Τελευταία μηνύματα

Σελίδες: [1] 2 3 4 ... 10
1
Δικοί μας αυτοσχεδιασμοί και διασκευές / Απ: Still Loving You
« Τελευταίο μήνυμα από smash1993 στις Χθες στις 20:32 »
Με γεια τον καινούριο εξοπλισμό.
Πολύ ωραία η εκτέλεση/διασκευή, μπράβο.
Για το θέμα του συγχρονισμού θα συμφωνήσω κι εγώ... και δε μιλάμε για μερικά ms που χρειάζεται να δώσεις προσοχή για να το παρατηρήσεις, το πρόσεξα από την πρώτη στιγμή.

Ευχαριστώ πολύ! Βασικά τώρα που μου βάλατε ιδέες θα κάτσω στο Sony Vegas να το δω προσεκτικά! :) Κάποια καθυστέρηση την έχει αλλά νομίζω ότι δεν είναι πολύ μεγάλη! :/ Όπως και να έχει σε ευχαριστώ για το σχόλιο!
2
« Τελευταίο μήνυμα από BitCollector στις Χθες στις 20:24 »
Με γεια τον καινούριο εξοπλισμό.
Πολύ ωραία η εκτέλεση/διασκευή, μπράβο.
Για το θέμα του συγχρονισμού θα συμφωνήσω κι εγώ... και δε μιλάμε για μερικά ms που χρειάζεται να δώσεις προσοχή για να το παρατηρήσεις, το πρόσεξα από την πρώτη στιγμή.
3
Δικοί μας αυτοσχεδιασμοί και διασκευές / Απ: Judas Priest : Electric Eye
« Τελευταίο μήνυμα από BitCollector στις Χθες στις 20:14 »
Άψογος! Εύγε...  :up
4
« Τελευταίο μήνυμα από smash1993 στις Χθες στις 19:56 »
ωραία δουλειά φίλε και το βιντεάκι πολύ καλό αλλά νομίζω έχει ένα μικρό θέμα συγχρονισμού ήχου-εικόνας. (εκτός αν φταίει το αργοκάραβο λαπτοπάκι μου)

Καλησπέρα και ευχαριστώ για τα καλά λόγια! Σε εμένα δεν κάνει κάτι τέτοιο. Τώρα αν ξεφεύγει κάποια ms, μπορεί!
5
πολύ ωραίος!
απλά σε κάποια φάση στο 2:33 σαν να χάθηκε λίγο η ροή του σόλο, δηλ η συνοχή στο μυαλό του ακροατή.
Θα σου έλεγα (αν επιτρέπεται) να κοιτάς να αποδώσεις το νόημα του σόλο και όχι τόσο νότα προς νότα.
6
« Τελευταίο μήνυμα από panixgr στις Χθες στις 19:00 »
πολύ δυνατός ο παίχτης! είναι ακριβώς στο ύφος σου και στο παίξιμό σου το κομμάτι. εύγε!

HELL [BENT FOR LEATHER] YEAH!!
7
« Τελευταίο μήνυμα από modfori στις Χθες στις 18:06 »
πολύ δυνατός ο παίχτης! είναι ακριβώς στο ύφος σου και στο παίξιμό σου το κομμάτι. εύγε!
8
« Τελευταίο μήνυμα από modfori στις Χθες στις 18:04 »
ωραία δουλειά φίλε και το βιντεάκι πολύ καλό αλλά νομίζω έχει ένα μικρό θέμα συγχρονισμού ήχου-εικόνας. (εκτός αν φταίει το αργοκάραβο λαπτοπάκι μου)
9
Καλησπερα μιας και εχχουμε Νοεμβριο αποφασισα να κανω ενα cover ενος αγαπηενο μου τραγουδιου απο τους Guns N roses
Αν θελετε πειτε μου μια γνωμη και αν σας αρεσει καντε subscribe στο καναλι ευχαριστω !!
10
Σύνδεσμοι Συγκροτημάτων/Τραγουδιστών / Απ: One step from the Edge - believe
« Τελευταίο μήνυμα από panixgr στις Χθες στις 12:51 »
γνώμμη μου εφόσον έχετε ταλεντάρα, γυρίστε το ελαφρώς προς το πιο groovy - djent να πιάσετε και απο εκεί κόσμο :)
Σελίδες: [1] 2 3 4 ... 10