Σελίδες:
  • #76 από takissam στις 27 Jul 2007
  • Παιδες καλησπερα. Εχω στα σκαρια μια παραγγελια που φτανει περιπου τα 150€. Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει p.m. να κανονισουμε details με λογαριασμους περιοχες κλπ κλπ. Τακης.
  • #77 από 2be στις 06 Aug 2007
  • ok irthan kai ta teleftea items.
  • #78 από Evangelos 123 στις 16 Aug 2007
  • "αν και λίγο ασχετο με το thread."

    - Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν με τον λογαριασμό στην alpha bank και με την ELECTRON VISA που έβγαλα μπορώ να κάνω αγορές από το thomann.de. Επίσης η κάρτα αυτή είναι αρκετή για τις συναλλαγές μου στο ebay?

    thanx...  ;)
  • #79 από taxfreesax στις 16 Aug 2007
  • "αν και λίγο ασχετο με το thread."

    - Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν με τον λογαριασμό στην alpha bank και με την ELECTRON VISA που έβγαλα μπορώ να κάνω αγορές από το thomann.de. Επίσης η κάρτα αυτή είναι αρκετή για τις συναλλαγές μου στο ebay?

    thanx...  ;)

    εμενα ρωτα
  • #80 από skalos στις 28 Aug 2007
  • Παιδια θελω να κανω μια ΑΜΕΣΗ παραγγελια απ τον Θωμα 171 ευρω... Ενδιαφερεται κανει απο Θεσσαλονικη? Στειλτε μου ενα pm...
  • #81 από solega στις 05 Sep 2007
  • εγω ενδιαφέρομαι εχεις πμ
  • #82 από LuNaFrEaK στις 11 Oct 2007
  • κανεις για αγορα απο θωμα?στο 80αρι βρισκομαι..Με Electron Visa μπορεις μια χαρα ;)
  • #83 από Τρελος στις 14 Oct 2007
  • Ego thelo 3x DUNLOP NYLON STANDARD 0,60 picks. synolo giro sta 12 euro. let me know
  • #84 από andy I στις 18 Oct 2007
  • Παιδιά κι εγώ επέιγομαι για μια παραγγελία. Αν ο φίλος 2be δεν θέλει να πάρει κάτι τότε το αναλαμβάνω κι εγώ. Μένω Άγιο Δημήτριο οπότε θα  βολέυει και όσους μένουν στα νότια. Αν είναι πείται ...

    εχεις p.m.
  • #85 από hot_sauce (φλουτσ) στις 19 Oct 2007
  • παιδιά για πότε λέτε να κάνετε παραγγελία? γιατί ίσως πάρω ενισχυτή από thomman...
    btw έχετε ξαναπάρει πράγματα απο εκεί?
    είναι οκ?
    κι αν συμβεί κάτι τι συμβαίνει με την εγγύηση? φεύγει πάλι για γερμανία το αντικείμενο?
  • #86 από ScullShot στις 19 Oct 2007
  • Παιδιά επειδή ενδιαφέρομαι κι εγώ απο θεσσαλονίκη να παραγγείλω κάτι απο thomann πώς θα γίνει η ιστορία? εκκρεμεί καμιά παραγγελία για θεσσαλονίκη? 
  • #87 από D.Harry στις 03 Nov 2007
  • εκρεμεί καμιά παραγγελία για Βόρεια προάστια (χολαργός) ή ψήνεται κανείς καμία να ετοιμάσουμε μια παραγγελία ? ? ? ? ? ?
  • #88 από Nektarman στις 03 Nov 2007
  • Λοιπόν φίλτατοι ετοιμάζω μια παραγγελία για μέσα στην βδομάδα. Όποιος θέλεί ας μου πει ανεξάρτητα από το ποσό γιατί πιστεύω ότι ξεπερνάμε τα 300. Η παραγγελία θα γίνει Τρίτη βράδυ ή Τετάρτη, οπότε p.m. me το συντομότερο για λεπτομέρειες. Α επίσης να πω ότι μένω Μπραχάμι-Αθήνα.
  • #89 από Moonchild_ στις 04 Nov 2007
  • Nektarman σου εστειλα ΠΜ, αν γινεται να "χορεσω" κι εγω στη παραγγελια. Μενω Δαφνη.
  • #90 από sarbinis στις 07 Nov 2007
  • Και εγώ είμαι μέσα για thomann απο θεσσαλονίκη. Εχεις pm. :)
  • #91 από ScullShot στις 09 Nov 2007
  • Παιδιά όσοι ενδιαφέρονται να παραγγείλουν και μένουν Θεσσαλονίκη δεν θα ήταν καλό να γίνει η παραγγελία από Θεσσαλονίκη?
  • #92 από alexisgt στις 10 Nov 2007
  • Nektarman, έγινε η παραγγελία ή προλαβαίνω...?
  • #93 από 2be στις 14 Nov 2007
  • exo pistotiko gia 165 euro .opios filos theli na agorasi kati se afta ta xrimata i kai perisotera as mou stili minima.
  • #94 από Lsega στις 16 Nov 2007
  • Παιδιά είμαι Αθήνα Υμηττός και θέλω από τον Θωμά ένα μετρονόμο της BOSS DB-30 26€ όποιος με θέλει για να με βάλει στην παραγγελεία του ας μου στείλει μηνυμα
  • #95 από DHMHTROS στις 17 Nov 2007
  • exo pistotiko gia 165 euro .opios filos theli na agorasi kati se afta ta xrimata i kai perisotera as mou stili minima.

    τι εννοεις πιστωτικο;
  • #96 από takisdim1984 στις 18 Nov 2007
  • καλησπερα παιδια,
    θελω καποια πραγματα απο Τhomann (περιπου 80 ευρω).Οποιος ετοιμαζει κατι παρακαλω ας μου στειλει ενα πμ ή mail στο takisdim1984@yahoo.gr.
    Eυχαριστω πολυ!
  • #97 από 2be στις 20 Nov 2007
  • exo pistotiko gia 165 euro .opios filos theli na agorasi kati se afta ta xrimata i kai perisotera as mou stili minima.

    τι εννοεις πιστωτικο;
    pistotiko= exo epistrepsi kati pou agorasa kai iparxei to poso diathesimo gia agora .
  • #98 από skalos στις 20 Nov 2007
  • Παιδια μ ενδιαφερει να κανω μια αγορα αμεσα απ το Θωμα γυρω στα 120-140 ευρω...

    Οποιος απ την Θεσσαλονικη ενδιαφερεται ας μου στειλει ενα PM...
  • #99 από skalos στις 22 Nov 2007
  • Παιδια μ ενδιαφερει να κανω μια αγορα αμεσα απ το Θωμα γυρω στα 120-140 ευρω...

    Οποιος απ την Θεσσαλονικη ενδιαφερεται ας μου στειλει ενα PM...

    Για την ακριβεια η αγορα που θελω να κανω ειναι 154 ευρω... Κανεις δεν ενδιαφερεται??
  • #100 από Σκίρων στις 28 Nov 2007
  • Ενδιαφέρομαι για μια παραγγελια ..

    Fender Tremolo Bar 62 Jaguar/Jazzmaster Japan  = 12,10 eur
    MOOG EP-2 (x2) = 82eur

    Συνολο: 94,10 eur

    Οποιος ξέρει να κανει τη παραγγελια, ας με συμπεριλάβει ..
    Ευχαριστω.
Σελίδες: