Αποστολέας Θέμα: Schoolwave 2007  (Αναγνώστηκε 43151 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #75 στις: 24/06/07, 01:38 »
Βασικα Κιρατζο οχι δεν θα γινοταν αυτο με τις Τρυπες γιατι δεν θα το θελαν οι ιδιοι :P :-X
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος aLiCaK!

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 3
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #76 στις: 24/06/07, 01:49 »
καλησπεριζω!μολις γυρισα απο το s/w !!καλη η πρωτη μερα αλλα πολλη επαναληψη βρε παιδι μου...!υπηρξαν βεβαια καποιοι που ξεχωρησαν!ααααααα!!!!!θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις πως θα μπορουσα να επικοινωνησω με τον τραγουδιστη των SAGGA!....

Αποσυνδεδεμένος aLiCaK!

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 3
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #77 στις: 24/06/07, 01:54 »
sorry αλλα το εστειλα απο τον πολυυυυυυυυυυ παλιο μου λογαριασμο!το εσβησα και το ξαναγραψα απο τον κανονικο!

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #78 στις: 24/06/07, 12:21 »
Kαλα πηγα τελικα χτες αλλα δεν τρελαθηκα κιολας..Ο κοσμος ηταν παρα παρα παρα πολυς.Σε ασφυκτικο επιπεδο..Τα συγκροτηματα δεν πολυ λεγαν.
Αναλυτικα.
Οι sagga(των οποιων ειμαι τραγουδιστης :P 6622245566 8)) πιστευα πως θα ελεγαν αγρια μιας και σαν κομαμτι απο τα ηχεια επιαζε το holy wars..Τι σχεση εχει με το stoner rock που και καλα θα παιζαν δεν ξερω...Επισης ειναι στονερ και παιξαν μεταλικα.... ???...Τεσπα τουλαχιστον ρε παιδια μην κοτσαρετε ταμπελες.Παντως γενικα ηταν αρκετα καλοι.

Μετα θυμαμαι τους αλλους που παιξαν funkies και μου φανηκαν ωραιοι και πηγαιναν με τον χωρο αν και δεν ακουω τετοια μουσικη.
Καλα τους χιπχοπαδες δεν τους αναφερω.....Βγαλτε ριμες και ενταξει..μπανανα φακλανα...
Μετα οι αλλοι κατι λεγαν αν και δεν προσεξα ειχα παει για μπυρα :P

Μετα ηταν οι υπερκαφροι που προσωπικα δεν συμπαθω και δεν νομιζω οτι ειναι και κατι σπουδαιο η μουσικη τους...Θα ηθελα να ξερω...υπαρχει τοσος κοσμος που ακουει deathcore? ???Τα κοριτσια γουσταραν παντως.... ::)

Μετα παλι μια απο τα ιδια με τους steel blood που παραολαυτα ξερουν να παιζουν και το εχουν.

Και μετα οι Lust που παιζαν μεταλ λεει..Επαιξαν haunted η κανω λαθος?Παντως τα κομαμτια που επαιαξαν περισσοτερο hardcore θυμιζαν...

Ο λογος που πηγα ειναι να δω τον αγγελακα τζαμπα και δεν τον ειδα γιατι  ηθελε η παρεα ναφυγουμε...λαλακια...Εχω δικαιολογια ομως..Εγω θελω τρυπες οχι αγγελακα ;D..και καλυτερα..Ημουν μπροστα στους τελευταιους και αρχισαν κατι κοριτσακια να φωναζουν ρυθμικα "αγγελακας" ¨"αγγελακας"
ετσι εγω ως υπερτατος εξυπνακιας αρχιζ και φωναζω τρυπες τρυπες...Γυρναει η μπροστινη μου και μου λεει τρυπες δεν λεει πια ρε....Της λες οι τρυπες γαμανε :P...μου λεει ναι ενταξει αλλα δεν δεν λενε πια(αληθεια τι εννοουσε ακομα δεν εχω καταλαβει.. ::)) και μετα γυρναει και η διπλανη μου και μου λεει ο αγγελακας ηταν οι τρυπες....Εκει θα το τρωγε το σφαλιαριδι αλλα κρατηθηκα ::) :P ;D...Δεν θελω να αναλυσω αλλο το φαινομενο Αγγελακας και τους φανς τους που ειναι πολυαριθμοι πια 8)..γιατι θα εχουμε θυματα.... ::)

Μια σημειωση...Συγνωμη ρε παληκαρια...αλλα σε συναυλιες δεν εχετε ξαναπαει?Περιμενετε στο σκουλγειβ να ριξετε ξυλο?....Τι να πω...Στερηση φαινεται....

Και τα δυο Hits απο το χθεσινο...
Ο τυπας με τη μπλουζα anthrax το κολλητο παντελονι και τα τεραστια sneakers που οταν δημιουργουνταν "κυκλος" ετρεχε γυρω γυρω(True fan!!! ;D)
Και η ατακα "μαθε να σπρωχνεις ρε"(αν και ειχε δικιο)


PS Kαμια χεβι/θρας/θρας/ντε μπλακ εστω μεταλ μπαντα θα δουμε ποτε???Πηξαμε πια στην τρεντουλια...Κατι μου λεει οτι καλες τετοιες μπαντες πανε αλλα κοβονται.. ???
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος panos4657

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #79 στις: 24/06/07, 12:32 »
Σημερα θα παιζει κανα συγκροτημα της προκοπης, εσεις που ξερετε; Ψηνομαι να περασω μια βολτα αλλα να μη φαω και ολη τη ζεστη τσαμπα.

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #80 στις: 24/06/07, 12:57 »
Tελικα το schoolwave τεινει να γινει λιγο σα το καρναβαλι της Πατρας...
Kαθε χρονο τα ιδια...σε σημειο μαλιστα οι φετινες μπαντες να αντιγραφουν τις περσινες...δεν ξερω,παντως εμενα με απογοητευσε πολυ η κατασταση...
Επισης δεν γνωριζω ποιος κανει τις επιλογες των συγκροτηματων αλλα ισως θα επρεπε να ανανεωσει λιγο τα πλαφον των κριτηριων...
Aναλυτικοτερα:(εγω ο κακος παντα...)

SAGA:Στονερ στυλ με ολιγο χαρντ ροκ υφος και metallica φωνη...Δεν ηταν κακοι αλλα καθε χρονο βλεπουμε μια μπαντα να παιζει αυτο το ρολο...

WEST LOOP:Αλτερνατιβ ροκ στυλ αρκετα καλοι,αν και δεν με ενθουσιαζει αυτο ειδος νομιζω οτι ηταν οι καλυτεροι απο τους φετινους(απο τις μπαντες του Σαββατου)

D 'n' G Scum:....................................................................
(χωρος να γραψουν οι ειδημονες καθως εγω αντιπαθω αυτη τη μουσικη και δεν θελω να "θαψω" τα παιδια χωρις λογο...ενω τους αλλους ;D ;D)

ΜINERVA:Το εντεχνο γκρουπ της ημερας που ειχε και στοιχεια χιπ-χοπ,προλαβα μονο το τελευταιο κομματι γιατι ειχα παει για "βρωμια",δεν ηταν ασχημο αλλα δεν ενθουσιαστηκα κιολας...

Danger by Design + Steel Blood:Δεν θα αναφερθω καθολου γιατι δεν επρεπε να βρισκονται καν εκει...

LUST:Η απαντηση στους περσινους Danger by Design τιποτα παραπανω...

Ποτε θα δουμε κυριοι κατι καινουργιο ???Προσεξτε τις επιλογες σας καποια στιγμη γιατι δεν πανε μονο 15χρονα με σκοπο το ξυλο στο schoolwave η μονο φιλοι+γνωστοι των σχηματων που ΕΣΕΙΣ διαλεγετε...

Αποσυνδεδεμένος aLiCaK!

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 3
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #81 στις: 24/06/07, 13:28 »
Οι sagga(των οποιων ειμαι τραγουδιστης :P 6622245566 8))
[/quote]
δεν παιζει...καποιος μας δουλευει εδω....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #82 στις: 24/06/07, 13:48 »
Nαι ενταξει πλακα κανω ;D εγω δεν θα ονομαζα στονερ ροκ την μπαντα μου :P ενω δεν παιζω στονερ :P..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος panos4657

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #83 στις: 24/06/07, 15:22 »
blackie δεν πηγα χτες οποτε δεν εχω αποψη αλλα για πες μου οταν λες κατι καινουριο τι ακριβως εννοεις;

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #84 στις: 24/06/07, 15:33 »
εννοω οτι καθε χρονο βλεπουμε τα ιδια ακριβως πραγματα...

1 χαρντ ροκ μπαντα
1 αλτερνατιβ μπαντα
1 εντεχνη παντα
1 ραπ μπαντα
1 μεταλκορ μπαντα

Δεν εχω δει μια μπαντα που να παιζει θρας,επικ,παουερ,μπλακ,ντεθ κ.α...
Και μην ακουσω τωρα οτι δεν υπαρχουν....

Αποσυνδεδεμένος panos4657

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #85 στις: 24/06/07, 16:04 »
Εγω απ' την αλλη θα ηθελα να ακουσω καμια μπαντα που να παιζει ebm και synthpop. Υπαρχουν;

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #86 στις: 24/06/07, 16:10 »
Mαζι σου...
Υπαρχουν σιγουρα η κοντα σε αυτο που ζητας(απο τη στιγμη που λενε οτι οι αιτησεις για το διαγωνισμο ξεπερασαν καθε προηγουμενο)το θεμα ειναι γιατι δεν προβαλονται....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #87 στις: 24/06/07, 22:33 »
Εγω απ' την αλλη θα ηθελα να ακουσω καμια μπαντα που να παιζει ebm και synthpop. Υπαρχουν;
Στο Schoolwave μπορει να μην υπαρχουν.Δεν ειναι και ευκολο να βρεις 17 χρονους που να φτιαχνουν τετοια  μουσικη.Αντιθετα αυτα που λεει ο μπλακι και τα παιζουν πολλα παιδια και τα ακουνε αντιστοιχα αρκετα οποτε ειναι πιο λογικο...Τωρα αν το ειπες ειρωνικα τι να πω..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #88 στις: 24/06/07, 23:15 »
Εγω απ' την αλλη θα ηθελα να ακουσω καμια μπαντα που να παιζει ebm και synthpop. Υπαρχουν;
Στο Schoolwave μπορει να μην υπαρχουν.Δεν ειναι και ευκολο να βρεις 17 χρονους που να φτιαχνουν τετοια  μουσικη.Αντιθετα αυτα που λεει ο μπλακι και τα παιζουν πολλα παιδια και τα ακουνε αντιστοιχα αρκετα οποτε ειναι πιο λογικο...Τωρα αν το ειπες ειρωνικα τι να πω..

Εγω θελω το τηλεφωνο της γκομενας που σημερα εκανε τα μπρουταλ!Απλα τα εσπασε!....
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος panos4657

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #89 στις: 25/06/07, 00:36 »
Χαχα, θεα η γκομενα... Οχι Κιρατζο δε το ειπα ειρωνικα, οντως θα ψηνομουνα... Αυτα που συγκρατησα απο σημερα ειναι:
1)Θεα η τυπισα που μοιραζε αναψυκτικα
2)Γινοταν του μ.... το πανυγηρι
3)Εφαγα πολυ ξυλο (ρε παιδια τι σας εκανα και με σαπισατε?) κι εγω εδωσα ομως πλακα ειχε
4)Ακουσα τη χειροτερη διασκευη Elvis Presley (οχι οτι ειμαι fan του αλλα οπως και να χει)
5)Σε ενα hip-hop σχημα ψιλοξενερωσα (γενικα το στυλακι ειμαι 16 χρονων και εχω ζησει πολλα και ειμαι ο καλυτερος και τα κραζω ολα μου την ψιλοσπαει...)


.... αυτα προς το παρoν

Αποσυνδεδεμένος Bachante

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Don't look too far..
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #90 στις: 25/06/07, 00:42 »
Εγω απ' την αλλη θα ηθελα να ακουσω καμια μπαντα που να παιζει ebm και synthpop. Υπαρχουν;

Λογικα... :-\.. Αλλα π να περάσει αυτό στο σχολικο κύμα..

Βσκ δν καταλαβαίνω όλη τη πώρωση με τους νεατερνταλισμούς των Danger by design.. Στίχο δ βγάζεις, οι όποιες αξιόλογες μελλωδίες χαντακώνονται απο τα (υπερβολικα κατ εμε) ντράμς και τα γρυλίσματα όπως και κάποια ενδιαφέροντα ρυθμηκα. Και γενικά όταν γίνονται τέτοιοι λαικισμοί απο μέρους της μπάντας ξενερώνω (''παιχτε λίγο ξύλο να γουστάρουμε'' η ''δε βλέπω κίνηση'')

Απ την άλλη το χω κόπσει το deathcore καιρό οπότε δ ξέρω πόσο αντικειμενικός είμαι.

Αποσυνδεδεμένος panos4657

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #91 στις: 25/06/07, 01:00 »
Ναι αυτα τα "θελω να γινει της π......" η "θα τα σπασω ολα" μου την ψιλοσπανε και μενα και απ' οτι ειδα ολοι σχεδον τα κανουν. Τελικα εχει γινει τοσο big deal το Schoolwave που οσα παιδια παιζουν την ψωνιζουν αυτοματως ε; (Καλα καποιοι πρεπει να την εχουν ψωνισμενη απο πριν, εδω που τα λεμε νομιζω οτι χρειαζεται να εισαι και λιγο ψωνιο αλλα με μετρο)...

