Σελίδες:
  • #1 από Stel Andre στις 11 Mar 2018
  • Καλησπερα σε ολους! Παραθετω εναν νεο μου βιντεο. Μελωδικο στυλακι με την νεα μου κιθαρα την Solar S1.6. Ο ηχος ειναι αποτελεσμα της κιθαρας καρφι συνδεδεμενη στο Axe Fx 2. Ελπιζω να σας αρεσει! https://www.youtube.com/watch?v=O8g6Uc6dASU&feature=youtu.be
  • #2 από hot_sauce (φλουτσ) στις 11 Mar 2018
  • Τι να πρωτοσχολιάσω!  :P


    Επειδή ήξερα τί επίπεδο ήχου και παιξίματος να περιμένω (φυσικά και με επιβεβαίωσες) το μάτι μου επικεντρώθηκε στα γύρω, γύρω....


    Η κιθάρα κούκλα! Μεγειές!


    Αλλά και τον "χώρο εργασίας" σου τον έχεις κάνει εξαιρετικό!


    Ωραία loungιά το backing track, ολίγον τι πιο "τεχνική"!
  • #3 από panixgr στις 11 Mar 2018
  • πολύ ωραίο παίξιμο, και συμφωνώ για την κιθάρα... ελπίζω εκτός απο τον 1600άρη κινητήρα (1.6) να βγαίνει και σε 2.0λιτρη έκδοση (δηλ 7-χορδη), πραγματικά πανέμορφη, χαίρομαι που το μαπλ επανέρχεται στις ταστιέρες.
    Ο ήχος πολύ καθαρός, πολύ καλός.
  • #4 από Stel Andre στις 11 Mar 2018
  • Ευχαριστω απειρα φιλε μου. Ναι βγαζει 7 χορδα μοντελα.. δυστυχως ομως.. οχι ακομα στην συγκεκριμενη εκδοση με το Floyd και το Maple. Αλλα ειμαι σιγουρος οτι ο Ola Enlgund δεν θα αργησει να το κανει. Το ζητα πολυς κοσμος.
  • #5 από sfanfan στις 12 Mar 2018
  • Well done Στέλιο! Όπως πάντα λαχταριστό παίξιμο και πολύ όμορφες μελωδίες! Ερώτηση το inlay της Solar, είναι αυτοκόλλητο ή χωνευτό;
  • #6 από Stel Andre στις 13 Mar 2018
  • Να σαι καλα φιλε μου! Ειναι χωμενο μεσα απλα στην συγκεκριμενη δεν εχει μπει καλα. Ειναι λιγο πλαγιαστο και η κολλα το κανει να δειχνει σαν sticker.
Σελίδες: