Πωλείται MUSIC MAN JP12 - 7

Περισσότερες φωτογραφίες




Τιμή:3000.00 EUR 0 προσφορές
Κλειστή


Περιγραφή: Πωλειται η μερικων μηνων MUSIC MAN JP12-7 χορδη κιθαρα. Ειναι στο σπανιο χρωμα cardinal red sparkle και ειναι limited edition μοντελο. Αγορασμενη σε εκπτωση του online shop, ProMusicTools στη Γερμανια, στην τιμη των 3500 απο 4400 που κανει χωρις την εκπτωση. Την δινω στα 3000 να φευγει, μιας και εγινα artist της Kiesel λιγες εβδομαδες αφου εφτασε η Music Man σπιτι μου. Οποτε επειδη εχω αποκλειστικο συμβολαιο με αυτους, δεν με αφηνουν να παιζω με καμια αλλη εταιρια. Συνεπως πρεπει να φυγει και να παιχτει οπως της αξιζει. Μερικα λογια για τα spec, 20ari radius, ebony board, stainless steel frets, rosewood neck, basswood wings,  mahogany block, piezo acoustic simulation, coil split, Dimarzio Liquifire-Crunchlab Petrucci Signature pickups, Cardinal Red Sparkle finish. Μαζι δινεται και η οριτζιναλ βαλιτσα της. Ολα σε κατασταση βιτρινας. Καμια φθορα, γρατζουνια, δακτυλια η σκονη.. ολα στην εντελεια. Εχει παιχτει 5-6 φορες για καποια βιντεο μου. Τιποτα αλλο. ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ειναι. Απο ανταλλαγες, με ενδιαφερει προφανως μονο Kiesel σε κιθαρα, αλλιως AxeFx3 η Helix + χρηματα. Οποιος ενδιαφερεται ας επικοινωνησει μαζι μου με μνμ η στο 6977527870. Περιοχη - Αθηνα, Πανορμου.

Περιοχή Αθήνα
Εμφανίσεις: 615
Ημερομηνία καταχώρησης: 31/08/18 14:08
Εναπομείναντας χρόνος: 0 ημέρες 0 ώρες 0 λεπτά 0 δευτερόλεπτα
Λέξεις-κλειδιά: musicman jp7 jp6 music man john petrucci 

Κοινοποίηση

Όνομα μέλους: Stel Andre
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
Μέλος από: 09/04/07, 20:31

Στείλτε μήνυμα στον πωλητή
Εμφάνιση καταχωρήσεων του μέλους

Ποσοστό θετικών αξιολογήσεων: 0%
Θετική αξιολόγηση: positive
Ουδέτερη αξιολόγηση: 0 netural
Αρνητική αξιολόγηση: negative
Μέσος όρος αξιολόγησης: 0

Υποβολή αξιολόγησης για Stel Andre
0 Μέλη και 1 επισκέπτης βλέπουν αυτήν την καταχώρηση.

Σχόλια

Επιστροφή στις Αγγελίες