Σελίδες:
  • #676 από saved στις 25 Nov 2016
  • Παιδια αν ετοιμασετε καμια αγορα ενημερωστε με.
    Ευχαριστω
  • #677 από Korgy στις 30 Nov 2016
  • νεα παραγγελια στα σκαρια.


    οποιος ενδιαφερεται μου στελνει σε π.μ αυτα που θελει και κανονιζομαστε
  • #678 από kkmspm (φλουτσ) στις 10 Jan 2017
  • Καλη χρονια μουσικαντιδες!
    Παιζει καμια παραγγελια στα καρια? θελω πραγματα αξιας γυρω στα 50-100[size=78%] ευρω.[/size]
  • #679 από ScallopedFist στις 10 Jan 2017
  • Και εγω μεσα ειμαι για αγορα γυρω στα 100 €
  • #680 από saved στις 10 Jan 2017
  • Bασικα και εγω εχω για 50 αλλα δεν ειμαι απο Αθηνα,οποτε μπορει καποιος να παρει και να μου τα στειλει?
  • #681 από kkmspm (φλουτσ) στις 16 Jan 2017
  • ειμαστε στα 250 ευρω περιπου....αλλα 50 θελουμε παιδια!
  • #682 από kkmspm (φλουτσ) στις 19 Jan 2017
  • εχω την εντυπωση οτι εχουμε μαζεψει το ποσο.
    Οποιος θελει να προχωρησουμε στην παραγγελια, ας μου στειλει πμ με link απο τα προιοντα που θελει και το κοστος. Θα αποστειλω στη συνεχεια iban εθνικης για να κανει καταθεση το ποσο που του αναλογει.

    Για το φιλο απο τη σαλονικη ας μου στειλει πμ να το δουμε ;)
  • #683 από kkmspm (φλουτσ) στις 06 Feb 2017
  • παιδια ειμαστε σε παραγγελια με 220e. Μας λειπουν τουλαχιστον 80 ευρω ακομα. Οποιος θελει ας μου στειλει πμ.
  • #684 από metalmike στις 23 Aug 2017
  • Πρόκειται να κάνω μια παραγγελία το πολύ μέχρι τέλος της βδομάδας, θέλει κανείς κάτι;

    Έγινε :) Next time...
  • #685 από nick_evia στις 15 Nov 2017
  • Καλησπέρα!
    Έχει κάνει κανείς παραγγελία τον τελευταίο καιρό από τον Γερμανό?
    Τα δέματα έρχονται κανονικά?
    Διαβάζω ότι υπάρχουν τεράστιες καθυστερήσεις στα δέματα εκτός ΕΕ λόγω
    των ελέγχων και βρήκα και αυτές τις φώτο και μου κοπήκανε τα πόδια.
    insomnia1      insomnia2

    Τα προερχόμενα από χώρες εντός ΕΕ έρχονται κανονικά?

    Ετοιμάζομαι τον άλλο μήνα για παραγγελία και δεν θέλω να έρθει το νέο κιθαράκι σαν βρεγμένο τόξο...
  • #686 από Spyros Delta στις 15 Nov 2017
  • Ο Γερμανος ειναι εντος ΕΕ οποτε τα δεματα δεν περνανε τελωνειο.
    Περιπου 6-10 μερες κανει η αποστολη  (αν φυσικα ειναι διαθεσιμα κατα την παραγγελια τα προιοντα) και ερχεται σε DHL καταστημα πριν στα φερουν σπιτι.
    Το μονο παραπονο που ειχα ειναι οτι την τελευταια φορα που μου εφερε το δεμα ο ντελιβερας της DHL, εβγαλε τη κουτα (που περιειχε ηλεκτρονικα προιοντα μαλιστα, πιο ευαισθητα απο τα ξυλα) κλοτσηδόν απο το ασανσερ και ως εκ τουτου τον πλακωσα στις φαπες.
    Τις αλλες φορες ελειπα απο το σπιτι, μου αφηναν ειδοποιηση και παραλαμβανα απο το καταστημα της dhl.
  • #687 από nick_evia στις 15 Nov 2017
  • Εχω ξαναπάρει άλλες 2 φορές απο thomann...τελευταία φορά πέρσι τέτοιο καιρό.
    Εδώ επαρχία έρχονται με ελτα και τα παραλαμβάνω εγώ απο το ταχυδρομείο...
    Το θέμα είναι τώρα τι γίνεται, Νοέμβρης - Δεκέμβρης '17... μη μείνει το πακέτο έξω στη βροχή...
    Δεν είναι και λίγα τα ευρά ούτε αγοράζω εξοπλισμό κάθε μέρα...
  • #688 από Spyros Delta στις 16 Nov 2017
  • Οτι και να γινει, εχεις το δικαιωμα να το επιστρεψεις. Δεν κανει ναζακια ο γερμανος σε αυτα.
    Δεν θα γινει ομως, αφου οπως σου ειπα δεν περνανε τελωνειο για να περιμενουν σε καμια αλανα μεχρι να γινει αυτο.
  • #689 από rockprince στις 13 Dec 2017
  • Αντίστοιχο νήμα για ομαδική παραγγελία από musicstore μήπως υπάρχει; Καλησπέρα σε όλους.
  • #690 από Archangel στις 19 Dec 2017
  • κάπως άσχετο / σχετικό, κάνει εκπτώσεις το thomann μετα τις γιορτές ;;
    δλδ αγοράζω κάτι τώρα η καλύτερα να περιμένω ;;;
  • #691 από Uriah στις 19 Dec 2017
  • Γραψε ενα e-mail και ρωτησε για το συγκεκριμενο προϊον που σε ενδιαφερει. Μερικες φορες κανουν εκπτωσεις οταν το ζητησει ο πελατης.
  • #692 από saved στις 19 Dec 2017
  • Ιδιως αν παραγκελνεις με το δικο σου ονομα και σε εχουν καρτελα ως πελατη (αιμοδωτη) με ενα καποιο καλουτσικο ποσο αγορων στο συνολο,και τους πεις οτι αλλου το βρηκες φθηνοτερα
  • #693 από awarlord στις 21 Sep 2018
  • Καλησπέρα ενδιαφέρεται κάνεις για ομαδική παραγγελία ? Είμαι στα 177 ευρώ...
  • #694 από Guitar Fan στις 21 Sep 2018
  • παίδες,

    μία ερώτηση να κάνω;;

    όταν γίνεται ομαδική αγορά ποιός κάνει το έμβασμα και ποιός παραλαμβάνει τα πράγματα;

    εμπιστοσύνη υπάρχει μεταξύ μας;;
  • #695 από awarlord στις 21 Sep 2018
  • παίδες,

    μία ερώτηση να κάνω;;

    όταν γίνεται ομαδική αγορά ποιός κάνει το έμβασμα και ποιός παραλαμβάνει τα πράγματα;

    εμπιστοσύνη υπάρχει μεταξύ μας;;

    Ναι υπάρχει
  • #696 από saved στις 21 Sep 2018
  • Εγω παραλαμβανω τα πραγματα,και δεν σας τα δινω μεχρι να..γινετε μπασιστες :yeah :yeah :yeah :yeah :yeah
  • #697 από Guitar Fan στις 22 Sep 2018
  • Εγω παραλαμβανω τα πραγματα,και δεν σας τα δινω μεχρι να..γινετε μπασιστες :yeah :yeah :yeah :yeah :yeah


    από τα καλύτερα που έχεις πει μέχρι τώρα.

     :roll :roll :roll :roll :roll :roll :roll
  • #698 από hot_sauce (φλουτσ) στις 22 Sep 2018
  • παίδες,

    μία ερώτηση να κάνω;;

    όταν γίνεται ομαδική αγορά ποιός κάνει το έμβασμα και ποιός παραλαμβάνει τα πράγματα;

    εμπιστοσύνη υπάρχει μεταξύ μας;;
    Το έμβασμα και την παραλαβή τα κάνει οποίος το αναλάβει...δεν υπάρχει στάνταρ άτομο.

    Όσο για την εμπιστοσύνη...είναι προσωπική σου απόφαση αν θα εμπιστευτείς σε κάποιον τα χρήματά σου.

    Η διαδικασία αυτή δεν είναι κάτι επίσημο του φόρουμ αλλά μια αλληλοβοήθεια μεταξύ μας για να γλιτώνουμε το 20αρικο των μεταφορικών.

    Είναι στην προσωπική κρίση του καθενός, όμως, ποιόν θα εμπιστευτεί.
  • #699 από Giogiannis στις 07 Feb 2019
  • Καλησπέρα παιδιά!!  Έχω παραγγείλει μια κιθάρα και μια θήκη σύνολο 460 ευρώ από Thomann.

    Έκανα την παραγγελία 24/01 έγινε το shipping οδικώς στις 28/01 και από εχθές 06/02 έχει κολλήσει στο τελωνείο. Επικοινώνησα με τα ΕΛΤΑ να δω τι γίνεται και της λέω γιατί το έχουν κρατήσει τελωνείο αφού είναι από ευρωπαικη ενωση-Γερμανια. Μου απαντά αυτή ότι για να το κράτησαν δεν ήρθε από Γερμανία. Της λέω δεν ξέρω εγώ από που παρήγγειλα? Και να επιμένει αυτή ότι όχι το ξανασυσκευασαν Γερμανία και δεν ήρθε από εκει. + Ότι θα κάνει από μια εβδομαδα έως και μήνα μέχρι να το εξετάσουν.  Στη σελίδα το Thomann μου είχε χρόνο παράδοσής 6-8 εργάσιμες. Τι λέτε να κάνω?
  • #700 από Spyros Delta στις 08 Feb 2019
  • Καταρχην γιατι επικοινωνησες με ΕΛΤΑ?
    Ο Thomann στελνει με DHL.
    Και αφου στελνει με DHL, πως γινεται να εχουν τα ΕΛΤΑ το δεμα σου και να το κρατανε να περασει και τελωνειο ???
Σελίδες: