Αποστολέας Θέμα: μπορει το σχολειο να θεωρηθει διασκεδαση;;;  (Αναγνώστηκε 10118 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος philip the great

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 447
  • Φύλο: Άντρας
  • ---KEEP ON ROCKING---
    • Προφίλ
Αυτην την απορια την εχω πολυ καιρο και οι καθηγητες την λενε συνεχεια.....δεν μπορω να το καταλαβω αυτο.........Στην ερωτηση μπορουν να απαντησουν και αυτοι που εχουν τελειωσει το σχολειο........ ;)

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!
Bασικά διασκεδαστικό ήταν αυτό που είπες..!! Ε όχι και το σχολείο διασκέδαση!! Με ένα τσούρμο άχρηστους να είναι πάνω από το κεφάλι σου και να εξαφτάσαι από αυτούς για έναν καλό βαθμό...!Μου πάνω εκεί που αρχίζει ''η διασκέδαση'' στο διαλειμμα χτυπάει το κουδουνι για μεσα!! Γενικά εγω προσωπικά, αν και καλή μαθήτρια, πάντα το μισούσα το σχολείο!! Πάντα με έπνιγε στο να κάνω αυτά που θέλω επειδη όλοι μου λέγαν μην κάνεις αυτό εχεις διάβασμα!! Ειδικοτερα φέτος αυτό έχει την καλύτερη του! Περιμένω πως και πως να δώσω αυτή τελευταία γα**κόλλα των Πανελληνίων μπας και ησυχάσω λίγο...!  >:( >:( :-\

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Ναι, μπορεί, για κάποιους.
Το πρόβλημα είναι ότι συνήθως το καταλαβαίνεις όταν το τελειώσεις (και όταν έχεις πήξει με δουλειά, οικογένεια, υποχρεώσεις, κλπ)

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
ΟΧΙ!ΤΕΛΟΣ! ;D
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος philip the great

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 447
  • Φύλο: Άντρας
  • ---KEEP ON ROCKING---
    • Προφίλ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!
Bασικά διασκεδαστικό ήταν αυτό που είπες..!! Ε όχι και το σχολείο διασκέδαση!! Με ένα τσούρμο άχρηστους να είναι πάνω από το κεφάλι σου και να εξαφτάσαι από αυτούς για έναν καλό βαθμό...!Μου πάνω εκεί που αρχίζει ''η διασκέδαση'' στο διαλειμμα χτυπάει το κουδουνι για μεσα!! Γενικά εγω προσωπικά, αν και καλή μαθήτρια, πάντα το μισούσα το σχολείο!! Πάντα με έπνιγε στο να κάνω αυτά που θέλω επειδη όλοι μου λέγαν μην κάνεις αυτό εχεις διάβασμα!! Ειδικοτερα φέτος αυτό έχει την καλύτερη του! Περιμένω πως και πως να δώσω αυτή τελευταία γα**κόλλα των Πανελληνίων μπας και ησυχάσω λίγο...!  >:( >:( :-\
δεν το λεω εγω...οι καθηγητες μας εχουν πριξει οτι το σχολειο ειναι ενα μερος μορφωσης και διασκεδασης...εγω διαφωνω γιατι αν ηταν ετσι θα καναμε και αλλα πραγματα....... ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Έχω πολλά χρόνια που τελείωσα το σχολείο αλλά σε μια τέτοια ερώτηση προσπαθώ να θυμηθώ πως ένοιωθα τότε και όχι πως το βλέπω τώρα (νοσταλγία,παρέες,νιάτα κλπ.) Και η απάντηση είναι ότι ήταν αίσχος :P.
Όμως η ακριβής ερώτηση δεν είναι πως νοιώθουμε ή νοιώθαμε στο σχολείο ,αλλά αν μπορεί να ΕΙΝΑΙ διασκέδαση. Εγώ νομίζω πως θα μπορούσε με πάρα πολλές αλλαγές .Αλλαγές στην αισθητική των κατασκευών,πολλή και ποικίλλη άθληση ,πολλές πολιτιστικές δραστηριότητες ,σύγχρονες όμως(θεατρική αίθουσα ,στούντιο ηχογραφήσεων,αλλά και αίθουσες για έρευνα,πειράματα κλπ.)Έτσι θα μπορούσε να είναι διασκεδαστικό αλλά όλα αυτά προυποθέτουν τρελά κονδύλια ,που δεν θα τα δώσει ποτέ καμμία κυβέρνηση.Τέλος είμαστε στο Διασκέδαση ,αλλά το μόνο διασκεδαστικό με το θέμα αυτό είναι ο ίδιος ο τίτλος του που μοιάζει με σύντομο ανέκδοτο (κάτι σαν το Αλβανός τουρίστας με συννάλαγμα...)
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!
Bασικά διασκεδαστικό ήταν αυτό που είπες..!! Ε όχι και το σχολείο διασκέδαση!! Με ένα τσούρμο άχρηστους να είναι πάνω από το κεφάλι σου και να εξαφτάσαι από αυτούς για έναν καλό βαθμό...!Μου πάνω εκεί που αρχίζει ''η διασκέδαση'' στο διαλειμμα χτυπάει το κουδουνι για μεσα!! Γενικά εγω προσωπικά, αν και καλή μαθήτρια, πάντα το μισούσα το σχολείο!! Πάντα με έπνιγε στο να κάνω αυτά που θέλω επειδη όλοι μου λέγαν μην κάνεις αυτό εχεις διάβασμα!! Ειδικοτερα φέτος αυτό έχει την καλύτερη του! Περιμένω πως και πως να δώσω αυτή τελευταία γα**κόλλα των Πανελληνίων μπας και ησυχάσω λίγο...!  >:( >:( :-\
δεν το λεω εγω...οι καθηγητες μας εχουν πριξει οτι το σχολειο ειναι ενα μερος μορφωσης και διασκεδασης...εγω διαφωνω γιατι αν ηταν ετσι θα καναμε και αλλα πραγματα....... ;) ;)

 Το σχολείο δεν έχει σχέση με την Παιδεία όσο και αν όλοι λένε ότι είναι ταυτόσημο (μην ξεράσω τωρα βατράχια...!).Το σχολείο αποτελεί τον αγωγό στο Πανεπιστήμιο, δεν κάνει τίποταα άλλοο!Αν δεν κάτσεις να ξεστραβωθείς μόνος σου και να διαβασεις κανενά βιβλίο,εφημερίδες,να ακούσεις καλή μουσική και γενικά να προσπαθήσεις μόνος σου να διευρύνεις τους πνευματικούς σου ορίζοντες, το σχολείο δεν πρόκειται να το κάνει! Στο σχολείο κερδίζει ο καλύτερος παπαγάλος και όχι εκείνος που έχει πραγματικες γνώσεις..! Και λειτουργεί εξ αντιθέτου, αντί να διδάσκει και να προσφέρει γνώσεις έτσι ώστε να ξεφύγουν οι νέοι από τον λήθαργο, τους αλλοτριώνει περισσότερο, κανοντας τους να μισούν το διάβασμα έξω από τα καθημερινά...! Και το μόνο που προσφέρει είναι ένα συνεχές άγχος και ένα πλάκωμα σαν να χεις πάνω σου καμιά ταφόπλακα..!
 Και επίσης πάντα απορρούσα με ποιά κριτήρια διορίζονται οι καθηγητές...! Τον ΑΣΕΠ μου μέσα που πάλι διορίζει μόνο τα φυτά!Όταν να πάρει δεν το χεις το δασκαλίστικο τί μου γίνεσαι καθηγητής και μας παιδεύεις..??!! >:( :P

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Κανείς δεν τρελαίνεται για το σχολείο, ωστόσο, υπάρχουν στιγμές που περνάω πολύ ωραία!! Συνήθως σε διαλείματα, κενά κτλ... Έχει και τα καλά και τα άσχημα, φυσικά καθώς ανεβαίνεις τάξεις τα 2α γίνονται περισσότερα αλλά οκ... :P

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Η απάντηση είναι μία:


ΌΧΙ
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος ScullShot

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 264
  • Φύλο: Άντρας
  • The Economy Picker!
    • Προφίλ
    • MySpace page
με ΤΠΤ
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former: Albert Einstein

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
..μην ξεχνατε πως σας παρεχει και πολλα ειδη διασκεδασης!

Καταληψεις....5μερες...3μερες...Ε, μην ειστε και αχαριστοι! Μονο απο το 1ο, δικαιουται να θεωρειται ενας τοπος χαρας!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ


Καταληψεις....5μερες...3μερες...Ε, μην ειστε και αχαριστοι! Μονο απο το 1ο, δικαιουται να θεωρειται ενας τοπος χαρας!
Αν δεν πεταξεις την μπηχτη και την μαλακιουλα σου δεν θα αντεξεις... 2 χρονιεσ γινανε καταληψεις και το εχεις κανει λες και ειναι καθε χρονο θεσμος η καταληψη.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ


Καταληψεις....5μερες...3μερες...Ε, μην ειστε και αχαριστοι! Μονο απο το 1ο, δικαιουται να θεωρειται ενας τοπος χαρας!
Αν δεν πεταξεις την μπηχτη και την μαλ***ουλα σου δεν θα αντεξεις... 2 χρονιεσ γινανε καταληψεις και το εχεις κανει λες και ειναι καθε χρονο θεσμος η καταληψη.


+1

Kαι δεν έγιναν σε όλα τα σχολεία καταλήψεις... Επειδή δείχνει η τηλεόραση συνέχεια κάποια συγκεκριμένα σχολεία στα οποία γίνεται κατάληψη και πιπιλάει την ίδια καραμέλα συνέχεια γι αυτά στα οποία γίνονται μλκιες, αυτό δεν σημαίνει ότι γίνονται παντού ούτε ότι οι περισσότεροι μαθητές είναι ίδιοι. Υπήρξαν κ μαθητές που είχαν αιτήματα, δεν καταστρέψαν το σχολείο και δεν το έκαναν για διασκέδαση...
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος penoktonos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 506
  • Φύλο: Άντρας
  • Λιώστε Τις Πένες Σας!!!
    • Προφίλ
εγώ ως φοιτητής σας διαβεβαιώ πως τα φοιτητικά χρόνια είναι τα καλύτερα!!!το σχολείο δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι το ΜΙΣΩ!!!το μισούσα και τότε και τώρα και πάντα!ακόμα έχω εφιάλτες για το καταραμένο 7ωρο που δεν έλεγε να τελειώσει!!!
"Why Am I Always So Sleepy The Day After I Get A Lot Of Sleep? Doesn't That Defeat The Purpose Of Sleeping A  Lot?"

Αποσυνδεδεμένος Salinas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουστάρω κιθάρα...
    • Προφίλ
εγώ ως φοιτητής σας διαβεβαιώ πως τα φοιτητικά χρόνια είναι τα καλύτερα!!!το σχολείο δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι το ΜΙΣΩ!!!το μισούσα και τότε και τώρα και πάντα!ακόμα έχω εφιάλτες για το καταραμένο 7ωρο που δεν έλεγε να τελειώσει!!!

+1

 Στο πανεπιστήμιο ασχολείσαι με πράγματα που (υποτίθεται, τουλάχιστον, ότι) γουστάρεις και διαβάζεις όσο και όποτε θέλεις χωρίς το άγχος του να σε σηκώσει κάποιος στον πίνακα. Γενικά σαν δις πτυχιούχος πιστεύω ότι το φοιτητηλίκι δεν παίζεται!
Κι αν είσαι και λίγο δραστήριος, σου μένει άνετα χρόνος ν'ασχοληθείς με ένα σωρό άλλα πράγματα.
http://www.myspace.com/undermeband"Io mi dico e' stato meglio lasciarci, che non esserci mai incontrati..."
Takamine Santa Fe

Αποσυνδεδεμένος Σταυροφόρος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 483
  • Φύλο: Άντρας
  • Fox-2 kill...
    • Προφίλ
    • Ο προσωπικός μου χώρος :p
Στο σχολείο δεν πάμε για διασκέδαση.
Όμως, επειδή περνάμε εκεί πολλές ώρες τη μέρα βλέπουμε κόσμο, κάνουμε γνωριμίες-φιλίες, παρέες. Οπότε μπορούμε να θεωρήσουμε ότι το σχολείο μας παρέχει, έμμεσα, και διασκέδαση.

Τώρα, αν δε χωνεύεις τον έναν, ο άλλος δε σ' αρέσει κι ο τρίτος σου ξινίζει (α' στο καλό φωτογραφία μου τράβηξα  ::)) ε, δε φταίει το σχολείο και γι' αυτό.  ::)

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Όταν τελειώσεις θα θυμάσαι φάσεις και θα τις νοσταλγήσεις πολύ τρελά, αλλά όταν είσαι στο σχολείο και ειδικά στις τελευταίες τάξεις σχεδόν μισείς τη ζωή σου...
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
τα φοιτητικά χρόνια είναι τα καλύτερα!!!


+10000...

τι 5ημερες κ αηδιες..
καθε βδομαδα 5ημερη ειμαι..  ;D ;D
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher


Καταληψεις....5μερες...3μερες...Ε, μην ειστε και αχαριστοι! Μονο απο το 1ο, δικαιουται να θεωρειται ενας τοπος χαρας!
Αν δεν πεταξεις την μπηχτη και την μαλ***ουλα σου δεν θα αντεξεις... 2 χρονιεσ γινανε καταληψεις και το εχεις κανει λες και ειναι καθε χρονο θεσμος η καταληψη.

E, κοιτα...Δεν εγινε μονο τα τελευταια 2 χρονια καταληψη σε σχολεια, απλως τα 2 τελευταια χρονια αποκτησε και ενδιαφερον στα καναλια η καταληψη ( μα τι παραξενα πραγματα ).
Και Πριγκηπεσσα, δεν ειστε μονο εσεις το σχολειο που ολα εγιναν κατ'ευχη στην καταληψη. Ανοιξτε λιγο τα ματια σας. Δεν κανει κακο.

Σιγουρα τα φοιτητικα χρονια ειναι τα καλυτερα, αλλα εγω ευχαριστηθηκα και τα σχολικα μου χρονια :D
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ


Καταληψεις....5μερες...3μερες...Ε, μην ειστε και αχαριστοι! Μονο απο το 1ο, δικαιουται να θεωρειται ενας τοπος χαρας!
Αν δεν πεταξεις την μπηχτη και την μαλ***ουλα σου δεν θα αντεξεις... 2 χρονιεσ γινανε καταληψεις και το εχεις κανει λες και ειναι καθε χρονο θεσμος η καταληψη.

E, κοιτα...Δεν εγινε μονο τα τελευταια 2 χρονια καταληψη σε σχολεια, απλως τα 2 τελευταια χρονια αποκτησε και ενδιαφερον στα καναλια η καταληψη ( μα τι παραξενα πραγματα ).
Και Πριγκηπεσσα, δεν ειστε μονο εσεις το σχολειο που ολα εγιναν κατ'ευχη στην καταληψη. Ανοιξτε λιγο τα ματια σας. Δεν κανει κακο.

Σιγουρα τα φοιτητικα χρονια ειναι τα καλυτερα, αλλα εγω ευχαριστηθηκα και τα σχολικα μου χρονια :D
  Είπα να μη μιλήσω φρι για να μη λες ότι κάτι άτομα σαν και μενα κατεβάζουν το επίπεδο της κουβέντας καθώς πυροδοτούν καυγάδες...Αλλά πραγματικά οι όλο ειρωνικό υφάκι απαντήσεις σου με εκνεύρισαν αφάνταστα..Να σου υπενθυμίσω λοιπόν και τη θέση σου ως συντονιστή στο κιθάρα.Άρα ως συντονιστής οφείλεις να προλαβαίνεις τέτοια πράγματα και όχι να τα δημιουγείς ο ίδιος!Αφου να πάρει ξέρεις ότι αυτό το θέμα με τις καταλήψεις είναι εριστικό και έχουν ειπωθει πάρα πολλά στο παρελθόν, γιατί στο καλό το αναφέρεις?? Και ύστερα μας κατηγορείς ότι εμείς μαλώνουμε συνεχώς και ότι την έχουμε δει επαναστάτες χωρίς αιτία...! Όταν εσύ αρχίζεις όμως ένα τέτοιο θέμα μιλώντας με ειρωνεία γιαυτό δεν είναι φυσικό να υπάρχουν και αντιδράσεις?? Άρα τί θέλεις, να δημιουργήσεις εσυ τον καυγά και ύστερα να λες κοίτα τα κοκόρια πως μαλώνουν μέσα στο φόρουμ..??
 Πραγματικά, ας επικεντρωθούμε για μια φορά στο θέμα μας και ας αποφύγουμε τέτοιες μικρότητες επιτέλους...!
« Τελευταία τροποποίηση: 16/01/08, 17:40 από Mίκα -Ireth Elendil »

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Προσωπικα το σχολειο δεν το χαρηκα ποτε.Τωρα πλεον βεβαια που εχω αλλα στο κεφαλι μου το θυμαμαι αλλιως.Παρολα αυτα προτιμω τα φοιτητικα μου χρονια.Ηταν η καλυτερη φαση..ξεγνοιασια..ελευθερια(στο ξεκινημα της τοτε και μας εκανε φοβερη εντυπωση) σε συνδυασμο με τα δικα μου λεφτα.Αξια ανεκτιμητη... ;D

Υ.Γ.:Eλεος ρε παιδια..ο καθενας εχει την δικη του αισθηση του χιουμορ.Πως κανετε ετσι?Με πολυ ωραιες εκφρασεις δειχνετε οτι ενοχλειστε.Και σε αυτη την περιπτωση και δικιο να χει κανεις το χανει..
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ


Καταληψεις....5μερες...3μερες...Ε, μην ειστε και αχαριστοι! Μονο απο το 1ο, δικαιουται να θεωρειται ενας τοπος χαρας!
Αν δεν πεταξεις την μπηχτη και την μαλ***ουλα σου δεν θα αντεξεις... 2 χρονιεσ γινανε καταληψεις και το εχεις κανει λες και ειναι καθε χρονο θεσμος η καταληψη.

E, κοιτα...Δεν εγινε μονο τα τελευταια 2 χρονια καταληψη σε σχολεια, απλως τα 2 τελευταια χρονια αποκτησε και ενδιαφερον στα καναλια η καταληψη ( μα τι παραξενα πραγματα ).
Και Πριγκηπεσσα, δεν ειστε μονο εσεις το σχολειο που ολα εγιναν κατ'ευχη στην καταληψη. Ανοιξτε λιγο τα ματια σας. Δεν κανει κακο.

Σιγουρα τα φοιτητικα χρονια ειναι τα καλυτερα, αλλα εγω ευχαριστηθηκα και τα σχολικα μου χρονια :D

Mάλλον εσύ πρέπει να ανοίξεις τα μάτια σου και να δεις ότι στην πραγματικότητα δεν ισχύει αυτό που έδειχναν συνέχεια στην τηλεόραση για να αποκρύψουν άλλα σημαντικότερα ζητήματα...  ::)
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος ScullShot

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 264
  • Φύλο: Άντρας
  • The Economy Picker!
    • Προφίλ
    • MySpace page
εγώ ως φοιτητής σας διαβεβαιώ πως τα φοιτητικά χρόνια είναι τα καλύτερα!!!το σχολείο δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι το ΜΙΣΩ!!!το μισούσα και τότε και τώρα και πάντα!ακόμα έχω εφιάλτες για το καταραμένο 7ωρο που δεν έλεγε να τελειώσει!!!

Εγώ τι να πω για τα καταραμένα 9ωρα που κάναμε κάθε μέρα. Αυτά και αν δεν έλεγαν να τελειώσουν  :o  >:(
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former: Albert Einstein

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
ρε σεις.. νισαφι...
πεστε τωρα ολοι πανω στο θαναση, να πεσει ο θανασης πανω σας κοκ κοκ, να το γ*μησουμε κ αυτο το τοπικ οπως κ πολλα αλλα...
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Να μιλησω για το δικο μου δημοσιο γυμνασιο/λυκειο . Οχι διασκεδαση, αλλα ενα μπουρδελακι με ολη τη σημασια της λεξης. Παναθλιες συνθηκες μαθηματων, βρωμικες τουαλετες, τρελη φασαρια στη ταξη, κανενας σεβασμος στο καθηγητη, το κλιμα τελιως χαλια...
Ακομα και στην Αλβανια, θα εχουν σε καλυτερη εκτιμηση το σχολειο απο τι σε μερικα δικα μας.
Τα παιδια μου παντως θα τα παω σε ιδιωτικο ... Θα τα ρωτησω βεβαια πρωτα αν θελουν να πανε σε σχολειο... γιατι ειναι πολλα παιδια που δεν θελουν και παιρνουν αποφασεις γι αυτα που θελουν... (αυτο ηταν μπιχτη :) )

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
4 Απαντήσεις
2535 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/10/05, 21:04
από freeway
38 Απαντήσεις
12214 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/03/07, 19:24
από ship_me_out!!!
8 Απαντήσεις
4220 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/03/08, 17:09
από Amylo
11 Απαντήσεις
4829 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/06/08, 17:03
από Ibanezακιας
46 Απαντήσεις
16259 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/02/09, 21:24
από papous
4 Απαντήσεις
5861 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/01/09, 18:05
από freemind
5 Απαντήσεις
2868 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/01/11, 22:29
από Spyros Delta
2 Απαντήσεις
5618 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/02/18, 12:46
από bathan
0 Απαντήσεις
1366 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/11/18, 09:33
από ΠΟΙΟΣ
0 Απαντήσεις
2155 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/10/21, 19:16
από Ioannis Anastassakis