Αποστολέας Θέμα: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;  (Αναγνώστηκε 39904 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #75 στις: 06/12/09, 18:24 »
Φιλε kopaniamento, δεν ισχυ
Ποιοι άνθρωποι που δουλέυουν 10 ώρες και τρώνε άλλες 2 ώρες στoν ΗΣΑΠ για την διαδρομή σπίτι-δουλεία-σπίτι, έχουν κουράγιο να επιλέξουν ή να ρισκάρουν την μοναδική τους έξοδο ή ραντεβού ή ψώνια που δικαιούνται 1 φορά τη βδομάδα, με ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ??? Λίγοι. Οι υπόλοιποι:
Θα πάρουν δώρο απο την ρεζέρβα για να πέσουν μέσα
Θα πάνε για καφέ στα "the mall",  για να κολλήσει όλη η παρέα, σκυλάδες, νεο-μεταλάδες και τρέντουλες.
Θα σκάσουν στο ραντεβού με "αλεξίπτωτο" Durex ή Duo, και ας υπάρχουν άλλα, καλύτερα και φτηνότερα.
Θα σκάσουν τώρα για το τι έχει μέσα το σουβλάκι? ή η τυρόπιτα??

Και έτσι με την λογική ισοπέδωσης της διαφοροποίησης, ο γύρος με πίτα έγινε "σουβλάκι", τα σουβλάκια έπρεπε να γίνουν καλαμάκια, τα καλαμάκια έπρεπε να γίνουν "π'ρουφάν" ή σωλήνες, ο γύρος έγινε "κρέας"  (ή είναι το σούβλάκι δηλαδή το καλάμάκι, άνάλογα με το σουβλατζίδικο/γυράδικο/βρώμικο). Πλέον ζητάς ένα "σουβλάκι" και αφήνεσαι στα γούστα και τις ορέξεις του "σουβλατζή"

Στην βόρεια Ελλάδα τα πράγματα ήταν πολύ πιο απλά και μερακλήδικα. το μόνο λάθος που αναγνωρίζω είναι οτι ονομασαν ως "σάντουιτς" ή "τόστ" πράγματα που δεν είναι ούτε τόστ, ούτε σαντουιτς.  Και πάλι όμως όταν ζητάς ένα "γύρο πίτα απ'όλα" ξέρεις ακριβώς τι θα έχει μέσα: πίτα, γύρο, κρεμμύδι, πατάτα και τζατζίκι. Και κανένας ανθρωπος που σέβεται το στομάχι του δεν θα έτρωγε σε "βρώμικο"

Πρέπει να δημοσιεύσω το "Μανιφέστο της Μπουγάτσας" σύντομα... ή Ελληνική κουζίνα κατρακυλάει στην λήθη...

Ενω η φετα λεγεται τυρι και το κιτρινο τυρι (ειτε ενταμ, ειτε γκουντα ή δεν ξερω εγω τι αλλο) λεγεται κασερι???

Οσο για τις ωρες εργασιες και το ποσο χρονο τρωμε στον ΗΣΑΠ, νομιζω οτι μανιφεστο κομπλεξισμου ειναι, παρα περιγραφη της αληθειας...στην Εγνατια σιγουρα χανεις περισσοτερη ωρα με τα εργα του μετρο.

Δουλευετε λιγοτερες ωρες στη συμπρωτευουσα απο οτι εμεις εδω? Και θα ηθελα να ξερω με τι καποτες ραβετε μανικια εκει πανω...

Αποσυνδεδεμένος kopaniamento

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 595
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #76 στις: 06/12/09, 20:31 »
Ενω η φετα λεγεται τυρι και το κιτρινο τυρι (ειτε ενταμ, ειτε γκουντα ή δεν ξερω εγω τι αλλο) λεγεται κασερι???

