Αποστολέας Θέμα: AYTOKTONIA  (Αναγνώστηκε 77700 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος actr

  • Ο μικρός Βελζεβούλης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 567
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • www.ektakta.gr
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #150 στις: 20/09/06, 09:26 »
Θα πεθάνω, Θάνατε, όχι όταν θελήσεις εσύ, αλλά όταν εγώ θα θελήσω.
Σε τούτη την έσχατη ολική πράξη, δεν θα γίνει το δικό σου, αλλά το δικό μου.
Παλεύω τη θέλησή σου. Παλεύω τη δύναμή σου. Σε καταπαλεύω ολόκληρον. Μπαίνω μέσα στη γη, όταν εγώ αποφασίσω, όχι όταν αποφασίσεις εσύ. Και σένα σε αφήνω ρέστο και ταπί.
Με βλέπεις κατεβασμένο στον Άδη αφεαυτού μου και αυτοθέλητα. Και ανατριχιάζεις εσύ και το βασίλειό σου.
Ο τάφος, η ταφόπλακα, το σκοτάδι, το ποτέ πια και όλα σου τα υπάρχοντα μπροστά στην πράξη μου και στην επιλογή μου μένουν εμβρόντητα και χάσκουν.
[/i]

Δημήτρης Λιαντίνης
MasterNet - ανάπτυξη web εφαρμογών - δημιουργία διαδικτυακής εταιρικής ταυτότητας

old_lion

  • Επισκέπτης
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #151 στις: 20/09/06, 16:54 »
"...Θα πεθάνω, Θάνατε, αλλά όχι όταν θελήσεις εσύ,
    όταν εγώ θελήσω..."

...........

Τα αποσιωπητικά σημαίνουν συγκατάθεση στα λόγια σου.



Αποσυνδεδεμένος panos4657

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #152 στις: 20/09/06, 16:59 »
Ρε πατε καλα; Να πεθανετε και να αφησετε τους αλλους να καλοπερνανε; Να το παλεψετε κι εσεις, τι εισαστε κοτες; (Αυτο σε ολους οσους το σκεφτονται...)
« Τελευταία τροποποίηση: 20/09/06, 17:18 από panos4657 »

old_lion

  • Επισκέπτης
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #153 στις: 20/09/06, 17:10 »
"...Να πεθανετε και να αφησετε τους αλλους να καλοπερνανε;..."

Σωστό και αυτό που είπες .
Απλώς είναι τοποθετημένο αλλού .
Σε αυτούς τούς άλλους που δε νοιάζονται για τους άλλους ...



Αποσυνδεδεμένος Adoni

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 396
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #154 στις: 21/09/06, 00:44 »
Παιδια δεν ξερω εαν αναφερθηκε πριν (Λυπαμαι αλλα δεν μπηκα στον κοπο να διαβασω ολη τη συζητηση) αλλα , μια που ειμαστε στο Κιθαρα, να ακουσετε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ το Suicide song του Bobby Gaylor, ή εστω διαβαστε τους στιχους στο http://personal.linkline.com/frotton/2005/07/song-lyrics-suicide-by-bobby-gaylor.html

Ή οπου αλλου εν πασει περιπτωσει...
θα λυσει πολλους προβληματισμους

Αποσυνδεδεμένος panos4657

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #155 στις: 14/10/06, 04:24 »
Επισης ακουστε το Blasphemus Rumors απο Depeche Mode...

Αποσυνδεδεμένος Joef - Über Alles

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 501
  • Φύλο: Άντρας
  • Φυλακισμενος στην πραγματικοτητα των ξενων κοσμων
    • Προφίλ
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #156 στις: 14/10/06, 04:35 »
Παιδια δεν ξερω εαν αναφερθηκε πριν (Λυπαμαι αλλα δεν μπηκα στον κοπο να διαβασω ολη τη συζητηση) αλλα , μια που ειμαστε στο Κιθαρα, να ακουσετε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ το Suicide song του Bobby Gaylor, ή εστω διαβαστε τους στιχους στο http://personal.linkline.com/frotton/2005/07/song-lyrics-suicide-by-bobby-gaylor.html

Ή οπου αλλου εν πασει περιπτωσει...
θα λυσει πολλους προβληματισμους


παρα πολυ καλο!!!!
στην αρχη που ξεκινησα δεν προσεχα και νομιζα οτι ειναι λογοτεχνικο κειμενο
αλλα μετα θυμηθηκα οτι ειναι τραγουδι!!
πολυ καλο πραγματικα σε κανει να σκεφτεις πολλα!!
τελικα ειμαστε τυχεροι μεσα στην ατυχια μας ρε γ@μωτο!
κανω εκπομπη στο activeradio.gr καθε τεταρτη 12-2"fragile dreams" θα την ακουσετε χοντρα :D
ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ...ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!!
Life's a B!tch 'till You Die, So Fuck The World and Let's Get High!

Αποσυνδεδεμένος Transformer

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Γυναίκα
  • just let her crash and burn, she'll learn.
    • Προφίλ
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #157 στις: 14/10/06, 10:13 »
"...Να πεθανετε και να αφησετε τους αλλους να καλοπερνανε;..."

Σωστό και αυτό που είπες .
Απλώς είναι τοποθετημένο αλλού .
Σε αυτούς τούς άλλους που δε νοιάζονται για τους άλλους ...





Γιατι ρε Leon, αυτος που αυτοκτονει νοιαζεται για κανεναν αλλον??
there i go again pretending to be you
make-believing that i have a soul
beneath the surface, trying to convince you
it was accidentally on purpose

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #158 στις: 14/10/06, 21:37 »
Κσι γιατι αυτοκτονει ρε συ? Επειδη δεν αντεχει τη ζωη με τους αλλους? Δεν υαπρχει λογος να αυτοκτονησει κανεις ειναι παραλογο. Το δεχομαι μονο σε πολυ ακραιεσ περιπτωσεις η ψυχασθενικες. Αλλιως ειναι δειλια. Φοβασε να αντιμετωπισεις τη ζωη που σου πηγε στραβα και αυτοκτονηεις για να ξεφυγεις. Οχι να κατσεις να παλεψεις. Αυτο ειναι μαγκια. Οποιος λεει οτι θελει γενναιοτητα για αν αυτοκτονησεις μαλλον φοβαται την ιδια του τη σκια
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Eyemaster

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 50
  • Φύλο: Άντρας
  • Live real fast, still not die, never get old...
    • Προφίλ
    • Lifestock
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #159 στις: 15/10/06, 02:16 »
"We play rock n'roll. Just like Elvis." - Lemmy


Αποσυνδεδεμένος Transformer

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Γυναίκα
  • just let her crash and burn, she'll learn.
    • Προφίλ
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #160 στις: 15/10/06, 10:01 »
Κσι γιατι αυτοκτονει ρε συ? Επειδη δεν αντεχει τη ζωη με τους αλλους? Δεν υαπρχει λογος να αυτοκτονησει κανεις ειναι παραλογο. Το δεχομαι μονο σε πολυ ακραιεσ περιπτωσεις η ψυχασθενικες. Αλλιως ειναι δειλια. Φοβασε να αντιμετωπισεις τη ζωη που σου πηγε στραβα και αυτοκτονηεις για να ξεφυγεις. Οχι να κατσεις να παλεψεις. Αυτο ειναι μαγκια. Οποιος λεει οτι θελει γενναιοτητα για αν αυτοκτονησεις μαλλον φοβαται την ιδια του τη σκια

Πες τα...
there i go again pretending to be you
make-believing that i have a soul
beneath the surface, trying to convince you
it was accidentally on purpose

Mana Sama

  • Επισκέπτης
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #161 στις: 15/10/06, 10:19 »
Κσι γιατι αυτοκτονει ρε συ? Επειδη δεν αντεχει τη ζωη με τους αλλους? Δεν υαπρχει λογος να αυτοκτονησει κανεις ειναι παραλογο. Το δεχομαι μονο σε πολυ ακραιεσ περιπτωσεις η ψυχασθενικες. Αλλιως ειναι δειλια. Φοβασε να αντιμετωπισεις τη ζωη που σου πηγε στραβα και αυτοκτονηεις για να ξεφυγεις. Οχι να κατσεις να παλεψεις. Αυτο ειναι μαγκια. Οποιος λεει οτι θελει γενναιοτητα για αν αυτοκτονησεις μαλλον φοβαται την ιδια του τη σκια
+1

Αποσυνδεδεμένος SPATH

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
  • A PUBLIC PIECE OF DNA.
    • Προφίλ
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #162 στις: 19/10/06, 09:09 »
Κσι γιατι αυτοκτονει ρε συ? Επειδη δεν αντεχει τη ζωη με τους αλλους? Δεν υαπρχει λογος να αυτοκτονησει κανεις ειναι παραλογο. Το δεχομαι μονο σε πολυ ακραιεσ περιπτωσεις η ψυχασθενικες. Αλλιως ειναι δειλια. Φοβασε να αντιμετωπισεις τη ζωη που σου πηγε στραβα και αυτοκτονηεις για να ξεφυγεις. Οχι να κατσεις να παλεψεις. Αυτο ειναι μαγκια. Οποιος λεει οτι θελει γενναιοτητα για αν αυτοκτονησεις μαλλον φοβαται την ιδια του τη σκια
Ετσι....Δυναμη ειναι να αντιμετωπιζεις καθε εμποδιο και προβλημα,οχι με την πρωτη δυσκολια να πας να βρεις τον Αγιο Πετρο!Αντε και ''φευγεις'',αν τα πραγματα αλλαξουν προς το καλυτερο εσυ που θα'σαι τοτε?????????????????????????? ::)
IF THE FACTS DON'T FIT THE THEORY,CHANGE THE FACTS.

Αποσυνδεδεμένος mogli

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 156
  • Φύλο: Άντρας
  • η γνώση και η αμάθεια πληρώνονται
    • Προφίλ
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #163 στις: 21/10/06, 03:02 »
μαλακια ειναι η αυτοκτονια.μια ζωη ζουμε και οπως και να τη ζουμε σημασια εχει οτι τη ζουμε.ΤΕΛΟΣ.αν γινοταν να ρωτησεις ανθρωπους που εχουν αυτοκτονησει θα σου ελεγαν να γυρισουν πισω και ας ειχαν 10πλασια προβληματα απ'οτι ειχαν πριν.δεν τους συγχωρω γιατι τα προβληματα δεν αντιμετωπιζονται ετσι.....
μέσα απ'τα σκοτάδια κι απ'το φως ξεπηδώ σα γελοτοποιός με τον εαυτό μου έχω γίνει ένα και ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟΝΙ ΚΑΝΕΝΟΣ!!Στα παιχνίδια όλων σας έκανα χαλάστρα για κανέναν πού**η δε θυσιάζομαι{....}ειν'η ζωή μια φυλακή και τα κλειδιά χαμένα.....

Αποσυνδεδεμένος Joe Santriani

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • ''Here i am on the road again''
    • Προφίλ
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #164 στις: 23/10/06, 15:42 »
Εγω ειμαι καθετα αντιθετος....για περισσοτερα ρωτηστε τον kurt Cobain... ;D
Metallica

old_lion

  • Επισκέπτης
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #165 στις: 24/10/06, 23:04 »
\
"...Γιατι ρε Leon αυτος που αυτοκτονει νοιαζεται για καποιον αλλον ?

Σού έχω ήδη απαντήσει με π.μ σε άλλα πολλά . 

Εδώ σού λέω πως :
όποιος πεθαίνει δεν έχει περιθώρια να σκεφτεί κανέναν .
Σκέφτεται μονάχα τη ζωή του που χάνει .

Μυροφόρα , ένας τρόπος μονάχα υπάρχει για να μάθεις
αυτό που ποτέ δε δοκίμασες :
να το δοκιμάσεις .
< να μην το κάνεις , έτσι το λέω >¨

Διαφορετικά πολλά παραμύθια κι εσύ θα λες .

 

Αποσυνδεδεμένος btwh

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Φύλο: Γυναίκα
  • I wish I knew now what I will learn tomorrow
    • Προφίλ
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #166 στις: 24/10/06, 23:57 »
Να αυτοκτονήσεις? Ε οχι δα! Να αντέξεις τα χειρότερα για να απολαύσεις τα καλύτερα, να υπομείνεις τον πόνο για να αναγνωρίσεις την χαρά, να σπάσεις για να ξαναενωθείς, να χάσεις για να ξανανικήσεις!

Fight! Fight! Fight! Never give up!

...and the hits just keep on coming...

Αποσυνδεδεμένος Ιμπανεζιος

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 83
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Re:AYTOKTONIA
« Απάντηση #167 στις: 18/01/07, 23:37 »
Μαλλον περισσοτερο θαρρος χρειαζεται για να αντιμετωπισεις το προβλημα που σε βασανιζει, παρα για να αυτοκτονησεις! Η αυτοκτονια ειναι κατι εγωιστικο, ανευθυνο και ανωριμο! Αποδεικνυει την αδυναμια του ανθρωπου να δεχτει ενα προβλημα και να προσπαθησει να βρει μια λυση...
Και στο κατω κατω...ποιος ειναι πιο "μαγκας"? Αυτος που αυτοκτονει και κανει πολλα ατομα να κλαινε γι'αυτον, ή αυτος που λυνει το προβλημα του ( ακομα και με παραδοχη του λαθους του ) και αποδεικνυει οτι το πραγμα που εχει αναμεσα απο τα αυτια του και πισω απο τα 2 ματια του,δουλευει?
Αυτο που λες ειναι υποκειμενικο,γιατι εγω ειχα μια θεια(αδερφη της μητερας) μου που ειχε 4 χρονια καρκινο.Καποια στιγμη αποφασισε οτι δεν θελει να βασανιζεται,να ποναει,να μην ζει τη ζωη της και γιαυτο αυτοκτονισε,κερδιζοντας τη ζωη μεσα απο τον θανατο.Γιαυτο,πριν πεις οτιδηποτε καλυτερα να εξεταζεις το θεμα απο ολες τις οπτικες γωνιες...
Ρωτησα το Αγιο Πνευμα αν υπαρχει σωτηρια και μου ειπε:"Γουτ γουτ..."

Αποσυνδεδεμένος ship_me_out!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • ayeah ;-)
    • Προφίλ
    • www.in.gr
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #168 στις: 20/01/07, 00:57 »
Οσοι αυτοκτονουν χανουν τη συνεχεια της ιστοριας του εαυτου τους... και αυτο ειναι κριμα.
Μα εγω με εναν αγριο περηφανο χορό! σαν αετος πανω απ' τις λυπες θα πεταξω!
σιγα μην κλαψω! σιγα μην φοβηθω!
ΜΕΓΑΛΕ ΓΙΑΝΝΗ!!!!!!

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #169 στις: 20/01/07, 01:12 »
Εγώ πιστεύω οτι πίσω από μια αυτοκτονία κρύβεται ή διαταραγμένη προσωπικότητα ή κάποιο πρόβλημα υγείας. Νομίζω οτι κανένας φυσιολογικός άνθρωπος δε θέλει να "κλωτσήσει" το δώρο της ζωής.

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #170 στις: 20/01/07, 01:24 »
οσοι αυτοκτονουν φοβουνται να αντιμετωπισουν τα αποτελεσματα των πραξεων τους.στην τελικη γιατι δε ξεκινανε παλι απο το μηδεν εφοσον ειναι σκατα η ζωη τους??
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος Eve...!!

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 138
  • Φύλο: Γυναίκα
  • I' m not here for your entertainment..........
    • Προφίλ
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #171 στις: 30/05/07, 12:22 »
Παιδια λίγο πριν τα Χριστούγεννα έτυχε να βρεθώ μπροστα σε αυτοκτονία 1στενό πιο κάτω από τη γειτονιά μου. Μια κοπέλα είχε πέσει από τον τρίτο. Φρίκη, είχε γεμίσει ο τόπος αίματα κι αυτή ήταν ακόμα ζωντανή, στα τελευταία της(Ακόμα χειρότερα). Είχε μαζευτεί κόσμος, ακούγαμε το λεγόμενο "ρόγχο του θανάτου". Μια γυναίκα γύρω στα 65, γιαγιά της από,τι κατάλαβα, είχε τρελαθεί στο κλάμα κ τις φωνές κ μέσα σ'αυτά που έλεγε, είπε ότι δε μπορούσε να καταλάβει τι συνέβη. Πριν λίγα λεπτά έπινε τον καφέ της ήσυχα παρέα με την εγγονή της, αφού είχαν γυρίσει απ'τα ψώνια. Μια άλλη κοπέλα, είχε σκεπάσει την ετοιμοθάνατη κ χαιδεύοντάς την της ελεγε ότι όλα θα πάνε καλά. Κάποια στιγμή ήρθε το ασθενοφόρο κ τη μαζέψανε όσο γινόταν πιο προσεκτικά, για να μην την ταλαιπωρήσουν άλλο. Κι αυτό ήταν. Την άλλη μέρα η γειτονιά ειχε γεμίσει επικήδιες ανακοινώσεις "Αικατερίνη Διαμαντοπούλου, ετών 28". Κ λέω γιατί ρε γ**ωτο. Η κοπέλα ήταν μορφωμένη(φιλόλογος), τα πήγαινε καλά με την οικογένειά της, είχε όλοι τη ζωή ακόμα μπροστά της, γιατί να το κανει αυτό? Ούτε τους συγγενείς της σκέφτηκε πώς θα τους αφήσει έτσι ούτε κανένα. Ποτέ ως τότε δεν είχα προβληματιστεί γιαυτό το θέμα. Δεν είναι μια πράξη δειλίας? Αν έχεις κοντά σου ανθρώπους που σ'αγαπούν, μπορείς να ξεπεράσεις όλες τις δυσκολίες, με οποιοδήποτε τρόπο. Ακόμα κ τοκογλύφοι να σε κυνηγάνε, μαζεύεις τα μπογαλάκια σου κ φεύγεις από Ελλάδα στη χειρότερη. Ο οργανισμος, κ όχι μόνο ο ανθρώπινος, έχει τόσα ένστικτα για να μην πεθάνει. Ξέρετε ότι είναι αδύνατο να αυτοκτονήσει κάποιος κρατώντας την αναπνοή του? Πως πας εναντίον σε όλα αυτά? Για μένα είναι πολύ εγωιστικό...μόνο αν σκεφτείς αυτούς που αφήνεις πίσω. >:(
Τι να την κάνω τη ζωή μου στο παραμύθι θα τη ρίξω να πνιγεί
Να παραμυθιαστεί η ψυχή μου να σε πιστέψει πάλι από την αρχή
Να σε πιστεύει όταν μ’ αγγίζεις τις νύχτες όταν ψιθυρίζεις
Όταν λες «θα ‘μαι κοντά σου όταν με θες»

Αποσυνδεδεμένος ΡΕΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δε σηκώνω τσαμπουκάδες.
    • Προφίλ
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #172 στις: 30/05/07, 13:37 »
Τι να πω, μάλλον η κοπέλα πέρναγε πολύ καιρό δύσκολα και το κράταγε για τον εαυτό της.  Δεν το μοιράστηκε με τους ανθρώπους που την αγαπούσαν, δε ζήτησε ούτε δέχτηκε χέρι βοηθείας.  Ποιος ξέρει τι τη βασάνιζε;  Κι όταν περνάς δύσκολα και δεν έχεις βοήθεια από πουθενά, μπορεί κάποια στιγμή να φτάσεις στο αδιέξοδο, να θολώσει το μυαλό σου.  Πάντως είναι για λύπηση, όχι για κατηγόρια, να φτάνεις σε τέτοιο σημείο απόγνωσης και να νομίζεις πως είσαι ολομόναχος και κανείς δεν είναι να στηρίξει...  Κάπως έτσι θα της θόλωσε το μυαλό.
I told you, that we could fly, cause we all have wings. 
But some of us don 't know why.

Αποσυνδεδεμένος panos4657

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #173 στις: 30/05/07, 13:47 »
Εγώ άκουσα ολόιδιο περιστατικό στη γειτονιά μου μόνο που η κοπέλα ήταν 16 και πηγαίναμε στο ίδιο σχολείο.

Αποσυνδεδεμένος ship_me_out!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • ayeah ;-)
    • Προφίλ
    • www.in.gr
Απ: AYTOKTONIA
« Απάντηση #174 στις: 30/05/07, 15:10 »
Ισως να εμαθε κατι εκεινη την ωρα. Το κινητο της το εψαξαν?? Τις κλησεις, τα μνματα κλπ?? Ισως εμαθε κατι εκεινη την ωρα που περιμενε νεα εδω και πολυ καιρο, για το οποιο δεν ειχε πει τπτ σε κανεναν αλλο. Ξερω ισως να ακουγεται τραβηγμενο, αλλα ποτε δεν ξερεις...


Κριμα ομως... :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(


 Φαντασου τι ντροπη θα ενιωθε οταν ολοι την κοιταζαν και αυτη σπαρταρουσε :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(


ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΡΕ γ**ωΤΟ!!!! >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Μα εγω με εναν αγριο περηφανο χορό! σαν αετος πανω απ' τις λυπες θα πεταξω!
σιγα μην κλαψω! σιγα μην φοβηθω!
ΜΕΓΑΛΕ ΓΙΑΝΝΗ!!!!!!