Αποστολέας Θέμα: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?  (Αναγνώστηκε 52516 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος McPopi

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μα εγώ που δεν τους μοιάζω,όλα τα 'παιξα στα ζάρια
    • Προφίλ
    • MYSPACE
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #50 στις: 30/11/07, 20:44 »
Διαβασα την συζητηση στο θεμα (κιθαρα γύρω στα 1500) και έχω μια απορία. Πουθενά δεν είδα να αναφέρει κανεις τίποτα για τις κιθάρες τις Blade. Και εχω ψάξει σε όλο το forum. Ηχητικά μοιάζουν με τις Fender και πρόσφατα την άκουσα σε ένα live και μου άρεσε αρκετά για κλασσικό ροκ παιξιμο. Εχεις κανείς εμπειρία απο καλη Blade? Εννοώ πχ την RH-4 που σε thomann έχει γύρω στα 1500 Ε. Βέβαια με τόσα θα μου πεις παίρνεις Fender American Strat, αλλά επειδη δεν θέλω να κολήσω στα (Fender,Gibson ktl), ήθελα αν κάποιος εχει παιξει σε Blade να μοιραστεί τις εντυπώσεις του. Ευχαριστώ, (Δεν ήξερα που αλλού να βάλω το θέμα και το έβαλα στις κιθάρες των 1500 Ε)
Ενα ταξίδι 1000 μιλίων ξεκινάει με μόνο ένα βήμα... (LAO TSU)

Αποσυνδεδεμένος Frail

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 173
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #51 στις: 01/12/07, 00:05 »
Εγω παλι ακρβως με 1500 ευρω περιμενω την Tokai LC 185 η οποια πιστευω οτι σε αυτα τα χρηματα ειναι μια πολυ καλη επιλογη, οπως γενικα οι Tokai (οπως ανεφερε και ο Arg0)...
Αντε να ερθει με το καλο να σας πω και πιο ακριβεις εντυπωσεις  ;D

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1654
  • Φύλο: Άντρας
  • To Φαινόμενο Γνωστό έως τα Πέρατα του Κόσμου...
    • Προφίλ
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #52 στις: 03/12/07, 18:52 »
Με 200 ευρώ έξτρα από τα 1500 που έχεις βάλει όριο, αγοράζεις την ESP Eclipse II που είναι εργαλείο.
http://www.thomann.de/gr/esp_eclipse_ii_vbk_usa.htm


   Γαματη ειναι! Αλλα λογω μαονιου, πρεπει να ειναι και ασηκωτη! Μπρος τα καλη, τι ΄ναι ο πονος, ομως?  ;D

+1 λοιπον!
Ο.Ξ.Ο.Κ.Δ.Τ.Ξ.Ο.Κ.Ο. 
θα τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα
να γεμίσει ο κόσμος εξυπνάδα

Αποσυνδεδεμένος Vaiking

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 881
  • Φύλο: Άντρας
  • Why should I sit and sigh...
    • Προφίλ
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #53 στις: 03/12/07, 19:13 »
 Εγω ειμαι fan του μαονιου και ποτε δε με ενοχλησε το βαρος... και εχω και προβλημα στη μεση! Παντως μιας και στην αρχη το θεμα κινηθηκε γυρω στις Les Paul και τις Jackson η αποψη μου ειναι πως οι Jackson ειναι πολυ καλες κιθαρες αλλα για ενα πραγμα.. ενω οι LP κανουν πολυ καλη δουλεια σε περισσοτερα μουσικα στυλ. Θα επελεγα μια πιο... ευελικτη κιθαρα ιδιαιτερα αν ηταν να δωσω 1500 ευρω και πανω. δηλαδη Gibson η Fender. Και η Horizon της Esp που εχω παιξει ειναι παρα πολυ καλη, ειδικα το μπρατσο της... λουκουμι σκετο!
The most important second of our lives is the last one...

Αποσυνδεδεμένος JP.M

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 481
  • Φύλο: Άντρας
  • R'n'R DAMNATION
    • Προφίλ
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #54 στις: 07/01/08, 23:13 »
καλησπερα κι απο μενα.γυρω στα 1500κοστιζουν και οι mayo.ειναι αγνωστη σχετικα φιρμα αλλα εχουν τρομερη ποιοτητα κατασκευης και φορανε duncan η di marzio μαγνητες spergel locking tuners κλπ.το site τους ειναι κατατοπιστηκο για τουσ ενδιαφερομενουσς.

Αποσυνδεδεμένος Solstafir

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 160
    • Προφίλ
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #55 στις: 07/01/08, 23:34 »
Σκέφτηκες ότι μπορείς να τσιμπήσεις απο ebay καινούργια j custom από Ιαπωνία με αυτά τα λεφτά;

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #56 στις: 07/01/08, 23:41 »
Διαβασα την συζητηση στο θεμα (κιθαρα γύρω στα 1500) και έχω μια απορία. Πουθενά δεν είδα να αναφέρει κανεις τίποτα για τις κιθάρες τις Blade. Και εχω ψάξει σε όλο το forum. Ηχητικά μοιάζουν με τις Fender και πρόσφατα την άκουσα σε ένα live και μου άρεσε αρκετά για κλασσικό ροκ παιξιμο. Εχεις κανείς εμπειρία απο καλη Blade? Εννοώ πχ την RH-4 που σε thomann έχει γύρω στα 1500 Ε. Βέβαια με τόσα θα μου πεις παίρνεις Fender American Strat, αλλά επειδη δεν θέλω να κολήσω στα (Fender,Gibson ktl), ήθελα αν κάποιος εχει παιξει σε Blade να μοιραστεί τις εντυπώσεις του. Ευχαριστώ, (Δεν ήξερα που αλλού να βάλω το θέμα και το έβαλα στις κιθάρες των 1500 Ε)

Koίταξε και τις G&L αν θέλεις κάτι παρόμοιo με Fender και ίσως καλύτερο από πλευράς value for money...
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος JP.M

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 481
  • Φύλο: Άντρας
  • R'n'R DAMNATION
    • Προφίλ
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #57 στις: 07/01/08, 23:52 »
επισης πιστευω οτι και οι ibanez εχουν καλη αναλογια ποιοτητας-τιμης.

Αποσυνδεδεμένος Crossroad

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 573
  • Φύλο: Άντρας
  • I went down to the crossroads,fell down on my knee
    • Προφίλ
    • ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΟΥ
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #58 στις: 08/01/08, 00:03 »
Oι Paul Reed Smith σε ενδιαφερουν;
Ninjammer | Guide | Blog

Αποσυνδεδεμένος McPopi

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μα εγώ που δεν τους μοιάζω,όλα τα 'παιξα στα ζάρια
    • Προφίλ
    • MYSPACE
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #59 στις: 08/01/08, 10:23 »
Ευχαριστω πολυ για το ενδιφερον που δειξατε.
Για τις G&L εχω ακουσει καλα λογια αλλα σε ελληνικο καταστημα που πηγα (δεν κοιταξα σε thomann)  ηταν σχετικα ακριβες.
Oι Paul Reed Smith (ενταξει δεν εχω λογια) αλλα όπως και οι gipson εχουν σχετικα χοντρο μανικι για το χερι μου, και ειναι πολυ παρα πανω
σε τιμη.
Τελευταια είχα φαει και εν κόλημα με τις Carvin (που είναι από τις πιο όμορφες κιθαρες που έχω δει) αλλά όταν είδα ότι δεν μπορείς να παραγγείλεις
κατευθείαν από Αμερικη και πρέπει μέσω του αντιπροσώπου στην Ελλάδα, που τις πουλάει σε διπλάσια τιμη, ξενέρωσα πάρα πολύ.
Και τελικά αφού έκαψα πολλά εγκεφαλικά κύταρα στον υπολογιστή χαζέυοντας στα διάφορα site κατέληξα, -ναι- σε Fender American Strat deluxe.
Ακόμη δεν έχω αγοράσει, αλλά αφού ενθουσιαστώ με κάποια άλλη, στη Fender καταλήγω πάντα (και στο γνώριμο για το χέρι μου μανικι της!).
;)
Ενα ταξίδι 1000 μιλίων ξεκινάει με μόνο ένα βήμα... (LAO TSU)

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #60 στις: 08/01/08, 10:31 »
Aν τελικα οντως ενδιαφερεσαι για Stratocaster ισως σε ενδιαφερει μια Fender Stratocaster Stevie Ray Vaughan signature USA που εχω για πουλημα... Sry για την "εισβολη" στο topic ;) Αν θα σε ενδιεφερε στειλε κανα pm...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Crossroad

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 573
  • Φύλο: Άντρας
  • I went down to the crossroads,fell down on my knee
    • Προφίλ
    • ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΟΥ
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #61 στις: 08/01/08, 15:38 »
Αν και μισώ τις Gibson νομιζω εχουν την πιο καλη,ευκολη και μαλακη ταστιερα απο τις μαρκες που εχω δοκιμασει.Δεν εχω δοκιμασει American Strat κ με τρωει η περιεργεια.McPopi ποσο περιπου θα δωσεις για την Deluxe? Ποια ειναι η ελαχιστη τιμη για να αποκτησει κανεις μια American Strat ? Ο Στολλας παντως σαν αντιπροσωπος ειναι πολυ ακριβοτερος απο αλλα μαγαζια.
Ninjammer | Guide | Blog

Αποσυνδεδεμένος emperador jr

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
    • Προφίλ
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #62 στις: 08/01/08, 15:54 »
Με 200 ευρώ έξτρα από τα 1500 που έχεις βάλει όριο, αγοράζεις την ESP Eclipse II που είναι εργαλείο.
http://www.thomann.de/gr/esp_eclipse_ii_vbk_usa.htm


   Γαματη ειναι! Αλλα λογω μαονιου, πρεπει να ειναι και ασηκωτη! Μπρος τα καλη, τι ΄ναι ο πονος, ομως?  ;D

+1 λοιπον!




 Πίστεψέ με δεν είναι καθόλου, μα καθόλου βαριά. Το αντίθετο μάλιστα....

Αποσυνδεδεμένος McPopi

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μα εγώ που δεν τους μοιάζω,όλα τα 'παιξα στα ζάρια
    • Προφίλ
    • MYSPACE
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #63 στις: 08/01/08, 23:06 »
Φίλε Nickmanak, η ταστιέρα της Fender είναι πιο λεπτή και πιο στενή από της Gibson. Θεωρητικά βολεύει αυτούς που έχουν πιο μικρά και λεπτά χέρια, χωρίς όμως αυτό να είναι απόλυτο. Με Fender παίζουν ένα σωρό διαφορετικοί, σε διαστάσεις χεριών, μουσικοι! Εγώ έχω δοκιμάσει και Epiphon kai Gibson και κατάλαβα τεράστια διαφορά (σχετικά όλα πάντα.) Αυτό που ακούγεται είναι ότι μετά από λιγο καιρό συνηθίζεις οποιαδήποτε ταστιέρα, απλά αυτή που δεν σου κάθεται καλά από την αρχή θα σε παιδέψει περισσότερο. Επίσης είναι σημαντικό και σε τι κιθάρα πρωτοέμαθες να παίζεις. Γιατί όλα ειναι θέμα της "μνήμης" που αποκτούν τα δάχτυλα.(Σορρυ αλλά με έπιασε συγγραφικός οίστρος!)
Η deluxe έχει στο thomman 1300 E (αυτή που λέω εγώ) αλλά νομίζω ότι υπάρχει και deluxe με 1200 Ε. Ο στολας την έχει γύρω στα 1600. Αντε να την ρίξει και κανένα 50άρι ακόμα!Άσε που δεν την έχει και στο χρώμα που θέλω!
Μια american strat sto thomann πχ ξεκινάει από 888 E (πες 900 να είσαι μέσα)Εννοώ από american standard και πάνω- όχι highway(αυτές είναι φθηνότερες. Εδώ θα πάει 100-200 ευρώ παραπάνω για καινούρια αψεγάδιαστη. Τώρα σε μερικά μαγαζιά υπάρχουν μερικές αμερικάνες που έχουν κανένα χτυπηματάκι που έγινε στο μαγαζι(όχι μεταχειρισμένες) που μπορει να είναι 100-50 ευρώ φθηνότερες.Αλλά αυτό είναι ειδική περίπτωση.

Φίλε Johnie Darko δεν ενδιαφέρομαι προς το παρόν για την SRV. Είναι πολύ όμορφη κιθάρα, απλά λίγο σκούρα για τα γούστα μου! Και νομίζω ότι έχει jumbo frets που δεν με βολεύουν ιδιαίτερα. :)

Ενα ταξίδι 1000 μιλίων ξεκινάει με μόνο ένα βήμα... (LAO TSU)

Αποσυνδεδεμένος Crossroad

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 573
  • Φύλο: Άντρας
  • I went down to the crossroads,fell down on my knee
    • Προφίλ
    • ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΟΥ
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #64 στις: 09/01/08, 01:02 »
Οντως ειδα στο thomman οτι εχει 888€ τη φθηνοτερη Usa Strat αλλα πως το εξηγειτε να ριχνουν την τιμη απο τα 1250€ στα 888€(το γραφουν οι ιδιοι κατω απο την τιμη).Ο στολλας την εχει 1290€.Επισης θελω να ρωτησω ποια ειναι η διαφορα της deluxe που θα παρεις με αυτην των 888€.Βλεπω επισης οτι πολλοι αγορασατε απο το thomman και πριν ανακαλυψω αυτο το φορουμ πριν 10 μερες δεν ηξερα οτι υπαρχουν τοσο φθηνα καταστηματα.Με βαζει σε σκεψεις το thomman γιατι αγοραζεις κατι απο αλλη χωρα & νιωθω σιγουρια.Ισχυουν οι εγγυησεις που λεει;Οσοι αγορασατε ειστε ικανοποιημενοι;Μηπως στελνει ελαττωματικα; κλπ. Επισης με φοβισαν καποια μυνηματα που διαβασα εδω στο φορουμ, οτι γινονται απατες απο τους εμπορους οι οποιοι σβηνουν τα στοιχεια απο τις φθηνες Strat και τις πωλουν για Usa Strat κλπ.Πως πιστοποιουμε μια αυθεντικη Αμερικανικη Strat ;
Eβαλα πολλες ερωτησεις και να με συγχωρεσετε αλλα βλεποντας τοσο φθηνη Usa Strat αρχισαν να γλυκαινομαι για αγορά.
Ninjammer | Guide | Blog

Αποσυνδεδεμένος McPopi

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μα εγώ που δεν τους μοιάζω,όλα τα 'παιξα στα ζάρια
    • Προφίλ
    • MYSPACE
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #65 στις: 09/01/08, 10:06 »
Αν πας στο φορουμ στο "καταστηματα και αγορα" εχει πληροφοριες για τις online αγορες καθώς και απόψεις ατόμων που έχουν αγοράσει.
Κοινός παρανομαστής είναι ότι είναι ευχαρηστημένοι όλοι. Και όσες φορές (σπάνια) έγινε λάθος την αντικατάστησαν με δικά τους άξοδα. Γι αυτό ψήνομαι κι εγώ να πάρω από εκεί!
Ενα ταξίδι 1000 μιλίων ξεκινάει με μόνο ένα βήμα... (LAO TSU)


Αποσυνδεδεμένος ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1654
  • Φύλο: Άντρας
  • To Φαινόμενο Γνωστό έως τα Πέρατα του Κόσμου...
    • Προφίλ
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #67 στις: 10/01/08, 11:02 »
καλησπερα κι απο μενα.γυρω στα 1500κοστιζουν και οι mayo.ειναι αγνωστη σχετικα φιρμα αλλα εχουν τρομερη ποιοτητα κατασκευης και φορανε duncan η di marzio μαγνητες spergel locking tuners κλπ.το site τους ειναι κατατοπιστηκο για τουσ ενδιαφερομενουσς.

   ...βαλε και κανα λινκ βρε αδερφε!  :-\ 8) ??? :o :D
Ο.Ξ.Ο.Κ.Δ.Τ.Ξ.Ο.Κ.Ο. 
θα τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα
να γεμίσει ο κόσμος εξυπνάδα

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1654
  • Φύλο: Άντρας
  • To Φαινόμενο Γνωστό έως τα Πέρατα του Κόσμου...
    • Προφίλ
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #68 στις: 10/01/08, 11:03 »
   δες και εδω.
Ο.Ξ.Ο.Κ.Δ.Τ.Ξ.Ο.Κ.Ο. 
θα τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα
να γεμίσει ο κόσμος εξυπνάδα

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1227
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #69 στις: 13/01/08, 03:59 »
http://cgi.ebay.com/Ibanez-J-Custom-RG8470-FE-NEW-MINT-PAPERS-CERT-OHS-759_W0QQitemZ170183981626QQihZ007QQcategoryZ33043QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Απλά πετάω μία ιδέα.. :-P

Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Η!!!!!!!!!!!!!!
αλλα εδω ο δικος μας,θα πρεπει να πληρωσει τελωνεια,μεταφορικα και ιστοριες,οποτε αυτη ακριβως απο ebay ΟΥΤΕ να το σκεφτεται...
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος JP.M

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 481
  • Φύλο: Άντρας
  • R'n'R DAMNATION
    • Προφίλ
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #70 στις: 14/01/08, 23:48 »
συγνωμη για την παραληψη,www.mayones.com

Αποσυνδεδεμένος .:°:. Apollon .:°:.

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 190
  • Φύλο: Άντρας
  • St.Gus ♪
    • Προφίλ
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #71 στις: 15/01/08, 00:44 »
Αφου πηγε ετσι μακρια η βαλιτσα ριξε μια ματια κι εδω... http://www.zacharyguitars.com/

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1654
  • Φύλο: Άντρας
  • To Φαινόμενο Γνωστό έως τα Πέρατα του Κόσμου...
    • Προφίλ
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #72 στις: 16/01/08, 19:42 »
Αφου πηγε ετσι μακρια η βαλιτσα ριξε μια ματια κι εδω... http://www.zacharyguitars.com/



   Πολυ ωραία οργανα, και πολύ σωστή η "ξήγα" που κάνει ο Ζαχαρίας! Το μόνο που δε μου αρέσει
-αλλά δε θα λεγα "οχι" αμα μου χαριζανε- ειναι τα headstock! Ειναι μονότονα, πιστευω ότι στην ολη
αισθητικη θα κόλαγε και κάτι ανάλογο του σωματος!  :-\
Ο.Ξ.Ο.Κ.Δ.Τ.Ξ.Ο.Κ.Ο. 
θα τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα
να γεμίσει ο κόσμος εξυπνάδα

Αποσυνδεδεμένος parafonos

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?
« Απάντηση #73 στις: 03/02/08, 12:51 »
φιλε κ εγω το ιδιο ψαχνω....καμια συμβουλη για κιθαρα ψιλοπεριεργη που να μην την εχει παρει κ η κουτση μαρια για καλλιτεχνες ac/dc,scorpions,και γενικα στο hard rock... :P???

Αποσυνδεδεμένος parafonos

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
gibson,esp η fender
« Απάντηση #74 στις: 03/02/08, 13:29 »
παιδια δν ξερω τι να παρω γυρο στο χιλιαρικο με εναμισυ....βοηθηστε!!! :P Ακουω AC/DC,SCORPIONS,KAI ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΡΟΚ....

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
309 Απαντήσεις
114779 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/12/08, 09:16
από armagedon
61 Απαντήσεις
37658 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/08/10, 18:36
από Cesar_cy
33 Απαντήσεις
24873 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/07/07, 11:57
από rania_roxx
100 Απαντήσεις
56478 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/01/08, 09:55
από Crossroad
29 Απαντήσεις
12467 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/01/07, 04:35
από elavd
65 Απαντήσεις
22011 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/03/08, 19:57
από Jezus
5 Απαντήσεις
3625 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/07/08, 23:21
από Johnie Darko
18 Απαντήσεις
6044 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/08/08, 21:25
από AndreasD.
8 Απαντήσεις
5397 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/08/11, 16:50
από Thanos9
11 Απαντήσεις
6385 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/11/20, 13:25
από Thodorakos123