Αποσυνδεδεμένος Bachante

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Don't look too far..
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #92 στις: 25/06/07, 01:03 »
Μαγκιά είναι να ξεσηκώνεις το κοινό με τη μουσική σου. Οχι ετσι... Τεσπα όπως τη βρίσκει κανεις

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #93 στις: 25/06/07, 01:39 »
Τι μουν.. μωρε ειδες ολες τις ηλιθιες με το ιδιο μαλλι λες και ειναι αδερφες τα ζωα να πουμε-και τα ιδια ρουχα.Μου την σπανε τετοιες γκομενες.Θελουν πολυ ξυλο ομως...
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος guitar boy

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 6
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #94 στις: 25/06/07, 02:36 »
Γ**ώ τα θαψιματάκια όλοι από αύριο θα περπατάνε κάτω από τη γη. Πάντως καλή κριτική πέφτει αλλά κάποιοι λένε και μα***ίες. Συνεχίστε να δούμε τί άλλο θα ακούσουμε. :)

Αποσυνδεδεμένος Kli Klis

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Άντρας
  • Σαλιγκάρια και Μπανάνες!!!
    • Προφίλ
    • The Derive-ational Arcade
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #95 στις: 25/06/07, 02:40 »
Εμένα αντίθετα μου αρέσουν πολύ οι Danger διότι βγάζουν το βασικό σε μια μπάντα... Ενέργεια! Και εννοώ να αγγίζεις με οποιονδήποτε τρόπο τον ακροατή με την μουσική σου, αυτό άλλωστε είναι και το νόημα! Στους Ska Bangies π.χ. όλοι είτε χόρευαν, είτε χτυπιόντουσαν, είτε χοροπηδούσαν, είτε έριχναν ξύλο (έλεος, δεν παίζουν οι Destruction ρε παιδιά, απολαύστε το λίγο χωρίς μπουνιές και αγκωνιές  ::)), θέλω να πώ μετέδιδαν το vibe που πρέπει... Όπως για μένα και οι DBD... Εντάξει, είναι βέβαια και πώς αντιλαμβάνεται ο καθένας αυτό που εκείνη την στιγμή ακούει, αλλά δεν είναι κατ' εμέ κακό να κάνει κανείς μια προσπάθεια να μπεί στο κλίμα και να προσπαθήσει να μπεί σε αυτό που ακούει.... Σαν πειραματισμός για σένα προσωπικά δλδ.

Απο την άλλη, οι Musica Ficta μου άρεσαν πάρα πολύ (αν και στο Gagarin είχαν παίξει πιο πειραματικά), όπως και οι Ό,τι Να Ναι που παίξαν πρώτοι και έτσι κλασσικά καταδικάστηκαν λόγω της ελληνικής αντίληψης για την βιασύνη (κοινώς πουυυυ να ξεκινάμε απο τις 7 να 'ούμε) :P  Επίσης αφού βλέπω για πολλοστή φορά τους Rosebleed παίρνω όλο και καλύτερες εντυπώσεις.... Πολύ ωραίο δέσιμο, πειραματισμοί και ιδέες.

Εγώ οι δύο παρατηρήσεις που έχω να κάνω είναι οι εξής... Κατ' αρχάς φάνηκε οτι κάτι δεν πήγαινε καθόλου καλά με τα κριτήρια της διαλογής των συγκροτημάτων... Πραγματικά υποθέτοντας οτι ήταν τόσο παρανοϊκός ο αριθμός των demos που πήραν, δεν μπορώ να δεχτώ οτι δεν υπήρχαν καλύτερα π.χ. Hip Hop συγκροτήματα απο τους σημερινούς ("ΜC Ανεμιστήρας & Crew").... Μου φάνηκε δηλαδή οτι μερικά συγκροτήματα δεν ήταν καν άρτια όσον αφορά βασικά θέματα (δέσιμο, τεχνική). Δεύτερον, εν μέρει συμπεριλαμβανόμενο στο προηγούμενο δεν γίνεται να μην υπήρχαν περισσότερα συγκροτήματα που να παίζουν κάτι διαφορετικό απο rock/metal/punk όπως π.χ. οι Musica Ficta ή οι Ό,τι Να Ναι... Εντάξει, electro δεν νομίζω να παίζει κανείς σε τέτοια ηλικία, αλλά έστω κάτι πιο "περίεργο" ή τέλος πάντων λίγο έξω απο τα πρότυπα του "κλασσικού".

