Αποστολέας Θέμα: Κιθαρες που δεν θα παιρνατε ουτε για χαρισμα!!!  (Αναγνώστηκε 8027 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Γεννημενος Κιθαρίστας!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Άντρας
  • 1 ki8ara 1000 le3eis !!!
    • Προφίλ




μακρια μου !!! ;D ;D :P

Αποσυνδεδεμένος Stel Andre

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Stel Andre
    • Facebook profile
    • Προφίλ
H τελευταια δεν ειναι και τοσο τραγικη.. οι αλλες οκ .. αν και διαβαζα στο διαδικτυο οτι πολλες απο τις φωτο που κυκλοφορουν στο νετ ειναι fakes και μονταρισμενες. Καποτε πιστευα οτι ειναι ποζερια να κρατας μια V η καμια bc rich devil .. τι να πει κανεις δλδ αμα κρατας το 6χορδο πολυβολο που ποσταρες  :P και το πιο αστειο... σκεψου να την αγοραζες απο Αμερικη και να επρεπε να την εκτελωνισεις.. με σχημα πολυβολου δε νομιζω οτι θα πηγαινες πολυ μακρια ουτε εσυ ουτε η κιθαρα !  ;D
S t e l   A n d r e  -  Δείτε με εδώ --->  http://www.youtube.com/c/stelandre

Αποσυνδεδεμένος kronus

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 386
  • Φύλο: Άντρας
  • peace sells, but who's buying it???
    • Προφίλ
H τελευταια δεν ειναι και τοσο τραγικη.. οι αλλες οκ .. αν και διαβαζα στο διαδικτυο οτι πολλες απο τις φωτο που κυκλοφορουν στο νετ ειναι fakes και μονταρισμενες. Καποτε πιστευα οτι ειναι ποζερια να κρατας μια V η καμια bc rich devil .. τι να πει κανεις δλδ αμα κρατας το 6χορδο πολυβολο που ποσταρες  :P και το πιο αστειο... σκεψου να την αγοραζες απο Αμερικη και να επρεπε να την εκτελωνισεις.. με σχημα πολυβολου δε νομιζω οτι θα πηγαινες πολυ μακρια ουτε εσυ ουτε η κιθαρα !  ;D
όχι ρε φίλε, γιατί? εγώ θα γούσταρα μια κιθάρα πολυβόλο για τον χαβαλέ!! φαντάσου να κάνεις διασκευή το "καλάζνικοφ" του μπρέκοβιτς κ να εμφανιστείς με μια τέτοια κιθάρα!!! ;D ;D ;D

Let the sun beat down upon my face, stars will fill my dream, I'm the traveller of both time& space to be where I have been-Kashmir, Led Zeppelin

Αποσυνδεδεμένος Γεννημενος Κιθαρίστας!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Άντρας
  • 1 ki8ara 1000 le3eis !!!
    • Προφίλ
τα ποζερια ειναι #%^&^@#. Αντε να μην εκφραστω τωρα !!!

η τελευταια μπορει να τρωγετε καπως αλλα δεν θα την προτειμουσα για αγορα με τιποτα!!!
H τελευταια δεν ειναι και τοσο τραγικη.. οι αλλες οκ .. αν και διαβαζα στο διαδικτυο οτι πολλες απο τις φωτο που κυκλοφορουν στο νετ ειναι fakes και μονταρισμενες. Καποτε πιστευα οτι ειναι ποζερια να κρατας μια V η καμια bc rich devil .. τι να πει κανεις δλδ αμα κρατας το 6χορδο πολυβολο που ποσταρες  :P και το πιο αστειο... σκεψου να την αγοραζες απο Αμερικη και να επρεπε να την εκτελωνισεις.. με σχημα πολυβολου δε νομιζω οτι θα πηγαινες πολυ μακρια ουτε εσυ ουτε η κιθαρα !  ;D
όχι ρε φίλε, γιατί? εγώ θα γούσταρα μια κιθάρα πολυβόλο για τον χαβαλέ!! φαντάσου να κάνεις διασκευή το "καλάζνικοφ" του μπρέκοβιτς κ να εμφανιστείς με μια τέτοια κιθάρα!!! ;D ;D ;D


Εγω πιστεβω πως ετσι θα εδινες και ενα μυνημα υπερ του πολεμου σε μια συναβλια!!! σκεψου το πρωτα και μετα αν εχεις καποιο αλλο επιχειρημα γραψε το!!:P

Αποσυνδεδεμένος kronus

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 386
  • Φύλο: Άντρας
  • peace sells, but who's buying it???
    • Προφίλ
τα ποζερια ειναι #%^&^@#. Αντε να μην εκφραστω τωρα !!!

η τελευταια μπορει να τρωγετε καπως αλλα δεν θα την προτειμουσα για αγορα με τιποτα!!!
H τελευταια δεν ειναι και τοσο τραγικη.. οι αλλες οκ .. αν και διαβαζα στο διαδικτυο οτι πολλες απο τις φωτο που κυκλοφορουν στο νετ ειναι fakes και μονταρισμενες. Καποτε πιστευα οτι ειναι ποζερια να κρατας μια V η καμια bc rich devil .. τι να πει κανεις δλδ αμα κρατας το 6χορδο πολυβολο που ποσταρες  :P και το πιο αστειο... σκεψου να την αγοραζες απο Αμερικη και να επρεπε να την εκτελωνισεις.. με σχημα πολυβολου δε νομιζω οτι θα πηγαινες πολυ μακρια ουτε εσυ ουτε η κιθαρα !  ;D
όχι ρε φίλε, γιατί? εγώ θα γούσταρα μια κιθάρα πολυβόλο για τον χαβαλέ!! φαντάσου να κάνεις διασκευή το "καλάζνικοφ" του μπρέκοβιτς κ να εμφανιστείς με μια τέτοια κιθάρα!!! ;D ;D ;D


Εγω πιστεβω πως ετσι θα εδινες και ενα μυνημα υπερ του πολεμου σε μια συναβλια!!! σκεψου το πρωτα και μετα αν εχεις καποιο αλλο επιχειρημα γραψε το!!:P
1ον: το κομμάτι αυτό, του μπρέκοβιτς, το έχεις ακούσει ποτέ σου?
2ον: λολ...
                                                                         
ΑΝΤΕ Κ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ!!!
                                                                              (...εντελώς φιλικά...)
« Τελευταία τροποποίηση: 02/01/09, 02:07 από kronus »
Let the sun beat down upon my face, stars will fill my dream, I'm the traveller of both time& space to be where I have been-Kashmir, Led Zeppelin

Αποσυνδεδεμένος Giorgos K.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 686
  • Φύλο: Άντρας
  • Προσωπικό κείμενο
    • Προφίλ


ΜΠΛΙΑΧ ΜΠΛΙΑΧ ΜΠΛΙΑΧ ΑΑΑ
μην βαράτε αστειεύομαι!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: 02/01/09, 02:06 από GiorgarasK. »
Υπογραφή

Αποσυνδεδεμένος Ibanezακιας

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 779
  • Φύλο: Άντρας
  • Do you see me?
    • Προφίλ
Εγώ πάλι δεν αστειεύομαι.Ποτέ δεν μου άρεσαν αυτά τα δυο όργανα.Ibanezακιας είμαι...Μη βαράτε ;D

Αποσυνδεδεμένος Γεννημενος Κιθαρίστας!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Άντρας
  • 1 ki8ara 1000 le3eis !!!
    • Προφίλ
 :roll :roll :roll :roll :roll :roll

παιδια λολ αλλα ενταξει , αν δεν σου αρεσουν και στις χαριζουν πολυ απλα τις παιρνεις και τις πουλας σε καλη τιμη και περνεις την Ibanez που θες !!!

Αποσυνδεδεμένος Ogun-Sotis

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 366
  • Φύλο: Άντρας
  • Πωτς γκένεν αυτό?
    • Προφίλ
:roll :roll :roll :roll :roll :roll

παιδια λολ αλλα ενταξει , αν δεν σου αρεσουν και στις χαριζουν πολυ απλα τις παιρνεις και τις πουλας σε καλη τιμη και περνεις την Ibanez που θες !!!
Σωστός!!!!

Αποσυνδεδεμένος Ibanezακιας

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 779
  • Φύλο: Άντρας
  • Do you see me?
    • Προφίλ
Καλά ναι αμα μου την χαρίζαν άνετα την έπερνα... :P

Αποσυνδεδεμένος Stinky

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1522
  • Φύλο: Άντρας
  • <Secondhand King>
    • Προφίλ
Μαγκες συγνωμη κιολας αλλα εγω οτι και να μου χαριζαν θα το επερνα :P

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
+1

Ασχετο αλλα η custom πιο πανω, τι χρονολογια εχει?

Αποσυνδεδεμένος norway

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Φύλο: Άντρας
  • 0001 0011 0100 1001
    • Προφίλ
Απο αυτες που ποσταρατε θα επαιρνα ολες :P
"Without evil there could be no good so it must be good to be evil sometimes" Satan

Αποσυνδεδεμένος Γεννημενος Κιθαρίστας!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Άντρας
  • 1 ki8ara 1000 le3eis !!!
    • Προφίλ
Ρε παιδια το θεμα ειναι οτι το "ουτε για χαρισμα" το εβαλα μεταφορικα και εννοω για ποιες κιθαρες δεν θα δινατε ουτε 20€ για να τις παρετε !!!

Αποσυνδεδεμένος Stinky

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1522
  • Φύλο: Άντρας
  • <Secondhand King>
    • Προφίλ
Αν εβρισκα κιθαρες με 20 ευρο οσο αθλιες και να ειναι θα τις αγοραζα
Ολα ειναι στο μυαλο. Ασε που θα ψηνομουν απεριοριστα να βγω να πε3ω με την κιθαρα καλασνικοφ σαν τρελος! Σπερνει το οργανο! Και αντι για πεταλακια να εχεις χειροβομβιδες και ναρκες για πεταλιερα. Οτι πρεπει για thrash και ειδικα sodom η bolt trower
hahahaha

Αποσυνδεδεμένος studio54

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 640
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • SeatNet

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
176 Απαντήσεις
86651 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/09/11, 09:10
από vagtanplan
LAG Κιθαρες

Ξεκίνησε από Si_rah « 1 2 » Τα καλύτερα...

32 Απαντήσεις
14974 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/01/08, 01:14
από Si_rah
44 Απαντήσεις
14072 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/11/08, 23:04
από Baroness
13 Απαντήσεις
6711 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/04/08, 10:50
από Σκίρων
7 Απαντήσεις
3215 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/07/08, 22:36
από gers
3 Απαντήσεις
2776 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/09/08, 12:37
από Jezus
15 Απαντήσεις
6668 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/12/08, 04:19
από Jezus
12 Απαντήσεις
4205 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/09/10, 11:40
από armagedon
19 Απαντήσεις
5893 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/11/10, 17:09
από ΡιχάρδοςΜαυροπερισσότερος
69 Απαντήσεις
20834 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/04/11, 18:01
από Jezus