Δεν λέω οτι αυτός ο διαχωρισμός είναι ο σωστότερος. Όμως ζητώντας με τον "αθηναϊκό τρόπο" τυρί, πάλι απλά αποφέυγεις την φέτα, δεν διευκρινίζεις κάτι παραπάνω. Το αν θες να λες την φέτα "τυρί", ή τα κίτρινα τυριά "τυρί" είναι υποκειμενικό θέμα γούστου, αρκεί η συνενόηση να γίνεται. Αν τώρα ζητάς ένα "σουβλάκι με κρέας" και εξαρτάσαι από την φαντασία του σουβλατζή, τότε η ορολογία αντικειμενικά είναι ελλειπής

Οσο για τις ωρες εργασιες και το ποσο χρονο τρωμε στον ΗΣΑΠ, νομιζω οτι μανιφεστο κομπλεξισμου ειναι, παρα περιγραφη της αληθειας...στην Εγνατια σιγουρα χανεις περισσοτερη ωρα με τα εργα του μετρο.

Οκ, αυτό ήταν λιγο τραβηγμένο επιχείρημα, αν και πάλι πιστεύω οτι εκτος Αθήνας οι άνθρωποι έχουν πολύ περισσότερο ελέυθερο χρόνο ΚΑΙ μεσοβδόμμαδα. Επίσης αν Δουλέυεις πάνω απο 10 ώρες στην υπόλοιπη Ελλάδα, έχεις την ευκαιρία να πιείς έναν καφε σχολώντας, παίρνοντας ένα τηλ την παρέα, και θα φτάσουν σε 20 λεπτά. Στην Αθήνα πρέπει να κλείσεις ραντεβού 2 μέρες πριν, εκτός και αν πας στον γείτονα. Και η Εγνατία το βράδυ που θες να βγείς είναι άδεια...
Και τέλος παντων το βασικό γεγονός που ήθελα να θίξω είναι οτι στην Αθήνα η ποιότητα ζωής είναι χειρότερη και ο ελέυθερος χρόνος λιγότερος. Και δεν δεν ειναι μόνο δική μου άποψη....

Και θα ηθελα να ξερω με τι καποτες ραβετε μανικια εκει πανω...
Trojan
Stop
Again
Υπάρχουν τόσες μάρκες, αλλα στην Αθήνα γιατί βρίσκω μόνο duo και durex ??

νομιζω οτι μανιφεστο κομπλεξισμου ειναι
Ελπίζω αυτό να μην ήταν προσωπικό σχόλιο. Δεν έχω καμμία όρεξη για μαλώματα, αλλά έχω άπειρη όρεξη για χαβαλέ και κοντράρισμα στην αιώνια μάχη "γύρος vs οσυβλάκι"
Πάντα φιλικά,
kopaniamento
« Τελευταία τροποποίηση: 06/12/09, 20:45 από kopaniamento »

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #77 στις: 06/12/09, 21:11 »
Υπάρχουν τόσες μάρκες, αλλα στην Αθήνα γιατί βρίσκω μόνο duo και durex ??
Γιατί τα durex είναι τα καλύτερα...

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #78 στις: 06/12/09, 21:13 »


ΠΑΡΑΔΟΧΗ Νο1
Το καλαμακι σε κανει να πινεις πιο πολυ.
Η υπερβολικη καταναλωση αλκοολ προκαλει κατακρατηση υγρων και ΜΠΥΡΟΚΟΙΛΙΑ.



ΠΑΡΑΔΟΧΗ Νο2
To πιτογυρο (ή σουβλακι ή σαντουιτς) προκαλει συσσωρευση λιπους στην περιοχη της κοιλιας.

ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ...ΕΙΤΕ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΕΙΤΕ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ...







Αποσυνδεδεμένος kopaniamento

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 595
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #79 στις: 06/12/09, 21:30 »
Γιατί τα durex είναι τα καλύτερα...

οχι, δεν είναι τα καλύτερα. είναι όμως τα ακριβότερα.
και αν σας πεί κάποιος φίλος οτι του έσπασε το αλεξίπτωτο, 90% θα είναι duo (ή ληγμένο mondos απο περιπτερά που τα αφήνει να στεγνώνουν στον ήλιο)

Αλλά αφού μόνο αυτές οι 2 μάρκες διαφημίζονται......

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #80 στις: 06/12/09, 22:30 »
Γιατί τα durex είναι τα καλύτερα...

οχι, δεν είναι τα καλύτερα. είναι όμως τα ακριβότερα.
και αν σας πεί κάποιος φίλος οτι του έσπασε το αλεξίπτωτο, 90% θα είναι duo (ή ληγμένο mondos απο περιπτερά που τα αφήνει να στεγνώνουν στον ήλιο)

Αλλά αφού μόνο αυτές οι 2 μάρκες διαφημίζονται......
Πάει που πάει η γυναίκα στον Hondos, πες της την επόμενη φορά να πάρει προμήθειες... Γιατί ακριβοί είναι οι περιπτεράδες και οι φαρμακοποιοί τελικά.

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #81 στις: 06/12/09, 23:18 »
Εγω παλι προτιμω super-market.
Ειναι σα να ψωνιζεις χονδρικη...Και σου μενουν πολλες προμηθειες για παν ενδεχομενο...


Αποσυνδεδεμένος Μητσάκος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1818
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρίστας της κακιάς ώρας...
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #82 στις: 06/12/09, 23:29 »
^^
+1

Παίρνεις με τη 12άδα, όχι με τα κουτάκια των 3ων. Και δε μένεις ποτέ τελευταία στιγμή :Ρ ...
If music be the food of love, play on,
Give me excess of it; that surfeiting,
The appetite may sicken, and so die...

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #83 στις: 06/12/09, 23:37 »
^^
+1

Παίρνεις με τη 12άδα, όχι με τα κουτάκια των 3ων. Και δε μένεις ποτέ τελευταία στιγμή :Ρ ...
Μπα και με τη 12άδα μένεις. Νομίζεις ότι έχεις, και ανοίγεις το κουτί και βλέπεις να έχει μείνει ένα...

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #84 στις: 07/12/09, 01:12 »
@kopaniamentο: Συμφωνω οτι στην επαρχια οι ανθρωποι εχουν περισσοτερο ελευθερο χρονο, αλλα δεν το πιστευω για τη Θεσσαλονικη, που κ αυτη ειναι μια μεγαλουπολη ανω του ενος εκατομμυριου κατοικων....Για τον κομπλεξισμο, ειναι σαφες γιατι το λεω....Διοτι απο τη μια εμεις "χανουμε" 2 ωρες στον ΗΣΑΠ, αλλα εσεις περιμενατε ποσα χρονια να γινει το μετρο της Θεσσαλονικης...μηπως τελικα, δεν ειναι χασιμο, αλλα εξοικονομηση χρονου?

Οσο για τα "σκουφακια", απ' ολα εχουμε, απλα δεν εχει τυχει να τα βρεις αυτα που προανεφερες...τωρα αν ειναι καλυτερα, τι να σου πω...ο,τι κ αν χρησιμοποιησα, μια χαρα μου βγηκε...

Αποσυνδεδεμένος kopaniamento

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 595
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #85 στις: 07/12/09, 19:14 »
Εγω παλι προτιμω super-market.
Ειναι σα να ψωνιζεις χονδρικη...Και σου μενουν πολλες προμηθειες για παν ενδεχομενο...
Άσε που τα παίρνεις με την ησηχία σου, χωρίς να τα ζητήσεις από κανέναν.  Επίσης εχουν μεγαλύτερη κατανάλωση, άρα παίζει να είναι πιο "φρέσκα" και από φαρμακείου.

Το χειρότερο είναι να τα πάρεις από παππού φαρμακοποιό που τα έχει κρυμμένα σε ντουλάπι και στα βγάζει ένα-ένα...

@KAMELOT : ακόμα δεν καταλαβαίνω πως κολλά το μετρό με τον κομπλεξισμό, αλλά άσχετα με το Μετρό, θα σου πω το εξής:
Στην Θεσ/νίκη οι άνθρωποι αράζουν στις πλατείες και σε παγκάκια μέχρι τον Νοέμβριο. Κάθε μέρα. Σε πλατείες γεμάτες γυράδια και τυροπιτάδικα.

Στην Αθήνα, όταν βρείς 3 ώρες ελέυθερο χρόνο, φας 1 ώρα στην συγκοινωνία, θα χάσεις κάνα μισάωρο από στήσιμο από τους φίλους (που πέτυχαν κίνηση) και ανακαλύψεις οτι σου μεινε 1μιση ώρα για καφέ/μπύρα/σουβλάκι και όλα τα μαγαζία είναι ήδη γεμάτα, θα χάσεις άλλη μισή ώρα να κόβεις βόλτες μέχρι να βρεις το μαγαζί που γουστάρεις ?? Ή θα μπεις στο πρώτο μαγαζί που θα βρεις ελέυθερο τραπέζι ?? και θα χτυπήσεις και ένα "σουβλάκι" στα γρήγορα να το φας περπατώντας ενώ ψάχνεις ??


Γιατί αυτό το θέμα να είναι στον Κάδο ???

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #86 στις: 08/12/09, 00:12 »
Αυτο σου λεω ρε συ kopaniamento, οτι τα λες αρκετα υπερβολικα...τεσπα, peace, εχω πολυ καλο φιλο ιδιοκτητη μπουγατσαδικου στη Σαλονικα κ μου εχει πει να μη σας πειραζω τους "βορειους" :P

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #87 στις: 08/12/09, 00:23 »
Μπα και με τη 12άδα μένεις. Νομίζεις ότι έχεις, και ανοίγεις το κουτί και βλέπεις να έχει μείνει ένα...

Καλο ειναι να μην καταλαβες πως σου εφυγαν 11 κ@ποτες...
Το κακο ειναι να παρεις τριαδα και να σου ληξει πριν τη χρησιμοποιησεις... ;D


Αποσυνδεδεμένος Eddie~Maiden

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 383
  • Φύλο: Άντρας
  • blah blah blah
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #88 στις: 08/12/09, 00:30 »
Τι γινεται ρε παιδια!!!! ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗΔΕΣ ΕΔΩ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ  :hmm
Dave who? Murray? Mustaine? Gilmour?

Αποσυνδεδεμένος kopaniamento

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 595
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #89 στις: 08/12/09, 04:51 »
Αυτο σου λεω ρε συ kopaniamento, οτι τα λες αρκετα υπερβολικα...τεσπα, peace, εχω πολυ καλο φιλο ιδιοκτητη μπουγατσαδικου στη Σαλονικα κ μου εχει πει να μη σας πειραζω τους "βορειους" :P

Σιγουρα τα λέω υπερβολικά, με το που πάτησα στην Αθηνα περνάω γερή κωλοφάση, οπότε στο κατά πόσο ανθρώπινη είναι η Αθήνα είμαι προκατειλημένος άσχημα.

peace τότε, (αν και μου άρεσε το κοντράρισμα) τουλάχιστον μέχρι να χαλάσετε και την ορολογία με τις μπύρες ή να καταργήσετε την βαρελίσια :P
 

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #90 στις: 08/12/09, 10:52 »
peace τότε, (αν και μου άρεσε το κοντράρισμα) τουλάχιστον μέχρι να χαλάσετε και την ορολογία με τις μπύρες ή να καταργήσετε την βαρελίσια :P
Ε τώρα μας προσβάλεις... Η βαρελίσια είναι παγκόσμια σταθερά!

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #91 στις: 08/12/09, 20:06 »
Τι γινεται ρε παιδια!!!! ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗΔΕΣ ΕΔΩ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ  :hmm




Ολοι εχουμε επηρεαστει απο τον Αξιο...


Αποσυνδεδεμένος Eddie~Maiden

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 383
  • Φύλο: Άντρας
  • blah blah blah
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #92 στις: 08/12/09, 20:15 »
Τι γινεται ρε παιδια!!!! ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗΔΕΣ ΕΔΩ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ  :hmm




Ολοι εχουμε επηρεαστει απο τον Αξιο...


Και το Boston απο αυτον εχει επηρεαστει κ παει Γ....ντας  >:D
Dave who? Murray? Mustaine? Gilmour?

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #93 στις: 08/12/09, 20:25 »
Προτεινω προσωρινο ban στον κυριο Eddie_Maiden...
Μερικους μηνες εδω και εχει αναφερει τη λεξη Boston υπερβολικα πολλες φορες... ;)


Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #94 στις: 08/12/09, 21:35 »
πως απ τα σουβλάκια πήγαμε στις καπότες...... :/

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #95 στις: 09/12/09, 00:27 »
Καδος ανακυκλωσης ειναι μωρε δεν το πιεζουμε να ειμαστε και στο θεμα.
Ασε που αυριο μπορει η κουβεντα να εχει παει στα τσιουαουα της Paris Hilton...



Αποσυνδεδεμένος kopaniamento

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 595
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #96 στις: 09/12/09, 05:57 »
πως απ τα σουβλάκια πήγαμε στις καπότες...... :/

Ο έρωτας αρχίζει από το στομάχι αγαπητέ φίλε.

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #97 στις: 09/12/09, 13:40 »
δεν μπορω,πρεπει να απαντησω....σαφως και εμεις οι φαρμακοποιοι  δινουμε τις ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ καποτες...πολυ καλυτερες απο το σουπερ μαρκετ γιατι εμεις μπορουμε φιλε γ**ια-καταναλωτη να σου πουμε και λιγα λογια για το υλικο,για τον τροπο που θα την βαλεις,για αλλεργιες κτλ κτλ.θα σου δωσουμε και ενα βιαγκρα βρε αδερφε αν δεν σου ειναι πετρα,σπαθι,κονταρι η οτι αλλο εσυ επιθυμεις.
Αν παλι τζιφος μετα απο ολα αυτα τοτε να πας να φας ΕΝΑ ΚΑΛΑΜΑΚΙ(θα ελεγα πιτα γυρο αλλα δεν παιζει σε γκαρνταση να μην του κανει κουκου οποτε δεν εχει νοημα για αυτον η τελευταια προταση) :P :P
F l a m e s.... :P :P
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Eddie~Maiden

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 383
  • Φύλο: Άντρας
  • blah blah blah
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #98 στις: 09/12/09, 13:45 »
δεν μπορω,πρεπει να απαντησω....σαφως και εμεις οι φαρμακοποιοι  δινουμε τις ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ καποτες...πολυ καλυτερες απο το σουπερ μαρκετ γιατι εμεις μπορουμε φιλε γ**ια-καταναλωτη να σου πουμε και λιγα λογια για το υλικο,για τον τροπο που θα την βαλεις,για αλλεργιες κτλ κτλ.θα σου δωσουμε και ενα βιαγκρα βρε αδερφε αν δεν σου ειναι πετρα,σπαθι,κονταρι η οτι αλλο εσυ επιθυμεις.
Αν παλι τζιφος μετα απο ολα αυτα τοτε να πας να φας ΕΝΑ ΚΑΛΑΜΑΚΙ(θα ελεγα πιτα γυρο αλλα δεν παιζει σε γκαρνταση να μην του κανει κουκου οποτε δεν εχει νοημα για αυτον η τελευταια προταση) :P :P
F l a m e s.... :P :P

Σαν ΑΜΑΝ Τελεshoping  ακουγεται  :roll
Dave who? Murray? Mustaine? Gilmour?

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Πως προτιματε το πιτόγυρό σας;
« Απάντηση #99 στις: 09/12/09, 17:16 »
δεν μπορω,πρεπει να απαντησω....σαφως και εμεις οι φαρμακοποιοι  δινουμε τις ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ καποτες...πολυ καλυτερες απο το σουπερ μαρκετ γιατι εμεις μπορουμε φιλε γ**ια-καταναλωτη να σου πουμε και λιγα λογια για το υλικο,για τον τροπο που θα την βαλεις,για αλλεργιες κτλ κτλ.θα σου δωσουμε και ενα βιαγκρα βρε αδερφε αν δεν σου ειναι πετρα,σπαθι,κονταρι η οτι αλλο εσυ επιθυμεις.
Αν παλι τζιφος μετα απο ολα αυτα τοτε να πας να φας ΕΝΑ ΚΑΛΑΜΑΚΙ(θα ελεγα πιτα γυρο αλλα δεν παιζει σε γκαρνταση να μην του κανει κουκου οποτε δεν εχει νοημα για αυτον η τελευταια προταση) :P :P
F l a m e s.... :P :P

Σαν ΑΜΑΝ Τελεshoping  ακουγεται  :roll

Τελλλεshoping εννοεις!!! ;D :P