Σελίδες:
  • #76 από Ax_Wield στις 20 Jun 2007
  • Και μια ακόμα κριτική εδω: http://www.hellasonstage.blogspot.com/
  • #77 από verdict94 στις 20 Jun 2007
  • Μπράβο.....να πάτε support στους Cynic!!! ;)
  • #78 από Panos-Echidna στις 20 Jun 2007
  • Υποννοεί κάτι ο ποιητής για το support των Cynic? ;D
  • #79 από Ax_Wield στις 20 Jun 2007
  • Υποννοεί κάτι ο ποιητής για το support των Cynic? ;D

    Εσύ τώρα ποιος απ'όλους είσαι; ;D Είχαμε γνωριστεί μήπως στη Θεσσαλονίκη; Έπαιζες στους Cubical Sphere ή τα έχω κάνει μπάχαλο; ;D ;D
  • #80 από verdict94 στις 20 Jun 2007
  • Υποννοεί κάτι ο ποιητής για το support των Cynic? ;D

    Όχι λόγω επιρροής το αμόλησα....γιατί παίζει κάτι και έριξα άδεια και έπιασα γεμάτα? ;D
  • #81 από Ax_Wield στις 20 Jun 2007
  • Υποννοεί κάτι ο ποιητής για το support των Cynic? ;D

    Όχι λόγω επιρροής το αμόλησα....γιατί παίζει κάτι και έριξα άδεια και έπιασα γεμάτα? ;D

    Μάλλον κάτι τέτοιο παίζει... ;D ;D Είναι μικρός ο κόσμος τελικά!! Α και στους Cynic θα κανονίσουμε να είμαστε όλοι μαζί έτσι; ;)
  • #82 από Panos-Echidna στις 21 Jun 2007
  • Υποννοεί κάτι ο ποιητής για το support των Cynic? ;D

    Όχι λόγω επιρροής το αμόλησα....γιατί παίζει κάτι και έριξα άδεια και έπιασα γεμάτα? ;D
    Χαλαρά  μπουχεχε! ;D ;D

    (Ax_Wield σου στέλνω ΠΜ για να μη χαλάμε το τόπικ!)
  • #83 από Ax_Wield στις 21 Jun 2007
  • Εντόπισα και δυο ακόμα κριτικές για το demo...ιδου:

    http://www.metalperspective.com/extreme/raw_in_sect.php

    http://www.metalcrypt.com/ (Σε αυτή δεν υπάρχει δυστυχώς απ' ευθείας link απλά πατήστε Raw In Sect στο search...)
  • #84 από verdict94 στις 25 Jun 2007
  • Re paizei tipota? sobara twra!!!
  • #85 από Ax_Wield στις 25 Jun 2007
  • Οχι ρε, απλά ο Πάνος παίζει στους Echidna που θα παίξουν support στους Cynic και έτυχε να είναι μέλος του forum...θα είμαστε στους Cynic αλλά στο κοινό! Εσυ θα έρθεις έτσι; Σε περιμένουμε και στο live το Σαββατο αν γουστάρεις!! ;)
  • #86 από Kiratzoharris στις 01 Jul 2007
  • Tωρα επιτελους ακουσα απο μια φορα τα κομματια σας!Αν και δεν ειμαι ιδιαιτερα γνωστης του ειδους μου αρεσαν.Ειδικα το τελευταιο meeting my ecstasy(Πιο prog μαλλον)!Για τα φωνητικα δεν εχω να πω κατι το ιδιαιτερο(δεν ειμαι γνωστης ειπαμε!!!) αλλα γενικως με τα μπρουταλ δεν τα παω πολυ καλα(ολοι εδω μεσα πια ;D)..
    Τα περασματα στο τελευταιο κομματι εμενα μου θυμισαν bolt thrower παντως ;D

    Καλη συνεχεια παιδες!!!!
  • #87 από Ax_Wield στις 02 Jul 2007
  • Σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου! Γενικά απο ότι παρατηρώ κι εγώ υπάρχει μια αρνητική προκατάληψη για τα brutal φωνητικά (οχι απαραίτητα μόνο μέσα στο forum) αλλά αυτό δεν είναι πρόβλημα από τη στιγμή που ο καθένας έχει τα δικά του γούστα...το Meeting My Ecstasy όντως είναι το πιο prog κομμάτι του demo! Χαίρομαι πολύ που σου άρεσε!  8)
  • #88 από Fys στις 23 Jul 2007
  • Καλησπέρα σε όλους. Συγγνώμη για την καθυστέρηση των νέων για όσους δεν τα μάθατε..

    Ο Ax_Wield δεν θα συνεχίσει άλλο με τους Raw In Sect, του ευχόμαστε κάθε επιτύχια σε όποια μουσική κατεύθυνση θέλει να διαλέξει και τον ευχαριστούμε για την προσφορά του στους Raw In Sect όλο αυτόν τον καιρό.

    Ο μπασίστας μας πέρασε μια δύσκολη περίοδο λόγω της κατάστασης του (υπερκόπωση και κρίση πανικού) οπότε αυτό μας αποδιοργάνωσε κάπως. Live τώρα θα κάνουμε από σεπτέμβριο ή οκτώβριο για όσους ενδιαφέρονται. Τον καιρό αυτό θα πρόβαρουμε και θα γράψουμε τα τραγούδια του πρώτου μας δίσκου. Προγραμματίζουμε να κυκλοφoρήσει τέλος της άλλης χρονιάς αν πάνε όλα καλά..

    Ότι άλλα νέα υπάρχουν θα σας ενημερώνω απο εδώ. Όσοι θέλετε, έχουμε ανεβάσει καινούριες photos στο www.myspace.com/rawinsect. Tις επόμενες μέρες θα έχουμε και καινούριο logo!


  • #89 από Fys στις 23 Jul 2007
  • Μία κριτική από το metal temple

    http://www.metal-temple.com/review.asp?id=2176
  • #90 από Fretwork στις 23 Jul 2007
  •             Καπου σε ξερω εσενα...!!! Για κοιτα την υπογραφη...
  • #91 από Fys στις 24 Jul 2007
  • Αγόραρε ΄) Ποιός από όλους είσαι εσύ?
  • #92 από Fretwork στις 24 Jul 2007
  • Αγόραρε ΄) Ποιός από όλους είσαι εσύ?


      Αυτος με την  μωβ ibanez που χαροπαλευει στα solo!  o B.!
  • #93 από Fys στις 24 Jul 2007
  • O virtuoso ;) Άντε να τα λέω και με εσένα γιατί μόνο με τον κωστή τα λέω
  • #94 από Fretwork στις 24 Jul 2007
  • O virtuoso ;)


    Μη λες τετοια θα μας παρουν στο ψιλο!!!
     Ξανα μπραβο για την προσπαθεια σας!
     Εχετε δειξει πολυ καλα δειγματα.
  • #95 από Fys στις 25 Jul 2007
  • Χαχαχα, να σαι καλά ρε, θα τα λέμε εμείς εδώ ;)
  • #96 από Fys στις 26 Jul 2007
  • Μια ανταπόκριση από το electric requiem για το live στις 30 ιουνίου

    http://www.electricrequiem.com/modules/imagazine/livereport.php?action=single&live=108
  • #97 από Fys στις 30 Jul 2007
  • Μια συνέντευξη από το metal temple!

    http://www.metal-temple.com/interview.asp?id=360
  • #98 από Ax_Wield στις 18 Aug 2007
  • Καλησπέρα σε όλους...θα ήθελα να είχα κάνει αυτό το post εδώ και καιρό καθώς δεν είμαι οπαδός της λογικής 'ρίχνω μαύρη πέτρα πίσω μου' απλά υπήρξαν κάποια προβληματάκια τα οποία ήταν αιτία στο να απέχω από το forum σχεδόν δύο μήνες...όπως μάθατε δεν είμαι πλέον στη μπάντα...ήταν απόφαση των υπόλοιπων παιδιών την οποία και όφειλα να σεβαστώ προς χάριν της δημοκρατικότητας μέσα σε ένα γκρουπ και οι λόγοι ήταν κάποιες προσωπικές διαφορές που ήταν και η αιτία στο να δημιουργηθεί άσχημο κλίμα...τους εύχομαι καλή τύχη στη συνέχεια! Θα συνεχίσω να βρίσκομαι μέσα στο forum καθώς και εδώ: www.myspace.com/andrewgeo οπότε θα χαρώ να τα πούμε με κάποιον απο εσάς αν θέλει! Για οτιδήποτε περαιτέρω φέρει το μέλλον (είτε σε μουσικό επίπεδο είτε γενικότερα) θα φροντίσω να ενημερώσω όχι όμως σε αυτό το topic! Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη όλων όσων έκαναν το κόπο να διαβάσουν αυτό το θέμα και επικοινώνησαν μαζί μου κατα καιρούς! See you!!! ;)
  • #99 από Fretwork στις 19 Aug 2007
  • Καλη συνεχεια φιλε μου! Τα εχουμε ξαναπει εμεις ;)
  • #100 από hot_sauce (φλουτσ) στις 06 Feb 2012
  • το χεις ποστάρει σε 50 θέματα....φτάνει...
Σελίδες: