced earth

What exactly is the meaning of this
Just pawns in your twisted game
Severe pain for the lie I'm livin'
For a love I never could betray

Αποσυνδεδεμένος FENDERAS

  • shadowmaster
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 263
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρες υπαρχουν πολλες... fender μια...
    • Προφίλ
    • FENDERAS SITE
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #13 στις: 12/07/03, 01:10 »
kai to lilo kai stich (plakitsa)
Iced earth

What exactly is the meaning of this
Just pawns in your twisted game
Severe pain for the lie I'm livin'
For a love I never could betray

Αποσυνδεδεμένος Zorg

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 5
  • Φύλο: Άντρας
  • "...as fast as any bird in flight..."
    • Προφίλ
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #14 στις: 12/07/03, 07:15 »
Ειναι περιεργο το οτι οσοι κατηγορουν το Irreversible αναφερονται η στα 5 πρωτα λεπτα της ταινιας η στη σκηνη του βιασμου. Η υπολοιπη ταινια τι ρολο βαραει αραγε? Μηπως υπαρχει επειδη μεσα απο την εικονα και οποιες τεχνικες χρησιμοποιει εκφραζονται καποια συναισθηματα και μια ιστορια (την οποια ολοι ξεραμε πριν δουμε την ταινια)? Μηπως αυτοι οι οποιοι χαλαστηκαν απο τον ασυνηθιστο, αν και ρεαλιστικο φωτισμο του Irriversible (των 5 πρωτων λεπτων δηλαδη, που φαινεται ειναι αρκετα για να σχηματισει καποιος αποψη, ειδικα σε μια ταινια που εκτυλισσεται αναποδα) θαυμασαν τον εξισου ασυνηθιστο φωτισμο του Sleepy Hollow? Του Barry Lindon? Αραγε εχει κατηγορησει κανεις για υπερβολικη βια (2 σκηνες βιας στο Irriversible) το Sleepy Hollow η το Aliens, με εξισου περιεργο φωτισμο και γρηγορες κινησεις καμερας σε σημεια? Αληθεια, γιατι κανεις δεν κατηγορει ποτε τις ευπεπτες mainstream ταινιες για βια και κατηγορει μονο οτι δεν καταλαβαινει? Προσεξε κανεις τη βια στο Basic Instict η κοιτουσαν ολοι αλλου? Γιατι κανεις δεν ενοχληθηκε απο την ψυχολογικη βια στο Irreversible που ειναι πολυ πιο εντονη απο αλλες ταινιες? Και τελικα τι ειναι χειροτερο, αυτο η το Eraserhead? Α ναι, το Eraserhead δεν το εγραψαν οι εφημεριδες ουτε το εδειξαν τα καναλια, οποτε γιατι να το δουμε, ε? Και τελος παντων την κριτικη μιας ταινιας απο καθε σκηνη ξεχωριστα απο ολες τις υπολοιπες ας την αφησουμε στα χρυσοψαρα. Δεν μπορει καποιος να κρινει μια ταινια, που συνειδητα εχει παει να δει, γνωριζοντας οτι η ιστορια θα εξελιχτει μεσα σε 100 λεπτα, απο τα 5, 10 η ακομα και 90 πρωτα!

Σταματαω εδω γιατι πηρα φορα και γιατι θα με περασουν για μανιακο troll που γραφει εγκυκλοπαιδεια , φοραω αφλεκτη στολη και περιμενω σχολια.

Αποσυνδεδεμένος Thanocaster

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Άντρας
  • Was it love or was it the idea of being in love?
    • Προφίλ
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #15 στις: 12/07/03, 09:41 »
eleni21> apla mou ekane entypwsi.... To oti einai ftini paragwgi einai giati o Nolan itan enas 'neos' akoma skinothetis. Opws katalavaineis den mporouse na ependysei kaneis disekatommyria se ena onoma pou den prokalouse deos.
Alla nomizw oti kai gia ftini paragwgi 'vazei' ta gyalia se polles yperparagwges.

Zorg> Apla afta ta simeia mou emeinan emena sto telos apo oli tin tainia. Pragmatika me to pou teleiwse den thymomoun tipota allo. Kai ekana filotimes prospatheies na katalavw ti ginetai. Mexri kai to Mulholland Drive mou fanike pio efkolo stin epeksigisi ekei (allo vasanistirio ekei mexri na katalavw ti egine. Omws pragmatika sto telos emeina :o :o).
The Floydian

Αποσυνδεδεμένος oppo

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 15
  • Λατρεύω το YaBB SE!
    • Προφίλ
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #16 στις: 12/07/03, 11:55 »
Τον "Μεγαλέξανδρο" του Αγγελόπουλου τον έχετε δει ;
Οταν τα σκατά θα αποκτήσουν αξία, οι φτωχοί δεν θα έχουν κώλο.

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #17 στις: 12/07/03, 12:26 »
Τον "Μεγαλέξανδρο" του Αγγελόπουλου τον έχετε δει ;

Προσωπικά μου άρεσε πολύ....
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #18 στις: 12/07/03, 14:02 »
Εμενα προσωπικά μου αρέσουν οι ταινιες του Χολυγουντ (action movies), θριλλερ, κωμωδιες (κάθε είδους ακόμα και οι ηλιθιες). Και δεν θα πηγαινα ποτε (το ποτε είναι σχετικό) να δω στο σινεμα (ουτε θα έπαιρνα στο βίντεο) ταινίες που έχουν ένα βαθύτερο νόημα, που ειναι βγαλμένες απο την ζωη. Αρκετά έχω στο μυαλό μου. Οταν πάω στο σινεμά δεν θέλω να προβληματιστώ, δεν θέλω να με πάρει απο κάτω για το πόσο χάλια είναι ο κόσμος που ζούμε, το βλέπω κάθε μέρα. Θέλω να μπώ στην αιθουσα και να ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΩ με αυτό που θα δω. Να γελάσω, να κλάψω, να φοβηθώ, να ζαλιστώ απο τα εφέ.
Και όταν βγω από την αίθουσα θέλω να πω στον εαυτό μου "πραγματικά πέρασα όμορφα αυτές τις δύο ώρες".

Και επι του θέματος...
Η χειρότερη ταινία που έχω δει ειναι τα 10 πρώτα λεπτα μιας ταινιας που λέγεται Liquid Sky..... Δεν θυμαμαι τιποτε άλλο... την έχω σβησει απο το μυαλό μου...

Αυτα τα ολίγα...
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

Αποσυνδεδεμένος kitharistas_poihths

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 33
  • Φύλο: Άντρας
  • Αισθάνομαι την πραγματικότητα με σωματικό πονο....
    • Προφίλ
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #19 στις: 12/07/03, 22:15 »
prosfata piga kai nikiasa to solaris .
den to metaniosa apla alla kontepsa na diro kai ton typo sto video club poy me afise kai pira tetia mala... xazomara
alla aftos den fteei thn doyleia toy ekane o anthropos

 :D :D
Ανοίγω το παράθυρο στην απεραντοσύνη της αυγής να φωτιστή απ' την ποίηση κάθε πτυχή του νου μου.Μα οι λέξεις βγάζουνε στην ράχη τους φτερά και κυνηγούν στ' άπλετο φως την Ελευθέρια τους.

Αποσυνδεδεμένος ellie

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...αγαπω τον κοσμο ολο..κι αλλο τοσο
    • Προφίλ
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #20 στις: 14/07/03, 14:29 »
1)blairwitch project
2)to ploio twn fantasmatwn..(bliax! :-X)
...we both know what memories can bring,
they bring diamonds and rust...

                                                   joan baez

Αποσυνδεδεμένος Vasiliki

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #21 στις: 15/07/03, 08:01 »
Ap tis xeiroteres tainies pou exw dei einai to pret a porte (an to grafw k swsta).....
Sto prwto tetarto eixe adeiasei h ai8ousa.

Αποσυνδεδεμένος dopethrone

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 5
  • Φύλο: Άντρας
  • I went to God just to see and I was looking at me!
    • Προφίλ
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #22 στις: 17/07/03, 15:52 »
Tha diafonisw me merikoys legodas oti to blairwitch project & to MEMENTO ta latrepsa.H xeirwteri tainia poy exw dei einai to FOUR ROOMS tou tarantino.Htan i prwti fora pou eida olokliri tainia gia na dw mono kai mono poso ilithia itan.Thn sistinw anapifilakta>na tin deite gia na simfwnisete mazi mou.
THERE'S NOT MUCH LEFT TO LOVE
TOO TIRED TODAY TO HATE

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #23 στις: 27/07/03, 19:48 »
Προσωπική μου άποψη είναι ότι Το Μεμέντο ήταν καλούτσικη ταινία. Η χειρότερη ταινία που είδα ήταν "Στη σκιά του Βρυκόλακα". Επαιζε ο Τζον Μάλκοβιτς και νόμιζα ότι θα ήταν ωραία. Η Ταινία ήταν πιο αργή και από τον επιτάφιο ο Μάλκοβιτς έδωσε ρεσιτάλ βαρεμάρας και το φαιδρό είναι ότι η ταινία τσίμπησε και ένα όσκαρ! Ταινίες που μου άρεσαν, Face Off, The Rock, Men of Honor, Seven και άλλες πολλές. Να απαντήσω και στο φίλο που είπε για τον Στήβεν Σηγκαλ και τον Βαν Νταμ. Αυτοί οι δύο είναι αθλιότατοι ηθοποιοί όμως είναι όντως γνώστες πολεμικών τεχνών. Ο Βαν Νταμ ήταν για χρόνια πρωταθλητής Ευρώπης στο Κουγκ Φου και Ταε Κβον Ντο. Ο δε Στήβεν Σηγκάλ είναι ο μοναδικός γνώστης και καθηγητής Μάι Τάι και Αικίντο στην Αμερική. Είναι αναπόφευκτο στις ταινίες τους να μην υπάρχει ξυλίκι αφού είναι το μόνο πράγμα που ξέρουν να κάνουν καλά!

Αποσυνδεδεμένος *Ελένη*

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Re:i xeiroteri tainia pou exete dei...
« Απάντηση #24 στις: 29/07/03, 19:30 »
Προσωπική μου άποψη είναι ότι Το Μεμέντο ήταν καλούτσικη ταινία. Η χειρότερη ταινία που είδα ήταν "Στη σκιά του Βρυκόλακα". Επαιζε ο Τζον Μάλκοβιτς και νόμιζα ότι θα ήταν ωραία. Η Ταινία ήταν πιο αργή και από τον επιτάφιο ο Μάλκοβιτς έδωσε ρεσιτάλ βαρεμάρας και το φαιδρό είναι ότι η ταινία τσίμπησε και ένα όσκαρ!


sti skia tou vrikolaka!pws xehasa na vallw ayto to ''aristourgima'' sta xeirotera pou exw dei???parlats gia to oscar de to ixera..twra pou to matha vlepw tin tainia me allo mati (ws xeiroteri apoti tin thewrousa)

oi xenoi einai filoi pou den exeis gnwrisei akoma...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
11 Απαντήσεις
9843 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/02/08, 16:15
από Jezus
46 Απαντήσεις
15053 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/11/10, 19:10
από rockflea
3 Απαντήσεις
2165 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/06/09, 20:47
από Ammon Jerro