Αποστολέας Θέμα: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Ιnternal Contrust!!!  (Αναγνώστηκε 10277 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
   γεια σας!!!! προσφατα ηχογραφισαμε το καινουργιο μας κομματι Ιnternal Contrust!!! και πολυ θα θελαμε να το ακουσετε και να μας πειτε τη γνωμη σας!!!
    αυτη τη φορα πειραματιστικαμε με πολλα οργανα και γενικα βγηκε κατι το οποιο μπορει να σας θυμισει λιγο περισσοτερο σουντρακ...βεβαια η γνωμη ειναι δικη σας!! μπορειτε να το ακουσετε στο γνωστο πια www.myspace.com/carbonatedlemonade!!!
   
      για οποια λαθη ( που εχει αρκετα) δικαιολογιστε μας η ηχογραφιση εγινε μεσα σε 4  ωρες...και η μιξη σε αλλες 2 περιπου...( ε! τα οικονομικα μας και η εληψη χρονου λογο πανελληνιων κλπ δν μας επετρεψαν κατι καλυτερο..)
« Τελευταία τροποποίηση: 27/01/07, 17:21 από Ε!ΜΑ »
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Εternal Contrust!!!
« Απάντηση #1 στις: 26/01/07, 18:26 »
Ειναι αρκετα ενδιαφερον! Δεν μπορω να διακρινω καποιο προβλημα στην παραγωγη, και αν οντως κανατε μονο 2 ωρες, τοτε μπραβο σε οποιον ανελαβε ολη αυτη τη διαδικασια και εβγαλε αυτο το αποτελεσμα!
Το αποτελεσμα θυμιζει απο πολυπλοκοτητα Queen και ως ηχος θυμιζει εντονα τους Polyphonic Spree ( αλλο ενα συγκροτημα που δεν φοβηθηκε να χρησιμοποιησει οργανα ασχετα μεταξυ τους ).
Παρα πολυ ωραια δουλεια!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Εternal Contrust!!!
« Απάντηση #2 στις: 26/01/07, 19:08 »
Nαι ειναι καλο.Και δεν το λεω επειδη ειμαι φιλος σου γιατι ξερεις οτι αν κατι δεν μ αρεσει στο λεω :P ;D
Ισως το lenore μ αρεσε περισσοτερο αλλα αυτο το ακουσα μια φορα.Και οι τιχοι εχουν ενδιαφερον.Και γενικα βγαζετε μμια πολυπλοκοτητα με μια Pop νοοτροπια που ειναι ενδιαφερουσα.
Μολις το ακροαστω καλυτερα θα επανελθω
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Εternal Contrust!!!
« Απάντηση #3 στις: 26/01/07, 19:22 »
Το κομμάτι είναι αρκετά ενδιαφέρον αν και δε μου αρέσαν πολύ τα ντραμς, βρήκα λίγο ψεύτικο τον ήχο.
Επίσης πιστεύω η τονικότητα είναι λίγο ζόρικη για την τραγουδίστρια με αποτέλεσμα να κάνει ψιλολαθάκια αστάθειας κυρίως στις ψηλές νότες.

Κατά τα άλλα οι διφωνίες και τριφωνίες μου αρέσαν πολύ όπως και η πολυπλοκότητα της μουσικής σας. Ενα μεγάλο μπράβο όχι μόνο γιατί είστε μικρές ακόμα αλλά γιατί προσπαθείτε να κάνετε κάτι διαφορετικό από ό,τι έχουμε ακούσει  ;) :)

Αποσυνδεδεμένος Δημήτρης (Gear)

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • Ψευδοπροφήτης
    • Προφίλ
    • Ψευδοπροφήτες
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Εternal Contrust!!!
« Απάντηση #4 στις: 26/01/07, 20:01 »
Μου άρεσε!  ;D
Ψευδοπροφήτες

το νέο E.P των Ψευδοπροφητών "τρέξε" είναι πλέον διαθέσιμο από το site μας.

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Εternal Contrust!!!
« Απάντηση #5 στις: 26/01/07, 22:58 »
Συμφωνω με το free...οι συνθεσεις θυμιζουν ολο και περισσοτερο queen(σε πολυπλοκοτητα και με στοιχεια ροκ οπερας...).Το τραγουδι μ'αρεσει παρα πολυ...το καλυτερο κατ'εμε που εχετε γραψει...τα πλεον τετριμενα και συνηθισμενα συγχαρητηρια...!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Holy Diver

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 519
  • Φύλο: Άντρας
  • Σαλιγκάρια και μπανάνες!!!
    • Προφίλ
    • Το Όνειρο Ενός Περιέργου
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Εternal Contrust!!!
« Απάντηση #6 στις: 26/01/07, 23:12 »
Πάρα πολύ καλό. Στο γκαγκάριν δεν είχα τη ευκαιρία να το ακούσω καλά, λόγω της κάκιστης ηχοληψίας. Οι ρυθμοί με τους οποίους εξελίσεστε σαν μπάντα είναι τεράστιοι. Πχ, αν συγκρίνεις το Shopping με το Eternal Contrust, η διαφορά είναι εμφανέστατη. (Ωραιότατο κομμάτι το Shopping, μη με παρεξηγήσετε ;))
reveduncurieux.blogspot.com

Αποσυνδεδεμένος nicktgr15

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 145
  • Φύλο: Άντρας
  • Green can only hold you in the garden...
    • Προφίλ
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Εternal Contrust!!!
« Απάντηση #7 στις: 27/01/07, 14:01 »
wow..

Αποσυνδεδεμένος Μάνος Καμπούρης (m.k.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Stranger in us all...
    • Skype - manos.kampouris1
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Εternal Contrust!!!
« Απάντηση #8 στις: 27/01/07, 14:28 »
 Για άλλη μια φορά γράψατε κάτι πολύ ωραίο και ενδιαφέρον. Σίγουρα υπάρχουν κάποια λαθάκια απειρίας, αλλά αυτά θα φύγουν σύντομα, το ξέρω! Συνεχίστε έτσι...

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Εternal Contrust!!!
« Απάντηση #9 στις: 27/01/07, 16:53 »
  ευχαριστουμε παρα πολυ για τα σχολια σας και το ενδιαφερον που δειχνετε!!! ειναι πολυ συμαντικο για μας γιατι μας δεινει οθηση να συνεχισουμε!!!!
      βεβαια για την επομενη δουλεια μας θα πρεπει να περιμενετε μετα το καλοκαιρι να εχω χρονο και εγω και η Μαρινα και η Αντιγονη και ο ντραμερ.:P( Νικος) γιατι δινουμε ολοι τωρα πανελληνιες και να δουμε τι θα κανουμε...
     παντως σας υποσχομαι οτι απο το καλοκαιρι θα γυρισουμε με πιο προσεγμενα κομματια ( γιατι θα εχουμε και το χρονο να τα δουλεψουμε καλυτερα ) και επιτελους χωρεις το ανχος του χρονου και του σχολειου!!!!
                           
                ευχαριστουμε πολυ και παλι!!!πραγματικα!!!
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος SPATH

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
  • A PUBLIC PIECE OF DNA.
    • Προφίλ
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Ιnternal Contrust!!!
« Απάντηση #10 στις: 27/01/07, 18:56 »
Παρα πολυ ενδιαφερον κομματι...Αρκετα προσεγμενο στο πρωτοτυπο μουσικο στυλ των carbonated.Μου αρεσε το παντρεμα των οργανων,αρκετα καλη και η φωνη!Προχωρατε με σταθερα βηματα και μου αρεσει.Παντως μην πολυπαραπονιεσαι Ε!ΜΑ,διοτι τουλαχιστον εσεις εχετε χρονο για μια ηχογραφηση(εστω και συντομη),αλλα συγκροτηματα(βλεπε το δικο μου) δεν εχουν χρονο ουτε για μια 2ωρη προβα 1 φορα τη βδομαδα.Πικρη ιστορια οι πανελληνιες...Συμμεριζομαι τον πονο σου.Ξανα συγχαρητηρια για το Ιnternal Contrust 8 ;)
IF THE FACTS DON'T FIT THE THEORY,CHANGE THE FACTS.

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Ιnternal Contrust!!!
« Απάντηση #11 στις: 28/01/07, 16:19 »
  καλα οκ δν πολυπαραπονιεμαι.... :P  ;D ;D
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος Highway_Star

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 152
  • Φύλο: Άντρας
  • Is there anybody in there?
    • Προφίλ
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Ιnternal Contrust!!!
« Απάντηση #12 στις: 28/01/07, 17:00 »
Κορυφαίο!!Πολύ ωραίες ιδέες,πολύ ωραία δουλειά στις φωνές και η απόδοση είναι εξαιρετική για λίγες ώρες δουλειάς. Πολλά μπράβο και συνεχίστε έτσι!!!
It's a helluva start, it could be made into a monster
if we all pull together as a team.

Αποσυνδεδεμένος Μουσικόφιλη

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 219
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αύριο είναι μια καινούρια μέρα!!!
    • Προφίλ
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Ιnternal Contrust!!!
« Απάντηση #13 στις: 28/01/07, 18:28 »
Πάρα πολύ ωραίο πραγματικά!!! Με εντυπωσίασε :o... Περισσότερο απ όλα μου άρεσαν οι πολύ πετυχημένες διφωνίες και τριφωνίες του κομματιού!! Συγχαρητήρια και πάντα τέτοια!!! :D

Αποσυνδεδεμένος Kli Klis

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Άντρας
  • Σαλιγκάρια και Μπανάνες!!!
    • Προφίλ
    • The Derive-ational Arcade
Ιnternal Contrust
« Απάντηση #14 στις: 29/01/07, 10:26 »
Στον μουσικό τομέα μου άρεσε πάρα πολύ το όλο concept του κομματιού, αλλά και οι συνεχείς αλλαγές που εν μέρει απ' οτι κατάλαβα πυροδοτούνται απο ακριβώς αυτήν την ιδέα της "σχιζοφρένειας"... Προσωπικά τα τύμπανα μου άρεσαν πάρα πολύ, με πολύ καλές ιδέες όπως και στα άλλα κομμάτια (π.χ. Lenore, Floating), τα φωνητικά τα βρήκα πάρα πολύ ωραία. Η ισορροπία χαρούμενου/ατμοσφαιρικού φωνητικά κυρίως αλλά και οργανικά, πιο καλή απο οτι στο Lenore... Τέλειο το piano riff-ακι στην αρχή, αλλά και το τελικό αποκορύφωμα με το a-la soundtrack (μου φέρνει δουλειές Danny Elfman, ειδικά το Nightmare Before Christmas) τελείωμα...

Απο την άλλη, αν και δεν είμαι ο πλέον έμπειρος/αντιληπτικός σε αυτόν τον τομέα, η παραγωγή μου φαίνεται πάρα πολύ καλή, ειδικά για τις ώρες δουλειάς, μιας και (βασικότερο όλων) δεν υπάρχει κάποιο όργανο που να μου ακούγεται λάθος δυναμικά σε σχέση με άλλα... Επίσης, παρ' όλο που θεωρητικά θα μπορούσαν να αποτελέσουν αρνητικό παράγοντα το πλήθος και η ταχύτητα των αλλαγών, τελικά δένουν εξαιρετικά η μια με την άλλη....

Τέλως πάντων, συνοψίζοντας νομίζω πως πάτε για όλο και πιο κορυφαία πράγματα, ειδικά αν αναλογιστεί κανείς οτι απο τώρα κάνετε ό,τι συνθέσεις καταφέρνετε να κάνετε... Περιμένω το επόμενο κομμάτι με ανυπομονησία, όπως και κάποιο live καλή ώρα  ;D  ;)
I found Wonderland but Alice wasn't there
The Derive-ational Arcade

Is all that we see or seem
But a dream within a dream?
~Edgar Allan Poe, "A Dream Within A Dream

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Ιnternal Contrust!!!
« Απάντηση #15 στις: 29/01/07, 10:43 »
Γεια και απο μενα.ΑΚουσα κ γω το κομματι λοιπον.Θα μπορουσε καλλιστα να αποτελει soundtrack σε ταινια του Tim Burton ;D.Την ολη προσπαθεια..για το χρονο που αφιερωσατε και ιδιως για την ηλικια σας το θεωρω πολυ καλο. 8)Στις φωνες καπου διακρινω καποια λαθακια..αλλα εν καιρω θα τα βρειτε.Μακαρι και γω οταν ημουνα 17 να ειχα τετοια μπαντα...

Υ.Γ.:Eχετε βαλει καπου και αντρικα φωνητικα..η μου φανηκε εμενα? ???
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Ιnternal Contrust!!!
« Απάντηση #16 στις: 29/01/07, 14:08 »

Υ.Γ.:Eχετε βαλει καπου και αντρικα φωνητικα..η μου φανηκε εμενα? ???
   
    ευχαριστουμε πολυ ΚΛΙ!!! ευχαριστουμε πολυ μπασσμαν!!!! ναι χαχαχα, εχουμε βαλει εκει που μπαινει το ρεφρεν το ντραμερ( ΝΙΚΟ) να κανει τον μπασσο.... :D
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Ιnternal Contrust!!!
« Απάντηση #17 στις: 29/01/07, 14:22 »
Λοιπον αν απαντησω και γω επιτελους........ ::)

Καταρχας υποκλινομαι στη φωναρα της μαρινας
Στην απιαστη συνθεση και στην καταπληκτικη ενορχηστρωση. Αν και δεν εινια τοσο πρωτοτυπο κομματι οσο το lenore δεν χανει καθολου την μοναδικοτητα του. Αγαπημενο μου σημειο ειναι το δευτερο κομματι του ρεφρεν και ο απιστευτος στιχος sane enough to be objective plus an in to be creative.

Ενταξει δεν συζηταω για το καταπληκτικο πιανο και το τελειο ανεβασμα που κανει στα μισα του κομματιου....

Το μονο που με χαλασε λιγο ηταν οτι σε καποια σημεια ειναι υπερφοτωμενο και σε επνιγε δεν σε αφηνε να παρεις ανασα απο τον καταιγισμο φωνων οργανων και εφε. Επισης δεν με τρελανε πολυ το τελος (περιμενα λιγο ακομα απο το κομματι...) και η παραγωγη των ντρμας καπου χανει αλλα υατο εινα λεπτομερεια.

Γενικα παντως μ εξετρελανε.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος vangelis

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1240
  • Φύλο: Άντρας
  • ..pera apo ton orizonta...
    • Προφίλ
    • Music
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Ιnternal Contrust!!!
« Απάντηση #18 στις: 30/01/07, 12:10 »
...oriste ?? auto einai exairetiko...para polu kalo..akougetai polu euxarista, talentares megales...to mono pou exo na pw einai o ofthalmofanestatos epirreasmos apo tous QUEEN..auto dustuxos to xalaei ligo..kata ta alla..megala sugaxarhthria, polu kala paigmeno..mprabo sas...
Vangelis
― Παλιέ μου φίλε τί γυρεύεις;
χρόνια ξενιτεμένος ήρθες
με εικόνες που έχεις αναθρέψει
κάτω από ξένους ουρανούς
μακριά απ' τον τόπο το δικό σου.
Seferis

Αποσυνδεδεμένος Sandman1_1

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 463
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Ιnternal Contrust!!!
« Απάντηση #19 στις: 30/01/07, 12:32 »
Παιδιά μπράβο...
Προσωπικά μου άρεσε πολύ, είναι κάτι το διαφορετικό από τα χιλιοπαιγμένα τραγούδια που βγαίνουν...
Συνεχίστε έτσι...

Αποσυνδεδεμένος PAN.84

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 103
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ένα παπάκι που μου κάνει πά...
    • Προφίλ
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Ιnternal Contrust!!!
« Απάντηση #20 στις: 30/01/07, 12:59 »
Κορίτσια και αγόρι πολύ καλό το κομμάτι,πολλά μπράβο!!Η πρωτοτυπία,τα όμορφα φωνητικά...καταπληκτικά!!
Ένα smiley για σας 

Αποσυνδεδεμένος King Lui

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 866
  • Φύλο: Άντρας
  • "Have two bananas!!"
    • Προφίλ
    • King Lui
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Ιnternal Contrust!!!
« Απάντηση #21 στις: 30/01/07, 13:49 »
Δεν είχα ακούσει ως τώρα κάτι από εσάς.
Το συγκεκριμένο κομμάτι δεν το άκουσα πολύ προσεκτικά, απλά με εντυπωσιάσατε πάρα πολύ γενικά!!! Πολύ δεμένος ήχος, ειδικά αν λάβουμε υπόψη ότι είναι και "σπιτική" παραγωγή.
Αν σκεφτούμε και ότι είστε ακόμη 17 χρονών τότε είστε έτη φωτός μπροστά. Μπράβο και συνεχίστε έτσι γιατί οι προοπτικές εξέλιξης είναι τεράστιες (ειδικά αφού τα 3 από τα τέσσερα μέλη του συγκροτήτος δεν χρειάζεται να πάνε και στο στρατό οπότε να διακόψουν και τη μπάντα  ;D)
"Experience is the name someone gives to his mistakes" - Oscar Wilde

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Ιnternal Contrust!!!
« Απάντηση #22 στις: 31/01/07, 23:20 »

Αν σκεφτούμε και ότι είστε ακόμη 17 χρονών τότε είστε έτη φωτός μπροστά.
 
    χαχαχαχα!!!! ναι αλλα αν δεις τις παραπανω παρατηρισεις ,ως επιρεασμενοι απο queen μαλλον ειμασε μερικα ετη ( οχι φωτος ) πισω...:P καλα οσο για το στρατο!!! να δουμε τι θα κανουμε χωρεις ντραμερ... αλλα νταξει θα τη περασουμε γραφοντας μουσικη και οταν γυρισει θα εχει φουλ φορτο εργσιας!!! καλα να παθει!!! στρατο ε??  :P :P
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3372
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Ιnternal Contrust!!!
« Απάντηση #23 στις: 01/02/07, 00:07 »
Ομολογώ ότι δεν είχα ακούσει τα προηγούμενά σας, αλλά τα πολλά και καλά σχόλια μου άνοιξαν την περιέργεια και το άκουσα.

Μόνο και μόνο για τις 6 ώρες που χρειαστήκατε για την ηχογράφηση του τραγουδιού σας αξίζουν συγχαρητήρια, δεν μπορώ να πιστέψω πώς το καταφέρατε, με τόσα όργανα και τόσο διαφορετικούς ήχους. Και φυσικά με τόσο πολύπλοκο τραγούδι, που σίγουρα θα ήθελε κάμποσες δοκιμές και προσπάθειες μέχρι να γίνουν όλα σωστά...

Τι να πω παραπάνω, τα είπαν όλα οι προηγούμενοι... Συνεχίστε έτσι, είστε σε ΠΟΛΥ καλό δρόμο, και σας εύχομαι να έχετε την επιτυχία που σας αξίζει!
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος King Lui

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 866
  • Φύλο: Άντρας
  • "Have two bananas!!"
    • Προφίλ
    • King Lui
Απ: Carbonated lemonade-!!!NEO!!! Ιnternal Contrust!!!
« Απάντηση #24 στις: 01/02/07, 00:08 »
χαχαχαχα!!!! ναι αλλα αν δεις τις παραπανω παρατηρισεις ,ως επιρεασμενοι απο queen μαλλον ειμασε μερικα ετη ( οχι φωτος ) πισω...:P

Μπα πίστεψέ με μπροστά είστε... τα περισσότερα παιδιά (και ειδικά τα κορίτσια) στην ηλικία σας ακούνε Φτίσση και Κακομοίρα...
"Experience is the name someone gives to his mistakes" - Oscar Wilde

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
27 Απαντήσεις
8665 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/01/07, 15:20
από Traveller in time
0 Απαντήσεις
1915 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/04/07, 14:50
από Ε!ΜΑ
10 Απαντήσεις
4946 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/08/08, 19:00
από hot_sauce (φλουτσ)
30 Απαντήσεις
10484 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/02/13, 11:39
από hot_sauce (φλουτσ)
28 Απαντήσεις
9969 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/03/09, 17:44
από vangelis
14 Απαντήσεις
4840 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/07/09, 01:53
από Holyshock
2 Απαντήσεις
1997 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/10/09, 19:51
από hot_sauce (φλουτσ)
1 Απαντήσεις
3524 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/09/11, 22:11
από Υπνοβάτης...