Η σελίδα της Κιθάρας > Λάθη και προτάσεις

Επισημάνσεις ελλείψεων

<< < (8/8)

Χάρης(DJ Ha):
Καλως ηρθες στο forum !

Αν θελεις να βοηθησεις , μπορεις να ξεκινησεις , αναφεροντας εδώ ή καλυτερα σε καινουργιο θεμα,
ποιες ταμπλατουρες εχουν λαθη, υποδεικνύοντας παντα και τον σωστο τροπο.   :)

Φιλικά   ;D

Slash_gr:
Βασικά μάγκες όταν περνάτε νέα τραγούδια θα πρέπει να είναι ολοκληρομένα. Δηλαδή, όταν ένα τραγούδι στην εισαγωγή του έχει solo γράψτε το σε μορφή ταμπλατούρας. Το να λέει απλά intro ή solo εμένα δε μου λέει τίποτα. Αν το ξέρεις, το γράφεις, αλλιώς αστο καλύτερα. Κι εγώ μπορώ να γράψω ένα κομμάτι που θα λείπουν το intro ή το solo, σιγά το πράγμα! Πχ το Πάρε με απο δώ, απο τους Τερμίτες. Έλεος!!! Αν δεν γράψεις το solακι της εισαγωγής σε αυτό το κομμάτι μην γράφεις τίποτα! Λέει αυτός που το έγραψε "intro"... Σώπα...Και κάποιος που δεν μπορεί να το βγάλει ακούγοντας τί θα παίξει εκεί; Τέτοιες ταμπλατούρες καλύτερα να μην δημοσιεύονται... >:( >:( >:(   Στείλτε μου στο stavros.ion.@mail.gr ή στο stavros_ion@yahoo.gr να το ψάξουμε το θέμα... >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

analogia:
Ενώ συμφωνώ με τον pitylan θα ήθελα να μπορώ να δώ τους συντελεστές όλων των κυκλοφοριών ενός τραγουδιού[άλλοι ερμηνευτές].Καλά κουράγια σε όλα τα παιδιά που καταπιάνονται με τόση δύσκολη δουλειά.Φιλικά

2be:
θεωρώ καλή ιδέα να γίνουν κατηγοριες ώστε να μπορούμε να βρίσκουμε εύκολα αυτό που ψάχνουμε
ακόμα κι αν είναι σε διάσπαρτες σελίδες .
p.x.όλες οι κιθάρες ,υποκατηγορίες :ηλεκτρικές,ακουστικές,....
όλα τα πεταλάκια μαζί
όλα τα rack μαζί
όλα τα μπάσα ,
όλα τα πλήκτρα......
κάτι όπως στο thoman δηλαδή .
μακάρι να γίνει αυτό .
thanx!

G-hamsteR:
Δν είμαι admin για να απαντήσω σε αυτό το topic, αλλά δεν έχετε admin forum? Εκεί θα συζητούσατε κλύτερα οι admin και οι moderators.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View