Αποστολέας Θέμα: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;  (Αναγνώστηκε 7544 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Θοδωρής

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1694
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
    • Προφίλ
Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« στις: 03/08/07, 17:35 »


Πολλά έχουν να περιμένουν οι πολυπληθείς οπαδοί των Led Zeppelin, αφού μέσα στους επόμενους μήνες μπορούμε να περιμένουμε αρκετές γενναιόδωρες κυκλοφορίες. Πιο συγκεκριμένα στις 13 Νοεμβρίου θα κυκλοφορήσει ένα διπλό best of cd το οποίο και θα φέρει τον τίτλο Mothership. Το tracklisting της συλλογής επιλέχθηκε από τα μέλη Robert Plant, Jimmy Page και John Paul Jones, έτσι ώστε να αντιπροσωπεύει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο τα οκτώ album που έχει κυκλοφορήσει μέχρι σήμερα το συγκρότημα. Το Mothership θα διατίθεται ακόμα σε μια πολυτελή και σε μια συλλεκτική έκδοση, οι οποίες θα περιλαμβάνουν και επιλεγμένο οπτικό υλικό από το Led Zeppelin DVD που έχει ήδη κυκλοφορήσει. Η κυκλοφορία θα διατίθεται και σε μορφή τεσσάρων βινυλίων. Σειρά θα έχει και η επανέκδοση του soundtrack της συναυλιακής ταινίας του 1976 The Song Remains The Same. Η καινούρια έκδοση θα περιλαμβάνει και έξι καινούρια τραγούδια τα οποία δεν περιλαμβάνονται στην αρχική. Όλη αυτή η κινητικότητα αναπόφευκτα αποτέλεσε και την αφορμή για φήμες περί επανασύνδεσης του ιστορικού συγκροτήματος, οι οποίες μάλιστα θέλουν τον Plant, τον Page, τον Jones να ενώνουν τις δυνάμεις τους με τον υιό του John Bonham σε μια εκτεταμένη περιοδεία.
Πηγή Reporter.gr    

Αποσυνδεδεμένος -

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #1 στις: 03/08/07, 18:30 »
-
« Τελευταία τροποποίηση: 12/11/08, 13:19 από Constantine* »

Αποσυνδεδεμένος Blue Wizard

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 365
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • The Paradox Society
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #2 στις: 03/08/07, 19:35 »
πεθανε ο μανατζερ τους κ τους προτεινανε να κάνουν Τούρ, συμφωνα με λοιπα ροκαδικα φορουμς. Τώρα βλέπουμε κ ελπίζουμε...
"dealing with the absurdity of existence by shoving absurdity down existence’s throat"

Αποσυνδεδεμένος Minotaur

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #3 στις: 03/08/07, 21:07 »
Χμμ.. Γίνομαι κακός αν πω ότι αρχίζω να μπαίνω σε υποψίες?
Αρχίζουμε τα best-of και τα "εορταστικά" tours σιγά σιγά?  ::)
Ας είναι.Καλό θα είναι να τους δούμε και πάλι όλους μαζί και αν είμαστε τυχεροί και κατηφορίσουν και προς τα δω ποιός τη χάρη μας.Αν και δεν πολυβλέπω επανασύνδεση.

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #4 στις: 03/08/07, 21:44 »
Αυτο το ονομαζω "καταντια".
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Δαμιανός

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 545
  • Φύλο: Άντρας
  • Quality Never Goes Out Of Style...
    • Προφίλ
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #5 στις: 03/08/07, 21:53 »
Αυτο το ονομαζω "καταντια".

+1

Αποσυνδεδεμένος panos4657

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #6 στις: 03/08/07, 22:20 »
Ο Plant εχει δηλωσει ααααπειρες φορες οτι χωρις τον Bonham δεν υπαρχουν Led Zeppelin. Αυτη τη δηλωση την ξανακανε πριν απο κανα μηνα νομιζω.... οποτε χλωμο...

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #7 στις: 04/08/07, 00:07 »
Κάτι λέει σχετικα και στο χάμερ Αυγούστου. Πάντως κι εγώ δε θα θελα να γίνει αυτό το reunion όσο κοσμοίστορικό κι αν θα ήταν.
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #8 στις: 04/08/07, 00:20 »
βασικα απ οτι εχω καταλαβει ο πλαντ ειναι αυτος που δεν εχει πειστει ακομα για την αναγκη υπαρξης reunion.και δεν ειναι και καμια τυχαια προσωπικοτητα για να αλλαξει τοσο ευκολα αποφαση.και ενταξει οσο κακο και αν  κανει στην υστεροφημια του συγκροτηματος εμενα δεν θα με χαλουσε καθολου να εβλεπα μια φορα στη ζωη μου plant-page επι σκηνης

Αποσυνδεδεμένος delos999

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 113
  • Φύλο: Άντρας
  • Peace dude:)
    • Προφίλ
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #9 στις: 04/08/07, 01:05 »
Ουτε για αστειο...οι Zeppelin δεν θα παιξουν ποτε ξανα μαζι(αν και ειναι το ονειρο μου να τους δω μαζι ζωντανα)...το εχουν δηλωσει απειρες φορες,S.S. ουτε ο Πλαντ,ουτε ο Πειτζ κ ειδικα ο Τζοουνς δεν εχουν πειστει.Σε δηλωσεις τους κοροιδευουν τους δημοσιογραφους οι οποιοι τους ρωτανε...(ειχα διαβασει κατι σχετικο στο ultimate-guitar)
......................................

Αποσυνδεδεμένος George_JimMorrison

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 521
  • Φύλο: Άντρας
  • Η εκδικηση μας θα ειναι το γελιο των παιδιων μας..
    • Προφίλ
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #10 στις: 09/08/07, 22:58 »
βασικα απ οτι εχω καταλαβει ο πλαντ ειναι αυτος που δεν εχει πειστει ακομα για την αναγκη υπαρξης reunion.και δεν ειναι και καμια τυχαια προσωπικοτητα για να αλλαξει τοσο ευκολα αποφαση.και ενταξει οσο κακο και αν  κανει στην υστεροφημια του συγκροτηματος εμενα δεν θα με χαλουσε καθολου να εβλεπα μια φορα στη ζωη μου plant-page επι σκηνης

Συμφωνω. Plant - Page μπορει να δεις, εχουν και το project τους. Plant-Page-Paul Jones ειναι το θεμα να δεις, και η αφισα να γραφει με τεραστια γραμματα Led Zeppelin!!!!
Δεν παιζει ομως, και αν και με θλιβει το γεγονος οτι δεν τους εχω δει, νομιζω οτι κρατανε πολυ τιμια σταση.
...Lend me your ears and i will sing you a song and i 'll try not to sing out of key...
..oh i get by with a little help from my friends...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #11 στις: 10/08/07, 14:07 »
Αυτο το ονομαζω "καταντια".

+1
+2 και ηταν το παραδεγμα μεγαλου συγκροτηματος που δεν ξεπεσε..ελπιζω να μην γινει κατι τετοιο..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος SPATH

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
  • A PUBLIC PIECE OF DNA.
    • Προφίλ
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #12 στις: 10/08/07, 23:55 »
Κάτι λέει σχετικα και στο χάμερ Αυγούστου. Πάντως κι εγώ δε θα θελα να γίνει αυτό το reunion όσο κοσμοίστορικό κι αν θα ήταν.
Κ εγω με τα λεγομενα του χαμερ,λιγα βεβαια και μη εγγυημενα,και τις γενικοτερες πληροφοριες που ακουσα δεν νομιζω οτι πρεπει να κανουν μια τετοια κινηση.Βασει του μεγεθους και της πορειας τους,θα ειναι ο,τι χειροτερο ::).
IF THE FACTS DON'T FIT THE THEORY,CHANGE THE FACTS.

Αποσυνδεδεμένος mpamps

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 178
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #13 στις: 11/08/07, 11:16 »
Εγώ δεν πιστεύω ότι θα ήταν ασχήμο να βγουν για περιοδεία. Να έχουμε την ευκαρεία να τους δούμε live έστω και στα 60 τους.Δηλαδή πόσους από τους 20,000-25,000 που μαζεύτηκαν στη Μαλακάσα το 2005 να δουν τους Sabbath με τον Ozzy τους χαλάσε που τους είδαν live? Αν οι ίδιοι νομίζουν ότι το 'χουν καλό θα είναι να βγουν σε περιοδεία. Εξάλλου αν νομίζουν ότι δεν το 'χουν δεν πιστεύω ότι θα βγουν σε περιοδεία μόνο για τα λεφτά.Όταν το 1980 σταμάτησαν εξαιτίας του θανάτου του Bonham, έδειξαν ότι δεν είναι τυχαίες προσωπικότητες.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #14 στις: 11/08/07, 12:28 »
Εγώ δεν πιστεύω ότι θα ήταν ασχήμο να βγουν για περιοδεία. Να έχουμε την ευκαρεία να τους δούμε live έστω και στα 60 τους.Δηλαδή πόσους από τους 20,000-25,000 που μαζεύτηκαν στη Μαλακάσα το 2005 να δουν τους Sabbath με τον Ozzy τους χαλάσε που τους είδαν live? Αν οι ίδιοι νομίζουν ότι το 'χουν καλό θα είναι να βγουν σε περιοδεία. Εξάλλου αν νομίζουν ότι δεν το 'χουν δεν πιστεύω ότι θα βγουν σε περιοδεία μόνο για τα λεφτά.Όταν το 1980 σταμάτησαν εξαιτίας του θανάτου του Bonham, έδειξαν ότι δεν είναι τυχαίες προσωπικότητες.
Μπορει να μην βγουν για τα λεφτα.Συμφωνω.Αλλα και?Καποια πραγματα πρεπει να μενουν αναλλοιωτα.Καποιοι μυθοι δεν πρεπει να καταριπτωνται.Οταν θα τους δεις λαιβ τωρα μεναν session ντραμερ η με τον γιο του μποναμ ξερω γω ο μυθος παει..Εμενα παντως μου αρεσει που ειναι το μονο τεραστιο συγκροτημα που κρατησε μια τετοια σταση(σταση που οι bs δεν ξερουν καν τι σημαινει ::)).

Οτι υπαρχει κοσμος(παρα πολυς) που θελει να τους δει ειναι δεδομενο αλλα και τι με αυτο...
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #15 στις: 11/08/07, 13:05 »
Προσωπικά, θα έδινα πολλά για να δω ένα τέτοιο live!

Σκεφτείτε το σαν δυνατότητα για ταξίδι στο χρόνο για ένα βράδυ!
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #16 στις: 11/08/07, 14:52 »
Προσωπικά, θα έδινα πολλά για να δω ένα τέτοιο live!

Mα αυτο θεα εκμεταλλευτουν ολοι οι "γυρω γυρω" αν οχι και το ιδιο το συγκροτημα.Θα βγαλει η καθε didi TA ΛΕΦΤΑ και ο καθε ασχετος(star channel :P) θα κανει βαρυγδουπες δηλωσεις για το μεγαλυτερο ροκ συγκροτημα η για την επιστροφη του κλασικου ροκ κλπ πιπες..Προσωπικα δεν θελω να τους δωσω την ευχαριστηση και ο μυθος να παραμεινει μυθος σε αντιθεση με το καθε τι που στην εποχη μας καταστρεφεται...
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Ommadawn

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 244
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is Peter Stillman-This is not my real name
    • Προφίλ
    • My Soundcloud
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #17 στις: 11/08/07, 15:38 »
Συμφωνώ κι εγώ με τους προλαλήσαντες. Ας κάτσουν στην ησυχία τους.

Α, και συμφωνώ και με το "ο Plant δεν είναι τυχαία" - δε θυμάμαι ποιός το 'πε. Enough ρεζίλι ήταν το No Quarter - Live Unledded (Page-Plant). Όχι άλλο κάρβουνο.
soundcloud.com/conticucci

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #18 στις: 07/09/07, 12:54 »
το διάβασα στο rocking.gr:

Παρόλο που δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα, οι θρυλικοί Led Zeppelin είναι έτοιμοι να εμφανιστούν με την original σύνθεσή τους στην Αγγλία την άνοιξη του 2008! Συγκεκριμένα, οι εναπομείναντες R. Plant, J. Page και J.P. Jones με τη συνδρομή του υιού Bonham, έπειτα από σχεδόν 20 χρόνια από την τελευταία τους κοινή εμφάνιση, αναμένεται να πατήσουν το πόδι τους στο London's O2 Arena και να σκορπίσουν ρίγη συγκίνησης στους χιλιάδες θαυμαστές τους.

Η όλη ιστορία παραπέμπει στην ελληνική ρήση «o κόσμος το 'χει τούμπανο...», μιας ακόμα και οι ίδιοι οι διοργανωτές από τη μία προτρέπουν τον κόσμο να μην κλείσει από τώρα ξενοδοχεία και πακέτα διαμονής, από την άλλη όμως δεν αρνούνται και την πραγματοποίηση της συναυλίας!

Το ότι έχουν αρχίσει και διαφημίζονται τέτοια πακέτα στον αγγλικό Τύπο εδώ και λίγες ημέρες μόνο σύμπτωση δε μπορεί να θεωρηθεί, οπότε περιμένουμε και την επίσημη ανακοίνωση που θα δώσει ένα τέλος στην αναμονή ετών των απανταχού φίλων -και όχι μόνο- της μπάντας.

 :o :o :o :o :o :o :o :o

Αποσυνδεδεμένος King Lui

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 866
  • Φύλο: Άντρας
  • "Have two bananas!!"
    • Προφίλ
    • King Lui
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #19 στις: 07/09/07, 12:55 »
Τι γίνεται όταν αρχίζουν και τελειώνουν τα φράγκα ε??

Μακάρι να περάσουν πάντως και από δω.
"Experience is the name someone gives to his mistakes" - Oscar Wilde

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #20 στις: 07/09/07, 13:14 »
Reunion=αφορμή για περιοδεία=πολύ θετικό για μας που δεν είχαμε την ευκαιρία να τους δούμε κ τίποτα άλλο!

Όσο για κατάντιες κ λοιπά που αναφέρθηκαν, μια μπάντα που διαλύθηκε στο peak της δόξας της συνειδητά κ αμετάκλητα, νομίζω αξίζει το σεβασμό όλων, οπαδών κ μη...
Όχι κ κατάντια λοιπόν... :-\
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος KJP

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 223
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #21 στις: 07/09/07, 13:39 »
το διάβασα στο rocking.gr:

Παρόλο που δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα, οι θρυλικοί Led Zeppelin είναι έτοιμοι να εμφανιστούν με την original σύνθεσή τους στην Αγγλία την άνοιξη του 2008!

Αυτός που έκανε τη μετάφραση από το ξένο ειδησεογραφικό πρακτορείο, νόμιζε πως το "autumn" σημαίνει "άνοιξη".
Να ξεκαθαριστεί πως η αυναυλία αυτή συζητάται για το προσεχές φθινόπωρο και, πιο συγκεκριμένα, το Νοέμβριο.
Όλα είναι δρόμος.

Αποσυνδεδεμένος Iced Jacob

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 288
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #22 στις: 07/09/07, 13:40 »
Ρε παιδια συγγνωμη δηλαδη αλλα εγω που ειμαι 21 και οι Zeps διελυσαν πριν καν γεννηθω παω και στην αλλη ακρη του κοσμου αμα θα κανουν συναυλια.. Ολοι οι αλλοι που πεζουνε εδω και χρονια ανουσια και επαναλαμβανομενα δεν ειναι ξεφτιλες και ειναι οι zeps που εδω και 27 χρονια δειχνουν χαρακτηρα τιμωντας σε τεραστιο βαθμο τη μνημη του ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ Bonzo??
The road to hell is full of good intentions...

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #23 στις: 07/09/07, 14:08 »
Αν θεωρήσουμε πως καλώς επιδείκνυαν χαρακτήρα για 27 χρόνια, φαντάζομαι πως δεν επιδεικνύουν τώρα που θα παύσουν αυτή τους την συμπεριφορά.

Όπως και σε κάθε άλλη περίπτωση, δεν δηλώνω ενθουσιασμένος. Είμαι πάντα της πεποίθησης πως τα σπουδαία έχουν ήδη εκδηλωθεί στο χρόνο τους.

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Επιστρέφουν οι Led Zeppelin;
« Απάντηση #24 στις: 07/09/07, 14:14 »
Καταντια ειναι οταν μια μπαντα που διελυθηκε επειδη ενα μελος της απεβιωσε, κανει reunion για να πουλησουν ξανα οι δισκοι της. Γιατι κακα τα ψεμματα, ο καθενας απο τους Zeppelin εκανε τη δικη του καριερα και εβγαλε τα δικα του λεφτα ( και με το παραπανω απ'ο,τι οι Zeppelin ).
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
32 Απαντήσεις
11886 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/05/11, 18:54
από YmiRLinG
1 Απαντήσεις
2798 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/12/09, 22:44
από Born To Be Wild
27 Απαντήσεις
10763 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/03/07, 11:22
από Zeppelin
8 Απαντήσεις
4662 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/01/07, 10:20
από fuZZed
37 Απαντήσεις
10786 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/12/07, 15:09
από schizm
29 Απαντήσεις
10545 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/02/09, 11:17
από MakisSRV
27 Απαντήσεις
8921 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/04/10, 00:38
από Lancelot
4 Απαντήσεις
2458 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/03/13, 19:47
από kbasilis
0 Απαντήσεις
2920 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/11/13, 18:10
από MammaMia