Αποστολέας Θέμα: dv247 vs Thomann  (Αναγνώστηκε 11232 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος christos1995

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
dv247 vs Thomann
« στις: 13/12/08, 15:09 »
παιδιά έχω δει τις ασυναγώνισττες τιμές του dv247 και αναρωτιέμαι αν είναι ασφαλής η παραγγελία από κει. επίσης ποιες είναι οι διαφορές του με τον θωμά κ από πού είναι καλύτερα να πάρω?  :o :o :o

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #1 στις: 13/12/08, 15:18 »
Ασφαλέστατη, μην ανησυχείς καθόλου. Όπως έχω πει και σε άλλες συζητήσεις, καλό είναι να κοιτάτε και τα Αγγλικά καταστήματα. Έτσι όπως πάει η ισοτιμία Ευρώ-Αγγλικής λίρας δεν θα αργήσει η αγορά από Αγγλία να είναι πιο συμφέρουσα σε σχέση με τα Γερμανικά μαγαζιά (αν δεν είναι ήδη...) ;)
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος Giorgos K.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 686
  • Φύλο: Άντρας
  • Προσωπικό κείμενο
    • Προφίλ
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #2 στις: 14/12/08, 03:00 »
η μόνη απογοήτευση του σε σχέση με τον θωμά είναι η μικρή ποικιλία προιόντων
Υπογραφή

Αποσυνδεδεμένος Mhche

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 21
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #3 στις: 15/12/08, 20:25 »
Re paidia lew na parageilw auto to packeto apo to dv247 http://www.dv247.com/invt/48803/ gt to antoistixo sto thomann http://www.thomann.de/gr/ibanez_grx70dxjuca.htm me 239 sin ta 20 pou pernei paei 259,opote lew na to parw apo dv247 auto pou thelw na rwthsw einai an 3erei kapoios pou exei psonisei apo dv247 gt toal price mou grafei 205.68 alla meta sto checkout grafei Available Shipping Methods UPS standard delivery €17.69 dhladh tha plhrwsw alla 17.69 sinolo girw sta 225eurw??
Iparxei epeishs to idio me 245 sto musicorama me 245 eurw http://www.musicorama.gr/eshop/product_info.php?cPath=1_11_1106&products_id=5216.
Ti na kanw apo pou einai kalitera na to parw,na mhn exw plhrwnw ena karo???

Αποσυνδεδεμένος Crossroad

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 573
  • Φύλο: Άντρας
  • I went down to the crossroads,fell down on my knee
    • Προφίλ
    • ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΟΥ
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #4 στις: 15/12/08, 23:29 »
Το μουσικοραμα ειναι στην Κρητη οποτε και απο κει για να το στειλουν θα σε χρεωσουν μεταφορικα και θα ξεπερασεις τα 245€. Οικονομικα συμφερει  να το αγορασεις απο τους αγγλους αφου θα δωσεις 225€. Οπως και να το δεις κερδιζεις.
Ninjammer | Guide | Blog

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #5 στις: 16/12/08, 00:22 »
Re paidia lew na parageilw auto to packeto apo to dv247 http://www.dv247.com/invt/48803/ gt to antoistixo sto thomann http://www.thomann.de/gr/ibanez_grx70dxjuca.htm me 239 sin ta 20 pou pernei paei 259,opote lew na to parw apo dv247 auto pou thelw na rwthsw einai an 3erei kapoios pou exei psonisei apo dv247 gt toal price mou grafei 205.68 alla meta sto checkout grafei Available Shipping Methods UPS standard delivery €17.69 dhladh tha plhrwsw alla 17.69 sinolo girw sta 225eurw??
Iparxei epeishs to idio me 245 sto musicorama me 245 eurw http://www.musicorama.gr/eshop/product_info.php?cPath=1_11_1106&products_id=5216.
Ti na kanw apo pou einai kalitera na to parw,na mhn exw plhrwnw ena karo???


Tα 205.69 είναι η τελική τιμή, αφού περιλαμβάνει την τιμή του σετ (188 Ευρώ) σύν τα μεταφορικά (17.69 Ευρώ). Εφόσον λοιπόν και τα υπόλοιπα καταστήματα θα σε χρεώσουν κάτι παραπάνω για μεταφορικά, καλύτερα να το πάρεις από εκεί που θα σού βγει φτηνότερο, δηλαδή από το DV247. Λογικό δεν είναι;
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος Mhche

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 21
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #6 στις: 16/12/08, 00:48 »
Kai mena auto mou fanike to logiko alla me kollhse meta pou elege Available Shipping Methods UPS standard delivery €17.69 kai lew mhn me xrewsoun kai alla,apla epeidh den exw akrivws pistwtikh karta alla thn trapezas kyprou pou einai visa kai boreis na kaneis agores mesw internet ktlp,dn me simferei omws na vazw kai na vgazw lefta apla na 3erw pws na valw sthn karta 210eurw h 230??Mhn vazw parapanw kai meta mou menoun sthn karta kai ama paw na ta sikwsw na mou faei ta misa h trapeza,giauto rwtaga.
Thnks padws.

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #7 στις: 16/12/08, 00:58 »
Το μουσικοραμα ειναι στην Κρητη οποτε και απο κει για να το στειλουν θα σε χρεωσουν μεταφορικα και θα ξεπερασεις τα 245€. Οικονομικα συμφερει  να το αγορασεις απο τους αγγλους αφου θα δωσεις 225€. Οπως και να το δεις κερδιζεις.


http://www.musicorama.gr/eshop/where.php
έχει ανοίξει και στην Αθήνα musicorama....
τώρα αν υπάρχει ακόμα...210 38 39 111

Αποσυνδεδεμένος ekaradimos

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #8 στις: 13/01/10, 15:40 »
Γεια σας και από μένα.
Παρήγγειλα πρόσφατα μια κιθάρα fender American std strat hss sienna sunburst 1185E από thomann. Όλα καλά με την παραγγελία. Αυτή τη στιγμή μάλιστα την παραλαμβάνει η σύζυγος από το Courier των ΕΛΤΑ. Όλα καλά εκτός από την τιμή. Στο dv247 αυτή τη στιγμή έχει 960Ε. Είναι αρκετά μεγάλη η διαφορά. Βασικά ο thomann έχει 30-day refund. Σκέφτομαι να ασκήσω πίεση για κανένα δωράκι η καμμιά επιστροφή ποσού έτσι ώστε να μην εκμεταλλευτώ το 30-day refund του thomann. Θα πετύχει?

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #9 στις: 13/01/10, 15:44 »
αφού το αγόρασες από εκεί....άστο τώρα...
να χαρείς την κιθάρα σου και στην επόμενη αγορά κάνε μια έρευνα αγοράς...

Αποσυνδεδεμένος Μαρμελακι

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 578
  • ο καλος ο Μαρμελακης ολα τα αλεθει
    • Προφίλ
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #10 στις: 13/01/10, 15:52 »
Αν συμπεριλαβεις και το κοστος αποστολης απο DV247 (νομιζω €15-20) η διαφορα δεν ειναι και τοσο τεραστια για να μπεις σε τετοιο κοπο.
Ασε που η DV247 ειχε βγαλει προσφατα ανακοινωση οτι λογω της εκτεταμενης κακοκαιριας στην Αγγλια οι χρονοι παραδοσης ηταν αβεβαιοι  ;)
Ελπιζω να μην εχουν τετοιο θεμα πια, αλλα γιατι να το ρισκαρεις?

Αποσυνδεδεμένος drinnn

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 60
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #11 στις: 13/01/10, 16:11 »
Αν συμπεριλαβεις και το κοστος αποστολης απο DV247 (νομιζω €15-20) η διαφορα δεν ειναι και τοσο τεραστια για να μπεις σε τετοιο κοπο.
Ασε που η DV247 ειχε βγαλει προσφατα ανακοινωση οτι λογω της εκτεταμενης κακοκαιριας στην Αγγλια οι χρονοι παραδοσης ηταν αβεβαιοι  ;)
Ελπιζω να μην εχουν τετοιο θεμα πια, αλλα γιατι να το ρισκαρεις?

το dv247 εδω και καιρο αλλαξε τον συνεργατη για τις αποστολες του και δεν χρεψνει τιποτα για αγορες ανω το 299€ ακριβως οπως και στο θωμα!

παντως και τα δυο μαγαζια εχουν Ελληνα υπαλληλλο που καλο ειναι πριν ολοκληρωσεις την παραγγελια να μιλησεις μαζι του και να κανεις ενα παζαρι (ΝΑΙ ΠΑΖΑΡΙ οσο απιστευτο και να ακουγεται) ειδηκα στο thomann και musicstore που χανουν πελατεια απο τα Βρετανικα μαγαζια λογο τις πεσμενης λιρας.

στο dv247 ζητας να μιλησεις με τον θιοντορ ιν γκρικ και ο θωδορης ειναι πολυ εξυπηρετικος
στο thomann με τον george aggelopoulos το προσωπικο του τηλ ειναι: 0049-9546-9223-538     

δεν ειναι δυσκολο, ριξτου ενα τηλεφωνο και πες του στα ισια τι σκεφτερσαι, κατι μπορει να γινει ;)
« Τελευταία τροποποίηση: 13/01/10, 16:31 από drinnn »

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #12 στις: 13/01/10, 18:33 »
Βεβαια μπορεις να το κανεις αυτο ΚΑΙ σε ελληνικα μαγαζια για να επιτυχεις καλυτερες τιμες απο τις ηδη καλες που πλεον εχουν. Η καλη προσπαθεια οχι μονο να λεγεται αλλα και να στηριζεται. ;)


Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #13 στις: 13/01/10, 20:24 »
Γεια σας και από μένα.
Παρήγγειλα πρόσφατα μια κιθάρα fender American std strat hss sienna sunburst 1185E από thomann. Όλα καλά με την παραγγελία. Αυτή τη στιγμή μάλιστα την παραλαμβάνει η σύζυγος από το Courier των ΕΛΤΑ. Όλα καλά εκτός από την τιμή. Στο dv247 αυτή τη στιγμή έχει 960Ε. Είναι αρκετά μεγάλη η διαφορά. Βασικά ο thomann έχει 30-day refund. Σκέφτομαι να ασκήσω πίεση για κανένα δωράκι η καμμιά επιστροφή ποσού έτσι ώστε να μην εκμεταλλευτώ το 30-day refund του thomann. Θα πετύχει?

Φίλε, εγώ στη θέση σου θα επέστρεφα την κιθάρα στον Thomann και θα την αγόραζα από το DV247. Δεν πιστεύω ότι σού κάνουν μείωση ή κάποιο δώρο της τάξης των 200 Ευρώ ή έστω και 100 Ευρώ από τον Thomann ώστε να το σκεφτείς. Αν βέβαια πετύχεις κάτι τέτοιο, φυσικά δεν αξίζει τον κόπο να κάνεις όλη τη διαδικασία από τη στιγμή που έχεις την κιθάρα στα χέρια σου. Πάντως στο μέλλον κάνε τη σχετική έρευνα πριν την αγορά, όχι κατόπιν εορτής... ;)

Ασε που η DV247 ειχε βγαλει προσφατα ανακοινωση οτι λογω της εκτεταμενης κακοκαιριας στην Αγγλια οι χρονοι παραδοσης ηταν αβεβαιοι  ;) Ελπιζω να μην εχουν τετοιο θεμα πια, αλλα γιατι να το ρισκαρεις?

Αυτό δεν είναι πλέον τόσο σοβαρό. Ο καιρός έχει βελτιωθεί αρκετά ώστε να μην προκαλεί καθυστερήσεις στα ταχυδρομεία, ειδικά για αποστολές εκτός Αγγλίας. Αλλά ακόμα και μια ενδεχόμενη καθυστέρηση δεν είναι ζήτημα ούτε ρίσκο αν πρόκειται να γλυτώσει κανείς 200 Ευρώ.
« Τελευταία τροποποίηση: 14/01/10, 21:35 από Απόλλων »
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος dr.K-Miller

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 108
  • Forensics never lie, people do.
    • Προφίλ
    • http://www.myspace.com/OldSkoolForensics
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #14 στις: 14/01/10, 23:19 »

Αυτό δεν είναι πλέον τόσο σοβαρό. Ο καιρός έχει βελτιωθεί αρκετά ώστε να μην προκαλεί καθυστερήσεις στα ταχυδρομεία, ειδικά για αποστολές εκτός Αγγλίας. Αλλά ακόμα και μια ενδεχόμενη καθυστέρηση δεν είναι ζήτημα ούτε ρίσκο αν πρόκειται να γλυτώσει κανείς 200 Ευρώ.

Ναι, πλέον μόνο βροχές έχει το πρόγραμμα, οι οποίες τα διώχνουν και τα τελευταία χιόνια.
http://dcpleen-ryu.blogspot.com/

"To every differentiable symmetry generated by local actions, there corresponds a conserved current."

[O κλασικός τύπος που μόλις μπαίνει σε ένα φόρουμ απαντά στα νεκρά θέματα που έχουν ξεχαστεί εδώ και 6 μήνες...]

Αποσυνδεδεμένος ekaradimos

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #15 στις: 15/01/10, 14:56 »
Έστειλα ήδη από προχθες e-mail στον Γιωργάκι για το refund κλπ. Θα δω αν θα πιάσει. Και 100Ε να μου κάνει δώρο καλά είναι. Δεν πρόκειται να τη γυρίσω πίσω. Η κιθάρα δεν έχει πάντως την παραμικρή γρατζουνιά αλλά είναι ασετάριστη και έχει ένα θέμα με το τρέμολο το οποίο δεν είναι κάθετα στο σώμα της κιθάρας (από ότι έψαξα δεν είναι πρόβλημα και αν θέλω το φτιάχνω λασκάροντας τα ελατήρια που στηρίζουν τη γέφυρα από κάτω).

Αποσυνδεδεμένος tendril

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 29
    • Προφίλ
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #16 στις: 16/01/10, 14:03 »
κανεις δεν αγοραζει απο musicstore; ???

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #17 στις: 16/01/10, 15:14 »
Έστειλα ήδη από προχθες e-mail στον Γιωργάκι για το refund κλπ. Θα δω αν θα πιάσει. Και 100Ε να μου κάνει δώρο καλά είναι. Δεν πρόκειται να τη γυρίσω πίσω. Η κιθάρα δεν έχει πάντως την παραμικρή γρατζουνιά αλλά είναι ασετάριστη και έχει ένα θέμα με το τρέμολο το οποίο δεν είναι κάθετα στο σώμα της κιθάρας (από ότι έψαξα δεν είναι πρόβλημα και αν θέλω το φτιάχνω λασκάροντας τα ελατήρια που στηρίζουν τη γέφυρα από κάτω).

Όπως σού είπα και παραπάνω, αν σού κάνουν καποια έκπτωση ή δώρο της τάξης των 100 Ευρώ τουλάχιστον, ίσως αξίζει να το σκεφτείς. Αμφιβάλλω όμως αν είναι διατεθειμένοι να κάνουν κάτι τέτοιο, ειδικά από τη στιγμή που τα προβλήματα που αναφέρεις δεν είναι κατασκευαστικά αλλά λειτουργικά και λύνονται πολύ εύκολα με ένα βασικό σετάρισμα. Διαφορετικά εγώ θα έλεγα ότι είναι καλύτερα να επιστρέψεις την κιθάρα και να την αγοράσεις από εκεί που την βρήκες φτηνότερα. Λίγη παραπάνω ταλαιπωρία και αναμονή αξίζει τον κόπο να πρόκειται να σού βγει πάνω από 200 Ευρώ φτηνότερα.

κανεις δεν αγοραζει απο musicstore; ???

Για ποιό λόγο; Το Musicstore είναι συνήθως πιο ακριβό από τα δύο προαναφερθέντα μαγαζιά (σίγουρα όσον αφορά στη συγκεκριμένη κιθάρα), ενώ δεν έχει και τόσο καλή φήμη από πλευράς εξυπηρέτησης όσο άλλα καταστήματα.
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος ekaradimos

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #18 στις: 21/01/10, 17:48 »
Τελικά μου απαντήσανε ότι δε μπορούν να συναγωνιστούν τις τιμές του dv247 λόγω διαφοράς στο ΦΠΑ (VAT 19% Ελλάδα - Thomann με 15% Αγγλία dv247). Η διαφορά πλέον είναι 200 Ε -20E το shipment που χρεώνει ο Thomann για να το πάρει πίσω. Δε θα την γυρίσω γιατί είναι ΟΚ η κιθάρα και ίσως οι μεταφορές (επιστροφή της κιθάρας στον Thomann και παραλαβής από dv247) εμπεριέχουν κάποιο ρίσκο (πχ να χτυπήσει κάποια κιθάρα στη μεταφορά και να έχω πρόβλημα). Ας πρόσεχα.

Αποσυνδεδεμένος ΡιχάρδοςΜαυροπερισσότερος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 828
  • Φύλο: Άντρας
  • Το να υπάρχει μονάχα, πάντα του ήταν λίγο.
    • Προφίλ
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #19 στις: 21/01/10, 22:37 »
Για ποιό λόγο; Το Musicstore είναι συνήθως πιο ακριβό από τα δύο προαναφερθέντα μαγαζιά (σίγουρα όσον αφορά στη συγκεκριμένη κιθάρα), ενώ δεν έχει και τόσο καλή φήμη από πλευράς εξυπηρέτησης όσο άλλα καταστήματα.

Απόλλων, για ποιό λόγο το λες αυτό για την εξυπηρέτηση του music store? Σκέφτομαι να αγοράσω από εκεί επειδή με βολεύει η λογική της αντικαταβολής...δε θα το πρότεινες?

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #20 στις: 22/01/10, 19:36 »
Εγω εχω αγορασει παμπολες φορες απο εκει, κανουν την καλυτερη συσκευασια απο ολους και κιθαρες κτλ ειναι σε πολυ καλη κατασταση σε σχεση με Τομαν. Τα μονα προβληματα που ειχα ηταν με την επιστροφη ενος ελλατωματικου προ'ι'οντως και με καθυστερημενες παραγγελιες, αλλα παρομοια ή αλλα προβληματα ειχα και απο Τομα, ντιτζιταλ-βιλατζ-πλειμπακ-κτλ, οποτε...  :)
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος ΡιχάρδοςΜαυροπερισσότερος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 828
  • Φύλο: Άντρας
  • Το να υπάρχει μονάχα, πάντα του ήταν λίγο.
    • Προφίλ
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #21 στις: 22/01/10, 20:19 »
κατάλαβα! thanx!!!  :)

Αποσυνδεδεμένος Μητσάκος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1818
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρίστας της κακιάς ώρας...
    • Προφίλ
Απ: dv247 vs Thomann
« Απάντηση #22 στις: 22/02/10, 03:20 »
Μήπως έχει αγοράσει κανείς σας από το dv247 με Prepaid της Κύπρου?
If music be the food of love, play on,
Give me excess of it; that surfeiting,
The appetite may sicken, and so die...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
thomann

Ξεκίνησε από souf « 1 2 3 4 » Καταστήματα, αγορά

94 Απαντήσεις
35945 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/10/09, 12:34
από indie-anos laternative
7 Απαντήσεις
3873 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/12/08, 14:11
από christos1995
20 Απαντήσεις
7377 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/01/10, 01:39
από Crazy Heart
19 Απαντήσεις
5938 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/12/10, 20:57
από Καθόδιος (φλουτσ)
2 Απαντήσεις
2593 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/04/10, 01:20
από zeromancer
8 Απαντήσεις
3593 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/11/10, 10:27
από atav (φλουτσ)
9 Απαντήσεις
8264 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/02/12, 13:04
από Alex_Under
6 Απαντήσεις
3023 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/02/12, 01:15
από PetrosHM
10 Απαντήσεις
13473 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/02/13, 00:35
από kkmspm (φλουτσ)
3 Απαντήσεις
12802 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/03/13, 12:34
από billguit14