Υ.Γ.: Και ναί, με τον Holy Diver είχαμε μείνει με ανοιχτό στόμα για πολλή ώρα όταν συνειδητοποιήσαμε οτι στους Grain of Sence τραγουδά κοπέλα! Τύφλα να 'χει η Otep  ;D
« Τελευταία τροποποίηση: 25/06/07, 02:49 από Kli Klis »
I found Wonderland but Alice wasn't there
The Derive-ational Arcade

Is all that we see or seem
But a dream within a dream?
~Edgar Allan Poe, "A Dream Within A Dream

Αποσυνδεδεμένος panos4657

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #96 στις: 25/06/07, 03:20 »
Τι μουν.. μωρε ειδες ολες τις ηλιθιες με το ιδιο μαλλι λες και ειναι αδερφες τα ζωα να πουμε-και τα ιδια ρουχα.Μου την σπανε τετοιες γκομενες.Θελουν πολυ ξυλο ομως...

Ρε δεν πα να ναι ηλιθιες; I don't care... Εσυ πως τι θες δλδ; Σα κατι φρικια που σκαγανε σα τον Gene Simmons :P ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος rolander

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 83
  • Φύλο: Άντρας
  • E N T R O D U C E R
    • Προφίλ
    • ENTROPIA
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #97 στις: 25/06/07, 03:44 »
hello κ απο μενα..μεχρι στιγμης δεν με εχει ενθουσιασει τπτ εκτος των οτι να ναι...που μ αρεσαν παρα παρα πολυ...ασχετα που συμμετεχει κ ο μπασσιστας μας..τα παιδια ειναι πολλοι καλοι μουσικοι ολοι κ με αποψη κ νομιζω οτι εδεσαν παρα πολυ ωραια..κ τα παληκαρια που τραγουδησαν τα σπασαν..μπραβο στα παιδια απο μενα!!

κατα τα αλλα επειδη εχω καιρο να μιλησω περι schoolwave,πιστευω οτι δν πρεπει να κατακρινουμε τα groups που ξαναπαιζουν γιατι ΟΛΟΙ αν ειχαν την ευκαιρια θα ξαναπαιζαν περα απο κ καλα ηθικους φραγμους κλπ.κανενας απο δω μεσα κ απ αυτους που λενε 'παλι οι ιδιοι???'αν ειχε μπαντα δν θα αρνιοταν να παιξει για 2η φορα στο schoolwave για να παιξουν αλλα groups..μην κοροιδευομαστε...κ εγω τα ελεγα αλλα μια χαρα γουσταρα κ στο 2ο..
Τωρα οσον αφορα τη διοργανωση το εχουν δηλωσει τα παιδια οτι αυτο που τους νοιαζει πανω απ ολα ειναι η ποιοτητα των groups κ οχι αν ειναι καινουρια 'η παλια...κ αυτο γινεται για το κοινο..δν γινεται να ευχαριστηθουν ολοι,οπως δν ευχαριστιομαστε μερικοι απο μας να ξαναβλεπουμε καποιους που ειδαμε κ περσι κ προπερσι,καποιοι κ μαλλον κ περισσοτεροι το προτιμουν απ το να εβλεπουν νεα groups που δν βρισκονται στο ιδιο επιπεδο με τα παλια(αν κ αυτο ειναι κ λιγο υποκειμενικο κ σχετικο)τεσπα..αυτη ειναι η αποψη μου..
φιλικα παντα..

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #98 στις: 25/06/07, 14:49 »
Δηλαδη θες να πεις οτι απο τα τοσα πολλα γκρουπς που στειλαν ντεμο δεν βρεθηκαν ισαξια των dbd???
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Santa

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο μικρός τυμπανιστής
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2007
« Απάντηση #99 στις: 25/06/07, 15:23 »
Πήγα χθες (2η μέρα) και... απλά δεν μου άρεσε :-\

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
39 Απαντήσεις
14557 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/10/07, 08:00
από Ο Νέος Κιθαρωδός
319 Απαντήσεις
91921 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/03/07, 00:18
από spoilt
10 Απαντήσεις
4742 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/05/07, 23:34
από ilianthos-Kanlis
550 Απαντήσεις
142624 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/09/07, 15:38
από Moonchild_
4 Απαντήσεις
3405 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/05/07, 00:50
από Αλκιβιάδης
32 Απαντήσεις
11035 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/05/07, 04:07
από Chris2004
34 Απαντήσεις
11298 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/07/07, 12:12
από rania_roxx
0 Απαντήσεις
3608 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/07/09, 18:01
από MUSICPOST
1 Απαντήσεις
2193 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/11/10, 14:10
από Dimitris12345
1 Απαντήσεις
15680 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/11/12, 15:25
από Metal_Throne