Σελίδες:
  • #76 από Καρχαρίας στις 16 Aug 2005
  • Φωτο και εγω στο karhariasgr@yahoo.com

    Περάσαμε πολύ πολύ καλά!! ;)
  • #77 από Witchking στις 16 Aug 2005
  • Παιδάκια..οι δικές μου φωτογραφίες..είναι μεγαλούτσικες...περίπου στο 1,5Mb..
    Ετοίμασα μερικές σε μικρότερη ανάλυση , για να ανεβούν εδώ...αλλά πως να σας στείλω τις υπόλοιπες..
  • #78 από marfy στις 16 Aug 2005
  •  8)...είχα την τιμή να γνωρίσω όλους τους συμμετέχοντες της εκδρομής....το πως περάσαμε θα το δείτε από τα ντοκουμέντα.... 8) 8) 8) 8).....


    υ.γ.: έχω κι εγώ φώτοντοκουμέντα....
           λίγο υπομονή ζητάω από εσάς....


    μαρφ.μαρφ.μαρφ.μαρφ....
  • #79 από delfinaki στις 16 Aug 2005
  • Πολύ ωραία φωτογραφία.... :D
  • #80 από Witchking στις 16 Aug 2005
  • Πολύ ωραία φωτογραφία.... :D

    Ναι η τελευταία της αποχώρησης...
    Με την ευκαιρία...Οι επιδόσεις μας στο βόλει...ήταν αξιοθαύμαστες!!!
    Ειδικά η ομάδα μας με τον Καρχαρία..Διαλύσαμε κάθε προσπάθεια ανταγωνισμού... ;D
  • #81 από skywalk3r στις 16 Aug 2005
  • Perasa poly omorfa xarhka pou sas gnwrisa kai apo konta.
    Elpizw na ta xanapoume se kapoio nhsi... omws afth th fora.
    Anameinate gia photos pls akoma den exw prolavei na tis dw oute kai egw.

    Twra sto grafeio, ta kefalia mesaaaaa :'(
  • #82 από delfinaki στις 16 Aug 2005
  • Παράθεση

    Ναι η τελευταία της αποχώρησης...
    Με την ευκαιρία...Οι επιδόσεις μας στο βόλει...ήταν αξιοθαύμαστες!!!
    Ειδικά η ομάδα μας με τον Καρχαρία..Διαλύσαμε κάθε προσπάθεια ανταγωνισμού... ;D
    Παράθεση
    Αστέρια και στο βόλευ, αυτό είναι
  • #83 από Καρχαρίας στις 16 Aug 2005
  • Ειδικά η ομάδα μας με τον Καρχαρία..Διαλύσαμε κάθε προσπάθεια ανταγωνισμού... ;D
    Νομίζω εξ αρχής δεν υπήρχε πιθανότητα ήττας στο βόλεϊ, φυσικά ο αγώνας έπρεπε να γίνει και είπαμε με τον Πάρη να ζεσταθούμε λίγο και γιατί όχι, να πάθουμε και κανένα έγκαυμα στην πλάτη, πρόσωπο, χέρια, πόδια ακόμα και πατούσες!
  • #84 από Ο Γενίτσαρος cmaj7 στις 16 Aug 2005
  • Ρε παιδιά τελικά ποιοι κέρδισαν οι Βόρειοι ή οι Νότιοι?
    Κάπως ασαφές είναι
  • #85 από skywalk3r στις 16 Aug 2005
  • oi omades htan anamiktes gia na mhn yparxoun 'trives'
  • #86 από Iroukos στις 16 Aug 2005
  • oi omades htan anamiktes gia na mhn yparxoun 'trives'


    αυτο ακριβως! αν κ η μονη νοτια ημουν εγω που επαιξε τωρα που το σκευτομαι....αλλα οπως κ να χει ηταν ωραια κ ριξαμε πολυυυυυυυυυυυυ γελιο! :D
  • #87 από marfy στις 16 Aug 2005
  • ξέχασα να σας πω....εκτός από τα φωτοντοκουμέντα υπάρχουν και 2 mini videakia έκπληξη...

    αναμείνατε στα πισιά σας....


    μαρφ..μαρφ...μαρφ....μαρφ....
  • #88 από Witchking στις 16 Aug 2005
  • ξέχασα να σας πω....εκτός από τα φωτοντοκουμέντα υπάρχουν και 2 mini videakia έκπληξη...

    αναμείνατε στα πισιά σας....

    μαρφ..μαρφ...μαρφ....μαρφ....

    Απαγορεύω ρητά και κατηογρηματικά την διάθεση οποιουδήποτε video με την αφεντομουτσουνάρα μου μέσα....
     >:( >:(

    εκτός και αν μου καταβληθούν τα νόμιμα (οινο)πνευματικά δικαιώματα - γιατί ως γνωστόν είμαι άνθρωπος του (οινο)πνεύματος - ;D ;D
  • #89 από skywalk3r στις 16 Aug 2005
  • 1 kafasi mpyres ston kyrio parakalw
  • #90 από skywalk3r στις 16 Aug 2005
  • A kai ena barelaki malamatina
  • #91 από Witchking στις 16 Aug 2005
  • Εχμ...για ανέβασε λίγο την τιμή...
  • #92 από skywalk3r στις 16 Aug 2005
  • Kai mia manika me poto ths protimhsews sou
  • #93 από porky στις 16 Aug 2005
  • Εχμ...για να ποσταρω κι εγω τα σχόλια μου...

    Περασαμε παρα-παρα πολύ καλά.....
    θελω ομως να αναφερθω ειδικότερα.....

    1 Μαρφαγκ.....=> κοριτσακι....να σαι καλά και να μεινεις όπως εισαι.... ;)
    2 Σκαι....=>εισαι απο τους πιό ηρεμους ανθρωπους που εχω γνωρισει....και αυτη την ηρεμια σου ξερεις να τη μεταδιδεις πολυ-πολύ καλά...να σαι καλά... :)
    3 Emay η γλυκητητά σου ειναι απεριγραπτη μαζι και ο Περικλάκος σου...σου μοιαζει πολύ.... :)
    4 Ιroykos αχ μανα....κανα δυο χρονακια μεινανε...μετα θα ημερεψει ο τρομερός Στελλαρας...(ενα γλυκό φιλί στο μαγουλο να του δωσεις απο μενα) :-*
    5 Καρχ...να βαλεις χαντρα  να μη σε ματιαζουνε οι κοπελιες στις παραλιες.... ;D ;)
    6 Μικρουλι...δε καταφεραμε να τα πουμε πολύ....(στην επομενη...) :)
    7 Ζαππα....συνπροαυλιζομενε μου...οταν σε αφησουν ελευθερο ειδοποιησε με.... :o
    8 Αναστασια ...ρε συ...η μονη συναντηση που δε βαρεσαμε τα τουπερλεκια μας.... >:( >:( :-\
    9 Ερεβε παραπονιαρη δε ντρεπεσαι?? μονο εγω σου εβγαλα τουλαχιστον 3 φωτογραφιες...και ποσες ακομη σου βγαλανε διαφοροι....(συκοφάντη!!!!) >:( :P

    Να στε καλά....αντε στην υγειά μας και στην σπανια ομορφιά μας που λεει κι ο Ερεβουλης.....
    να μαστε καλά και για την επομενη.... :-*
  • #94 από Μαρμελακι στις 16 Aug 2005
  • (σχολιο διαγραφηκε)
  • #95 από skywalk3r στις 17 Aug 2005
  • Geia sou Prk na sai kala. Alla twra pou to thymamai den mas eferes kana soufle... >:(
  • #96 από Καρχαρίας στις 17 Aug 2005
  • Για να προετοιμάσω λίγο όσους πάνε τελικά, απο πλευράς υγειηνής το κάμπινγκ στο Στόμιο ειναι ενα από τα χειρότερα. Και νομίζω ότι ο Πάρης θα το θυμάται. Αν πήγαινες πρωί ήσουν τυχερός... αλλιώς...
    Οι τουαλέτες ήταν αρκετά καθαρες, 3 φορές την μέρα τις καθάριζαν!!! Χωρις υπερβολή.

    Δυστηχώς κάποιο γνωστό μέλος του κιθάρα.γαρ φρόντιζε να τις επισκέφτετε κάθε τρεις και λίγο, μέχρι που οι καθαρίστριες ζήτησαν αυξηση.
  • #97 από marfy στις 17 Aug 2005
  • Για να προετοιμάσω λίγο όσους πάνε τελικά, απο πλευράς υγειηνής το κάμπινγκ στο Στόμιο ειναι ενα από τα χειρότερα. Και νομίζω ότι ο Πάρης θα το θυμάται. Αν πήγαινες πρωί ήσουν τυχερός... αλλιώς...
    Οι τουαλέτες ήταν αρκετά καθαρες, 3 φορές την μέρα τις καθάριζαν!!! Χωρις υπερβολή.

    Δυστηχώς κάποιο γνωστό μέλος του κιθάρα.γαρ φρόντιζε να τις επισκέφτετε κάθε τρεις και λίγο, μέχρι που οι καθαρίστριες ζήτησαν αυξηση.

     8) 8) 8) κι εσύ τί ήσουν?ο επιστάτης στην πόρτα?
  • #98 από skywalk3r στις 17 Aug 2005
  • oxi apla eixe valei th skhnh tou ekei
  • #99 από marfy στις 17 Aug 2005
  • oxi apla eixe valei th skhnh tou ekei


     :o :o :o πάλι πρώτο "τραπέζι πίστα" ήταν?
  • #100 από porky στις 17 Aug 2005
  • Geia sou Prk na sai kala. Alla twra pou to thymamai den mas eferes kana soufle... >:(


    χε...χε...στην επομενη ...στην επομενη.... ;)
Σελίδες: