Αποστολέας Θέμα: Νεα boss gt-10!  (Αναγνώστηκε 18895 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος PlusYeaR

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • "Dream Within A Dream"
    • Προφίλ
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #25 στις: 20/01/08, 11:48 »
το ξερω φιλτατε τασο
αλλα δεν υπαρχει πλεον μονο η εγχωρια αγορα  ;)
εδω κ αρκετους μηνες οι φιλοι μας οι γαλλοι την εχουν ριξει την 8 στα 340 κ πριν λιγο στα 330  ;)
απο εκει αρχισε να μυριζει φρεσκο πραγμα
(οπως ειχε γινει και με την tlse λιγο καιρο πριν βγει η le που επαιζε στα 340 κ ειχαν ξεστοκαρει το μαγαζι ολοι οι ελληνες  ;D )

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #26 στις: 20/01/08, 11:49 »
- εδώ βγήκε καινούργιο pod και είδα ότι δεν έχει midi in/out, και να το ήθελα το απέρριψα κατευθείαν! - βλέπεις πως θα αγοράσει ο άλλος τα midi foot controller της line 6

Είχα ρίξει "καβγά" με τον Arg0 για αυτό...Δυστυχώς, είχα δίκιο....Τρελή βλακεία, και γω το άφησα για αυτό το λόγο...
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος TASOSGR

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 151
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #27 στις: 20/01/08, 11:52 »

- Να δούμε πότε μια πεταλιέρα θα έχει πολύ καλά amp models, loop και μακράν χειρισμό όλων των παραμέτρων...
Κάτι τέτοιο δεν νομίζω να υπάρξει από την στιγμή που αν φτιάχνονταν κάτι πολύ καλό από μια εταιρία θα ήταν εις βάρος των υπολοίπων προϊόντων!
Μαλλον ποτε.....και αν ειχα το χρονο και φυσικα το χρημα...μαλλον θα γυρνουσα στα πεταλια!Αλλα η tonelab μεχρι στιγμης με εχει αφησει πολυ πολυ ευχαριστημενο!
Η τιμη της gt-8 στην Ελλαδα εχει γυρω στα 440,στο thomann μαλλον κανενα 80ευρω παρακατω,και το κοβω να μην βρισκεται σε λιγο διοτι λογικα εχει σταματησει η παραγωγη της και εμειναν μονο τα stock στα μαγαζια...

Αποσυνδεδεμένος TASOSGR

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 151
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #28 στις: 20/01/08, 11:57 »
το ξερω φιλτατε τασο
αλλα δεν υπαρχει πλεον μονο η εγχωρια αγορα  ;)
εδω κ αρκετους μηνες οι φιλοι μας οι γαλλοι την εχουν ριξει την 8 στα 340 κ πριν λιγο στα 330  ;)
απο εκει αρχισε να μυριζει φρεσκο πραγμα
(οπως ειχε γινει και με την tlse λιγο καιρο πριν βγει η le που επαιζε στα 340 κ ειχαν ξεστοκαρει το μαγαζι ολοι οι ελληνες  ;D )

Την tonelab se και εγω απο τους Γαλλους την πηρα γυρω στα 200ΕΥΡΩ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ  Ααπ'οτι την εβρισκα στην Ελλαδα....και χωρις μεταφορικα!Δυστυχως μεχρι ενα σημειο δεν φταινε μονο οι ελληνες καταστηματαρχες για τις τιμες....ποιος ξερει ποσο αγοραζουν απο τους χονδρεμορους και τους εισαγωγεις?αλλα σιγουρα δεν ους δικαιολογω σε κανενα επιπεδο....

Αποσυνδεδεμένος PlusYeaR

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • "Dream Within A Dream"
    • Προφίλ
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #29 στις: 20/01/08, 11:59 »
Η τιμη της gt-8 στην Ελλαδα εχει γυρω στα 440,στο thomann μαλλον κανενα 80ευρω παρακατω,και το κοβω να μην βρισκεται σε λιγο διοτι λογικα εχει σταματησει η παραγωγη της και εμειναν μονο τα stock στα μαγαζια...


http://guitare.playback-europe.com/boss-gt-8-6179.html

Αποσυνδεδεμένος PlusYeaR

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • "Dream Within A Dream"
    • Προφίλ
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #30 στις: 20/01/08, 12:39 »
μπαινει κ η tc electronics στον χορό της πεταλιέρας με κατι πιο προσιτό απο το g-system  ;)
για να δουμε...

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #31 στις: 20/01/08, 14:12 »
το looper εχει 40sec διαρκεια
μην ρωτησετε λεπτομεριες
ετσι λεει το demonstratio video
με την εννοια οτι το usb μεταφερει audio κ midi φανταζομαι σημαινει οτι λειτουργει κ σαν καρτα ηχου α λα pod xt αλλα κ μπορεις να μεταφερεις/επεξεργαστεις τα patch μεσω υπολογιστη
Οσο για το 2ο exp pedal δεν βρισκω το λογο να το βαλουν onboard για τους εξης λογους¨:
1)θα ανεβασει το κοστος της
2)θα την κανει πιο βαρυα κ πιο δυνμετακινητη (βλεπε tlse που ειναι γομαρι)
3)σου δινει την επιλογη να βαλεις ενα δικο σου exp pedal  ;)
για το 8 ειδικα που δεν με τρελαναν τα wah του ειχα το κλασσικο crybaby στην αρχη και το onboard για ολες αλλες δουλειες

ελπιζω να εχουν βελτιωσει κ αρκετα το reverb της γιατι το reverb του 8 δεν ηταν κ οτι καλυτερο

οπως το πες φιλτατε  tony γουστα ειναι αυτα
κ τα distortion της να εξακολουθουν να ειναι ψηφιακιλα σκετη εχει τοσα αλλα καλουδια (σαν εφφεδιερα μιλωντας παντα) που με τα πεταλια θα ηθελες μια περιουσια για να αποκτησεις  ;)
Δεν έχεις άδικο σε αυτά που λες, απλά εγώ θα ήθελα να ήταν ένα για όλα.

Τα 40 sec είναι πολύ μικρός χρόνος. Θα έπρεπε να είναι μεγαλύτερος και να μπορείς να γράψεις περισσότερες από μια λούπες.


Επίσης από την στιγμή μια εταιρία κάνει τόσο μικρές αλλαγές και αλλάζει τόσο γρήγορα ένα μοντέλο σημαίνει ότι κάθε αναβάθμιση είναι απλά ένα νέο άνοιγμα στην αγορά!

- Να δούμε πότε μια πεταλιέρα θα έχει πολύ καλά amp models, loop και μακράν χειρισμό όλων των παραμέτρων...
Κάτι τέτοιο δεν νομίζω να υπάρξει από την στιγμή που αν φτιάχνονταν κάτι πολύ καλό από μια εταιρία θα ήταν εις βάρος των υπολοίπων προϊόντων!

Για το πρώτο νομίζω ότι φταίει η συνεχώς αυξανόμενη αγορά σε πλήθος προϊόντων κ επιλογών. Για το δεύτερο απλά δε μπορούν.
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος PlusYeaR

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • "Dream Within A Dream"
    • Προφίλ
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #32 στις: 20/01/08, 14:24 »
οντως 40 sec ειναι πολυ μικρος χρονος
οτι μπορεις να γραψεις και αλλες λουπες απο πανω γινετε...τουλ το κανει ο τυπος στο demonstration video  ;)

Οσο για το δευτερο μπορουν αλλα εμεις δεν μπορουμε...  ;D
ολα σε ενα νοικοκυρεμενα (νταξ δν ειναι πεταλιερα αλλα με ενα fcb γινεται!!!)  ;D ;D ;D
http://www.fractalaudio.com/index.html

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #33 στις: 20/01/08, 14:54 »
Καλά κ με την VOX γίνεται απλά το ήθελα στην BOSS :) εκεί θέλω να καταλήξω.. :D

Δεν είδα το video. Μπορείς να γράψεις πάνω από μια λούπα? Καλό αυτό.. αλλά περιορίζεσαι πάντα μέσα στα 40 sec ή έχεις άλλα 40 για την δεύτερη .. τρίτη .. τέταρτη.. πόσες χωράει τέλος πάντων.
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος Dark_kronos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 425
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο παραδεισος...
    • Προφίλ
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #34 στις: 20/01/08, 17:22 »

Η τιμη της gt-8 στην Ελλαδα εχει γυρω στα 440,στο thomann μαλλον κανενα 80ευρω παρακατω,και το κοβω να μην βρισκεται σε λιγο διοτι λογικα εχει σταματησει η παραγωγη της και εμειναν μονο τα stock στα μαγαζια...

Στην Ροδο ολοι εχουν ταμπελακι 500ευρο, αλλα αμα τους τα δωσεις μετριτα στην αφηνουν 420. Και αυτο πριν κανεναν μηνα, μπορει εν ωψη τις gt-10 να εχει πεσει και αλλο τιμη.  Και ο thomann την εχει 399.


Εγω τωρα εχω μπερδευτει και δεν ξερω... να τσιμπισω μια gt-8 τωρα να ξεμπερδευω, να περιμενω την gt-10 η να εποφελιθω απο το οτι ερχετε η gt-10 και να παρω καμια gt-8 που θα ξεμεινει σε πολυ καλη τιμη;... Το usb ειναι χρησιμο... Αλλα και η gt-8 δεν συνδεοτανε καπος με pc; Τωρα η λουπα ξερω γω, θα χρησιμευσει καπου;...
Pure f**k**g Metal From Texas

Αποσυνδεδεμένος PlusYeaR

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • "Dream Within A Dream"
    • Προφίλ
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #35 στις: 20/01/08, 18:55 »

Εγω τωρα εχω μπερδευτει και δεν ξερω... να τσιμπισω μια gt-8 τωρα να ξεμπερδευω, να περιμενω την gt-10 η να εποφελιθω απο το οτι ερχετε η gt-10 και να παρω καμια gt-8 που θα ξεμεινει σε πολυ καλη τιμη;... Το usb ειναι χρησιμο... Αλλα και η gt-8 δεν συνδεοτανε καπος με pc; Τωρα η λουπα ξερω γω, θα χρησιμευσει καπου;...

εχει μερικα καλουδια xtra η gt-10 περα απο το looper
εγω θα σου προτινα να περιμενεις να βγει κ να τις ακουσεις διπλα διπλα κ οτι σου αρεσει κ σε καλυπτει περισσοτερο
τουλ τον πρωτο καιρο της κυκλοφοριας της θα υπαρχουν στοκαρισμενες gt-8  ;)

Αποσυνδεδεμένος Dark_kronos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 425
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο παραδεισος...
    • Προφίλ
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #36 στις: 20/01/08, 19:01 »
Το θεμα ειναι και η τιμη... Δεν ξερουμε ακομα πια θα ειναι...! Και ειμουν και ετοιμος να την παρω αυτην την εβδομαδα... :P
Pure f**k**g Metal From Texas

Αποσυνδεδεμένος PlusYeaR

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • "Dream Within A Dream"
    • Προφίλ
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #37 στις: 20/01/08, 19:15 »
Οπως κ να εχει θα επωφεληθεις απο την τιμη οταν κυκλοφορησει το 10 αν εχεις κατασταλαξει στο 8  ;)

Αποσυνδεδεμένος Dark_kronos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 425
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο παραδεισος...
    • Προφίλ
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #38 στις: 20/01/08, 19:23 »
Οπως κ να εχει θα επωφεληθεις απο την τιμη οταν κυκλοφορησει το 10 αν εχεις κατασταλαξει στο 8  ;)

Ναι, βεβαια! Αυτο που ενοουσα ειναι οτι αν κανει 350 πχ η gt8 και 650 η gt10 και το μονο που αξιζει στην gt-10 ειναι η λουπα και το usb, ε περνεις μια ξεχωριστη λουπα και πιο φτηαν σου ερχετε... δεν αξιζει να τα δωσεις για την 10
Pure f**k**g Metal From Texas

Αποσυνδεδεμένος PlusYeaR

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • "Dream Within A Dream"
    • Προφίλ
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #39 στις: 20/01/08, 19:55 »
γυρω στα 500 θα παιξει
και απ οσο λεει θα εχει κ dual chain fx (οχι οπως το 8 που εχει μονο dual amps) 8-band eq κτλ κτλ

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #40 στις: 21/01/08, 09:42 »
Οπως κ να εχει θα επωφεληθεις απο την τιμη οταν κυκλοφορησει το 10 αν εχεις κατασταλαξει στο 8  ;)

Ναι, βεβαια! Αυτο που ενοουσα ειναι οτι αν κανει 350 πχ η gt8 και 650 η gt10 και το μονο που αξιζει στην gt-10 ειναι η λουπα και το usb, ε περνεις μια ξεχωριστη λουπα και πιο φτηαν σου ερχετε... δεν αξιζει να τα δωσεις για την 10
Σκέψου και την μεταπωλησιμότητα.. Αν αποφασίσεις ότι δεν σε καλύπτει και θελήσεις να την πουλήσεις, πιο εύκολα θα βρεις αγοραστή για την GT10 παρά για την GT8.. Δεν μιλάω για τώρα και μέχρι κανένα χρόνο μπροστά (μέχρι τότε σίγουρα θα υπάρχουν κιθαρίστες που θα θέλουν την GT8), αλλά σε 2-3 χρόνια πιστεύω ότι δεν θα βρίσκεις κανένα να στην αγοράσει.. Κάτι ανάλογο με ότι έγινε με την GT6 και την έλευση της GT8..

Εντωμεταξύ απ'ότι είδα από τα features και το video, η GT10 φαίνεται πιο user-friendly (όσο user-friendly βέβαια μπορεί να είναι κάποιο Boss :D)

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #41 στις: 21/01/08, 18:46 »
Επίσης από την στιγμή μια εταιρία κάνει τόσο μικρές αλλαγές και αλλάζει τόσο γρήγορα ένα μοντέλο σημαίνει ότι κάθε αναβάθμιση είναι απλά ένα νέο άνοιγμα στην αγορά!

- Να δούμε πότε μια πεταλιέρα θα έχει πολύ καλά amp models, loop και μακράν χειρισμό όλων των παραμέτρων...
Κάτι τέτοιο δεν νομίζω να υπάρξει από την στιγμή που αν φτιάχνονταν κάτι πολύ καλό από μια εταιρία θα ήταν εις βάρος των υπολοίπων προϊόντων!

Στο πρώτο συμφωνώ απολύτως. Μικρές διαφορες (ηχητικά κυρίως) είχαν η GT6 από την Gt5 και στη συνεχεια η GT8 από την GT6 εξάλλου.
Όσον αφορά το δεύτερο, από ZenTera και από TC G-system έχω ακούσει πολύ καλους ηχους, το ίδιο και από 2-3 αλλα μηχανήματα. Αλλα σε γενικές γραμμές στα πιο πολλά από αυτά μου ακούγεται πλαστικός ο ήχος με τη μια, και ο χειρισμός είναι προβληματικός (p.x. κλείνεις το ribermp και μένει λίγο ανοιχτό...)
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος don spiretos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 22
  • Γρατζουνιστης
    • Προφίλ
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #42 στις: 22/01/08, 14:20 »
433euros στο Θωμα.( http://www.thomann.de/gb/boss_gt_10.htm ).Ωραια φαινεται η ατιμη...ποσο μαλλον που εχω τη gt-5!

Αποσυνδεδεμένος Veldrin

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 96
  • Φύλο: Άντρας
  • Tech Freak
    • Προφίλ
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #43 στις: 22/01/08, 17:50 »
έλα αλέκοοοο ? πόσο ? 433? την χτυπάω χωρίς πολλά πολλά !  ;D


(ναι είμαι ο άνθρωπος που πάντα έλεγε οτι το μόνο που λείπει απο την gt-8 είναι το usb)..

Αποσυνδεδεμένος PlusYeaR

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • "Dream Within A Dream"
    • Προφίλ
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #44 στις: 22/01/08, 17:56 »
ΖΗΜΙΑΑΑΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Dark_kronos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 425
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο παραδεισος...
    • Προφίλ
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #45 στις: 22/01/08, 18:52 »
444 ειναι η τιμη του thomann αν μπεις απο το ελληνικο site. Οπως και να εχει ομως ειναι πολυ καλα! Ελπιζω στην Ελληνικη αγορα να μην παει πολυ πιο πανω και να αναγκαστω να την παρω απο thomann
Pure f**k**g Metal From Texas

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #46 στις: 22/01/08, 21:12 »
έλα αλέκοοοο ? πόσο ? 433? την χτυπάω χωρίς πολλά πολλά !  ;D


(ναι είμαι ο άνθρωπος που πάντα έλεγε οτι το μόνο που λείπει απο την gt-8 είναι το usb)..

Υπήρχε "προγμαμματακι" που την διαχειρίζεσαι από MIDI αν δεν κάνω λάθος.
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #47 στις: 22/01/08, 23:47 »
Υπήρχε "προγμαμματακι" που την διαχειρίζεσαι από MIDI αν δεν κάνω λάθος.

Δε κάνεις λάθος καθόλου αλλά μάλλον αυτό για το οποίο χαίρεται ο Veldrin είναι το ότι μπορεί να ηχογραφεί συνδέοντας απευθείας την USB στο PC...  ;)
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Veldrin

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 96
  • Φύλο: Άντρας
  • Tech Freak
    • Προφίλ
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #48 στις: 24/01/08, 02:13 »
ακριβώς ! αναμένουμε προς το παρόν...  :)

Αποσυνδεδεμένος john_skylos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 23
    • Προφίλ
Απ: Νεα boss gt-10!
« Απάντηση #49 στις: 25/01/08, 00:58 »
Δηλαδή ρε παίδες, η GT8 πόσο παίζει να έχει πάει στην Ελλάδα? Το λέω γιατί θέλω να την αγοράσω και δεν ξέρω αν με συμφέρει να περιμένω κανα μήνα ακόμα ή να την χτυπήσω κατευθείαν πριν πέσουνε όλοι επάνω της....

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
8 Απαντήσεις
4825 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/12/02, 19:23
από Lord-George
1 Απαντήσεις
3169 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/12/02, 15:36
από D@ve Murray
15 Απαντήσεις
12932 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/01/06, 10:36
από vagx69
6 Απαντήσεις
5495 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/03/07, 13:20
από TASOSGR
12 Απαντήσεις
16094 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/02/09, 16:28
από Vicarious
Για την gt-8 της boss!

Ξεκίνησε από ag313 Εφέ

21 Απαντήσεις
11295 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/05/15, 22:12
από xortopita me tzatziki
11 Απαντήσεις
6306 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/12/07, 19:19
από PlusYeaR
22 Απαντήσεις
7292 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/01/08, 11:49
από Evangelos 123
Boss me25-boss me70

Ξεκίνησε από LiveToPlayLive Εφέ

18 Απαντήσεις
7644 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/05/12, 16:05
από billits
6 Απαντήσεις
4690 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/06/12, 22:50
από georgemel