Αποστολέας Θέμα: Camping  (Αναγνώστηκε 31073 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: Camping
« Απάντηση #50 στις: 17/06/08, 15:04 »

-Επισης φετος θα ηθελα να εχω και κατι για μαξιλαρι γτ περυσι μου βγηκε η πιστη και ο σβερκος..Δεν ξερω ομως τι...

χμμμμ....ενα μαξιλαρι ισως!!!!   ;D ;D ;D
Εγω πήρα πέρισι και τις 2 φορες αυτά τα μικρά μαξιλαράκια του καναπε (αυτά τα μοβ που εχω στον καναπέ μου) και ημουν μια χαρα. κ δεν πιανουν καθόλου χώρο. Αν  θες σ δινω το ενα  ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος Σκίρων

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 767
  • Φύλο: Άντρας
  • ... γιος της φωτιας της βροχης και της σταχτης
    • Προφίλ
Απ: Camping
« Απάντηση #51 στις: 17/06/08, 15:13 »

-Επισης φετος θα ηθελα να εχω και κατι για μαξιλαρι γτ περυσι μου βγηκε η πιστη και ο σβερκος..Δεν ξερω ομως τι...

χμμμμ....ενα μαξιλαρι ισως!!!!   ;D ;D ;D
Εγω πήρα πέρισι και τις 2 φορες αυτά τα μικρά μαξιλαράκια του καναπε (αυτά τα μοβ που εχω στον καναπέ μου) και ημουν μια χαρα. κ δεν πιανουν καθόλου χώρο. Αν  θες σ δινω το ενα  ;) ;)
παιδια, αν δε παιζει φουσκωτό στρωματακι ... δε παιζει .. ;D  ;D  ;D

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2988
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Camping
« Απάντηση #52 στις: 29/01/09, 12:28 »
Eιναι χειμωνας ακομα αλλα το μυαλο μου βρισκεται στις διακοπες και για φετος σκεφτομαι να αφιερωσω τουλαχιστον ενα τριημερο σε ελευθερο καμπινγκ.Τα πραγματα με το ελυθερο δεν ειναι τοσο απλα βεβαια αφου πλεον ειναι παρανομο εκτος απο ελαχιστες περιοχες και αν σε πιασουν το προστιμο αγγιζει τα 150 ευρω.Πισω απο αυτο υπαρχουν θεωριες ολοκληρες με το αν ειναι δικαιο η οχι αυτο.

    Τα μετρα κατα των καμπερς,μη γελιομαστε γινονται καθαρα για εισπρακτικους λογους και για να στελνουν τον κοσμο να μενει σε οργανωμενα καμπινγκς η ακομα καλυτερα σε ξενοδοχεια.Η δικαιολογια ειναι η προστασια του φυσικου χωρου απο απορριματα και φωτιες που μπορει να προκαλεσουν οι ''ελευθεροι'' και βεβαια αυτο ειναι αληθινο αλλα αν η πολιτεια νοιαζοταν για το φυσικο περιβαλλον ουτε θα αφηνε τα αυθαιρετα διπλα στη θαλασσα(με τους βοθρους τους μεσα σε αυτη) ουτε θα εδινε φιλετα στο καθε μεγαλο-καρχαρια να χτισει συγκροτηματα διπλα στη θαλασσα.Η υποκρισια σε ολο της το μεγαλειο δηλαδη οπως παντα.
   Απο την μερια των καμπερς τωρα.Πιστευω πως ειναι δικαιωμα να κανεις ελευθερο καμπινγκ αλλα πανω απο ολα να σεβεσαι.Αυτο το λεω διοτι νομιζω οτι μεγαλο ποσοστο αυτων που κανουνε καμπινγκ δεν το κανουνε επειδη τους αρεσει αυτο το ειδος διακοπων αλλα επειδη κανουνε οι φιλοι τους ή επειδη θα γλιτωσουν λεφτα.Ακολουθωντας αυτην την αντιληψη δεν σεβεσαι ουτε το περιβαλλον το οποιο θα σε φιλοξενησει ουτε τους γυρω σου που μπορει να θελουν να κανουν το ιδιο.Αυτο ξεκιναει απο τις γοπες στην ερημικη παραλια που θα εισαι μεχρι τις σακουλες σκουπιδιων που αφηνεις κρεμασμενες στα δεντρα(ναι το σκουπιδιαρικο θα περασει απο κει) και τα κωλοχαρτα στα δασακι.Μην μιλησουμε για την τις φωτιες.Ετσι παραλιες κοσμηματα καταντησαν λογω της ηλιθιοτητας του κοσμου σε αισχη(Καβουροτρυπες Χαλκιδικης) και εδωσαν πατημα σε ολους αυτους να απαγορευσουν την ελευθερη κατασκηνωση
(συνεχεια το βραδυ)
« Τελευταία τροποποίηση: 29/01/09, 23:20 από Kiratzoharris »
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος LILAKI

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Study silence to learn the music
    • Προφίλ
Απ: Camping
« Απάντηση #53 στις: 29/01/09, 19:59 »
Τι μου θυμήσατε τώρα..Είχα κάνει ελεύθερο camping σε απομωνομένο μέρος,παραλία, μακριά από κόσμο,αστυνομία κτλ
Θα χρειαστείς:σπίρτα,φακό,φιδάκι για τα κουνούπια,χαρτί μπόλικο,κονσέρβες-για να μην κουβαλάς τηγάνια- ένα καλά οργανωμένο φαρμακείο -betadine,οινόπνευμα,κορτιζονούχες αλοιφές,βαμβάκια,τσιρότα,φυσικά δάκρυα,σαπούνια αντισηπτικά..-νερό(πολλά μπουκάλια, των οποίων το νερό αν το θες θες για να πλυθείς τα αφήνεις στον ήλιο..να ζεστό νερό),εννοείται όλα τα περι σκηνής,κιθάρες,καλή παρέα.. ::) και πολλή διάθεση! ;)
Στην ανάγκη και οι  θεοί πείθονται.Εδω ολόκληρο F-117 τεχνολογίας Stealth κατασκευάστηκε....

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Camping
« Απάντηση #54 στις: 29/01/09, 20:21 »
Τι μου θυμήσατε τώρα..Είχα κάνει ελεύθερο camping σε απομωνομένο μέρος,παραλία, μακριά από κόσμο,αστυνομία κτλ
Θα χρειαστείς:σπίρτα,φακό,φιδάκι για τα κουνούπια,χαρτί μπόλικο,κονσέρβες-για να μην κουβαλάς τηγάνια- ένα καλά οργανωμένο φαρμακείο -betadine,οινόπνευμα,κορτιζονούχες αλοιφές,βαμβάκια,τσιρότα,φυσικά δάκρυα,σαπούνια αντισηπτικά..-νερό(πολλά μπουκάλια, των οποίων το νερό αν το θες θες για να πλυθείς τα αφήνεις στον ήλιο..να ζεστό νερό),εννοείται όλα τα περι σκηνής,κιθάρες,καλή παρέα.. ::) και πολλή διάθεση! ;)
στην ψιλη αμμο;... :P
Κατι παλικαρακια που ειχα γνωρισει καποτε στις διακοπες μου και ηταν στο φρι καμπ ειχαν βασιλικο για τα κουνουπια...(παιζει να κανω και λαθος το φυτο.. ???)
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2988
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Camping
« Απάντηση #55 στις: 29/01/09, 23:45 »
 Το ελευθερο καμπινγκ ηταν και πρεπει να ειναι ''σπορ'' των λιγων.Μου τη δινει απιστευτα να βλεπω οργανωμενες εκδηλωσεις διαφορων οργανωσεων που συνδυαζουν ελευθερο καμπινγκ με συναυλιες κλπ.Οχι για κανεναν αλλο λογο αλλα επειδη οσο προσεκτικοι και αν ειναι,που να μη γελιομαστε δεν μπορει να ειναι ολοι,οταν τοσα ατομα μενουν για 3-4 μερες σε ενα χωρο τον βρομιζουν.Και φευγουν αφηνοντας πισω τους ενα αχουρι θελοντας η μη.
 Η δικια μου αποψη ειναι ΝΑΙ στο ελευθερο καμπινγκ τουλαχιστον σε αποσταση απο κατοικημενες περιοχες κλπ και μεγαλο κωλοδαχτυλο(σορυ για την εκφραση) σε οσους προσπαθουν να επωφεληθουν απο την απαγορευση του αλλα πρωτα να διαλογιζομαστε αν οντως μπορουμε να φιλοξενηθουμε στη φυση και να την αφησουμε ακριβως οπως τη βρηκαμε.
  Αλλωστε πολλους ακουω να λενε αγαπαω τη φυση,θελω διακοπες κοντα στη φυση και αλλα τετοια ωραια αλλα οταν βρεθουν διπλα σε αυτη της φερονται ξεδιαντροπα.
  Πληροφοριακα τωρα το προστιμο αν σας γραψουν για ελευθερο καμπινγκ αγγιζει τα 150 ευρω.Εκτος αυτου μπορουν να σας ανακατεψουν και ψαξουν ολα τα πραματα σας και να σας ξεφτυλισουν βγαζοντας εκτος το γεγονος οτι σας χαλασουν τις διακοπες.Το ενα θεμα ειναι οτι κανεις δεν ξερει που ακριβως επιτρεπεται πλεον αφου ταμπελες υπαρχουν σε πολυ λιγα σημεια αλλα παντου μπορει να σας ερθουν.Το μονο που ειναι γνωστο ειναι φημες για ορισμενα μερη.Καθε χρονο παντως ολο και απο περισσοτερα μερη διωχνουν κοσμο.Προσφατο παραδειγμα η Ιθακη οπου αναζητουν διαφορετικο τουρισμο(τουρισμο που να τα σκαει οπως θελουν δηλαδη).

 Γενικα παντως ενδιαφερουσες συζητησεις πανω στο θεμα βρηκα εδω..http://athens.indymedia.org/search-process.php3?lang=el&keyword=%E5%EB%E5%FD%E8%E5%F1%EF+%EA%DC%EC%F0%E9%ED%E3%EA&medium=all

Φετος θα προσπαθησω να οργανωθω καλα και να παω με το καλο 8)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος LILAKI

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Study silence to learn the music
    • Προφίλ
Απ: Camping
« Απάντηση #56 στις: 30/01/09, 12:12 »
Τι μου θυμήσατε τώρα..Είχα κάνει ελεύθερο camping σε απομωνομένο μέρος,παραλία, μακριά από κόσμο,αστυνομία κτλ
Θα χρειαστείς:σπίρτα,φακό,φιδάκι για τα κουνούπια,χαρτί μπόλικο,κονσέρβες-για να μην κουβαλάς τηγάνια- ένα καλά οργανωμένο φαρμακείο -betadine,οινόπνευμα,κορτιζονούχες αλοιφές,βαμβάκια,τσιρότα,φυσικά δάκρυα,σαπούνια αντισηπτικά..-νερό(πολλά μπουκάλια, των οποίων το νερό αν το θες θες για να πλυθείς τα αφήνεις στον ήλιο..να ζεστό νερό),εννοείται όλα τα περι σκηνής,κιθάρες,καλή παρέα.. ::) και πολλή διάθεση! ;)
στην ψιλη αμμο;... :P
Κατι παλικαρακια που ειχα γνωρισει καποτε στις διακοπες μου και ηταν στο φρι καμπ ειχαν βασιλικο για τα κουνουπια...(παιζει να κανω και λαθος το φυτο.. ???)

Όχι,ευτυχώς είχε βότσαλο κάτω και καθόλου άμμο. ;)Είχα πιαστεί λίγο αλλά άξιζε!Αυτό για το βασιλικό το έχω ακούσει και πρέπει να ισχύει.

Στην ανάγκη και οι  θεοί πείθονται.Εδω ολόκληρο F-117 τεχνολογίας Stealth κατασκευάστηκε....

Αποσυνδεδεμένος Salinas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουστάρω κιθάρα...
    • Προφίλ
Απ: Camping
« Απάντηση #57 στις: 30/01/09, 21:18 »
   Σαμοθράκη (ένα μπράβο και στο δήμο για το "κάμπινγκ ελεύθερης διαβίωσης") και Λευκάδα!!!!


     Μακράν κορυφαίοι προορισμοί για ελεύθερο κάμπινγκ!
Ιδίως η Σαμοθράκη, για τους πιο ψαγμένους...

(Αλήθεια, μήπως ν'αρχίζαμε να οργανωνόμαστε για το καλοκαιράκι;)
http://www.myspace.com/undermeband"Io mi dico e' stato meglio lasciarci, che non esserci mai incontrati..."
Takamine Santa Fe

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6360
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Camping
« Απάντηση #58 στις: 30/01/09, 21:24 »
Όχι,ευτυχώς είχε βότσαλο κάτω και καθόλου άμμο. ;)Είχα πιαστεί λίγο αλλά άξιζε!Αυτό για το βασιλικό το έχω ακούσει και πρέπει να ισχύει.
ευτυχώς??
άμμος κ πάλι άμμος!

Αποσυνδεδεμένος LILAKI

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Study silence to learn the music
    • Προφίλ
Απ: Camping
« Απάντηση #59 στις: 31/01/09, 11:43 »
Όχι,ευτυχώς είχε βότσαλο κάτω και καθόλου άμμο. ;)Είχα πιαστεί λίγο αλλά άξιζε!Αυτό για το βασιλικό το έχω ακούσει και πρέπει να ισχύει.
ευτυχώς??
άμμος κ πάλι άμμος!

ευτυχώς!
βότσαλο και πάλι βότσαλο! :)
« Τελευταία τροποποίηση: 31/01/09, 11:48 από LILAKI »
Στην ανάγκη και οι  θεοί πείθονται.Εδω ολόκληρο F-117 τεχνολογίας Stealth κατασκευάστηκε....

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Camping
« Απάντηση #60 στις: 31/01/09, 14:26 »
ευτυχώς!
βότσαλο και πάλι βότσαλο! :)
ευτυχώς??
άμμος κ πάλι άμμος!
θελω να τεκμηριωσεται και οι δυο τις αποψεις σας για να αποφασισουμε... :P
(εγω συμφωνω με τον χοτ)... ::) :D :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6360
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Camping
« Απάντηση #61 στις: 01/02/09, 03:11 »
ερώτηση:
ποιος λογικός άνθρωπος θα προτιμούσε να απλώσει το στρώμα του πάνω στα βότσαλα από την άμμο??



υγ. εξαιρούνται όσοι σπουδάζουν φακίρηδες ή έχουν συγγενή εώς 3ου βαθμού....

Αποσυνδεδεμένος LILAKI

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Study silence to learn the music
    • Προφίλ
Απ: Camping
« Απάντηση #62 στις: 01/02/09, 12:04 »
Και ποιός είπε ότι οι λογικοί άνθρωποι έχουν θαλάσσιο στρώμα?

Η άμμος είναι αρκετά ενοχλητική..λερώνει τα σχεδόν τα πάντα..
Στην ανάγκη και οι  θεοί πείθονται.Εδω ολόκληρο F-117 τεχνολογίας Stealth κατασκευάστηκε....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2988
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Camping
« Απάντηση #63 στις: 01/02/09, 12:30 »
   Σαμοθράκη (ένα μπράβο και στο δήμο για το "κάμπινγκ ελεύθερης διαβίωσης") και Λευκάδα!!!!


     Μακράν κορυφαίοι προορισμοί για ελεύθερο κάμπινγκ!
Ιδίως η Σαμοθράκη, για τους πιο ψαγμένους...

(Αλήθεια, μήπως ν'αρχίζαμε να οργανωνόμαστε για το καλοκαιράκι;)
Γιαααα αρχισε να δινεις πληροφοριες ;D..Πιο συγκεκριμενα.Με την Σαμοθρακη τι παιζει ακριβως?Απο οτι ξερω εχει καποιο καμπινγκ σε πολυ ελευθερη φαση(με οτι αυτο συνεπαγεται 8)).
Την Λευκαδα την αναφερεις για ελευθερο η κανονικο?Δεν εχει παρα πολυ κοσμο?
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6360
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Camping
« Απάντηση #64 στις: 01/02/09, 14:40 »
Και ποιός είπε ότι οι λογικοί άνθρωποι έχουν θαλάσσιο στρώμα?

Η άμμος είναι αρκετά ενοχλητική..λερώνει τα σχεδόν τα πάντα..
όχι θαλάσσης βρε! :P
εννοώ αυτό το πλαστικό που κοιμάσαι πάνω στο κάμπινγκ για να μν πιάνεται ο κώλος σου....
ε εντάξει...για κάμπινγκ πας! αμα δν λερωθείς και λίγο πως θα το νιώσεις? ;D

Αποσυνδεδεμένος Salinas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουστάρω κιθάρα...
    • Προφίλ
Απ: Camping
« Απάντηση #65 στις: 01/02/09, 15:24 »
   Σαμοθράκη (ένα μπράβο και στο δήμο για το "κάμπινγκ ελεύθερης διαβίωσης") και Λευκάδα!!!!


     Μακράν κορυφαίοι προορισμοί για ελεύθερο κάμπινγκ!
Ιδίως η Σαμοθράκη, για τους πιο ψαγμένους...

(Αλήθεια, μήπως ν'αρχίζαμε να οργανωνόμαστε για το καλοκαιράκι;)
Γιαααα αρχισε να δινεις πληροφοριες ;D..Πιο συγκεκριμενα.Με την Σαμοθρακη τι παιζει ακριβως?Απο οτι ξερω εχει καποιο καμπινγκ σε πολυ ελευθερη φαση(με οτι αυτο συνεπαγεται 8)).
Την Λευκαδα την αναφερεις για ελευθερο η κανονικο?Δεν εχει παρα πολυ κοσμο?


   Ό,τι και να πω για τη Σαμοθράκη είναι λίγο: είναι ο παράδεισος του χίπη! Πανέμορφα μέρη, κάμπινγκ ελεύθερο - υποτυπωδώς οργανωμένο - οργανωμένο, δηλαδή για όλα τα γούστα, βουνό/θάλασσα... ό,τι γουστάρεις θα το βρεις! Πραγματικά για μένα η Σαμοθράκη απέχει λίγο από την έννοια του επίγειου παράδεισου!
  Όσο για τη Λευκάδα, φυσικά και εννοώ για ελεύθερο! Και ναι, έχει πολύ κόσμο, αλλά κι εσύ βρε άνθρωπε δε θα πας στο Νυδρί να κάνεις ελεύθερο... Έχει μέρη πιο απομονωμένα και πιο όμορφα!
http://www.myspace.com/undermeband"Io mi dico e' stato meglio lasciarci, che non esserci mai incontrati..."
Takamine Santa Fe

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1308
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: Camping
« Απάντηση #66 στις: 01/02/09, 15:33 »
Πήγα στο κάμπινγκ αυτό τον Αύγουστο και αν αφαιρέσω ένα μέρος του ενθουσιασμού σου συμφωνώ απόλυτα. Αν και γι άλλους λόγους δεν έχω και τις καλύτερες αναμνήσεις το μέρος είναι όντως ταμάμ για ''ελεύθερη'' αναψυχή.
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2332
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Camping
« Απάντηση #67 στις: 01/02/09, 21:28 »
Kαταρχάς εγώ ψηφίζω βότσαλο δαγκωτό.Η άμμος μπαίνει κυριολεκτικά παντού,σου ρχεται από παντού από αυτούς που περνάνε δίπλα σου και μη σχολιάσω το μαστίγωμα όταν φυσάει.Ενώ με το βοτσαλάκι είσαι κυριλέ.
Σαμοθράκη θα πάω το καλοκαίρι αυτό καμπινγκ αν και αυτός που μου το πρότεινε και θα με συνοδεύσει μου πε πολύ καλά λόγια που επαληθεύτηκαν και από φωτογραφίες.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Salinas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουστάρω κιθάρα...
    • Προφίλ
Απ: Camping
« Απάντηση #68 στις: 01/02/09, 23:04 »
Όποιος πάει Σαμοθράκη, στέλνει μήνυμα.... στάνταρ θα περάσω να ρίξω τις βουτιές μου στις βάθρες και δε θα 'ταν άσχημα να κιθαρίσουμε και λίγο!
http://www.myspace.com/undermeband"Io mi dico e' stato meglio lasciarci, che non esserci mai incontrati..."
Takamine Santa Fe

Αποσυνδεδεμένος LILAKI

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Study silence to learn the music
    • Προφίλ
Απ: Camping
« Απάντηση #69 στις: 02/02/09, 10:12 »
όχι θαλάσσης βρε! :P
εννοώ αυτό το πλαστικό που κοιμάσαι πάνω στο κάμπινγκ για να μν πιάνεται ο κώλος σου....

Ναι βρε, το κατάλαβα!Λες να χρησιμοποίησα τυχαία τη λέξη ''θαλάσσιο''?Χε,χε.. ;) ;D



ε εντάξει...για κάμπινγκ πας! αμα δν λερωθείς και λίγο πως θα το νιώσεις? ;D

Καλά λες.Μόνο που και ένα κυματάκι είναι ίσως αρκετό για να γίνεις... λούτσα! ;D :P
Στην ανάγκη και οι  θεοί πείθονται.Εδω ολόκληρο F-117 τεχνολογίας Stealth κατασκευάστηκε....

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
44 Απαντήσεις
16800 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/07/03, 13:48
από Πέτροc
25 Απαντήσεις
12233 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/07/03, 09:45
από Βραζίλης
Camping φέτος?

Ξεκίνησε από Sts_Ikaros « 1 2 ... 7 8 » Συναντήσεις

179 Απαντήσεις
81660 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/08/10, 14:59
από CJ_DKIKI
Camping-Βορείων

Ξεκίνησε από Witchking « 1 2 3 4 5 » Συναντήσεις

122 Απαντήσεις
37709 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/08/05, 11:45
από Tini
156 Απαντήσεις
51488 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/07/06, 16:02
από vst@vros
124 Απαντήσεις
39716 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/09/06, 02:32
από Garvin