Η σελίδα της Κιθάρας > Νέα και όχι μόνο

kithara.gr: Παρελθόν, παρόν, και μέλλον...

(1/14) > >>

Βραζίλης:
Με αφορμή ένα spam μήνυμα που κατάφερε και τρύπωσε στο φόρουμ (παρόλους τους αυτόματους ελέγχους ασφαλείας), ξεκίνησε μια συζήτηση για το φόρουμ του kithara.gr (αλλά και γενικότερα, όχι μόνο το φόρουμ). Διαχωρίζω τη συζήτηση εδώ, και σας προτρέπω, παλιά και νέα μέλη, να συμμετέχετε με τις απόψεις και τις ιδέες σας, και -ευελπιστώ- και με τις δράσεις σας...

Σχετικά με το παρελθόν, παρόν, και μέλλον του φόρουμ, είναι μια μεγάλη συζήτηση με πολλές παραμέτρους.
Αν υπάρχει το ενδιαφέρον, μπορούμε να την κάνουμε, για να λυθούν απορίες, να τεθούν θέματα που χρειάζονται ανάλυση, να βρεθούν λύσεις και στόχοι.
Συζήτηση μονάχα με παράπονα και γκρίνιες δεν έχει νόημα.

panixgr:

--- Παράθεση από: Βραζίλης στις 28/04/19, 16:20 ---Οι spammers πάντα θα βρίσκουν τρόπους να τρυπώνουν στα site...

Σχετικά με το παρελθόν, παρόν, και μέλλον του φόρουμ, είναι μια μεγάλη συζήτηση με πολλές παραμέτρους.
Αν υπάρχει το ενδιαφέρον, μπορούμε να την κάνουμε, για να λυθούν απορίες, να τεθούν θέματα που χρειάζονται ανάλυση, να βρεθούν λύσεις και στόχοι.
Συζήτηση μονάχα με παράπονα και γκρίνιες δεν έχει νόημα.

--- Τέλος παράθεσης ---

Κανένα παράπονο και καμία γκρίνια. Επισήμανση ήταν. Καλοπροαίρετη. Και χρήσιμη, φυσικά με την προϋπόθεση οτι μπορούν οι κρατούντες να την κατανοήσουν και εκτιμήσουν.

Uriah:

--- Παράθεση από: Βραζίλης στις 28/04/19, 16:20 ---Οι spammers πάντα θα βρίσκουν τρόπους να τρυπώνουν στα site...

Σχετικά με το παρελθόν, παρόν, και μέλλον του φόρουμ, είναι μια μεγάλη συζήτηση με πολλές παραμέτρους.
Αν υπάρχει το ενδιαφέρον, μπορούμε να την κάνουμε, για να λυθούν απορίες, να τεθούν θέματα που χρειάζονται ανάλυση, να βρεθούν λύσεις και στόχοι.
Συζήτηση μονάχα με παράπονα και γκρίνιες δεν έχει νόημα.

--- Τέλος παράθεσης ---
Ε
Προσωπικά ευχαρίστως θα διάβαζα μια τετοια κουβεντα. Φαίνεται πως υπάρχει εδαφος να καλυφθει.

ε?:
και εγώ νομίζω ότι το forum έχει να δώσει. Βραζίλη την άποψη μου στην έχω ξαναπεί ;)

saved:
Ειναι σαν να βλεπεις μια καφετερια που παντα ειχε κοσμο,και εβρησκες παρεα να κατσεις,να εχει πλεον ερημωσει.
Δεν ξερω γιατι ηρθε ετσι το πραγμα,αλλα ειναι κρημα.
Ελπιζω να "κανει τον κυκλο του" και να ερθουν νεα μελη γεματα ορεξη και να ποσταρουν 15 ποστ την ημερα,καθε μερα,γεματα ενδιαφερον

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View