Αποστολέας Θέμα: Stratosfaire - Stratovairus  (Αναγνώστηκε 1823 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος PanouleXxX

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 165
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Stratosfaire - Stratovairus
« στις: 21/08/06, 14:27 »
http://video.google.com/videoplay?docid=7290642032560371525


Βασικα παιδια εχθες το εμαθα αλλα το επαιξα 2 ωρες περιπου και οριστε το αποτελεσμα. Φυσικα κανω μερικα λαθακια και απροσεξιες, αλλα πιστευω οτι ειμαι σε καλο δρομο και σε λιγο καιρο θα το παιζω ακομα πιο γρηγορα αλλα ΣΩΣΤΑ.

Πειτε μου σχολια.

Αποσυνδεδεμένος kostas vretos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • broken open
    • Προφίλ
Απ: Stratosfaire - Stratovairus
« Απάντηση #1 στις: 21/08/06, 14:34 »
Προσπαθησε να το παιζεις ακομη πιο αργα για να σου βγαινουν πιο καθαρα οι φρασεις και να θυμασαι και τι ερχεται μετα...
Καλη προσπαθεια παντως.Καλη συνεχεια στη μελετη σου :)

Αποσυνδεδεμένος PanouleXxX

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 165
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Απ: Stratosfaire - Stratovairus
« Απάντηση #2 στις: 21/08/06, 14:47 »
Ευχατιστω Κωστα. Δεν σε πετυχα στο MSN Και σου εστειλα μαιλ. Οκ θα το παιζω πιο αργα! Εχεις δικαιο, πιο αργα θα το παιζω πιο καθαρα και η ταχυτητα θα ερθει με τον καιρο...

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Stratosfaire - Stratovairus
« Απάντηση #3 στις: 21/08/06, 15:52 »
Πριν πω οτιδηποτε, να σημειωσω οτι δεν ειμαι κιθαριστας ( καλα, ουτε και μουσικος, αλλα αυτο ειναι αλλουνου παπα Ευαγγελιο:P ), οποτε οτι πω ειναι θεμα αισθητικης.
Δεν ξερω ποσο καιρο παιζεις κιθαρα, αλλα αμεσως πηγες και επιασες ενα αρκετα απαιτητικο κομματι ( συγχωρεστε με, αλλα γενικα πιστευω οτι για να παιξεις κομματια απο τετοια ειδη metal, πρεπει να το εχεις παλεψει αρκετα ), με αποτελεσμα πολλες φρασεις να ειναι "μουγκες" ή χωρις σωστη ρυθμικη κινηση. Βεβαια, μονο και μονο που βλεπω να παιζεις με πιανει η ψυχη μου ( με λιγα λογια, μακαρι να επαιζα εστω και το 1/10 απο ολα αυτα ), ομως το αυτι μου καπου σκαλωνει..
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher