Αποστολέας Θέμα: Live unplugged... Απόψεις?  (Αναγνώστηκε 7622 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Unknown Artist

  • Νυχτοβάτης
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 347
  • Φύλο: Άντρας
  • Super profundo on the early eve of your day
    • Προφίλ
Live unplugged... Απόψεις?
« στις: 10/09/08, 16:53 »
Θα ξεκινήσω να παίζω σε ένα μαγαζάκι με άλλο ένα παιδί, αλλά είναι η πρώτη φορά που επιχειρώ κάτι τέτοιο και έχω κάποιες απορίες που με αγχώνουν όσον αφορά το ακουστικό αποτέλεσμα.
Όπως έχουν τώρα τα πράγματα, θα παίζουμε με δύο ακουστικές, ούτε μικρόφωνα, ούτε ενισχυτές, ούτε καλώδια τίποτα. Παιδιά βγαίνει έτσι πρόγραμμα; Δηλαδή ακόμα και στο Κλάξον που είναι τρύπα έχουν μίκτη και ενισχυτές/μικρόφωνα... δεν είναι και μεγάλο το μαγαζί αλλά δεν ξερω τί ακουστική θα έχει, θα ακουγόμαστε; Θα ακούγονται τα αρπίσματα; Μήπως θα πρέπει να παίζουμε δυνατά για να ακουγόμαστε με αποτέλεσμα να ακουγόμαστε άγαρμπα;

Για πείτε οι μυημένοι please.... Παλεύεται, βγαίνει; Μήπως να τον πιέσουμε να βάλουμε και ενισχυτές ή μικρόφωνα;
Αν βγαίνει με δύο ακουστικές είναι καλύτερα, γιατί μετά θα πρέπει να βρούμε εξοπλισμό, αλλά πείτε την αλήθεια κι ας πονάει...  :-\
Ξημερώνει. Μισοκατανοημένο πρώτο φως. Λαμπερός δαμαστής αγριεμένων και χαμένων ψυχών.
Μετανιώνω για όσα ως τώρα ισχυρίστηκα, για ό,τι ως τώρα υπήρξα.
Μετανιώνω γι' αυτή μου ακόμα τη μετάνοια.

                                     - Γιάννης Αγγελάκας -

Αποσυνδεδεμένος Salinas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουστάρω κιθάρα...
    • Προφίλ
Απ: Live unplugged... Απόψεις?
« Απάντηση #1 στις: 10/09/08, 16:58 »
 Κατά τη γνώμη μου, χλωμό...
Δοκίμασε να μαζέψεις σπίτι σου 15 φίλους, να μη μιλάνε και να παίζεις και να δεις τι θ'ακούγεται!
Ε, φαντάσου ότι ένα μαγαζί, όσο μικρό κι αν είναι, είναι σαφώς μεγαλύτερο από ένα δωμάτιο (ή κι από ένα διαμέρισμα)
και ότι ο κόσμος δεν έρχεται για να κάθεται μούγγα και ν'ακούει: θα πιούν και το ποτάκι τους, θα γελάσουν, θα φωνάξουν και ούτω καθ'εξής!
Αν μπορείτε, διεκδικήστε μια μικροφωνική για να κάνετε δουλειά (σ'αυτή την περίπτωση, απαραίτητα τα μόνιτορ για ν'ακούτε τους εαυτούς σας),
αλλιώς, απλά πάιξτε, πάρτε τα φράγκα και μη σας πολυνοιάζει (πιστεύω ότι οι περισσότεροι το 'χουν κάνει  ;) )
http://www.myspace.com/undermeband"Io mi dico e' stato meglio lasciarci, che non esserci mai incontrati..."
Takamine Santa Fe

Αποσυνδεδεμένος vangelis

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1239
  • Φύλο: Άντρας
  • ..pera apo ton orizonta...
    • Προφίλ
    • Music
Απ: Live unplugged... Απόψεις?
« Απάντηση #2 στις: 10/09/08, 17:00 »
σε κάθε περίπτωση είναι καλλίτερα να παιξετε με κονσόλα και ενίσχυση...χωρίς αυτά θα κουραστείτε πάρα πολύ, συν τοις άλλοις, απο ότι ξέρω σε τέτοιοθ είδους μαγαζιά κουβεντιάζουν και αρκετά, οπότε θα πρέπει να γκαρίζετε για να ακουστείτε...

Vangelis
― Παλιέ μου φίλε τί γυρεύεις;
χρόνια ξενιτεμένος ήρθες
με εικόνες που έχεις αναθρέψει
κάτω από ξένους ουρανούς
μακριά απ' τον τόπο το δικό σου.
Seferis

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Live unplugged... Απόψεις?
« Απάντηση #3 στις: 10/09/08, 17:02 »
θα συμφωνήσω με τους παραπάνω. Ούτε συμφωνική δεν ακούγεται σε τέτοιο μαγαζί unplugged! Αλλά επειδή φαίνεται να γίνεται κατά κόρον, παίξτε όπως θα παίζατε με την παρέα σας, πάρτε τα φράγκα και χαλαράαα. Ούτε γκαρίδες, ούτε κατεστραμμένα λαρύγγια ούτε κόπος!  :)

Αποσυνδεδεμένος Arcturus

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • Death Greets me warm, now I will just say goodbye
    • Προφίλ
Απ: Live unplugged... Απόψεις?
« Απάντηση #4 στις: 10/09/08, 17:14 »
Το θέμα δεν είναι όμως μόνο να πάρουμε μόνο το φράγκα αλλά να το ευχαριστηθούμε και να γουστάρουν και οι υπόλοιποι! Και εξάλλου αμα έρθει κάποιος να μας δει και δεν ακουγόμαστε καθόλου σιγά μην ξανάρθει(να μου πεις το να ακουγόμαστε μπορεί να ναι και χειρότερο  ;D )

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Live unplugged... Απόψεις?
« Απάντηση #5 στις: 10/09/08, 17:16 »
Τότε καλύτερα να συνεννοηθείτε με το boss για μικροφωνική για να γουστάρετε κι εσείς και οι άλλοι, γιατί αλλιώς τσάμπα θα καταστρέψετε τις φωνές σας και τις κιθάρες σας απ'το χτύπημα...

Αποσυνδεδεμένος Salinas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουστάρω κιθάρα...
    • Προφίλ
Απ: Live unplugged... Απόψεις?
« Απάντηση #6 στις: 10/09/08, 17:17 »
Το θέμα δεν είναι όμως μόνο να πάρουμε μόνο το φράγκα αλλά να το ευχαριστηθούμε και να γουστάρουν και οι υπόλοιποι! Και εξάλλου αμα έρθει κάποιος να μας δει και δεν ακουγόμαστε καθόλου σιγά μην ξανάρθει(να μου πεις το να ακουγόμαστε μπορεί να ναι και χειρότερο  ;D )

 Επειδή σχεδόν όλο το χρόνο πέρυσι δούλευα υπό άθλιες ηχητικές συνθήκες, έφτασα στο συμπέρασμα ότι αν ο μαγαζάτορας δεν ενδιαφέρεται για την ποιότητα στο μαγαζί του, δεν είμαστε εμείς αυτοί που θα σκάσουμε: σίγουρα όταν ακούς καλά και το μαγαζί είναι γεμάτο κάνεις ασύγκριτο κέφι, αλλά ο μουσικός είναι μουσικός και όχι ντελάλης ή θαυματοποιός, οπότε όταν ζητάνε απίστευτα πράγματα και βλακωδώς επιμένουν σ'αυτά (και το να παίζεις ακουστικά χωρίς μικροφωνική είναι βλακωδέστατο), τότε ή τους μουτζώνεις, ή παίζεις για τα φράγκα και μόνο.
http://www.myspace.com/undermeband"Io mi dico e' stato meglio lasciarci, che non esserci mai incontrati..."
Takamine Santa Fe

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Live unplugged... Απόψεις?
« Απάντηση #7 στις: 10/09/08, 17:18 »
Το θέμα δεν είναι όμως μόνο να πάρουμε μόνο το φράγκα αλλά να το ευχαριστηθούμε και να γουστάρουν και οι υπόλοιποι! Και εξάλλου αμα έρθει κάποιος να μας δει και δεν ακουγόμαστε καθόλου σιγά μην ξανάρθει(να μου πεις το να ακουγόμαστε μπορεί να ναι και χειρότερο  ;D )

 Επειδή σχεδόν όλο το χρόνο πέρυσι δούλευα υπό άθλιες ηχητικές συνθήκες, έφτασα στο συμπέρασμα ότι αν ο μαγαζάτορας δεν ενδιαφέρεται για την ποιότητα στο μαγαζί του, δεν είμαστε εμείς αυτοί που θα σκάσουμε: σίγουρα όταν ακούς καλά και το μαγαζί είναι γεμάτο κάνεις ασύγκριτο κέφι, αλλά ο μουσικός είναι μουσικός και όχι ντελάλης ή θαυματοποιός, οπότε όταν ζητάνε απίστευτα πράγματα και βλακωδώς επιμένουν σ'αυτά (και το να παίζεις ακουστικά χωρίς μικροφωνική είναι βλακωδέστατο), τότε ή τους μουτζώνεις, ή παίζεις για τα φράγκα και μόνο.

Ναί, αλλά έπαιζε καλό φαί!  ;)

Αποσυνδεδεμένος Stathis1

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Live unplugged... Απόψεις?
« Απάντηση #8 στις: 10/09/08, 18:04 »
Μαγκες ακομη και με δυο μικροφωνα ο καθενας στη κιθαρα του, ενα στο ηχειο και ενα στη ταστιερα παλι ο ηχος θα ειναι μαπα γιατι θα μπαινει θορυβος απο τα μικροφωνα. η καλυτερη λύση ειναι με ηλεκτρακουστικες και μικροφωνα κατευθειαν σε κονσολα οπως προειπαν καποιοι. Αλλιως και σεις θα απογοητευθειτε γιατι δεν θας αντιπροσωπευει ο ηχος και το κοινο θα κουραστει με τη βαβουρα που θα βγαινει.

Αποσυνδεδεμένος Unknown Artist

  • Νυχτοβάτης
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 347
  • Φύλο: Άντρας
  • Super profundo on the early eve of your day
    • Προφίλ
Απ: Live unplugged... Απόψεις?
« Απάντηση #9 στις: 10/09/08, 18:19 »
Μαγκες ακομη και με δυο μικροφωνα ο καθενας στη κιθαρα του, ενα στο ηχειο και ενα στη ταστιερα παλι ο ηχος θα ειναι μαπα γιατι θα μπαινει θορυβος απο τα μικροφωνα. η καλυτερη λύση ειναι με ηλεκτρακουστικες και μικροφωνα κατευθειαν σε κονσολα οπως προειπαν καποιοι. Αλλιως και σεις θα απογοητευθειτε γιατι δεν θας αντιπροσωπευει ο ηχος και το κοινο θα κουραστει με τη βαβουρα που θα βγαινει.

Ηλεκτρακουστικές είναι οι κιθάρες, οπότε αν το κάνουμε έτσι μάλλον θα συνδέουμε 2 μικρόφωνα (για τη φωνές) και 2 κιθάρες σε έναν 4κάναλο μίκτη, και από εκεί με pan-άρισμα θα οδηγούμε την αριστερή και δεξιά έξοδο αντίστοιχα σε 2 ενισχυτές, ώστε να έχει ο καθένας φωνή-κιθάρα.
Ξημερώνει. Μισοκατανοημένο πρώτο φως. Λαμπερός δαμαστής αγριεμένων και χαμένων ψυχών.
Μετανιώνω για όσα ως τώρα ισχυρίστηκα, για ό,τι ως τώρα υπήρξα.
Μετανιώνω γι' αυτή μου ακόμα τη μετάνοια.

                                     - Γιάννης Αγγελάκας -

Αποσυνδεδεμένος Salinas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουστάρω κιθάρα...
    • Προφίλ
Απ: Live unplugged... Απόψεις?
« Απάντηση #10 στις: 10/09/08, 20:32 »
Το θέμα δεν είναι όμως μόνο να πάρουμε μόνο το φράγκα αλλά να το ευχαριστηθούμε και να γουστάρουν και οι υπόλοιποι! Και εξάλλου αμα έρθει κάποιος να μας δει και δεν ακουγόμαστε καθόλου σιγά μην ξανάρθει(να μου πεις το να ακουγόμαστε μπορεί να ναι και χειρότερο  ;D )

 Επειδή σχεδόν όλο το χρόνο πέρυσι δούλευα υπό άθλιες ηχητικές συνθήκες, έφτασα στο συμπέρασμα ότι αν ο μαγαζάτορας δεν ενδιαφέρεται για την ποιότητα στο μαγαζί του, δεν είμαστε εμείς αυτοί που θα σκάσουμε: σίγουρα όταν ακούς καλά και το μαγαζί είναι γεμάτο κάνεις ασύγκριτο κέφι, αλλά ο μουσικός είναι μουσικός και όχι ντελάλης ή θαυματοποιός, οπότε όταν ζητάνε απίστευτα πράγματα και βλακωδώς επιμένουν σ'αυτά (και το να παίζεις ακουστικά χωρίς μικροφωνική είναι βλακωδέστατο), τότε ή τους μουτζώνεις, ή παίζεις για τα φράγκα και μόνο.

Ναί, αλλά έπαιζε καλό φαί!  ;)


 Αχ, τι μου θύμισες!!!! Ωραίες εποχές! Νιαμ...
http://www.myspace.com/undermeband"Io mi dico e' stato meglio lasciarci, che non esserci mai incontrati..."
Takamine Santa Fe

Αποσυνδεδεμένος Ibanezακιας

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 779
  • Φύλο: Άντρας
  • Do you see me?
    • Προφίλ
Απ: Live unplugged... Απόψεις?
« Απάντηση #11 στις: 10/09/08, 22:15 »
Ηλεκτρακουστικές κιθάρες πάνω σε αυτόενισχυόμενη κονσόλα και κανα ηχείο της πλάκας.Σκυλοκαταστάσεις!!!

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Live unplugged... Απόψεις?
« Απάντηση #12 στις: 12/09/08, 02:34 »
Μη το σκεφτεσαι καν...θες οπως ΚΑΙ δηποτε κατι εκτος απο την κιθαρα...εμεις παιξαμε με μικροφωνα και με ηχεια και φαντασου ακουγα τον αλλον που ελεγε τι ωραιο το απεναντι γκομενακι και ποσο καλα επαιξε η ΜΠΑΟΚΑΡΑ.αρα καταλαβαινεις οτι χωρις ηχεια...δυσκολα
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Dr Wolf

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • PUMPKIN.GR
Απ: Live unplugged... Απόψεις?
« Απάντηση #13 στις: 12/09/08, 14:29 »
Τελικά δεν μας είπες, πώς παίξατε και πώς πήγε ??
"If You Can't Have What You Want,
It's Time To Start Wanting What You Have ..."
-------------------------------------------------
http://www.myspace.com/rain-on-fire

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Live unplugged... Απόψεις?
« Απάντηση #14 στις: 12/09/08, 16:41 »
απο θεμα ακουστικης μια χαρα απο θεμα ακροατηριου ενα θα σου πω...παιζαμε karma police μας κλανανε παιζαμε imagine μας κλανανε floyd τα ιδια..μεχρι που ακουστηκε το ματωνω της ζηνα και κατι του ρουβα και ηρθαν και φτιαξαν τα πραγματα...και μετα μονο λαικα το προγραμμα.....ετσιιιιιιιιιιιιιι
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Unknown Artist

  • Νυχτοβάτης
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 347
  • Φύλο: Άντρας
  • Super profundo on the early eve of your day
    • Προφίλ
Απ: Live unplugged... Απόψεις?
« Απάντηση #15 στις: 13/09/08, 04:43 »
εμεις παιξαμε με μικροφωνα και με ηχεια και φαντασου ακουγα τον αλλον που ελεγε τι ωραιο το απεναντι γκομενακι και ποσο καλα επαιξε η ΜΠΑΟΚΑΡΑ.αρα καταλαβαινεις οτι χωρις ηχεια...δυσκολα

απο θεμα ακουστικης μια χαρα

Μήπως φάσκεις και αντιφάσκεις; Δηλαδή οκ, άλλο να μην ενδιαφέρεται το ακροτατήριο και άλλο να μην ακούγεσαι. Το δεύτερο μας καίει εδώ!
Ξημερώνει. Μισοκατανοημένο πρώτο φως. Λαμπερός δαμαστής αγριεμένων και χαμένων ψυχών.
Μετανιώνω για όσα ως τώρα ισχυρίστηκα, για ό,τι ως τώρα υπήρξα.
Μετανιώνω γι' αυτή μου ακόμα τη μετάνοια.

                                     - Γιάννης Αγγελάκας -

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3372
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Live unplugged... Απόψεις?
« Απάντηση #16 στις: 13/09/08, 11:04 »
Θα συμφωνήσω με τους παραπάνω. Αν παίζετε σε κοινό μεγαλύτερο των 10 ατόμων θέλετε ενίσχυση, γιατί απλά θα μιλάνε και θα συζητάνε και δεν θα κάνουν σιωπή για να σας ακούσουν. Άντε να κάνουν ένα-δυο λεπτά σιωπή, αλλά περισσότερο είναι πολύ δυσκολο. Ο κόσμος πάει σε αυτά τα μαγαζιά για να μιλήσει με την παρέα του και όχι για να ακούσει κονσέρτο.

Μόνο τα αμέσως διπλάνα σας τραπέζια θα σας ακούν και οι υπόλοιποι απλά θα σας... βλέπουν. ;D

Μια μικρή ενίσχυση είναι απαραίτητη, δεν χρειάζονται τεράστια πράγματα.

Επίσης, να είστε προετοιμασμένοι ότι για το μεγαλύτερο μέρος της βραδιάς θα είστε υποκατάστατα του CD, δηλ. θα παίζετε και κανείς δεν θα σας δίνει σημασία, αλλά θα συζητάει για τα γκολ της Κυριακής, τη γκόμενα που του γυάλισε, κλπ.
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος Dr Wolf

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • PUMPKIN.GR
Απ: Live unplugged... Απόψεις?
« Απάντηση #17 στις: 13/09/08, 13:59 »
εεε.. ναι.. εγώ βέβαια επευθυνόμουν στον Unknown Artist να μας πει πώς πήγε το live του.. (?)  :)
"If You Can't Have What You Want,
It's Time To Start Wanting What You Have ..."
-------------------------------------------------
http://www.myspace.com/rain-on-fire

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Live unplugged... Απόψεις?
« Απάντηση #18 στις: 13/09/08, 14:14 »
Eπειδη και εγω στο παρελθον εχω παιξει σε μαγαζι χωρις μικροφωνο πρεπει να σας πω οτι με το ζορι θα ακουγοσαστε.Και ειναι και πολυ εκνευριστικο αυτο.Παντα κατι βρωμαει οταν ο ιδιοκτητης θελει να παιξει σχημα χωρις μικροφωνικη.Σημαινει συνηθως οτι ειναι τσιγγουνης..η παρανομος.

Τελος παντων..μην κανετε το λαθος.Παντα με μικροφωνικη!
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Live unplugged... Απόψεις?
« Απάντηση #19 στις: 13/09/08, 16:32 »
Μήπως φάσκεις και αντιφάσκεις; Δηλαδή οκ, άλλο να μην ενδιαφέρεται το ακροτατήριο και άλλο να μην ακούγεσαι. Το δεύτερο μας καίει εδώ!

οχι δεν καταλαβες εμεις οντως ακουγομασταν σε ολο το μαγαζι απο τα ηχεια μια χαρα(αρα απο θεμα ακουστικης για των κοσμο ολα καλα) εκτος των 2 πρωτων τραπεζιων οπου και ακουγαμε ολες τις συζητησεις-εκει παει το ΜΠΑΟΚαρα κτλ-και αυτο γιατι απλα δεν ειχαμε μονιτορ και οτι ακουγαμε το ακουγαμε απο τις κιθαρες..τα ηχεια του μαγαζιου ηταν απο την πισω μερια
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Unknown Artist

  • Νυχτοβάτης
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 347
  • Φύλο: Άντρας
  • Super profundo on the early eve of your day
    • Προφίλ
Απ: Live unplugged... Απόψεις?
« Απάντηση #20 στις: 14/09/08, 15:41 »
οχι δεν καταλαβες εμεις οντως ακουγομασταν σε ολο το μαγαζι απο τα ηχεια μια χαρα(αρα απο θεμα ακουστικης για των κοσμο ολα καλα) εκτος των 2 πρωτων τραπεζιων οπου και ακουγαμε ολες τις συζητησεις-εκει παει το ΜΠΑΟΚαρα κτλ-και αυτο γιατι απλα δεν ειχαμε μονιτορ και οτι ακουγαμε το ακουγαμε απο τις κιθαρες..τα ηχεια του μαγαζιου ηταν απο την πισω μερια

Οκ κατάλαβα  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: 15/09/08, 17:03 από Unknown Artist »
Ξημερώνει. Μισοκατανοημένο πρώτο φως. Λαμπερός δαμαστής αγριεμένων και χαμένων ψυχών.
Μετανιώνω για όσα ως τώρα ισχυρίστηκα, για ό,τι ως τώρα υπήρξα.
Μετανιώνω γι' αυτή μου ακόμα τη μετάνοια.

                                     - Γιάννης Αγγελάκας -

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
5 Απαντήσεις
3418 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/06/05, 17:06
από Bassopoika
5 Απαντήσεις
2973 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/11/06, 20:28
από Σιωπή
0 Απαντήσεις
2270 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/12/07, 08:25
από buckethead RULES!!
0 Απαντήσεις
1660 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/04/08, 16:43
από mariocaster
0 Απαντήσεις
1701 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/01/09, 04:35
από mariocaster
10 Απαντήσεις
4149 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/01/10, 22:12
από frank d
7 Απαντήσεις
3331 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/06/10, 16:16
από behindthemask
3 Απαντήσεις
1747 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/07/10, 14:05
από zeromancer
0 Απαντήσεις
1468 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/09/11, 01:02
από MARIOS F
2 Απαντήσεις
3053 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/07/12, 23:22
από foulis