Η σελίδα της Κιθάρας > Λάθη και προτάσεις

Η τεράστια δύναμη τόσων μελών..........

<< < (2/5) > >>

Υπνοβάτης...:
Eεεε...
Γιατί μόνο 18-23?
Κ εγώ θέλω...
Είναι πολύ καλή η ιδέα σου, συγχαρητήρια...Το ωραίο όμως θα ήταν α συγκεντωθούμε
κάπου όλοι μαζί αφόυ έχουν κανονιστεί τα πάντα.
Άλλη ατμόσφαιρα...
Μορελλο, ντροπή σου ρε που δινεις εξετασεις και είσαι μες στα μεσάνυχτα στο φόρουμ!

Riverson:
Φίλε αστείες φάτσες συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, αλλά όλα αυτά για να γίνουν όπως είπαν οι παραπάνω χρειάζονται κάποιες προυποθέσεις που αυτό το Site εγώ προσωπικά πιστεύω δεν τις έχει ούτε πρόκειται να τις αποκτήσει ποτέ. Τώρα το ξέρω, όλοι θα πέσουν πάνω μου σαν "κοράκια" αλλά τι να κάνουμε; Πως γίνεται ένα Site που σαν "φάτσα" έχει την μουσική ενώ στο 90% σχολιάζονται άλλα άσχετα θέματα να πράξει όλα όσα είπες; Ας αφήσουμε τις ιδέες για κάποιο άλλο Site που έχει να δώσει περισσότερα πράγματα στους ανθρώπους για μουσική.

holliday:
μη ξεχνατε και κατι πολυ βασικο.

οτι τα ατομα που "γνωριζετε" διαδικτυακα τις περισσοτερες φορες απεχουν πολυ απ αυτο που νομιζετε.

η ανωνυμια καμια φορα ειναι σωτηρια.

ας προσεχετε λοιπον, ειδικα τα παιδια του συμμετεχετε σε τετοια φορουμ, τι κανετε και τι λετε.

τα παραδειγματα ειναι παρα πολλα και θα επρεπε να σας κανουν πιο επιφυλακτικους.

Πελαργός:
Αυτο που θα μπορουσε να γινει ειναι να φτιαχτει ενας συλλογος (για να διασφαλιστει το μη κερδοσκοπικον του πραγματος) και να γινονται ολα οσα μια κοινοτητα εχει τη διαθεση και μπορει να προσφερει.

Απο την αλλη ειμαι σιγουρος πως αυτη την "δυναμη" των τοσων χιλιαδων μελων μπορουμε καλλιστα να την χρησιμοποιησουμε ως "βιτρινα" για χρηματοδοτηση.Δεν θα ειναι δυσκολο να πεισεις εναν επαγγελματια να προβληθει σε μια ιστοσελιδα με τοσα μελη και τα εσοδα σου μπορεις ωραιοτατα να τα διαθετεις για να πληρωνεις ΑΕΠΙ ,τα εξοδα διαχειρησης και ισως να χρηματοδοτεις δραστηριοτητες (π.χ. ενα φεστιβαλ κιθαρα.γαρ για νεα συγκροτηματα ή οτιδηποτε αλλο).Απαραιτητη προυποθεση βεβαια ο σχηματισμος μιας ορανωσης νομικης μορφης που να διασφαλιζει διαφανεια και ακεραιοτητα.

Ολα γινονται.Διαθεση να υπαρχει.

Υπνοβάτης...:
Συμφωνω...
Και διαφωνώ κάθετα με τον ρίβερσον...
Προτείνω να κοιτάξουμε τους εαυτόυς μας εμείς που
ενδιαφερόμαστε για τη μουσική και όσοι δεν θέλουν να συμμετέχουν
να μη συμμετέχουν  (μιλάω γενικά πάντα,δεν το έδεσα σχοινι κορδόνι
ότι θα γίνει κάτι τέτοιο...)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View